forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najbolje izdanje 2007
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/02/2008 : 08:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Broncano doba niti medu 50?????
Eto dokaza koliko dobar privju vridi(kao kod Markosa).Da ga je bilo si gurno bi bija visoko.
MMGigant 3Ljudi u crnom sedmi???Jedan od najlošijih Martija(unatoc meni dragih brace Esposita).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 08:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dejan vasic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U biti su Metabaruni dobili najviše glasova.
Em dva izdanja, em dvi knjige-sve skupa lipi broj glasova.
Corto mi je poprilicno iznenadenje.


Kad dodaš tu još i Metabarone Belog puta.


Pa to san i napisa.Dva izdanja po dvi knjige.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 08:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Broncano doba niti medu 50?????
Eto dokaza koliko dobar privju vridi(kao kod Markosa).Da ga je bilo si gurno bi bija visoko.
MMGigant 3Ljudi u crnom sedmi???Jedan od najlošijih Martija(unatoc meni dragih brace Esposita).


Mene Broncano nije oduševilo.A i poprilicno košta, tako da ga je vjerovatno dosta ljudi zaobišlo, jer ce se bez privjua teško neko odlucit da ga kupi.
Malo si falija.Ljudi u crnom nisu gigant, nego biblioteka MM br.1

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 01/02/2008 : 09:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
oba ste falili

PS:Drago mi je za Tex LU MX3 da je dobio najvise glasova...
Mislim da sam glasa za njega...

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 01/02/2008 : 09:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Pravi najbolji stripovi se i kod albuma i kod svezaka nalaze na cetvrtom mestu.



Je, Karma se rasprodala na svim kioscima gdje sam je tražio, a i izvještaji iz ostalih centara javljaju isto. Kiosk izdanje kakvog nema nadaleko.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 01/02/2008 : 10:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
treba se još malo poigrati oko kategorija... rezultati su donekle ocekivani
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 11:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ocekivao sam da ce "Balada..." pobjediti u izboru strip albuma.
I sam sam glasao za nju...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 11:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Je, Karma se rasprodala na svim kioscima gdje sam je tražio, a i izvještaji iz ostalih centara javljaju isto. Kiosk izdanje kakvog nema nadaleko.


Hajde hajde, nemoj sad da se duriš, uspeceš da nabaviš sledeci broj, nije smak sveta ako dvojku nisi našao.

Enivej, nisam ja pravio klasifikaciju, a i moj post je bio ocigledna šala, ako nisi zamijetio.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 11:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ocekivao sam da ce "Balada..." pobjediti u izboru strip albuma.
I sam sam glasao za nju...


Ja moran priznat da nisan.Ne zbog toga šta mislin da Balada to nije zaslužila, nego zbog toga šta mislin da je velika vecina forumaša to vec imala prilike citat, za razliku od Metabaruna, Svagdanje, Sambrova, i još poprilicno drugih do sada neobjavljenih stripova.

BTW, ocemo rješit XIII?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 11:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


BTW, ocemo rješit XIII?


Cekam mail.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2008 : 11:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ako treba lavirint izdanja pomaknuti na albume, dobro, nema problema. Ali posto su to uglavnom sveske, meni je to glupo. Zato sam ih stavio u "kiosk" kategoriju, mada ih na kiosku nema. S druge strane HC bonelli mogu staviti pod kiosk, nije ni to problem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 11:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Možda je bolja klasifikacija "sveske" i "albumi". Mada ni to ne rešava HC Bonelli.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 11:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ako treba lavirint izdanja pomaknuti na albume, dobro, nema problema. Ali posto su to uglavnom sveske, meni je to glupo. Zato sam ih stavio u "kiosk" kategoriju, mada ih na kiosku nema. S druge strane HC bonelli mogu staviti pod kiosk, nije ni to problem.



Ma taj HC Bonelli je najveci zafrk.Nije kiosk izdanje, al po meni još manje strip album.Lavirint izdanja je skroz OK da se vodi pod kiosk izdanja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/02/2008 11:57:22
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 11:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

oba ste falili

PS:Drago mi je za Tex LU MX3 da je dobio najvise glasova...
Mislim da sam glasa za njega...


Di san ja to falija?
Ja nikad ne falivan

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 12:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


BTW, ocemo rješit XIII?


Cekam mail.



Imaš PM

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/02/2008 : 12:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Koji rezultati!
Koji je to citateljski ukus...

Cista katastrofa!
Primjerice, Dylan Dog u "Kiosk stripu"; najbolji je "Pao s neba" a nakon njega ono maxi-ultra-smece.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 01/02/2008 : 12:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


BTW, ocemo rješit XIII?


Cekam mail.



kurki ces rijesiti,
treba i meni XIII

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 01/02/2008 : 12:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Malicius

oba ste falili

PS:Drago mi je za Tex LU MX3 da je dobio najvise glasova...
Mislim da sam glasa za njega...


Di san ja to falija?
Ja nikad ne falivan




falija si sta si kici, onom izrabljivacu zenskih srca, prodao trinaestice
ja bi uzeo sve to mukte,
haha

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/02/2008 : 13:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
drago mi je da je maxi tex pomeo konkurenciju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 13:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Malicius

oba ste falili

PS:Drago mi je za Tex LU MX3 da je dobio najvise glasova...
Mislim da sam glasa za njega...


Di san ja to falija?
Ja nikad ne falivan



falija si sta si kici, onom izrabljivacu zenskih srca, prodao trinaestice
ja bi uzeo sve to mukte,
haha


Ma ni to nisan falija.Odera san ga ka zeca

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 01/02/2008 : 13:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
oderi ga jos jednom, haha,

prica mi je da ima nekakvu koku, dobrostojecu koja ga financira pa nemoj da ti bude zao,

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 13:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Laži,klevete i zli jezici

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/02/2008 : 13:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Hura! Za Q je glasao još netko osim mene!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 14:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A nije ni loše... imam 3/10 u kiosk izdanjima i 5/10 medu albumima. S obzirom da kiosk izdanja uglavnom ne citam ima sam problema odabrati 10 komada. Moj prvi pick Karma je solidna cetvrta, medalja izmakla u zadnjim sekundama a Metabaruni su prvi kao i na mojoj listi, dakle zadovoljan
Nego, malo mi je zbunjujuce kod SMG-a. Glasa san za prvi broj, no to sam moga uraditi i za drugi i za treci. Nema razlike. Da san tako uradija bilo bi glupo. Odabra prvi ne po kvaliteti sadržaja nego kao potpora projektu u cjelini, mada nemam zamjerke ni na sadržaj iako bi volija da se tu serijalizira nešto što nece biti u albumima. Ok KGB nema u albumu ali je predviden.
Isto tako za SM/XM. Kako glasati za jedan nastavak ako epizoda ima, recimo 4 ili 7 nastavaka. Nekako mi je to ipak cjelina pa bi možda tribalo razmisliti o opciji da se bar kod ovakvih izdanja objedini glasanje po epizodi. Dakle da glas za neki od nastavaka obuhvati sve nastavke. Ne znam... kompliciram ali...
E da i slažem se da je malo nezgodno kod izdanja koje smo mnogi ranije citali pa se pojavi novo ili albumsko izdanje. Recimo Balada ili Astro-idani. Baladu sam uvrstija na listu jer je remek djelo. Astro-idane nisam jer ima toliko novih izdanja a oni kvalitetom zaslužuju visok plasman.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 14:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Hura! Za Q je glasao još netko osim mene!

mcn


Da nije tvoj drugi nick = Q STRIP?

Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000