forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LAZARUS LEDD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 17/08/2008 : 20:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
Ima i još jedan strip koji više ne izlazi, i to vec dugo: Gordon Link, pa su mi bile neke njegove epizode prilicno dobre.

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 18/08/2008 : 00:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
jbg sve šta je ljepo kratko traje
Go to Top of Page

Disko
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
314 Posts

Member since 14/09/2005

Posted - 18/08/2008 : 10:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Disko a Private Message
Sjecam se kada sam kupio prve epizode Lazarusa(Macje oci i Lovcev mjesec). Bio sam na aerodromu u Splitu, cekao let za Rim. Odmah mi se svidjeo pa sam ga nastavio kupovati u Sarajevu. Imam sve sto je do sada izaslo osim dva broja:Sjena zla i Nemoguca misija.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 18/08/2008 : 11:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
quote:
Originally posted by Disko

Sjecam se kada sam kupio prve epizode Lazarusa(Macje oci i Lovcev mjesec). Bio sam na aerodromu u Splitu, cekao let za Rim. Odmah mi se svidjeo pa sam ga nastavio kupovati u Sarajevu. Imam sve sto je do sada izaslo osim dva broja:Sjena zla i Nemoguca misija.

Nemoguca misija je možda i najbolja epizoda Lazarusa.
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 18/08/2008 : 12:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Disko

Sjecam se kada sam kupio prve epizode Lazarusa(Macje oci i Lovcev mjesec). Bio sam na aerodromu u Splitu, cekao let za Rim. Odmah mi se svidjeo pa sam ga nastavio kupovati u Sarajevu. Imam sve sto je do sada izaslo osim dva broja:Sjena zla i Nemoguca misija.

Nemoguca misija je možda i najbolja epizoda Lazarusa.

uff da nemoguca misija je definitivno jedna od boljih epizoza sa savrsenim crtezom,..naslov koji je i dostojan jubilarnog broja 50,..sta da kazem taj strip mi je nekako najbolje sjeo i sad kad je propao nekak i manje stripove citam,..spasava stvar dylan dog,a zagora i texa znam procitat tek toliko kad nemam kaj za radit pa treba mozak na pasu pustit hehe,..
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/08/2008 : 13:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
definitivno najbolja LL epizoda je "Djeca osmog dana", a slijede "Tajanstvena šuma" i "Obracun"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/08/2008 : 13:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
MEni je LL bio dobar stripuljak... Capone je ponekad lijepo spajao lagani cyberpunk sa starim viteškim redovima te na momente pokazivao izrazitu naklonost Castellijevim temama iz Mysterea. Imam ih sve doma.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/02/2009 : 00:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ja sam procitao nekih 7-8 LL i strip mi je super. Cak i one epizode koje su samo usputne, a nemaju važnost za cijelu pricu su mi jako dobre.

Zašto neko ne obnovi taj serijal. Najbolje bi bilo da se pocne od one rupe izmedu SD i Ludensa.

Ja bi definitivno da se sastavi neka peticija, pa da se preda strip agentu, libellusu ili ludensu ili nekom trecem. Samo da se Lazarus digne na noge.

Crtež nije bio savršen, ali su mi price perfektne.

Svi za Lazarusa, Lazarus za sve.

No sikiriki
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 07/02/2009 : 00:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Samo da se Lazarus digne na noge.

Znam koga da pitash, vec je to jednom uradio. Evo i kako:



Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/02/2009 : 20:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Sjecam se dok sam kao klinac kupovao samo Miki Mausa i SD Spider-Mana.
Onda mi je frend donio LL Macje oci (koji mi je i danas jedan od najdražih stripova) i ja sam mu za to dao nekog Spider-Mana.
Od onda sam poceo skupljati i citati sve stripove.

Dakle, LL je strip zbog kojeg citam prave stripove (a ne Zagor niti NN).

I zato stvarno hocu znati što je bilo dalje, hocu da nastave nakon onog broja 54 (ili 55) od SD (Ludensovo glupiranje ne brojim).
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/09/2009 : 03:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
fakat ne bi bilo loše nastaviti sa lazarusom,par komada godišnje.
vidim da je neko gore napisao da ima dva kompleta i to 62 redovna.
kad je izašao i da li je izašao broj 62
onaj specijal je u originalu ustvari extra tako da je izašlo 4 extra.
Go to Top of Page

sabko
New Member



Bosnia and Herzegovina
216 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 21/09/2009 : 09:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sabko a Private Message
Ovdje je zadnja novost 2006.
http://www.lazarusledd.com/online.php
Da li se ugasila edicija ili je stranica neazurirana ne bih znao.

Interesantno je da je Ludens izdavao epizode na preskok, dok je cini mi se kod SD islo sve po redu.
Ako se ne varam SD broj odgovara broju originala, Ludensov ne, iako slijedi numeraciju od SD.
Ima li sanse da bar neko u Srbiji izda ovo? VC?
Go to Top of Page

Disko
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
314 Posts

Member since 14/09/2005

Posted - 21/09/2009 : 11:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Disko a Private Message
ma slabe su sanse za to.
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 21/09/2009 : 17:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
quote:
Originally posted by Windwalker

Sjecam se dok sam kao klinac kupovao samo Miki Mausa i SD Spider-Mana.
Onda mi je frend donio LL Macje oci (koji mi je i danas jedan od najdražih stripova) i ja sam mu za to dao nekog Spider-Mana.
Od onda sam poceo skupljati i citati sve stripove.

Dakle, LL je strip zbog kojeg citam prave stripove (a ne Zagor niti NN).

I zato stvarno hocu znati što je bilo dalje, hocu da nastave nakon onog broja 54 (ili 55) od SD (Ludensovo glupiranje ne brojim).


istina i ja sam poceo citat stripove zbog ledda,znam da se ugasio i italiji al bi volio imat sve epizode i vidit sta se dalje dogodilo
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 21/09/2009 : 17:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
s tim da ocito specijali još izlaze http://www.starcomics.com/popupNews.php?id=278
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/09/2009 : 18:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Baš sam si razmišljo, onaj ko bi poceo izdavati LL, trebao bi imati dvije edicije: redovnu od broja 1 i extra od onog broja gdje je SD završila. Ono šta je Ludens radio je bez veze, jer su preskakali epizode i radili sranja, a kontinuitet je u LL važan.

Problem je u tome što LL nije jako popularan junak, tako da ga ne bi puno ljudi kupovalo, što dvije edicije cini neprofitabilno, a izdavanje samo jedne od njih djeli svekoliku publiku na dvije skupine: oni koji su vec kupovali LL te vrlo vjerojatno nece duplirati prvih 50 i nešto brojeva i one koji nisu kupovali, pa bi kupovali od broja 1, ali opcija da se pocne od broja 50 za njih nije dobra, jer im je izbjeglo puno važnih detalja sadržanih u prvih 50ak epizoda.

Situacija je zamršena

No sikiriki
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 21/09/2009 : 18:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
ugl ade capone je najavio nastavak,povratak lazarusa ali kad drugog izdavaca te se sa ovim extra brojem u 8 mj. potpuno oprostio od star comicsa...ide li u bonelli?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/09/2009 : 19:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ne stajte mi na muku,kad god vidim topic pomislim da je LL mozda vaskrso
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2312 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 21/09/2009 : 19:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Po meni su najbolje epizode Hellraisres,Cast i mac.no definitivno je najbolja stvar trilogija(jedna prica u tri stripa)Budenje kobre,Krug se steže,Nemoguca misija.od Lazarusa imam sve i vrlo mi je žao što više ne izlazi,to je odlican strip bolji od puno stripova koji izlaze na ovim prostorima,no to ipak nije Spiderman koji cilja mladu populaciju,pa da i izlazi u HC verziji kod Libellusa to nebi bilo toliko loše,a i smatram da postoji ta mogucnost,no trebao bi netko od nijhovih pretstavnika reci dali bi to bilo moguce,jer oni znaju da li bi im to bilo isplativo ili ne.(Molim da se neko od njih javi),pa da izdaje i Fibra ili netko drugi smatram da im to nebi bio loš potez.No što se duže ceka strip polako tone u zaborav,e to je loše.

#!??

Edited by - bvagner3 on 21/09/2009 19:30:20
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 21/09/2009 : 20:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
quote:
Originally posted by jaki88

ugl ade capone je najavio nastavak,povratak lazarusa ali kad drugog izdavaca te se sa ovim extra brojem u 8 mj. potpuno oprostio od star comicsa...ide li u bonelli?



Molimo nekoga s provjerenim informacijama da nam se obrati kako bi nas prosvijetlio

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/09/2009 : 00:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Lazarus Ledd extra 27. Le notti rosse- Crvene noci



U uvodniku je Ade ukratko rekao kako je ovo zadnji broj LL extra, i kako je prekinuta suradnja s Star Comics. Prava na Larryja ostaju njemu, ali kako ne želi govoriti o nastavku...
Uglavnom koliko sam shvatio Capone ne odustaje od Larryja (premda bi možda bilo bolje da da...).

Ova epizoda je kao nekakav kraj necega je loša...

Možda ovaj "un nuovo inizio" koji je poceo s LL extra 23, nakon završetka regularne serije i nije sam po sebi toliko loš ali od ovoga što sam vidio ( LL extra 26, 27) jednostavno teško je za prožvakat...
Definitivno, teško je tako pratit Larryja na preskokce. Jedva nekako uspiješ pohvatati tko je Geko, Genesis...i što se dešavalo u predhodnim brojevim. Od oživljavanja Larryja i Genesisa do raspada interneta i uništavanja telekomunikacijski satelita SAD-a...

U ovoj zadnjoj epizodi vidimo nekog drugog Lazarusa, onog istog kojeg smo mogli vidit u LL LU 57 Plamen u noci: hladan, nemilosrdan, žedan osvete..Neprijatelja ubija golim rukama...

Ako ništa drugo dobili smo jedan akcijski strip...gdje Larryju svaša polazi za rukom...

Dobra stvar je što je s ovim brojem završila stvar s Gekom....ali ovo nikako nije kraj serijala kakav bi trebao biti...možda je ipak trebao ostati ležati u komi na kraju zadjeg regularnog broja, ako vec ne zna Ade što kako završiti s njim...

Ali ipak, mislim da su ljubitelji Larryja zaslužili jedan Grand Final????
Možda se stvarno Lazarus preseli u Bonelli (malo vjerojatno???) ili Panini???
...naravno to zna samo Ade

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 22/09/2009 00:45:49
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/09/2009 : 12:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Da žalosno je što nema u Hrvatskoj 300-400 ljudi kiji bi to kupovali i u HC, pa da se krene 3 u 1, nešto kao Nick Raider, 3 knjige s novim pricama i 1 knjiga s starim pricama...

Ja nekao sve više nade polažem u srbiju...tko zna...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/09/2009 : 12:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Bio bi sretniji da se izdaju neki premijerni stripovi (Brendon, Gea...), nego da se reprintira Ledd.
Ali priznajem da me smeta što je edicija SD/LU usred price prekinuta.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

jaki88
Starting Member



42 Posts

Member since 17/08/2008

Posted - 22/09/2009 : 13:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki88 a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Da žalosno je što nema u Hrvatskoj 300-400 ljudi kiji bi to kupovali i u HC, pa da se krene 3 u 1, nešto kao Nick Raider, 3 knjige s novim pricama i 1 knjiga s starim pricama...

Ja nekao sve više nade polažem u srbiju...tko zna...


ma dajte 300-400 ljudi da nema u cjeloj Hrvatskoj...dok je izlazio u SD samo u mojoj ulici je troje ljudi kupovalo lazarusa,a ulica je mala
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/09/2009 : 13:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Shvacam, ali ipak je to bilo jeftino kiosk izdanje...vidiš da se takvo izdanje više nije isplatilo ludensu...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000