forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u Srbiji- Veseli cetvrtak!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 104

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2008 : 17:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Dampyr se najslabije prodaje od svih stripova Veselog cetvrtka, to pouzdano znam da je tako kod mene u Vrscu, i ostalih stripova ima, jedino se Dylan Dog rasproda 100% u Vrscu, izgleda da volimo Dylana!!!


Ja kupujem samo Dampyra za kolekciju. Razlog - ide od pocetka. Meni je to važno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 20/03/2008 : 17:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Dvojka se pridružila kolekciji. Nije loše, nije loše...

...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16811 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/03/2008 : 17:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2008 : 18:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Juce sam video reklamu na SportKlubu, baš mu ga daju..:-)


Ajde ti posalji tvoju adresu!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/03/2008 : 18:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Dampyr se najslabije prodaje od svih stripova Veselog cetvrtka, to pouzdano znam da je tako kod mene u Vrscu, i ostalih stripova ima, jedino se Dylan Dog rasproda 100% u Vrscu, izgleda da volimo Dylana!!!



Ako su neki podaci koje mi provejavaju u secanjima tacni, Dylan se najbolje prodavao kod svih nasih izdavaca nakon "Dnevnika", dakle, i kod "Horusa", i kod "Vanninija" i kod "Abatona"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2008 : 18:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by manhunter

Juce sam video reklamu na SportKlubu, baš mu ga daju..:-)


Ajde ti posalji tvoju adresu!!!


Srdjane, da li si dobio mail od mene, poslao sam prije 2 dana?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2008 : 19:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by manhunter

Juce sam video reklamu na SportKlubu, baš mu ga daju..:-)


Ajde ti posalji tvoju adresu!!!


Srdjane, da li si dobio mail od mene, poslao sam prije 2 dana?


ne radi mi onaj mail, salji mi poruke na toshaandco@gmail.com

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 20/03/2008 : 20:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2008 : 20:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?


Mi obicni kupci, ne mozemo ni da pretpostavimo kako se prodaje po Srbiji, to moraju da kazu izdavaci, ako hoce, ali koliko vidim ozbiljno su krenuli sa ovim projektom, stripovi redovno svakog cetvrtka stizu na kioske, reklamiraju se na svakom koraku, mislim da ce daleko da doguraju, to je najbitnije da izlaze redovno, a sta me briga koliko se komada proda!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 20/03/2008 20:40:09
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2008 : 20:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

Dampyr se najslabije prodaje od svih stripova Veselog cetvrtka, to pouzdano znam da je tako kod mene u Vrscu, i ostalih stripova ima, jedino se Dylan Dog rasproda 100% u Vrscu, izgleda da volimo Dylana!!!


Ja kupujem samo Dampyra za kolekciju. Razlog - ide od pocetka. Meni je to važno...


Kupujem i ih ja, iako imam vec prvih 16 epizoda od pocetka!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 20/03/2008 : 23:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by axle munshine

Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?


Mi obicni kupci, ne mozemo ni da pretpostavimo kako se prodaje po Srbiji, to moraju da kazu izdavaci, ako hoce, ali koliko vidim ozbiljno su krenuli sa ovim projektom, stripovi redovno svakog cetvrtka stizu na kioske, reklamiraju se na svakom koraku, mislim da ce daleko da doguraju, to je najbitnije da izlaze redovno, a sta me briga koliko se komada proda!



Veoma je bitno koliko se prodaje...to je najbitnije...ako prodaja ide slabo nece to jos dugo da traje...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1434 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 21/03/2008 : 00:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by axle munshine

Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?


Mi obicni kupci, ne mozemo ni da pretpostavimo kako se prodaje po Srbiji, to moraju da kazu izdavaci, ako hoce, ali koliko vidim ozbiljno su krenuli sa ovim projektom, stripovi redovno svakog cetvrtka stizu na kioske, reklamiraju se na svakom koraku, mislim da ce daleko da doguraju, to je najbitnije da izlaze redovno, a sta me briga koliko se komada proda!



Veoma je bitno koliko se prodaje...to je najbitnije...ako prodaja ide slabo nece to jos dugo da traje...



UUUU, sad si otkrio toplu vodu



Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/03/2008 : 03:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by axle munshine

Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?


Mi obicni kupci, ne mozemo ni da pretpostavimo kako se prodaje po Srbiji, to moraju da kazu izdavaci, ako hoce, ali koliko vidim ozbiljno su krenuli sa ovim projektom, stripovi redovno svakog cetvrtka stizu na kioske, reklamiraju se na svakom koraku, mislim da ce daleko da doguraju, to je najbitnije da izlaze redovno, a sta me briga koliko se komada proda!



Veoma je bitno koliko se prodaje...to je najbitnije...ako prodaja ide slabo nece to jos dugo da traje...



Ti bi da to znas pa da ne kupujes badava ako nece dugo izlaziti? Ako tako budemo razmisljali mi kolekcionari na koje izdavaci racunaju kao na sigurne kupce, onda zaista nece nijedan projekat tog tipa opstati.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/03/2008 : 03:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Kupio novog Dampyra. Tiraz 10000. Izgleda da novi junak slabije ide..sto je i normalno.



Kad su stampali drugi broj nisu mogli da znaju koliko se prodalo prvog broja obzirm da je jos uvek bio na kioscima.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2008 : 14:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

[quote]Originally posted by wesskowaz

Kupio novog Dampyra. Tiraz 10000. Izgleda da novi junak slabije ide..sto je i normalno.



Pa nije to bas novi junak, kad je vec izdano 16 epizoda u 8 hc knjiga.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 15:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by ---dp---

[quote]Originally posted by wesskowaz

Kupio novog Dampyra. Tiraz 10000. Izgleda da novi junak slabije ide..sto je i normalno.



Pa nije to bas novi junak, kad je vec izdano 16 epizoda u 8 hc knjiga.


Novi nije za poznavaoce stripa, ali za obicne kupce je novost, ja bas pricam mojim drugovima o Dampiru, oni se cude sta je to?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 21/03/2008 15:23:32
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 21/03/2008 : 16:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by axle munshine

Znaju li se neki preliminarni podaci o prodaji izdanja VC u Srbiji?


Mi obicni kupci, ne mozemo ni da pretpostavimo kako se prodaje po Srbiji, to moraju da kazu izdavaci, ako hoce, ali koliko vidim ozbiljno su krenuli sa ovim projektom, stripovi redovno svakog cetvrtka stizu na kioske, reklamiraju se na svakom koraku, mislim da ce daleko da doguraju, to je najbitnije da izlaze redovno, a sta me briga koliko se komada proda!



Veoma je bitno koliko se prodaje...to je najbitnije...ako prodaja ide slabo nece to jos dugo da traje...



Ti bi da to znas pa da ne kupujes badava ako nece dugo izlaziti? Ako tako budemo razmisljali mi kolekcionari na koje izdavaci racunaju kao na sigurne kupce, onda zaista nece nijedan projekat tog tipa opstati.



Odakle ti samo takva pomisao da mi je znati...nikada,ali nikada nisam razmisljao na takav nacin...van pameti covece...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/03/2008 : 16:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Onda ti se oprasta
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 16:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
joooj, imao sam priliku da vidim prvi broj zagora, e, to stvarno mnogo puno kosta kako je napravljeno. ajoooooj. halo bing kako brat itd.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 17:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Kome se ne svidja, ne mora da kupuje, resen problem!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 17:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ma nije tu problem hocu-necu. vjerujem uskoro toga nema. mozda izadju 3 broja (citaj 6 izdanja, svako vrijedi pola stripa, od 2 napravis jedan normalan) i fajront! :P

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 17:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ovi su krenuli ozbiljno i ne nameravaju da prestanu, svakog cetvrka mene razvesele novim stripom na kiosku!
Projekat je dugotrajan, sad krecu i specijali, ja presrecan, narocito cetvrkom, sad cekam novog Mister Noa, onda ponovo treceg Zagora i zavrsetak price, pa tako redom do beskonacnosti......Dylan Dog, Dampyr

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 21/03/2008 17:13:30
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 21/03/2008 : 17:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Zagoru je ovaj crtac totalna propast.
Dilan je odlican. Povlacim sve što sam na ovom forumu rekao o njemu.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 17:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Zagoru je ovaj crtac totalna propast.
Dilan je odlican. Povlacim sve što sam na ovom forumu rekao o njemu.



Nema veze, sad se prica zavrsava, dolazi drugi crtac, samo nek se gomilica povecava!!!!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 21/03/2008 : 18:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Zagoru je ovaj crtac totalna propast.
Dilan je odlican. Povlacim sve što sam na ovom forumu rekao o njemu.



He, he, Dilanov kult se siri...na moju radost.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 104 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000