forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KRIVOTVORENI LOGO ALAN FORDA !!!! (anketa)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 21:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
Poll Question:
Svet je u slucaju upotrebe Superstripovog loga:
(u zagradi je vaša informiranost o pravima na logotip Superstripa)


Results:
Nije kriv (sigurno znam da logo nije registriran) [14%] 14 votes
Nije kriv (neman pojma kako stoji situacija s pravima na logo) [11%] 11 votes
Kriv (sigurno znam da je logo registriran) [17%] 17 votes
Kriv (neman pojma kako stoji situacija s pravima na logo) [29%] 29 votes
Nije mi važno, dosadno mi/živcan sam pa ubijam dosadu/lijecim živce na ovom topicu [30%] 30 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 101 counted »» Last Vote: 17/07/2009 22:36:33

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - zo on 25/01/2008 21:35:10

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 21:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ispravnu ( svoju ) konstataciju na izvornom topicu si zasra ovom anketom

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Boli me uvo za sve!
Kome smeta nek se sekira do sutra...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 21:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ispravnu ( svoju ) konstataciju na izvornom topicu si zasra ovom anketom



Ja ostajem pri svojoj konstataciji, smo me zanima dali ovo ljudi uopce znaju oko cega se svadaju jer mi je zanimljivo kako se nakupilo 6 strana topica na racun nicega

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - zo on 25/01/2008 21:40:18
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by Renky

Ispravnu ( svoju ) konstataciju na izvornom topicu si zasra ovom anketom



Ja ostajem pri svojoj konstataciji, smo me zanima dali ovo ljudi uopce znaju oko cega se svadaju jer mi je zanimljivo kako se nakupilo 6 strana topica na racun nicega


Podrzavamo ZO-a u odlucnoj nameri da ispita javno mnjenje!
Ostali ne dobacujte i ne kvarite regularnost glasanja!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 21:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pa bar san ja sto puta reka da samo nagadamo cime ispunjavamo bar tri anketna odgovora pa nam je zato anketa zbunjujuca

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Pa bar san ja sto puta reka da samo nagadamo cime ispunjavamo bar tri anketna odgovora pa nam je zato anketa zbunjujuca


Ma neka je!
Bitno da je tu!
Ko se zbuni neka mene pita za strucni savet na www.trebamstrucnisavet.com/Man_Of_Steel-rules!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Upozoravam na mogucnost neispravnog linka, radovi u toku...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 21:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Pa bar san ja sto puta reka da samo nagadamo cime ispunjavamo bar tri anketna odgovora pa nam je zato anketa zbunjujuca



Ili znaš ili ne o pravima, ili si protiv Sveta ili za Svet
Meni ovo više lici na raspravu latinica ili cirilica. Radi toga Anketa

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 21:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
Ljudi petak je idite vani lokat kad vec ja nemogu (moram ucit za ispita, a u kafani hladna piva) DAMN!!!!

Jebo logo!

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - zo on 25/01/2008 21:50:27
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by zo

Ljudi petak je idite vani lokat kad vec ja nemogu (moram ucit za ispita, a u kafani hladna piva) DAMN!!!!

Jebo logo!


Teras maloletnika u kafanu, pa jos i na lokanje hladnog piva po ovakvoj hladnpci!?
Pa ovo stvarno nisam ocekivao...
By the way, sto se izlaska tice, skola ubija svaku zelju za alko-socijalnim aktivnostima...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 21:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by zo

Ljudi petak je idite vani lokat kad vec ja nemogu (moram ucit za ispita, a u kafani hladna piva) DAMN!!!!

Jebo logo!


Teras maloletnika u kafanu, pa jos i na lokanje hladnog piva po ovakvoj hladnpci!?
Pa ovo stvarno nisam ocekivao...
By the way, sto se izlaska tice, skola ubija svaku zelju za alko-socijalnim aktivnostima...



Nikad nisi maloljeten za pive

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 22:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by zo

Ljudi petak je idite vani lokat kad vec ja nemogu (moram ucit za ispita, a u kafani hladna piva) DAMN!!!!

Jebo logo!



Još je rano

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 25/01/2008 : 22:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by zo

Ljudi petak je idite vani lokat kad vec ja nemogu (moram ucit za ispita, a u kafani hladna piva) DAMN!!!!

Jebo logo!



Još je rano



Nikad nije rano za pivu, a vala ni kasno

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2008 : 23:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Boli me uvo za sve!
Kome smeta nek se sekira do sutra...


Moje misljenje MOS-e...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/01/2008 : 23:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Da je logo nebitan, ne bi ga iz Sveta krali. Nije važno da li je registriran ili ne, krivo je pitanje postavljeno. Šta to onda znaci? Ukrasti nešto što je bilo hit pune 24 godine pa ak se nije registriralo "preuzeti" i objaviti "to se smije, to se može jer NIJE REGISTRIRANO BILO!" ??? Ma dajte molim vas! Zakuhala se rasprava ali ja znam bar 4 osobe koje strašno iritira taj žuti ukradeni logo nepostojece biblioteke u Srbiji.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/01/2008 : 02:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ljudi, sta je sa vama??? Odkud vi znate da je neko ukrao??? Mozda je prodat... Mozda je dat... Mozda i ukraden... Sta vas boli za tim??? Citajte ako hocete... Ako necete ostavite nas koji hocemo...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/01/2008 : 03:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, sta je sa vama??? Odkud vi znate da je neko ukrao??? Mozda je prodat... Mozda je dat... Mozda i ukraden... Sta vas boli za tim??? Citajte ako hocete... Ako necete ostavite nas koji hocemo...



Ovo je golemo kako se ekipa napalila oko ovog loga

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/01/2008 : 03:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
I ja samo gledam i nerviram se... Od ovoga ljubitelji stripa mogu imati samo stete,a nikako koristi... I sta da kaze covek na to??? Necu nikog da vredjam, ali neka se zapitaju malo...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 26/01/2008 : 09:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Neki ljudi stvarno nemaju nista pametno da rade. Ali kakav bi ovaj svet bio bez njih...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/01/2008 : 10:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

I ja samo gledam i nerviram se... Od ovoga ljubitelji stripa mogu imati samo stete,a nikako koristi... I sta da kaze covek na to??? Necu nikog da vredjam, ali neka se zapitaju malo...




nema veze to sa stetom strip scene!
prodaj onda svoju kucu i novce daj ludensu (od toga ce ljibitelji imati dosta koristi),
isto je tako i sa logom superstripa koje nije u vlasnistvu onog koji ga izdaje
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/01/2008 : 13:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

Da je logo nebitan, ne bi ga iz Sveta krali. Nije važno da li je registriran ili ne, krivo je pitanje postavljeno. Šta to onda znaci? Ukrasti nešto što je bilo hit pune 24 godine pa ak se nije registriralo "preuzeti" i objaviti "to se smije, to se može jer NIJE REGISTRIRANO BILO!" ??? Ma dajte molim vas! Zakuhala se rasprava ali ja znam bar 4 osobe koje strašno iritira taj žuti ukradeni logo nepostojece biblioteke u Srbiji.



Nike je svetski brend punih 50 godina, pa ga kitajci stavljaju na tri cetvrtine svojih proizvoda uz ono istorijsko "made in China"...
Dakle to je svetski problem koji mi mali ljudi ne mozemo resiti pljuvanjem po sta-ti-ja-znam-kom forumu...
Thats it...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/01/2008 : 13:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Ljudi,vratio sam se!I to samo za vas.Neko vrijeme me nije bilo jer sam imao dosta posla,ali sam se vratio!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/01/2008 : 14:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Death

Ljudi,vratio sam se!I to samo za vas.Neko vrijeme me nije bilo jer sam imao dosta posla,ali sam se vratio!


Ne bi trebao da sae radujem smrti, ali welcome back man!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/01/2008 : 16:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
nema veze to sa stetom strip scene!
prodaj onda svoju kucu i novce daj ludensu (od toga ce ljibitelji imati dosta koristi),
isto je tako i sa logom superstripa koje nije u vlasnistvu onog koji ga izdaje


Sta pricas ti??? Kakva prodaja kuce??? Kakve ces ti imati koristi sto ce da se ukine Svetov AF??? Ja cu imati stete... Ja o tome govorim... Strasno sta radi dosada od ljudi...
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/01/2008 : 18:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
E,stvarno,da se takva prašina digla oko glupog logoa.Što te briga za logo?!Pusti logo.Kako Sawitch kaže,kako znaš da je ukraden?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000