forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u Srbiji- Veseli cetvrtak!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 104

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/03/2008 : 19:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

quote:
Originally posted by Raspucin

Zagoru je ovaj crtac totalna propast.
Dilan je odlican. Povlacim sve što sam na ovom forumu rekao o njemu.



He, he, Dilanov kult se siri...na moju radost.


Super je što je Dilan manje više sporedan lik. Svida mi se što prica ide iz perspektive batlera. Prateci tok njegovih misli misterija nam se polako odmotava...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 21/03/2008 : 20:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ovi su krenuli ozbiljno i ne nameravaju da prestanu, svakog cetvrka mene razvesele novim stripom na kiosku!
Projekat je dugotrajan, sad krecu i specijali, ja presrecan, narocito cetvrkom, sad cekam novog Mister Noa, onda ponovo treceg Zagora i zavrsetak price, pa tako redom do beskonacnosti......Dylan Dog, Dampyr



Imas li poima o kojim specijalima se radi? I kad bi ih mogli ocekivati? Zasto nemaju jos svoje stranice na netu?

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Koliko sam cuo, pocece sa Zagorovim Specijalima, a zasto nemaju adresu, otkud ja to mogu da znam?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 21/03/2008 : 20:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Koliko sam cuo, pocece sa Zagorovim Specijalima, a zasto nemaju adresu, otkud ja to mogu da znam?



Ko pita ne skita!!!

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 20:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

ma nije tu problem hocu-necu. vjerujem uskoro toga nema. mozda izadju 3 broja (citaj 6 izdanja, svako vrijedi pola stripa, od 2 napravis jedan normalan) i fajront! :P


Kada vec volis da izigravas proroka...i kada ne umes cutati hajde da ti predlozim nesto...smes li se opkladiti sa mnom da ce ovi stripovi izgurati godinu dana?
Kladicemo se u sta god odredis...lovu...stripove...sta god vec...? HA

Nakon godinu dana ili nakon prestanka izlazenja ovih stripova ako to bude ranije osteceni placa dobitniku...sta kazes majstore ?

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 20:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by Pavel01

ma nije tu problem hocu-necu. vjerujem uskoro toga nema. mozda izadju 3 broja (citaj 6 izdanja, svako vrijedi pola stripa, od 2 napravis jedan normalan) i fajront! :P


Kada vec volis da izigravas proroka...i kada ne umes cutati hajde da ti predlozim nesto...smes li se opkladiti sa mnom da ce ovi stripovi izgurati godinu dana?
Kladicemo se u sta god odredis...lovu...stripove...sta god vec...? HA

Nakon godinu dana ili nakon prestanka izlazenja ovih stripova ako to bude ranije osteceni placa dobitniku...sta kazes majstore ?


Kad bi imao muda, on bi se kladio, nego ovako samo bez veze lupa gluposti, ali sta ces , tako je, uvek imas kriticara da pljuju po svemu i svacemu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
pih, koji ste vi balvani. pogotovo ovaj dragan. samo bi se napijali, tukli, prezderavali nad stripovima i kladili. :)
dobro dragane, prihvacam, a znam i sta ce te stvarno pogoditi: gubitnik ima da obrije brkove!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

pih, koji ste vi balvani. pogotovo ovaj dragan. samo bi se napijali, tukli, prezderavali nad stripovima i kladili. :)
dobro dragane, prihvacam, a znam i sta ce te stvarno pogoditi: gubitnik ima da obrije brkove!


Na zalost nemam brkove...kladimo se u 10 jura...to ti nije puno...cak se moze reci da sam velikodusan
Sta kazes ?

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
koliko je to u kunama?

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
oko 75 kuna...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
dogovoreno, 75 kuna da ce propasti u roku godine dana od starta. ;)

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ps. jooooj, koja vremena, ajoooj, vec se stripofili klade kad ce novi izdavaci propasti. u roku godine ili poslije. fakat crna vremena za strip. nista vise hura izaslo ovo-ono. samo a jel kad bu propal.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Kladio bih se i ja!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

dogovoreno, 75 kuna da ce propasti u roku godine dana od starta. ;)


He,he...isprva si tvrdio da nece izgurati ni tri broja od svakog junaka a sada si vec povecao na blizu godinu dana izlazenja...
Ali neka ti bude
Ako Veseli Cetvrtak pregura godinu dana(dakle 7 februar 2009) ja dobijam 10 Eura(75kn.) a ako prestanu sa izlazenjem ti dobijas lovu...
Neka bolji i srecniji pobedi!


"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Kladio bih se i ja!


NAdji drugu zrtvu...pavel je moj

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by srdjandj

Kladio bih se i ja!


NAdji drugu zrtvu...pavel je moj


Ja bih se sa njim kladio u 100 evra, ako ima muda, ajde Pavele da li bi se kladio u 100 evrica da ce veseli cetvrtak izgurati godinu dana?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Neka Dragan pobedi!!!!!
Bez uvrede Pavele! Ovo cisto iz prakticnih razloga!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by srdjandj

Kladio bih se i ja!


NAdji drugu zrtvu...pavel je moj


Ja bih se sa njim kladio u 100 evra, ako ima muda, ajde Pavele da li bi se kladio u 100 evrica da ce veseli cetvrtak izgurati godinu dana?


Mnogo je 100 jura...ipak ovo treba shvatiti kao salu i razbibrigu a ne kladionicu
A koliko sam shvatio Pavel je jedan mlad deckic i ne verujem da mu dzeparac moze dozvoliti toliki gubitak.

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

He,he...isprva si tvrdio da nece izgurati ni tri broja od svakog junaka a sada si vec povecao na blizu godinu dana izlazenja...
Ali neka ti bude
Ako Veseli Cetvrtak pregura godinu dana(dakle 7 februar 2009) ja dobijam 10 Eura(75kn.) a ako prestanu sa izlazenjem ti dobijas lovu...
Neka bolji i srecniji pobedi!
eh, ti si predlozio godinu dana. a sto ja ne bih isao na sigurno i prihvatio.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

ps. jooooj, koja vremena, ajoooj, vec se stripofili klade kad ce novi izdavaci propasti. u roku godine ili poslije. fakat crna vremena za strip. nista vise hura izaslo ovo-ono. samo a jel kad bu propal.


Nema sansi da propadnu.Pa ja kupujem po 50 brojeva svakog cetvrtka.
Imam nameru da na njima jednog dana uzmem jahtu!
Nemoj sumnjati u moje poslovne prognoze
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by sdragan@

He,he...isprva si tvrdio da nece izgurati ni tri broja od svakog junaka a sada si vec povecao na blizu godinu dana izlazenja...
Ali neka ti bude
Ako Veseli Cetvrtak pregura godinu dana(dakle 7 februar 2009) ja dobijam 10 Eura(75kn.) a ako prestanu sa izlazenjem ti dobijas lovu...
Neka bolji i srecniji pobedi!
eh, ti si predlozio godinu dana. a sto ja ne bih isao na sigurno i prihvatio.


Sve ok. Dogovorili smo se

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja bih se sa njim kladio u 100 evra, ako ima muda, ajde Pavele da li bi se kladio u 100 evrica da ce veseli cetvrtak izgurati godinu dana?

ma ne bi bilo fer da te tako operem. nije ok.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/03/2008 : 21:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Pavel01

ps. jooooj, koja vremena, ajoooj, vec se stripofili klade kad ce novi izdavaci propasti. u roku godine ili poslije. fakat crna vremena za strip. nista vise hura izaslo ovo-ono. samo a jel kad bu propal.


Nema sansi da propadnu.Pa ja kupujem po 50 brojeva svakog cetvrtka.
Imam nameru da na njima jednog dana uzmem jahtu!
Nemoj sumnjati u moje poslovne prognoze


Jel ti to imas neki tajni fond na ustrb nas jadnih poreskih obveznika ;-))

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Neka Dragan pobedi!!!!!
Bez uvrede Pavele! Ovo cisto iz prakticnih razloga!

ma sto? pa doci ce drugi izdavac, veseli petak! horus, vanini, abaton, system comics, sad ovaj... bolje da stripovi izlaze petkom.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/03/2008 : 21:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Nema sansi da propadnu.Pa ja kupujem po 50 brojeva svakog cetvrtka.
Imam nameru da na njima jednog dana uzmem jahtu!
Nemoj sumnjati u moje poslovne prognoze

ozbiljno, jel ti radis na kiosku?

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page
Page: of 104 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000