forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Štrumpfovi za Guinnessa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/01/2008 : 20:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Proslavi 50-og rodendana popularnih crtanih likova pridružili su se mještani Komina. U maskembalskoj povorci sudjelovalo je 390 Štrumpfova ( najmladi je ima samo 26 dana ) cime je oboren dosadašnji rekord ( 280 ) pa se nadaju ulasku u Guinnessovu knjigu rekorda.

Kominjani ludi ka' uvik. Svaka cast!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

sawitch
Advanced Member



Serbia
40001 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/01/2008 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Da mi je to bilo videti... 390 strumfova... :-)
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 27/01/2008 : 21:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Da mi je to bilo videti... 390 strumfova... :-)


NE ŽELIŠ, BRE VALJDA I TO DA VIDIŠ!?!
Podilazi me jeza...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/01/2008 : 21:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Gleda san reportažu u Dnevniku i nikako da ugledam Kicu... svi onako isto plavi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7369 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2008 : 21:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Ni ja ga nisam vidija. Ne mogu virovat da je tako nešto propustio.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/01/2008 : 22:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
vjerovatno se preobukao u Strumpfetu

haha

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2008 : 12:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja sam bio onaj sa bijelom kapicom.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40001 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/01/2008 : 14:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ja sam bio onaj sa bijelom kapicom.


Azrael????
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 28/01/2008 : 14:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by kico

Ja sam bio onaj sa bijelom kapicom.


Azrael????



n00be, Azrael je macak

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 28/01/2008 : 15:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Vidio sam reportažu u dnevniku.Što sve ljudi rade da bi ušli u Guinnessovu knjigu rekorda.Inace,ja imam jednu Guinnessovu knjigu rekorda.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2008 : 15:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=47185

Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 28/01/2008 : 16:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Najbolja mi je ona slika na kojoj je Štrumpfeti podignuta haljina ;)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40001 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/01/2008 : 17:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kakvi su to ludaci...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40001 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/01/2008 : 17:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by kico

Ja sam bio onaj sa bijelom kapicom.


Azrael????



n00be, Azrael je macak


Znam, zezam ga malo...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 31/01/2008 : 06:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Pušiona:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=511337&in_page_id=1770

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 31/01/2008 : 08:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
debili.

ali bar je clanak duhovit. sve u svemu, pomogli su nekome nasmijati veci broj ljudi. nije ni to mala stvar. makar i na vlastiti racun.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/01/2008 : 09:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Zašto su debili?
Pa maškare su.
A malomišcanska sloga je danas kao snijeg u kolovozu,jako jako rijetka.Ovim 395 štrumpfova u Kominu znaci da su stanovnici napokon ujedinjeni po jednim djelom i jednom zastavom.A vjerujem da su rijetka mjesta gdje je to moguce ostvariti ovakvim projektom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/01/2008 : 21:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

debili.

ali bar je clanak duhovit. sve u svemu, pomogli su nekome nasmijati veci broj ljudi. nije ni to mala stvar. makar i na vlastiti racun.



Jurice, Jurice
Pa dobro ti Kico kaže... bit je u druženju i uspjehu organizacije. Najprije su odlucili tematski ( 50 godina ) posvetiti karneval Štrumpfovima pa je obaranje rekorda došlo usput. I kako piše... nebi im bija problem oboriti rekord da nisu imali zastarjele podatke. Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan je što su se pouzdali u jedan internetski clanak a nisu ozbiljnije provjeravali.
Fascinantna je energija koju ti ljudi ulažu u karneval. Pripreme traju i po 11 miseci. To je tradicija. I na njoj im svaka cast.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/01/2008 : 21:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Zašto su debili?
Pa maškare su.
A malomišcanska sloga je danas kao snijeg u kolovozu,jako jako rijetka.Ovim 395 štrumpfova u Kominu znaci da su stanovnici napokon ujedinjeni po jednim djelom i jednom zastavom.A vjerujem da su rijetka mjesta gdje je to moguce ostvariti ovakvim projektom.



Obecali su doci u Makarsku na karneval. Njih pedesetak no, poznajuci mentalitet tih ljudi, nebi me zacudilo da se pojavi povorka od 500 plavušana.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 31/01/2008 : 21:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by kico

Zašto su debili?
Pa maškare su.
A malomišcanska sloga je danas kao snijeg u kolovozu,jako jako rijetka.Ovim 395 štrumpfova u Kominu znaci da su stanovnici napokon ujedinjeni po jednim djelom i jednom zastavom.A vjerujem da su rijetka mjesta gdje je to moguce ostvariti ovakvim projektom.



Obecali su doci u Makarsku na karneval. Njih pedesetak no, poznajuci mentalitet tih ljudi, nebi me zacudilo da se pojavi povorka od 500 plavušana.


OCU JA POVORKU OD 500 PLAVUSA!!!
Barem salji fotose da nam pravis zazubice...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 31/01/2008 : 22:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

nebi im bija problem oboriti rekord da nisu imali zastarjele podatke. Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan je što su se pouzdali u jedan internetski clanak a nisu ozbiljnije provjeravali.


ako im nije bilo bitno obaranje rekorda, zasto su zvali sve moguce medije i hvalili se kako su oborili rekord???

a ako im je ipak bilo bitno obaranje rekorda, a lakse im je bilo skupiti svu mogucu sminku, oprave i ne znam sto nego prvo provjeriti koliko zaista glasi rekord... ono...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 31/01/2008 : 22:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Renky

nebi im bija problem oboriti rekord da nisu imali zastarjele podatke. Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan je što su se pouzdali u jedan internetski clanak a nisu ozbiljnije provjeravali.


ako im nije bilo bitno obaranje rekorda, zasto su zvali sve moguce medije i hvalili se kako su oborili rekord???



Procitaj, molim te jos jednom svoju recenicu i sve ce ti se kazti...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/01/2008 : 22:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Renky

nebi im bija problem oboriti rekord da nisu imali zastarjele podatke. Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan je što su se pouzdali u jedan internetski clanak a nisu ozbiljnije provjeravali.


ako im nije bilo bitno obaranje rekorda, zasto su zvali sve moguce medije i hvalili se kako su oborili rekord???

a ako im je ipak bilo bitno obaranje rekorda, a lakse im je bilo skupiti svu mogucu sminku, oprave i ne znam sto nego prvo provjeriti koliko zaista glasi rekord... ono...



Ma nisu zvalisve moguce medije... Novinari iz Ploca ( koje je udaljeno niti 10 km ) su poslali reportažu jer su maškare u Neretvi tradicija i trenutno je u ciloj regiji sve posveceno tome. Isto tako, novinari HRT-a su snimili prilog ( mislim da imaju ljude u Metkovicu, što je opet samo petnaestak km udaljenosti ) i bili su tu zbog maškara, opcenito. I znali su da ce biti materijala.

Pa kažem ti da je to tradicija i da pripreme traju skoro cilu godinu. Oni su odabrali temu i gurali bez obzira na rekord. Prošle godine je bila neka druga tema, dogodine ce biti neka treca. Radi se o karnevalskoj povorci. Nije obavezno da svi podržavaju istu temu. Bude i drugih skupina i drugih tema.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 31/01/2008 : 23:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Zašto su debili?
Pa maškare su.
A malomišcanska sloga je danas kao snijeg u kolovozu,jako jako rijetka.Ovim 395 štrumpfova u Kominu znaci da su stanovnici napokon ujedinjeni po jednim djelom i jednom zastavom.A vjerujem da su rijetka mjesta gdje je to moguce ostvariti ovakvim projektom.



-Simpaticno i zabavno u svakom slucaju! Kominjani su inace skloni egzibicijama(simpaticnim),pa mi je sada jasno kako uspijevaju pobijedit u onim utrkama lada na Neretvi,.Šteta što nisu uspjeli,ali pokušaj za svaku pohvalu.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 11:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Obecali su doci u Makarsku na karneval. Njih pedesetak no, poznajuci mentalitet tih ljudi, nebi me zacudilo da se pojavi povorka od 500 plavušana.


To je u utorak.
I ne smijem to propustiti.
Jer svake godine su maškare u Makarskoj sve lude i lude.
A Maskenbal Party do zore je zakon!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/02/2008 : 11:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jurica
ako im nije bilo bitno obaranje rekorda, zasto su zvali sve moguce medije i hvalili se kako su oborili rekord???

a ako im je ipak bilo bitno obaranje rekorda, a lakse im je bilo skupiti svu mogucu sminku, oprave i ne znam sto nego prvo provjeriti koliko zaista glasi rekord... ono...


Pa dobro,jesi li ti ikad u životu bio u maškarama?!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000