forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Štrumpfovi za Guinnessa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 13:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jutros u novinama. Sad su odlucili oboriti rekord. Za par dana pripremaju novo okupljanje na igralištu NK Gusar, 500 Štrumpfkominjana. Zna san! Bija san siguran da ce proraditi južnjacki dišpet
Uzgred, kažu da su provjerili i da su dosadašnji rekorderi bili obuceni kako Guinness nalaže... bila kapica, lice obojano u plavo i plava majica dok su oni imali i bile hlace sa plavom kuglicom na guzici
Kad bolje razmislim... onda su vec rekorderi

Kico, vidimo se u utorak!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 01/02/2008 : 14:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Jutros u novinama. Sad su odlucili oboriti rekord. Za par dana pripremaju novo okupljanje na igralištu NK Gusar, 500 Štrumpfkominjana. Zna san! Bija san siguran da ce proraditi južnjacki dišpet
Uzgred, kažu da su provjerili i da su dosadašnji rekorderi bili obuceni kako Guinness nalaže... bila kapica, lice obojano u plavo i plava majica dok su oni imali i bile hlace sa plavom kuglicom na guzici
Kad bolje razmislim... onda su vec rekorderi

Kico, vidimo se u utorak!!!


JEDVA CEKAM!
Kako je to lep prizor...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 01/02/2008 : 22:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan...

+
quote:
Originally posted by Renky

Sad su odlucili oboriti rekord. Za par dana pripremaju novo okupljanje na igralištu NK Gusar, 500 Štrumpfkominjana. Zna san!

=
odustajem! nikad ja to necu skuziti.

p.s.
u maskarama sam zadnji put bio pred vise od 20 godina. valjda zato...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 23:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Renky

Dokaz tome da im rekord i nije toliko bitan...

+
quote:
Originally posted by Renky

Sad su odlucili oboriti rekord. Za par dana pripremaju novo okupljanje na igralištu NK Gusar, 500 Štrumpfkominjana. Zna san!

=
odustajem! nikad ja to necu skuziti.

p.s.
u maskarama sam zadnji put bio pred vise od 20 godina. valjda zato...



Pa kako ti nije jasno??? Vidi, nisu imali namjeru prvenstveno ici na rekord. To su im prišili novinari kad su culi koja je tema karnevala a onda su odjednom ti isti novinari poceli pisati kako nisu uspili... Rezultat je ocekivan, sad žele oboriti rekord da dokažu da su to mogli i prije par dana ali im nije bilo ( toliko ) stalo. Naravno da je bilo zgodno spojiti obe opcije zabavu i rekord ali im rekord , ponavljam, i nije bija primarni cilj. Sad je. I siguran sam da ce ga oboriti.

PS
20 godina!!!! Pa bar kao gledatelj povorke... ili voajer iz kantuna na nekom maskembalu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2008 : 23:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
E da, citati su iz dva posta napisana u razmaku od par dana... Malo kontradiktorno zvuci kad se procita kao jedan tekst. Ipak u meduvremenu su se stvari prominile pa su prominili i odluku.
Ako postove citaš tako da iz svakog uzmeš dio pa spojiš u jedan onda mi je jasno zašto ti to neceš nikad skužit.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/02/2008 : 07:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

p.s.
u maskarama sam zadnji put bio pred vise od 20 godina. valjda zato...


Evo možeš u pokladni utorak!
Renky i ja cemo te sacekati,pogledati cemo povorku zajedno a onda maskirani svi na After Party.
To je nešto za pamcenje!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 02/02/2008 : 11:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

20 godina!!!! Pa bar kao gledatelj povorke... ili voajer iz kantuna na nekom maskembalu.


bojim se ni to. jedino kao zrtva kojoj djeca dolaze na vrata i traze pare!

ovdje u karlovackom kraju tradicionalno nije bilo nekih ozbiljnijih povorki, a ove godine su se potrudili napraviti jednu, ali ogavnu politicku farsu: gradske vlasti (namjerno necu napisati iz koje stranke da netko ne pomisli da mi je to bitno) su naredili gradskom glumackom ansamblu (sponzoriranom od nasih para) da se izruguje njihovim politickim protivnicima. nesto prestrasno - cak su nekoj maloljetnoj djeci oko vrata stavljali natpise koji su bili uvredljiva imena za celnike gradske oporbe. (na ovom forumu nema emotikona koji riga? a bas bi mi trebao jedan)

naravno, sve sam to ispratio samo u novinama. ne zelim svoji prisutstvom davati legitimitet nekakvim ljigavim politickim somovima.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/02/2008 : 18:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Evo ga Jurice, rekord oboren 533!!!! I da... svjesno su išli na obaranje

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 04/02/2008 : 20:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message

Štrumpfovi se spremaju u srijedu podržati Hrvatsku protiv Nizozemske

Veci broj stanovnika Komina namjerava u srijedu na splitskom stadionu u Poljudu podržati hrvatsku nogometnu reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Nizozemske odjeveni u kostime štrumpfova u kojima su u nedjelju oborili Guinnessov rekord.

- Veceras imamo sastanak, ali najvjerojatnije je da cemo autobusima put Splita u srijedu. Još moramo poraditi na tome kako osigurati dovoljan broj ulaznica, to je još jedina stvar koja visi, ali u kontaktu smo s ljudima iz Hrvatskog nogometnog saveza - izjavio je Velibor Šuman, jedan od organizatora nedjeljnog okupljanja rekordnog broja od 533 štrumpfa u Kominu.

Kominjani za srijedu planiraju umjesto plave "štrumpfovske" boje na licima imati crveno-bijele kvadratice hrvatskog grba.

Obaranjem Guinnessova rekorda Kominjani su izazvali i golemu pozornost ne samo domacih nego i stranih medija te imaju prigodu okupljanje štrumpfova pretvoriti u turisticku atrakciju.


https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/02/2008 : 21:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
@ Štrumpfovi se spremaju u srijedu podržati Hrvatsku protiv Nizozemske

Ako se ovo iscupa iz kontexta izgleda izuzetno cudno...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 05/02/2008 : 05:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Tuzno sto nisu oborili rekord:( Bas su carevi.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/02/2008 : 08:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Pa oborili su rekord u drugo

http://dnevnik.hr/scena/zanimljivosti/strumfograd-komin-ponovno-rusi-guinnessov-rekord.html


Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 05/02/2008 08:25:43
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/02/2008 : 11:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

Tuzno sto nisu oborili rekord:( Bas su carevi.



Jesu! I oborili rekord i carevi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 05/02/2008 : 12:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
Svaka cast na obaranju rekorda, a ovi koji nisu bili u maškarama ne znaju šta je luda zabava po tri dana i tri noci i da maškaranje nije nikakva obaveza da se nešto mora nego jednostavno gušt, e a ja zbog tog guštanja evo ležin vec dva dana od fibre
nažalost se ca je lipo kratko traje, pa tako se kod nas danas pali pust pa moran skupit još mrvu forze da zduran
krepat ma ne molat-živio PUST

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 05/02/2008 : 20:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
One more is down!
Svaka cast ljudi!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/02/2008 : 21:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Krasan prizor.
Koliko ono dana ima najmladi od tih štrumpfova?

Edited by - Death on 06/02/2008 21:13:52
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/02/2008 : 22:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Na prvom okupljanju najmladi je bija star 26 dana a na drugom okupljanju doveli su i bebu od samo 10 dana

Super!!! E da... i bila velika skupina veceras u Splitu na tekmi.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7369 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/02/2008 : 00:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Evo slike s Poljuda.
Slikano mobitelom, pa nije baš nešto, ali vide se Štrumfovi!


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 07/02/2008 : 19:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
štrumpfasticnojoš da je i rez bio takav...ili možda i je

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000