forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ono što se ceka...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/02/2008 : 21:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Znam! Kako ne, one "napumpane"

Ja se samo nadam Buddyju u integralu... jednog dana. Prava su otkupljena, na žalost... jer da nisu, jedan tvoj donedavni zemo bi to vec poceja

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/02/2008 : 21:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Znam! Kako ne, one "napumpane"

Ja se samo nadam Buddyju u integralu... jednog dana. Prava su otkupljena, na žalost... jer da nisu, jedan tvoj donedavni zemo bi to vec poceja




A on meni ništa nije ni spomenuo!!! Ionako ga poslednjih meseci nema kao deterdženta u osamdesetim...Moracu i ja neke informacije da izmamim od njega

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 09/02/2008 21:59:04
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 09/02/2008 : 21:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Obi-wan


Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
Ima li neke nade da ce ovo izaci?




U vezi Ratnika,ne znam jesi li citao epizodu u Stripoteci,al ona je svojevrsni prethodnik ovome cetverodjelnome serijalu.
Nešto kao "mladost".Tako da je pravi serijal gotov.





Da,da,izasao je i drugi album iz novog ciklusa,krajem prosle godine...Ciklus se i zove jednostavno "Pre potrage za onovremenskom pticom"...to su dozivljaji mladog Bragona i vestice Mare...prvi je,uz asistenciju Loisela,crtao Lidwine a drugi Aouamri...a treci ce crtati novi crtac...eto...



...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 09/02/2008 : 21:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Obi-wan


Ratnici sa Akbara 5 - prijatelj Žarven
Ima li neke nade da ce ovo izaci?




U vezi Ratnika,ne znam jesi li citao epizodu u Stripoteci,al ona je svojevrsni prethodnik ovome cetverodjelnome serijalu.
Nešto kao "mladost".
Tako da je pravi serijal gotov.





Da,da,izasao je i drugi album iz novog ciklusa,krajem prosle godine...Ciklus se i zove jednostavno "Pre potrage za onovremenskom pticom"...to su dozivljaji mladog Bragona i vestice Mare...prvi je,uz asistenciju Loisela,crtao Lidwine a drugi Aouamri...a treci ce crtati novi crtac...eto...


...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/02/2008 : 22:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by lwood

ja želin jahtu ...


Dont we all wish that!?



ja iman i vez i pomorsku dozvolu.samo mi fali jahta

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/02/2008 : 22:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by lwood

ja želin jahtu ...


Dont we all wish that!?



ja iman i vez i pomorsku dozvolu.samo mi fali jahta


Pa onda si veci deo posla obavio!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/02/2008 : 23:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

A on meni ništa nije ni spomenuo!!! Ionako ga poslednjih meseci nema kao deterdženta u osamdesetim...Moracu i ja neke informacije da izmamim od njega


Pa to je stara prica/želja... još odavno. Znaš njegove favorite

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000