forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ono što se ceka...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2008 : 21:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Postoje neki stripovi koje cekam vec neko vrijeme, a vjerovatno nisam jedini. Ako ima bilo kakvih informacija neka se sliju na ovaj topic. Ono što mene zanima je kada ce i da li ce uopce izaci sljedeci stripovi:

Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
Ima li neke nade da ce ovo izaci?
Tex gigant u boji
Kupio sam samo jedan Tex gigant i to onaj prvi najskuplji u boji. Jako mi se svida što je u boji i zanima me da li ce biti još giganata u boji...
Slum nation 3
Koliko znam, treci bi trebao završiti serijal.
Docteur Mystere - nastavci
Oduševljen sam ovim stripom pa bih još.
Korrigans 2
Kada ce nastavak umjetnickog djela?
Sky-doll 2
Nema toga tako puno, moglo bi se izdati i završiti.
Marketprint Bluberi - knjiga 2
Nije li vec vrijeme za drugu knjigu?
Tocak 2
Pusti snovi?
Aquablue 2
Cekam...
Usagi Yojimbo 8
Jedan od omiljenih mi stripova - nešto dugo nema nastavka.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/02/2008 21:40:19

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2008 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja želin jahtu ...

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 07/02/2008 : 22:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
I ja bih da karam Vesnu Zmijanac al ne ide!-porucnik Pasic iz Filma Karaula!:-)))

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/02/2008 : 22:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Što ne pogledaš za Texa na Bonelijevom sajtu
Ne verujem da ga je SA obojio, a na sajtu onda sigurno piše koji su u boji, a koji nisu....
Ne, znam, samo predlažem....

" Now, I am the master! "

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 01:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ako se ne varam taj je Tex objavljen u svescicama. A znaš kakvi su ameri... boja i šlus

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/02/2008 : 06:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
>Ima li neke nade da ce ovo izaci?

Nije li to bilo u Stripoteci? Ili pitass za album? Ako je album, mozze se pretpostaviti kako ne hrle jerbo joss ni u FR nije izassao drugi/ssesti.

>Tex gigant u boji

Samo je jedan u boji, bojio ga je Sibin Slavkovich za SAF zbog objave na USA trzzisstu. Hoche li Ameri objaviti joss Texa te hoche li ih se joss bojati? Neche, jerbo Amerima puca kurac za Texa i ovog su objavili samo zato ssto ga je Amer crtao. Dakle, boja: vjerojatno ne.

>Docteur Mystere - nastavci
>Oduševljen sam ovim stripom pa bih još.

I ja. :)

>Sky-doll 2
>Nema toga tako puno, moglo bi se izdati i završiti.

Osim ssto je stvarno glupo do bola. Imass sva tri u jednom broju Heavy Metala za 60-ak kuna u MC, a evo i prikaza svih triju kako biste si prissparali ccitanje:

http://mcn.blog.hr/2007/07/1622917856/lutka-bez-lutkara.html

>Tocak 2
>Pusti snovi?

Pa, serija je nakon trecheg, ccetvrtog ukinuta i u FR. Koliko je vjerojatno da che netko ovdje ulagati u nezavrssen serijal ...

>Usagi Yojimbo 8
>Jedan od omiljenih mi stripova - nešto dugo nema nastavka.

Prvih sedam izasslo je kod Fantagraphicsa, ostali kod Dark Horsea. Vjerojatno su drukciji uvjeti pa i ishodi pregovora, ali ne znam detalje pa da sad ne sspekuliram.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 13:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
>Tocak 2
>Pusti snovi?

Pa, serija je nakon trecheg, ccetvrtog ukinuta i u FR. Koliko je vjerojatno da che netko ovdje ulagati u nezavrssen serijal ...

mcn



Meni je prvi album ok sa dobrim potencijalom za nastavak. Ocito su kasnije negdi zapeli, no nacelno, svidilo mi se.

Tebi?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/02/2008 : 13:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Tebi?

Nisam ccitao jer nisam bio lud ni za izvornom novelom (Alef, neki broj s kraja osamdesetih). Tako da moja procjena nije bazirana na kvaliteti vech na izdavacckoj logici: ako je serija ugassena nekompletirana tamo gdje ide, relativno je bacanje para nastavljati je ovdje.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 13:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Da, to sa izdavackom logikom san razumija, mislija san da si cita album. Ni ja nisan cita izvorni predložak.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7365 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 08/02/2008 : 18:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Doctor Mystere je u Italiji izlazio u MM almanahu tako da ce ga sigurno Libellus izdat u MM almanah ediciji, samo što tamo nece biti u boji.
Ovo su logicki zakljucci, a ne neke informacije dobivene tajnim kanalima.
Ispravite me ako griješim.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 19:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pa ako kanali nisu zaštopani, nema razloga za sumnju no malo mi ipak nelogicno zvuci. Mislim da na A4 formatu sasvim pristojno izgleda, cak bolje nego bi to bilo u Bonelli formatu... no sve je moguce kad je Libellus u pitanju.
Koliko bi to bilo epizoda u jednom almanahu s obzirom da su krace? Po 4?
Ili sam nešto krivo shvatio... radi se o epizodama iz strip albuma.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 20:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nisu krace, preslagane su za A4, plus izbacivan je intro sa Martijem.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 20:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Aaaa.... zo.

Nije bilo korekcija po pitanju crteža osim preslagivanja i promjene formata?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 20:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pravo da ti kažem, ne znam, nisam baš uporedivao - ali mislim da nije.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 20:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Hvala za info

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 08/02/2008 : 20:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
mcn
Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
>Ima li neke nade da ce ovo izaci?

Nije li to bilo u Stripoteci? Ili pitass za album? Ako je album, mozze se pretpostaviti kako ne hrle jerbo joss ni u FR nije izassao drugi/ssesti.

Izasao je sesti album u Francuskoj,tj.drugi iz ciklusa "Pre potrage..."

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/02/2008 : 21:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Malecni offtopic:

Ja cekao i docekao

http://www.lelombard.com/catalogue/Albums.cfm?AlbumID=3456&SerieID=5318

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 08/02/2008 : 21:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
@manhunter

mocna knjiga brate,nema sta...dobar je Derib...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/02/2008 : 21:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

@manhunter

mocna knjiga brate,nema sta...dobar je Derib...



Veruj mi da je mocna. Izdanje je fe-no-me-nal-no...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2008 : 21:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Koliko je to albuma? Desetak?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/02/2008 : 10:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan


Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
Ima li neke nade da ce ovo izaci?




U vezi Ratnika,ne znam jesi li citao epizodu u Stripoteci,al ona je svojevrsni prethodnik ovome cetverodjelnome serijalu.
Nešto kao "mladost".
Tako da je pravi serijal gotov.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/02/2008 : 21:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ja želin jahtu ...


Dont we all wish that!?

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/02/2008 : 21:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Koliko je to albuma? Desetak?



6

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/02/2008 : 21:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Uh... onda po sedamdesetak stranica. Koja mrcina

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/02/2008 : 21:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
A sto ne ubaci i trecu knjigu Astonishinga!?
To je stvar koja se stvarno ceka...
Cekam ga odprilike... pa od trenutka kada sam spustio drugu knjigu...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/02/2008 : 21:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Uh... onda po sedamdesetak stranica. Koja mrcina



Ima 400 i kusur stranica, dosta dodataka (tekst i crteži), baš luksuzno uradjeno izdanje. Na primer, korice su mu poput onih kod boljih foto-albuma(nadam se da znaš na koje mislim, one onako "sundjeraste ali ipak tvrde")..Ah, kako se palim na obicne stvari..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000