forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u Srbiji- Veseli cetvrtak!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 104

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2008 : 18:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Baš je razigrana ova naslovnica Mister Noa! Boje, fontovi... Morali su se nazvati "Šareni cetvrtak"!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 28/02/2008 : 18:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Baš je razigrana ova naslovnica Mister Noa! Boje, fontovi... Morali su se nazvati "Šareni cetvrtak"!



šta ceš, mora djecu nešto privuci...


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 28/02/2008 : 18:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by fred perry

quote:
Originally posted by kico

Dubac,
kupuj sve na jedno te istom kiosku
nauciš je s vrimenom da ti bira glancere...

tako je kico,a one malo oštecenije nek ostavi peri


Zna sam da ceš se ti prvi javit!!!!!
ti kupuješ u kiosku doli
pa ti prepustim glancera,jer ja odem na gornji

ma nema te svit!još da je ovu novu djelatnicu naviknut...nema do tete Slave,ama baš svaki put ka doden krene rukon prema ovom šta je izložen,pa u zadnji cas uzmakne i da mi primjerak ispod pulta,kao ovi ti je bolji...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 28/02/2008 : 19:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Jerry Drake je potvrdio da mu nema ravna..........Mislio sam da ovo necu docekati, Mr No na trafici!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 28/02/2008 : 19:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Dubac,
kupuj sve na jedno te istom kiosku
nauciš je s vrimenom da ti bira glancere...


Ovaj primerak sam uzeo na drugom kiosku ne na svom jer sam se vracao iz grada pa nisam odoleo da ne listam jos uz put.
Moja prodavacica je toliko ljubazna prema meni da ponekad pomislim da bi mi dala i vise od stripa
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 19:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Šta? Zagora!!!????

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 28/02/2008 : 20:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Šta? Zagora!!!????


Moze i Zagora ako je zagorela
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 28/02/2008 : 20:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Ovaj Mr No je dokaz da i od onog sto mislim da je najgore moze bit jos gore,ovaj eksperiment s bojama je u potpunosti uspeo,cak sta vise umalo da odustanem od kupovine daljnje no samo umalo
Taman 2 koraka naprijed s Dylanom i Dampyrom a onda ovaj veeeliki korak unazad sto se tice naslovnice i jako lijepe najave na kraju sve u zelenom..
Strip nisam procita tako da se necu jos uvijek oglasavat po tome ...

Alessandro Chiarolla za predsjednika Italije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/02/2008 : 20:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ljudi moji, bitno je da stripova ima na kioscima u Srbiji i nemojte da kukate, to smo zeleli, sad je samo na nama da kupujemo i citamo!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 28/02/2008 : 20:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
Originally posted by dubac


Ovaj primerak sam uzeo na drugom kiosku ne na svom jer sam se vracao iz grada pa nisam odoleo da ne listam jos uz put.
Moja prodavacica je toliko ljubazna prema meni da ponekad pomislim da bi mi dala i vise od stripa



Da nije ona crnka na stanici? Šecerlema;) I još stripovi oko nje;)

Šta cekaš?;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 28/02/2008 : 21:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
RECENZIJA!!!!uzbuna,uzbuna!!!ko nece da cita nek ne cita!!!procitao sam mr.noa,i prica je fantasticna,dobro to za naslovicu,bas me briga za to.ali kako je dobro,pogotovo kada opisuje detinjstvo!!!najmanje sam ocekivao da ce njegov cale ubiti tog novinara,tj noovog dobrog prijatelja!!!jedva cekam sledeci broj!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2008 : 21:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

RECENZIJA!!!!uzbuna,uzbuna!!!ko nece da cita nek ne cita!!!procitao sam mr.noa,i prica je fantasticna,dobro to za naslovicu,bas me briga za to.ali kako je dobro,pogotovo kada opisuje detinjstvo!!!najmanje sam ocekivao da ce njegov cale ubiti tog novinara,tj noovog dobrog prijatelja!!!jedva cekam sledeci broj!



Buhuhuhu!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/02/2008 : 21:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I ja bih da kazem ono sto su neki vec rekli, dakle, strip u rukama izgleda mnogo bolje nego na osnovu skena. Jeste da je zadnja korica sva zelena (tu se neko malo zaj*bao pa je ostavio celu pozadinu zalenu) a i izbor zelene nije bas neki, bolje da su stavili neku nijansu zute ili svetle oker kao sto je kod "Bonellija" cesto), ali zadnja korica je sad najmanje bitna. Prednja korica je mnogo manje drecava nego sto se to cini sa skena, a ono sto se odmah uocava je da su korice lakirane pa izgledaju skoro kao da su plastificirane. To sto su odlucili da odstupe od originala kad je u pitanju ona jednobojna pozadina iza logoa posebno dolazi do izrazaja na koricama sledeceg broja koja zaista izgleda odlicno.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 28/02/2008 : 22:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by dubac


Ovaj primerak sam uzeo na drugom kiosku ne na svom jer sam se vracao iz grada pa nisam odoleo da ne listam jos uz put.
Moja prodavacica je toliko ljubazna prema meni da ponekad pomislim da bi mi dala i vise od stripa



Da nije ona crnka na stanici? Šecerlema;) I još stripovi oko nje;)

Šta cekaš?;)


Koliko nas je Kragujevcana ovde,prava opsada u poslednje vreme
Necu cekati jos dugo.Planiram akciju za treci broj Zagora
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 29/02/2008 : 01:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message
Mister No je najbolje izdanje do sada u veselom cetvrtku... lepo su uniformisali textove na naslovnici, a i sa strane je su sva slova bela, iako su razliciti fontovi deluje ujednaceno...

mislim da bi po ovom principu trebalo da rade i ostale serijale... Zagor je katastrofa, ali za njega me bas briga, a na Dilan Dogu bi trebalo da porazmisle oko postavljanja natpisa "veseli cetvrtak"... ovo pored naslova epizode, pa jos preko izbeljene pozadine, deluje bas trash!

a ideja da svakog cetvrtka izadje po jedan strip je sjajna, i samo ako isteraju barem godinu dana takav tempo ima sanse da uspeju... neredovnost ubija!
a ovako ce jos da pretrpaju trafike i ljudi nece moci da ne znaju da ti stripovi izlaze...

There can be only one!
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 29/02/2008 : 12:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Tek sam jutros uzeo MR.No-a, jer sam ga jedva nasao na kioscima. Obicno odem u utorak ili sredu u darkvud i uzmem ranije, to sam uradio sa DD i Dampirom, ali nisam stigao sa MrN. To je vec problem, ili kiosci ne dobiju na vreme strip, pa ostaju stari stripovi u izlogu trafike, ili ne zamene na vreme novim stripom, ili nesto trece. Obisao sam trafike od centra grada do vracara juce i nigde nije bio izlozen. Tek jutros kad sam krenuo na posao, u trafici gde kupujem novine, slucajno sam pogledao unutra i video izdanja Veselog cetvrtka. Prosto ne mogu da verujem, da slucajno nisam pogledao, ne bi ni provalio da ima.Ovo vec postaje problem, jer nova izdanja cetvrtkom su bas lose izlozena u trafikama.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/02/2008 : 12:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Gde je Ferri da postavi skenove Mister Noa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/02/2008 : 13:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Gde je Ferri da postavi skenove Mister Noa



Pocetnicki entuzijazam brzo splasne...

...
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 29/02/2008 : 13:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by dubac


Ovaj primerak sam uzeo na drugom kiosku ne na svom jer sam se vracao iz grada pa nisam odoleo da ne listam jos uz put.
Moja prodavacica je toliko ljubazna prema meni da ponekad pomislim da bi mi dala i vise od stripa



Da nije ona crnka na stanici? Šecerlema;) I još stripovi oko nje;)

Šta cekaš?;)


Koliko nas je Kragujevcana ovde,prava opsada u poslednje vreme
Necu cekati jos dugo.Planiram akciju za treci broj Zagora


Ako izadje ...pu,pu,jezik pregriz'o

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/02/2008 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Ada kragujevcani neka te

...
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 29/02/2008 : 13:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
E,da, procitah Mr.Noa i moram reci da mi se epizoda izuzetno dopada.
Uopste, sve sto je dosad izaslo od VC-a me je odusevilo, sve epizode su odlicne, cak i Dampir, koga sam prvi put citao. Jedva cekam naredni cetvrtak, jer se nadam potencijalnoj najavi Zag. specijala.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 29/02/2008 : 15:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Gde je Ferri da postavi skenove Mister Noa



Pocetnicki entuzijazam brzo splasne...


Ne, nego Mr.NO nije Zagor...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/02/2008 : 15:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Tacno, ali ni Dilan ni Dampir nisu Zagor, pa opet....dobismo skenove na vreme. Mozda je covek otis'o na godisnji

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/02/2008 : 16:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jel došlo što od izdanja u MC ili Libellus? Ispricavam se ako je vec neko napisao nešto (neda mi se lunjati topicima)!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

duck
Junior Member

409 Posts

Member since 26/01/2007

Posted - 29/02/2008 : 16:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send duck a Private Message
Ima li iko podatke kako za sada ide prodaja objavljenih izdanja?
Go to Top of Page
Page: of 104 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000