forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najgluplji crossoveri:Part 1->Zagor & Garfield
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Lucy Liu
Average Member



Croatia
704 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 19/02/2008 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Oh,ne...pa,sad je vrijeme za pravu istinu...ja sam muško!I ime mi je Lucy Liu jer mi je ona jedna od najdražih glumica...eto sad vi znate!Ali bi ipak htio reci da sam nekako ponosan na samog sebe na svu ovu zbrku koja je nastala...al' ne brinite,imat cu ja još ludih topica na ovom forumu,bez brige,you'll see,YOU'LL ALL SEE!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 20/02/2008 : 19:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Oh,ne...pa,sad je vrijeme za pravu istinu...ja sam muško!I ime mi je Lucy Liu jer mi je ona jedna od najdražih glumica...eto sad vi znate!Ali bi ipak htio reci da sam nekako ponosan na samog sebe na svu ovu zbrku koja je nastala...al' ne brinite,imat cu ja još ludih topica na ovom forumu,bez brige,you'll see,YOU'LL ALL SEE!


Ma mene nista vise nemoze iznenaditi na ovom forumu!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 20/02/2008 : 21:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
O ja sam još uvijek pun iznenadenja!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 21/02/2008 : 12:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

O ja sam još uvijek pun iznenadenja!


Like what!?

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000