forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 21/12/2007 : 11:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Pozdrav svima.
Dao bih Vam samo jedan savjet kada kupujete stripove. Ne navlacite se na ove mamac aukcije. Smiješno je da jedan Biser strip Krcko na trenutnim aukcijama ima cijenu od 100 kn. Dveribad namjerno sam diže cijene i navlaci ljude. Ja sam nekoliko puta sudjelovao na tim aukcijama, ali stao sam kod normalne cijene. Dveribadu je ovo posao i covjek zaraduje. Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 21/12/2007 : 11:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Pozdrav svima.
Dao bih Vam samo jedan savjet kada kupujete stripove. Ne navlacite se na ove mamac aukcije. Smiješno je da jedan Biser strip Krcko na trenutnim aukcijama ima cijenu od 100 kn. Dveribad namjerno sam diže cijene i navlaci ljude. Ja sam nekoliko puta sudjelovao na tim aukcijama, ali stao sam kod normalne cijene. Dveribadu je ovo posao i covjek zaraduje. Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio



govoriš gluposti, prije nego ljudima daješ savjet trebao bi se malo informirati i onda bi saznao da jedan krcko ili štrumpfovi iz biser stripa (pogotovo super ocuvan)vrijedi više nego recimo svi asterixi iz iste edicije

Edited by - dmar on 21/12/2007 11:21:02
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 21/12/2007 : 12:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

...Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio


i kaj se cudiš kaj pura dreku pa nitko normalan ti nece odgovoriti na takva pitanja

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 21/12/2007 : 12:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by hrvoje24

...Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio


i kaj se cudiš kaj pura dreku pa nitko normalan ti nece odgovoriti na takva pitanja



Hahaha ...vec vidim odgovor...
"Da, bravo, kako si samo pogodio!? Aj please sad nemoj nikom rec, moze?"

L O L
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 21/12/2007 : 12:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Decki nemojte se zajebavat, vidite da imamo Sherlocka Holmesa na sajtu:)))))))
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 21/12/2007 : 12:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Možda i govorim gluposti, ali tamo vidim da uvijek nekoliko istih ljudi licitira. Svaka cast svakome, ali mi je ipak malo sumnjivo. Ako sam u krivu, ispricavam se, ali ipak mislim da je nešto cudno ako netko prodaje isti strip i nema niti jedne licitacije, a Dveribadu ih bude velik broj, naravno za puno vecu cijenu nego što ovaj drugi ima pocetnu za svoj strip. Takvih primjera imate trenutno na aukcijama.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 21/12/2007 : 14:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Možda i govorim gluposti, ali tamo vidim da uvijek nekoliko istih ljudi licitira. Svaka cast svakome, ali mi je ipak malo sumnjivo. Ako sam u krivu, ispricavam se, ali ipak mislim da je nešto cudno ako netko prodaje isti strip i nema niti jedne licitacije, a Dveribadu ih bude velik broj, naravno za puno vecu cijenu nego što ovaj drugi ima pocetnu za svoj strip. Takvih primjera imate trenutno na aukcijama.


Pa eto ja sam dosta licitiro kod Biser Stripa i veruj mi da nemam dogovor sa Dveribadom.Igrao sam po 15 eura na vecinu Strumfova jer mislim da toliko vrede.Ocigledno neko misli da vrede i vise jer to nije dovoljno da pobedim.
Ako vidis da jos neko nudi Biser Strip u toj ocuvanosti javi jer ja nisam video.Samo na ovakvu ocuvanost igram te cifre.
To je inace moja omiljena edicija i imam je u vise kompleta ali lepih stripova nikada dosta.Bolest
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/12/2007 : 14:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
U najmanju ruku je nepristojno iznositi ovakve optuzbe bez ikakvih dokaza, a tvoj je post u najmanju ruku smijesan. Ti si stao kod "normalne" cijene? Sto je to normalna cijena? Tko je odredjuje?
I koji je to Biser Strip Krcko na aukcijama po 100 kuna?
Ja ga ovdje ne vidim:
http://www.stripovi.com/AuctionSearch.asp?Name=krcko&Seller=&Action=1&SearchType=2&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&aucCategoryID=0&SearchTypeDesc=2&SearchTypeTimeValue=0&SearchTypeTime=0&PageCount=1

Trouble will find me
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 21/12/2007 : 19:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Ispricavam se, loše sam vidio, nije Krcko nego Štrumfovi. Meni je inace sasvim svejedno hoce li netko uspjeti prodati stripove za veliku cijenu, ali dosta pratim aukcije i primjetio sam neke cudne stvari. Necu više nikada ovo spominjati i neka svatko placa koliko želi, uostalom novac nije moj. Želim samo pomoci pravim stripofilima da ih razni trgovci ne oderu.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/12/2007 : 20:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Bolje brisite topic prije nego Ratku skoci tlak!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 21/12/2007 : 20:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Neozbiljne optuzbe bez ikakvih argumenata.

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/12/2007 : 21:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Pozdrav svima.
Dao bih Vam samo jedan savjet kada kupujete stripove. Ne navlacite se na ove mamac aukcije. Smiješno je da jedan Biser strip Krcko na trenutnim aukcijama ima cijenu od 100 kn. Dveribad namjerno sam diže cijene i navlaci ljude. Ja sam nekoliko puta sudjelovao na tim aukcijama, ali stao sam kod normalne cijene. Dveribadu je ovo posao i covjek zaraduje. Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio



-Hrvoje Olujic(oprosti ukoliko sam krivo napisao prezime-vjerujem da je sa "j")---poslao si mi mail ocito sa posla----hrvoje.olujic@hep.hr---,pa sam ti se udostoio odgovorit na isti!
-Procitaj na poslu,odgovorio sam ti jucer(sinoc) jer sam kasno došao kuci,sa posla.Inace,za informaciju samo,puno radim,a oni koji me ovih dana vide po Zagrebu,primjetit ce da nosim odijelo od tvoje cijenjene firme-HEP-a(treger hlace,plave)!-Fizicki posao,a bogami je i hladno ovih dana!
-Obzirom da si iznio optužbu,a bogami si i hrabar,procitaj mail,a ja cu ovdje pokušat to ponovno srocit.
-Za pocetak,odmah sam priznao da sam prevarant,tako da te uveselim,uz priznanje da na aukcijama imam barem 200 svojih nick-ova,tako da sam sebi podižem cijenu stripova,kako bih platio što vecu proviziju vlasniku.Ukoliko potrošim sve svoje lažne nick-ove,brzinom svijetlosti angažiram još 200-tinjak svojih prijatelja,tako da postignem što vece cijene!-Imam kompijutorske baze diljem svijeta,a narocito po gradovima Hrvatske i Slovenije,te se koristim "teleportiranjem" kako bih što brže i više "bidao" sa razlicitih adresa.Zakljucak----provalio si me i "ispoljio" opravdanu skepsu(sumnju) naspram te "dveribad" zlocinacke institucije!!--
--Što rec,BRAVO ELEKTRICARU,mada bih po tvojem pisanju mogao zakljucit da si nekakav rukovodeci kadar u HEP-u,jer si poprilicno hrabro prozvao na bojkotiranje doticnog "dveribad-a".Jel griješim,šefina si?
-Eto,pitao si kako varam i dobio odgovor,a možda bi bilo dobro da popricaš sa ljudima(onako,uz kavu,koristeci internetske milodari).
-Zašto takav mail nisi poslao ljudima koji su izlicitirali te stripove ili trenutno se takmice za "štrumpfove".-Iskreno,nisam htio vrijedat ili bit neugodan,jer nema potrebe,no ukoliko ti tako misliš,morao sam se malo našalit.
-Nisi ti jedini koji tako misli,a i sam se ponekad zacudim,recimo Biser Strip br.24----202,00 kuna?????????-Jesi li tog primjetio na aukcijama?Zamisli tu prevaru?
----Meni bi bilo drago da ti ovdje javno izneseš i napišeš,uz konkretan dokaz,kako si ti mene to provalio i otkrio?Budi covjek i nemoj mi se sada povlacit ili još gore ispricavat,odnosno,budi "dišperan"!(iz Splita si,zar ne?)--Puno to dobronamjernih ljudi interesira,pa da razotkrijemo taj fenomen "jebeni dveribad"!?
-Uz put nam i objasni koje su cijene "normalne".
-Oprosti ako sam bio neugodan,ali razumiješ da sam morao odgovorit na javnu optužbu.
-HRVOJE,MOJ NAKLON I VELIKI POZDRAV-dveribad
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/12/2007 : 21:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Možda i govorim gluposti, ali tamo vidim da uvijek nekoliko istih ljudi licitira. Svaka cast svakome, ali mi je ipak malo sumnjivo. Ako sam u krivu, ispricavam se, ali ipak mislim da je nešto cudno ako netko prodaje isti strip i nema niti jedne licitacije, a Dveribadu ih bude velik broj, naravno za puno vecu cijenu nego što ovaj drugi ima pocetnu za svoj strip. Takvih primjera imate trenutno na aukcijama.



-Ovo je slabo,moraš bit konkretniji.Razocaravajuce
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/12/2007 : 21:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Bolje brisite topic prije nego Ratku skoci tlak!



-Puno to ljudi pita,zaista je gotovo nevjerojatno,ali ja odgovor nemam.Kad-tad bi to netko pitao,ali je meni simpaticno jer je Hrvoje "dalmoš",iz Splita.Cini mi se da smo ja i globinjo imali nekoliko prijateljskih razgovora(javnih) prije dvije godine na temu "cijene" stripova.Evo opet prilike!
-Splicani,navalite!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/12/2007 : 21:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Prodigy

Bolje brisite topic prije nego Ratku skoci tlak!



-Puno to ljudi pita,zaista je gotovo nevjerojatno,ali ja odgovor nemam.Kad-tad bi to netko pitao,ali je meni simpaticno jer je Hrvoje "dalmoš",iz Splita.Cini mi se da smo ja i globinjo imali nekoliko prijateljskih razgovora(javnih) prije dvije godine na temu "cijene" stripova.Evo opet prilike!
-Splicani,navalite!



pravilno je globinjo i ja,medede licki
da,ja sam isto podivljao prije dvije godine zbog cijena u striparnici,onda smo se poklali...u biti,raspizdio me najviše s gadenjem hajduka na aukcijamaali odonda,dveribad je bio provjeren od strane sis-a,izvješca su pokazala-zakleti hajdukovac,i onda mu je sve oproštenoma da ratku netko i nabija cijene,s prvom ih nabija...jer takvu pocetnu cijenu stripa i takvu ocuvanost se ne može nigdje naci na netu...da ne govorim o ratku kao ljubitelju stripa i covjeku koji puno radi nas promociji stripa i covjeku koji nas spaja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/12/2007 : 21:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
-Splicani,navalite!


eto,ja dovršio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/12/2007 : 22:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad
-Splicani,navalite!


eto,ja dovršio



--Ipak je sve drugacije kada se ljudi upoznaju i civilizirano porazgovaraju.Hvala ti "hajducino"!.....globinjo i ja.....
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/12/2007 : 22:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nek su vala otkrili ovog dveribada da mucka .
Hrvoje situacija kod dveribadovih aukcija je specificna,naime on je dosta poznat na sajtu kao vise nego korektan prodavac a Bogami i kupac.
Stripovi koje on prodaje su vrhunske kvalitete,u vecini slucajeva ocjeni strip sa manjom ocjenom nego sto je u stvarnosti.
Puno je ljudi na sajtu castio sa stripovima,postarinom i sl.
Ma taj samo sto guzice ne daje ,tako da se cesto na njegovim aukcijama vide cijene sto mnogim ljudima izgledaju nadprosjecnim.
Dveribad ne treba uzeti hrvojevu brzopletost kod zakljucka za zlo a hrvoje24 ce uvidjeti vremenom da se malkice obrukao sa ovom izjavom.

Edited by - Porter on 21/12/2007 22:44:17
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/12/2007 : 23:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
malo offtopic---vidim da se poklanja jedna majica sa ovog CRŠ-a
jel ima to za kupit negdje?
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 21/12/2007 : 23:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
ja sam tek kratko na forumu i aukciji ali posmatrajuci ovako sa strane video sam da covek poklanja gomilu stvari uz strip i to je ljudima primamljivo a i ima perfektnu reputaciju + stripovi su mu extra ocuvani.Mogao si ga optuziti da u babinom podrumu stampa te iste stripove koje prodaje da izgledaju sto bolje :D.
Meni licno cena nikad nije previsoka ako je to neki strip koji moram imati po svaku cenu.
dveribade smatram da si ljudina i da bih voleo da te upoznam i popijemo pivo ko ljudi
do tada sve najbolje care
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/12/2007 : 23:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by jang

malo offtopic---vidim da se poklanja jedna majica sa ovog CRŠ-a
jel ima to za kupit negdje?



Takodje i mene interesuje kupnja te majice.
Posto sam prilikom selidbe greskom odnio u +punu vrecu svojih majica,trenutno sam tako kratak sa kratkim majicama da je to kratkostofalno.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/12/2007 : 23:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ma ti živiš u Švedskoj...šta ce ti t-shirt? :)
sunce ceš sledeci put vidjeti za pola godine :)
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/12/2007 : 23:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by jang

malo offtopic---vidim da se poklanja jedna majica sa ovog CRŠ-a
jel ima to za kupit negdje?



-Nema i nisu bile na prodaju.Promidžbena majica sa ovogodišnjeg CRŠ-a,ako se dobro sijecam štampano i podjeljeno 100 komada.Zahvaljujuci Bernardu i Zoletu,jedan od sretnika sam bio i ja!--
-Obzirom da sam dobijo dvije na poklon,jednu(manju) si ostavljam za uspomenu a drugu dalje poklanjam,mada mi se cini da strip uz koji se majica poklanja,dobiva na cijeni!-Vidite,u pravu je Hrvoje,baš sam kvaran!-U tome i jest car aukcija,nikada nisi siguran da je i strip poklon!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/12/2007 : 00:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Nek su vala otkrili ovog dveribada da mucka .
Hrvoje situacija kod dveribadovih aukcija je specificna,naime on je dosta poznat na sajtu kao vise nego korektan prodavac a Bogami i kupac.
Stripovi koje on prodaje su vrhunske kvalitete,u vecini slucajeva ocjeni strip sa manjom ocjenom nego sto je u stvarnosti.
Puno je ljudi na sajtu castio sa stripovima,postarinom i sl.
Ma taj samo sto guzice ne daje ,tako da se cesto na njegovim aukcijama vide cijene sto mnogim ljudima izgledaju nadprosjecnim.
Dveribad ne treba uzeti hrvojevu brzopletost kod zakljucka za zlo a hrvoje24 ce uvidjeti vremenom da se malkice obrukao sa ovom izjavom.



-A što bi mu uzeo za zlo?Covjek me reklamira,a reklame nikada dovoljno!
-Nego,znaš šta?-Ajde,stvarno je više vrijeme!-Nemoj nas tjerat da autom dodemo u Švedsku po tebe.Izvoli se ove godine "nacrtat" u Makarskoj!-Sedam dana idemo na odmor od stripova!-Uštimaj godišnji,spremi "boršu" i dolazi.Stvarno je vrijeme da se upoznamo!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 22/12/2007 : 00:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Eh, daj boze da ima jos ovakvih prevaranata kao dveribad.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/12/2007 : 00:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm

ja sam tek kratko na forumu i aukciji ali posmatrajuci ovako sa strane video sam da covek poklanja gomilu stvari uz strip i to je ljudima primamljivo a i ima perfektnu reputaciju + stripovi su mu extra ocuvani.Mogao si ga optuziti da u babinom podrumu stampa te iste stripove koje prodaje da izgledaju sto bolje :D.
Meni licno cena nikad nije previsoka ako je to neki strip koji moram imati po svaku cenu.
dveribade smatram da si ljudina i da bih voleo da te upoznam i popijemo pivo ko ljudi
do tada sve najbolje care



...bit ce prilike,sigurno.Cesto se putuje,baš cekam novi pasoš, jer mi je stari sav ispucan pecatima.-Ne znam iz kojeg si mjesta,ali cesto dodem do Novog Sada,Subotice,Beograda,....javim se kada budem išao,vjerojatno iza Nove godine odmah!Pozdrav
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000