forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LAZARUS LEDD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/01/2008 : 17:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Bas sam procitao zadnjih 6 epizoda sto su izasle i pravo su mi se svidjele,steta za Lazarusa sto je ugasen.

Porter
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/01/2008 : 18:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
I meni je Lazarusa skroz zao. Ma krivo mi je da je i Nathan tvrdoukoricen. Al jebajga....

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2008 : 18:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nažalost cisto sumnjam da ce neko opet izdavat LL

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 19/01/2008 : 18:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
I meni je dobar Lizarus Led :).
Svida mi se setting: svijetla velgrada, mutna prošlost, tajna organizacija, klasicni kriminal u kombinaciji s high-tech kriminalom, itd.

Danas sam na TV-u gledao dokumentarac o Cosi Nostri, pa sam zatim uišo procitati "Sicilijansku pustolovinu". Baš gušt. Ipak najbolji LL mi je "Zarobljenik vremena", premda ce vecini vjerojatno biti najgori.

LL ima nekakav kontinuit + dosta originalne teme, što je dobro, a scenarist je moj omiljeni Capone.

Medutim ima puno mana koje odbijaju. Recimo, uvjeren sam da klinci doslovno mrze taj strip (i ja sam ga isto nekada mrzio), ali cinjenica je da nije namjenjen tom uzrastu nego pincicu vecoj razini. Ono što meni smeta jest Lazarusov djecacki fizicki izgled = nabildana Pickica. O, kako mi se gadi onaj njegov friz, onaj cuperak preko cela. Znam da je to Italiji lik idealnog muškarca, ali bih više volio neku izrezbarenu facu. Dalje, pokušava se nešto u stilu noir filmova, nekakva pretjerana zbunjenost, slinavost i melankolija kod glavnog lika. I trece, crtaci su prilicno lošnjikavi (slabija izdavacka kuca) (pištolji su ogavni), ali da se naviknuti na taj stil.

U globalu, LL je, za mene, sasvim pristojan strip junak.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/01/2008 : 18:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Ipak najbolji LL mi je "Zarobljenik vremena", premda ce vecini vjerojatno biti najgori.



najdraze epizode:
-djeca osmog dana
-tajanstvena sum
-obracun
-sjeme nasilja
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 19/01/2008 : 20:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
najdraža epizoda...
Hellraisers...

na to me i dobio ;)

al ima jako dobrih epizoda lazarus istina

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 19/01/2008 : 20:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

ok,slažem se da su bratstvo sjene-egzodus,oci neznanca (taj pogotovo),b.biblioteka,bauhaus killer zbilja odlicni ali stripovi tipa smrtonosni projekt,maskirani osvetnik,strava ispod nule,kathy teller+ovi najnoviji brojevi to je zbilja loše+puno prosjecnih epizoda tipa strava na dnu mora,zaraza..-a lazarus baš kako si rekao nije dobro sjeo zbog tih preskocenih epizoda pa sam baš zato predložio da krenu s izdavanjem ovih preskocenih epizoda (ako kojim slucajem krenu s izdavanjem)-jer ipak je cinjenica da barem po mojem mišljenju lazarus je imao neke epizode koje su bile malo lošije,ali ne tako loše tipa silazak u podzemlje,kathy teller... i naslovnicu tipa smrtonosnog projekta




je naslovnice su po meni,kao i nešto više prosjecnih i loših epizoda i otjerale nathana u HC...

al neznam dal si citao ove Libellusove knjige-trobroje regularaca
poooprilliiicnooo popravljen dojam

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 19/01/2008 : 20:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message
M ubjedljiwo najjaci strip uz Zagora i Magicnog : D

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 20/01/2008 : 01:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
LL mi je slucajno dosao pod ruku a kad sam nabavio taj jedan nabavio sam odma jos 40 sad umirem da ga imam celog i zao mi je sto en izlazi extra mi je,ima tu i tamo koja losa epizoda ali u celosti je strava.jedino lose je sto je izlazio svaka 2 meseca.
valjda ce krenuti samo se nadam da nece u HC-u tada nema sanse da ga kupim skupo bogamu.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/01/2008 : 01:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja imam dva kompleta LL 1-62 + 3 LL extra i jedan specijal!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/01/2008 : 13:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja imam dva kompleta LL 1-62 + 3 LL extra i jedan specijal!



ja iman jedan komplet +2x 3 extra bez specijala

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 11:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
al fkt ljudi moji pa kako može recimo izlazit 20 zagora a jedan lazarus ledd nemože,..šteta šteta velika šteta,..strip koji je imao pricu i koji je upropašten nepotrebnim preskakanjem i neredovitim izlaženjem(jos ima nade-bar se nadam),kako god bilo mislim da lazarus ima dovoljno citatelja samo kad bi redovito izlazio,..šteta
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 11:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
trebalo bi peticiju neku napravit hhh,uostalom lazarus ledd je prestao izlazit u italiji,izlazio je do broja 151 cini mi se jedino specijalci jos izlaze,..e pa ako neka nasa izdavacka kuca nemoze otkupit tu sicu od epizoda da vidimo kako završava onda neam rjeci,..a talijanski neznam-šejmonmi:(
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/08/2008 : 12:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by jaki88

trebalo bi peticiju neku napravit hhh,uostalom lazarus ledd je prestao izlazit u italiji,izlazio je do broja 151 cini mi se jedino specijalci jos izlaze,..e pa ako neka nasa izdavacka kuca nemoze otkupit tu sicu od epizoda da vidimo kako završava onda neam rjeci,..a talijanski neznam-šejmonmi:(



Jao,ne staj mi na muku.
I ja ne mogu da verujem da vise ne izlazib
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 12:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
Oce naš koji jesi
Lazarus Leda nam donesi
da se sveti ime tvoje
nek i mi dodemo na svoje
u ime oca i sina
opameti našeg bernardina
a najviše te molim bože
da i specijalac bude ako može!
AMEN!!
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 17/08/2008 : 13:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Ispocetka(imao 9 godina) sam Lazarus Ledda smatrao za zadnje smece. Naprosto navikne se covik uvik na iste i sve novo mu je sranje.
Nisan ga odmah prihvatio jer se potpuno razlikovao od Zagora, Texa... recimo u epizodi "prljavi posao" na kraj uhvati negativca. I po nekakvom kanonu pozitivac negativca strpa u zatvor. E, ali Lazarus Ledd negativcu slomi vrat. U toj sceni me taj strip osvojio. Jer tako nešto se ne ocekuje. Tada nisam pratio ko je scenarist i sl. Tek san kasnije saznao da je to covik koji stoji iza nekih od ponajboljih Zagorovih epizoda. Ade Capone- legenda .
Crtež je uvik bio mana tog stripa, ali što ceš, kad je to bila slabija izdavacka kuca.
Najbolje epizode?
Prljavi posao, ona u AMazoniji s Dickom Freyem i ona na Antartici.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/08/2008 : 13:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
imam i ja nekoliko brojeva Lazarusa....
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 14:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
istina crtez je u vecini slucajeva bio ispod prosjecan medutim ono sto je lazarusa po tom pitanju izdizalo od ostalih stripova je po meni definitivno genijalni alessandro bocci po meni još uvijek najbolji crtac ovake vrste stripova(o ukusu se naravno ne raspravlja),.. epizode koje je nacrtao- tajanstvena suma ,obracun pa je tu i nemoguca misija jednostavno vas moraju prisilit ako nista drugo da procitate taj strip..sjecam se da sam jedva cekao da dode epizoda koju je on napravio,..a to su po meni i bile najbolje epizode ovoga serijala,..bocci je legenda,izvanserijski crtac zbog kojega bi na nasem trzistu volio vidjeti dmpyera al i to u mjeswecnom izdanju kako i spada,...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2008 : 14:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
lazo je ima i dobrih crtaca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2008 : 14:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ali u pravilu su to bili losiji crtaci koji su se tek -uhodavali- u posao,
zna se koja tvrtka u italiji pokupi sve kvalitetno
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 17/08/2008 : 14:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
Lazarus mi je definitivno jedan od boljih stripova koje sam citao! Jebena šteta što više ne izlazi... Pa makar i u HC izdanju... Ja bih ga kupovao kako god ga izdavali!!!

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 14:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
EVO GA OVAK JE TO TREBALO NASTAVIT AJMO LUDENS STA SE CEKA!!!


[URL=http://img142.imageshack.us/my.php?image=3cdd1copydv7.jpg][/URL]

Edited by - jaki88 on 17/08/2008 15:01:05
Go to Top of Page

Garak
Average Member



Bosnia and Herzegovina
805 Posts

Member since 05/02/2008

Posted - 17/08/2008 : 15:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Garak a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja imam dva kompleta LL 1-62 + 3 LL extra i jedan specijal!



Ništa ne prodajem, samo se kurcim
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 17/08/2008 : 16:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
quote:
Originally posted by Garak

quote:
Originally posted by srdjandj

Ja imam dva kompleta LL 1-62 + 3 LL extra i jedan specijal!



Ništa ne prodajem, samo se kurcim

hahaha da cek dva kompleta?
sta ce ti dva kompleta? ja rcmo iam cjelu SD kolekciju,od ludensa neam a i nisam procito zadnji naslov,..nisam ni skuzio da je bio na kioscima jer ludens nema neku konstantu izlazenja sto me zašpravo najvise smeta kod njih,..tu se nezna ko pije ko placa,..al jbg dobro je i ovako(samo da ledd pocne haha)
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7788 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/08/2008 : 19:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Stvarno dobar strip, šteta što više ne izlazi. Taman kad se stanje zahuktavalo SD prekinula izdavati...a ovo preskakanje od strane Ludensa je jedna od vecih gluposti.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000