forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 27/12/2007 : 21:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Dveribade, nisam dobio od tebe nikakvu e-poštu. Inace,mogu i kod kuce pregledavati,a ne samo na poslu. Onaj prijatelj kojega spominjem nije Tonci vec jedan drugi koji uopce nema veze sa stripovima ali se bavi trgovinom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/12/2007 : 21:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
Redovni Zagor,npr.broj 15----51,00 kuna??????


52 kune

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jeremija3
Starting Member

1 Posts

Member since 25/12/2007

Posted - 28/12/2007 : 23:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jeremija3 a Private Message
Ima li neko da prodaje Zagor(Slobodna Dalmacija,Slobodna Dalmacija extra,Ludens,Ludens extra)????
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 29/12/2007 : 15:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad
Redovni Zagor,npr.broj 15----51,00 kuna??????


52 kune



Cestitam!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 29/12/2007 : 15:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Jeremija3

Ima li neko da prodaje Zagor(Slobodna Dalmacija,Slobodna Dalmacija extra,Ludens,Ludens extra)????



-Imaš na aukcijama oba kompleta,pogledaj 5 ili 6 stranicu.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 29/12/2007 : 15:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Dveribade, nisam dobio od tebe nikakvu e-poštu. Inace,mogu i kod kuce pregledavati,a ne samo na poslu. Onaj prijatelj kojega spominjem nije Tonci vec jedan drugi koji uopce nema veze sa stripovima ali se bavi trgovinom.



-Hrvoje,pozdravi prijatelja,sigurno je uspiješan trgovac kada kupce smatra ovcama.Ljep odnos.
-Inace,ne zamjeram ti,možda se sa tvoje pozicije to tako i vidi,mada mislim da si prenaglio,a ja ti mogu samo zahvalit na reklami.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/12/2007 : 01:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad
Redovni Zagor,npr.broj 15----51,00 kuna??????


52 kune




a ovo???
---ZAGOR br.58 -- FATALNO ORUŽJE

Prodavac: dveribad (2373)
Pocetna cijena: 10 Kn
Trenutna cijena: 56 Kn



btw zanimljiva je ova mala sirena, oko 300 kn za ocuvanost -3 (po ratku i manje) za neki tamo zagor od 6 din... divota...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 31/12/2007 : 11:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
khm

hrvoje je moj dragi i dobri prijatelj
i ok covik
jedini je problem što se ja zovem Tonci
sitni zajeb c i c

dveribade - u hepu se radi 24h sata, somino , kak bi inace imal struje

odvalio te dveribade , svi su ustali u tvoju obranu
daklem probably je falio
al nije napuvan

a sad dveribade u njegovu kožu
vrti po aukcijama i vidi: za iste stripove kod dverija cena boli glava
a kod nekih drugih bez ponude
ko nebi posumnjo
taj crv sumnje je u dragom i dobrom hrvoju bio prejak i odlucio ga je podijeliti s drugima
drugi su mu rekli ne
ti si nastupio dentlemenski uz par sitnih podjebavanja što je i razumljivo jer ti je decec narušio reputaciju tj doveo je u sumnju

uglavnom , dovoljno materijala za popit pivicu u makarskoj
a glede aukcija - to ti dode ko rasprava hc - sc - besmisleno

i za zadnje : pošto si iskazao svoju zacudenost time da bi ja mogo biti onaj koji sumnja u tebe i na neki nacin nagovorio hrvoja - jerbo to proizlazi iz tvog posta
a to je ka nešto loše
a: nisam, decec je pretvrdoglav da bi ga se moglo manipulirat
b: jel meni to djeluje sumnjivo onako iz prve- je, al tu vidi pod d tj kompetencija
c: no , ne smatram to ništa lošim - tu ne mislim na guranje drugog u vatru vec na sumnju u lik i delo druga dveribada, s cime bi se i ti složio , nadam se ,
d: nisam baš ni kompetentan jerbo malo sudjelujem na aukcijama a mogu rec da glede kupovanja od tebe - cista +5

e: osobno mi kod tebe jedino smeta nacin rasprave s viskijem i bez obzira što je za svadu uvik potrebno dvoje i što godine nisu važne , tvoje godine koje su tu negdi ka i moje nalažu da se balun spusti na zemlju


zakljucak: nitko nije savršen osim Al Bundy-a

eto
i još moram priznat da sam navuka hrvoja na markosove kenove - u tom dijelu je zere manje tvrdoglav
no to je ništa , jerbo je on mene navuka na ovu stranicu




kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
875 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 31/12/2007 : 12:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Pa stvarno neverovatno....baš sam hteo nekoliko komada Zagora SD od Dveribada sa aukcija,ali dogodilo se cudo! Uprkos mojim postavljenim "visokim" cjenama po komadu,uspeo sam tek ,recimo 10 komada SD da osvojim!! Sve ostalo otišlo u nepovrat...Strašno!!

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 31/12/2007 : 17:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

khm

hrvoje je moj dragi i dobri prijatelj
i ok covik
jedini je problem što se ja zovem Tonci
sitni zajeb c i c

dveribade - u hepu se radi 24h sata, somino , kak bi inace imal struje

odvalio te dveribade , svi su ustali u tvoju obranu
daklem probably je falio
al nije napuvan

a sad dveribade u njegovu kožu
vrti po aukcijama i vidi: za iste stripove kod dverija cena boli glava
a kod nekih drugih bez ponude
ko nebi posumnjo
taj crv sumnje je u dragom i dobrom hrvoju bio prejak i odlucio ga je podijeliti s drugima
drugi su mu rekli ne
ti si nastupio dentlemenski uz par sitnih podjebavanja što je i razumljivo jer ti je decec narušio reputaciju tj doveo je u sumnju

uglavnom , dovoljno materijala za popit pivicu u makarskoj
a glede aukcija - to ti dode ko rasprava hc - sc - besmisleno

i za zadnje : pošto si iskazao svoju zacudenost time da bi ja mogo biti onaj koji sumnja u tebe i na neki nacin nagovorio hrvoja - jerbo to proizlazi iz tvog posta
a to je ka nešto loše
a: nisam, decec je pretvrdoglav da bi ga se moglo manipulirat
b: jel meni to djeluje sumnjivo onako iz prve- je, al tu vidi pod d tj kompetencija
c: no , ne smatram to ništa lošim - tu ne mislim na guranje drugog u vatru vec na sumnju u lik i delo druga dveribada, s cime bi se i ti složio , nadam se ,
d: nisam baš ni kompetentan jerbo malo sudjelujem na aukcijama a mogu rec da glede kupovanja od tebe - cista +5

e: osobno mi kod tebe jedino smeta nacin rasprave s viskijem i bez obzira što je za svadu uvik potrebno dvoje i što godine nisu važne , tvoje godine koje su tu negdi ka i moje nalažu da se balun spusti na zemlju


zakljucak: nitko nije savršen osim Al Bundy-a

eto
i još moram priznat da sam navuka hrvoja na markosove kenove - u tom dijelu je zere manje tvrdoglav
no to je ništa , jerbo je on mene navuka na ovu stranicu







-Tonci....khm.....ne,ne...ne mogu....ipak mi je prirodnije Tonci!(Lika,brdanski tvrdi dijalekt).
-Pa napisao sam.Zaista,gledano sa strane,cudno i neobicno,gotovo nevjerojatno.-Sve što mogu rec ili savjetovat Hrvoja i ostale,priupitat ove koji i sudjeluju u aukcijama,a i živi su "judi",pa festivali kao u Makarskoj su prilika da se ti ljudi i medusobno upoznaju,a osobno sam nastojao,koliko je to bilo moguce,da se što više ljudi upozna i poprica.
-Nastojao sam bit tolerantan jer covjeka nisam upoznao,ali ovakav istup mi i dalje dijeluje zloban.Zaista sam nastojao postavit se u Hrvojevu situaciju,razmislit,kako bih ja reagirao--ovako ne bih.Da li sam bio oštar,mislim da nisam,a što se tice sumnje,ne,samo iz razloga---kolege,posao...
-Što se tice Mladena,uz dužno poštovanje naspram svega,njega samog i svih oko njega,osobni dojam--vrlo negativan.Previše pametovanja,omalovažavanja i iznošenja vlastitog ega.Previše nepotrebnog ispoljavanja vlastitog nakaradnog suda i uplitanja u nepotrebne diskusije uz izuzetno neugodno komentiranje citaca ovog ili onog junaka.Degradirat nekog,bez obzira na godine,na temelju tog što cita(narocito Zagora) ili voli ,je za zrelog covjeka,u najmanju ruku bahato i bezobrazno.-Starija generacija mora shvatit da ono što je njima najbolje,mladima nije.Novije generacije vole nešto drugo,nešto apstraktno,a ovi starije garde bi se trebali pomirit sa cinjenicom da ne moramo svi odrast sa kaubojima i indijancima.
-Ako je Maurovic ili bilo tko drugi, nekome fetiš,vrhunac strip umjetnosti,to ne znaci da mora bit svima.Meni osobno je Bednjanec vrh strip stvaralaštva u domacim okvirima,ali to ne znaci da svima kojima nije, napišem da su ovce,da ništa ne shvacaju,da su primitivni,glupi,itd.-Mogu sugerirat,eventualno propagirat,ali svakako ne nametat svoj dojam ili degradirat nekoga tko ne razmišlja kao ja.Ukoliko bih napisao da mi je npr.Kapetan Miki super simpatican strip junak,zar bi ti zbog tog mislio da sam idiot i neznalica jer volim naivni i djetinjasti strip?
-Eto,kraj je godine,možda sam i griješio u nekim situacijama ili nekim prepirkama,ali i ja sam samo covjek od krvi i mesa.Ako sam i nekog "ocešao",namjerno sam to uradio!
-Tonci,tebi i tvojoj obitelji,a i svima koji ovo citaju,želim puno srece u nastupajucoj godini uz puno,puno zdravlja i veselih trenutaka.Živio!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/12/2007 : 17:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad
Redovni Zagor,npr.broj 15----51,00 kuna??????


52 kune




a ovo???
---ZAGOR br.58 -- FATALNO ORUŽJE

Prodavac: dveribad (2373)
Pocetna cijena: 10 Kn
Trenutna cijena: 56 Kn



btw zanimljiva je ova mala sirena, oko 300 kn za ocuvanost -3 (po ratku i manje) za neki tamo zagor od 6 din... divota...



aha.gledan i umiren od smijanja .
valjda je ovo neki novogodišnji skec

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 31/12/2007 : 17:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
dveri
sve 5
fala . takoder

i ka i uvik
svakome pravo na mišljenje


a glede c i c
zajebancija
meni piše c
vecem broju c

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/01/2008 : 18:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Zahvaljujem prijatelju Toncu na obrani.
Dveribade, zar misliš da bi se jedan ozbiljan covjek dao nagovoriti od drugoga da napiše ono što sam ja napisao. Kad me upoznaš vidjet ceš da to nije moguce. Samo da pojasnim ono o ovcama. Moj prijatelj to kupcima ne govori, ali na taj nacin izražava svoju težnju da robu proda za maksimalno mogucu cijenu. Bio sam prisutan nekoliko puta kada je trgovao i mogu ti reci da je umjetnik. Takoder i tebe smatram umjetnikom jer za svoje stripove postižeš nevjerojatne cijene.
Što se tice reklame primam zahvalu.
Pozdrav Hrvoje.

Edited by - hrvoje24 on 01/01/2008 18:19:05
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 02/01/2008 : 17:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
Podrska za "Crnogorca" !! Pozdrav..

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 02/01/2008 : 17:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
i jos nesto ime "DVERIBAD" ti je-- Mecka-- medju kolekcionarima i prodavacima ...i nista me vise ne cudi za njegove aukcije..

www.bhfanaticos.com

Edited by - sed1 on 02/01/2008 17:21:45
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 05/01/2008 : 13:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
kupio sam tex komplet i to mi je prva suradnja s dveribadom, dostavljeni su mi stripovi u kvart, savršeno zapakirani, nisam morao odmah ni platiti, a kako ipak jesam još mi je zaokružena cijena na niže okruglo tako da ni pice nisam platio.
daleko najprofesionalniji pristup poslu iz mog iskustva. ne citam zs i lms tako da nemam interesa vec ovo pišem istine radi prema osobnom iskustvu. Ratko hvala.

Till I Collapse
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 19/03/2008 : 14:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Poštovani stripoljupci, samo sam Vas sve htio obavijestiti da mi je Dveribad poklonio jedan strip koji mi je nedostajao. Necu više ništa dodati vec ovako javno izražavam svoju zahvalnost, zaslužio si Dveribade.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/03/2008 : 17:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sad ti se pola foruma smijeska i govori pa i nama je pa i nama je
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/03/2008 : 20:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
I tako je zacepio usta svima i nema više tko da se buni protiv korupcije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/03/2008 : 20:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
trebao bi i ja otvoriti slican ovakav topic,
mozda i meni nesto jos pokloni
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000