forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Moja današnja kupovina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 26/10/2007 : 00:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Kako sam danas iz zdravstvenih razloga boravio u Zagrebu iskoristio sam priliku za nabavu stripova,Morecomics i Libellus.Kvartalna kupovina od 1145 kn.
Prvi dojmovi o izdanjima: Tom's Bar i Metabaruni 2 - bolja oprema,štampa i izdanje vjerojatno na svijetu ne postoji.Hvala Fibri na najboljim strip izdanjima koja postoje kod nas.Izdržite i nastavite.
Dylan giganti 3 i 4 - unatoc greški na trojci odlucio sam pratiti System Comicsova izdanja,za cijenu koštanja sasvim u redu.
Onaj koji prebiva u tami - dizajn izdanja cista petica,o stripu neznam puno osim da je na UBC-u dobivao vrhunske ocjene pa jedva cekam da ga nacnem.Alan Ford Klasik HC 41-50 - evo dotjerao sam kolekciju do 50. broja,cini mi se da su ovo zlatne epizode cijelog serijala.Magicni vjetar knjiga 7 - u jednoj knjizi 3 meni najdraža Bonelijeva crtaca - Frisenda,Roi i Ortiz - bolje ne može.Inace se uvijek oduševim dizajnom kada u ruke uzmem MV knjige od Libellusa - bolje od originala.Nisam mogao izdržati da ne kupim bar jednog Kena-stigao sam do broja 16,ali nabavit cu polako sve brojeve.
Sljedeca kupovna ide u Prosincu,možda Ivan Pire,cekam Texove nove gigante,Ken itd.

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 26/10/2007 : 00:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Lepa kupovina nema sta.
Od ovoga jos nisam nabavio samo Toms Bar ali idem sutra do Alana Forda pa cu i to da resim.
Kad smo kod toga cestitka Fibri i Markosu na uspostavljenoj saradnji sa Alanom Fordom.
Ja sam o potrebi da se to uradi pisao i ranije i drago mi je da je do toga doslo.
Jos kad bi Libellus uvazio tu dobronamernu kritiku...
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 26/10/2007 : 01:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Podje mi voda na usta! :-)

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 26/10/2007 : 01:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Lepa kupovina nema sta.
Od ovoga jos nisam nabavio samo Toms Bar ali idem sutra do Alana Forda pa cu i to da resim.
Kad smo kod toga cestitka Fibri i Markosu na uspostavljenoj saradnji sa Alanom Fordom.
Ja sam o potrebi da se to uradi pisao i ranije i drago mi je da je do toga doslo.
Jos kad bi Libellus uvazio tu dobronamernu kritiku...


Sad ce Markosu da krene. Miroslav je covek kod koga treba da prodaje stripove. Kod Miroslava dolazi srpska klijentela za ovakva izdanja. Miroslav je vrag, on ce umeti da ovo proda.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/10/2007 : 01:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dubac


Jos kad bi Libellus uvazio tu dobronamernu kritiku...


Kritiku upucujes krivim osobama.
Na isti nacin kako nabavljaju Fibrine stvari mogu doci i do Libellus izdanja.
Osim ako je doslo do nekih promjena s kojima nisam upoznat.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 26/10/2007 : 02:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Dado ajd zamisli recimo da knjizara Libellus nabavlja i prodaje Ludensova izdanja snabdevajuci se iz More Comicsa umesto direktno od Ludensa.
Priznaces da je nezamislivo.
Niste vi uradili nista sto nije dozvoljeno time sto ste se opredelili za Darkwood kao distributera ali je po meni Alan Ford morao da ima ravnopravan polozaj kod nabavke.Jedno je biti zastupnik za Srbiji a drugo prodavati iskljucivo za klijentelu koja se inace snabdeva u odredjenoj knizari.Time bi sve zadovoljili bez stete po sebe.Naprotiv..
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/10/2007 : 13:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Dado ajd zamisli recimo da knjizara Libellus nabavlja i prodaje Ludensova izdanja snabdevajuci se iz More Comicsa umesto direktno od Ludensa.
Priznaces da je nezamislivo.

Nezamislivo??? Dal´ da se nasmijem ili sto...
Potpuno krivi primjer si naveo, potpuno kriv iz vise razloga.

quote:

Niste vi uradili nista sto nije dozvoljeno time sto ste se opredelili za Darkwood kao distributera ali je po meni Alan Ford morao da ima ravnopravan polozaj kod nabavke.Jedno je biti zastupnik za Srbiji a drugo prodavati iskljucivo za klijentelu koja se inace snabdeva u odredjenoj knizari.Time bi sve zadovoljili bez stete po sebe.Naprotiv..


A sto smo mi to uopce uradili? Trebam li se ponavljati ´k´o neka baba?
U vrijeme kad nismo imali puno izdanja interes za distribuciju i prodaju nasih izdanja u Srbiji
bio je jedino u Darkwoodu, i s njima smo dogovorili opciju uvoza i zastupnistva.
Nakon dugo vremena jednom prilikom su nas kontaktirali iz AF i mi smo im rekli da mogu izdanja
dobiti od naseg uvoznika, po istim cijenama uvecano samo za troskove uvoza.
I ako bude bilo kakvih problema neka nam se jave. Nikad nam se nakon toga nitko nije javio.
I po cemu onda nemaju iste uvijete nabavke?
Kao sto sam vec rekao, na isti nacin na koji su dobili Fibrina izdanja, mogu doci i
do Libellusovih. Zasto nisu? Kritiku upucujes krivoj strani...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000