forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izasao je Zagor ...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 06/02/2008 : 20:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
ma prezivecemo mi to sta je 600 dinara za 4 kvalitetna stripa i uz sve to nisu reprinti nego ce mo uzivati u novim epizodama
sawicu necu da ti se javim jel sam gay.
kuci sam oko 12 pa ce mo se cujemo preko chata.
jos 10 sati do izlaska jeeee.
po mojim proracunima prvi brojevi zagora i dilana ce se prodati oko 1000-1700 komda a tu smatram da ce biti dostupni na svim trzistima sirom bivse jugoslavije dok ce ostala dva junaka da se prodaju oko 500-700 priomeraka bar mi tako izgleda iz pocetka.I najvaznije dobicemo stvarno kvalitetne stripove u svakom pogledu za tih 150 dinara.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/02/2008 : 20:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
JOS SAMO MALO!!!
JA IDEM NA TRAFIKU U 6:00 PA JE MENI OSTALO JOS SAMO 9 SATI!!!!!!!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/02/2008 : 21:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm

...sawicu necu da ti se javim jel sam gay.
kuci sam oko 12 pa ce mo se cujemo preko chata...



Ej, idem kod devojke veceras, pa pusti sms...
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 06/02/2008 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
necu nedam necu da trosim kredit na tebe ;D
nema sanse da stigne u 6 na kioske samo ti cekaj ko baba u redu za mleko :D
Go to Top of Page

vronski
New Member

182 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/02/2008 : 23:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski a Private Message
Veceras sam kupio Zagora kod kolportera u centru Beograda. Dizajn i štampa izgledaju bolje nego što sam ocekivao, ima istina nekih manjih štamparskih grešaka ali to je zaista minorno u poredenju sa znacajem izlaska samog stripa. Letimice sam prelistao i cini mi se kao dobra epizoda a sutra cu kupiti još jedan primerak i tako dati zamajac novom izdavacu! ;)) Zanimljivo je i to da se na unutrašnjim koricama daje spisak sledecih 30 (!) epizoda, odnosno njihovih naslova za sva 4 junaka, za Zagora, Dylana, Dampyra i Mister Noa! Neka samo i tih 30 brojeva od svakog junaka izade pa je fenomenalno mada mi na prvi pogled deluje da ce ovo izdanje posle Dnevnikovih stripova biti najdugovecniji Bonelli projekat u Srbiji i da možemo ocekivati mnogo više od najavljenih 30 epizoda po stripu! Poželimo srecu novom izdavacu ( koji se, by the way, ne zove "Veseli cetvrtak", to je ime edicije! ) i sutra zorom svi trk na kioske!!!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 06/02/2008 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Nadam se da ce sjutra svanuti i u CG,iako bi to moglo biti i dan kasnije to jest u petak.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 06/02/2008 : 23:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message

drale
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/02/2008 : 23:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
ajde, smirite se, koji vam je kurac, pa kao da je došao sam zagor u srbiju, bice stripova.....:D :D :D

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 06/02/2008 : 23:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message

drale
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 06/02/2008 : 23:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:


A Ludens mi je bolji od SD...


Slažem se, i tisak je bolji. Uostalom, onaj od SD je bio skroz savijen kao neko zadnje smece, don`t like it!

I mislim da bi bilo bolje da su od Zagor 501 krenuli, ovako su (pre)blizu Ludensa.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/02/2008 : 23:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Vega

Po meni je najkvalitetnije odraden Bonnelli strip bio u doba kad je Slobodna izdavala (originalni format, izvrstan uvez i kvalitetan papir po pristupacnim cijenama). Danas bih za tu kvalitetu bez razmišljanja pljunuo 16 kuna.



ali je kod vecine stripova SD sken bio jako "tanak".


kod SD slike blijede.Ako ovako nastvi za 20 godina ostace samo bijeli papir
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/02/2008 : 00:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kad ostane samo beli papir, onda ces moci sam da ucrtavas sta hoces... To je i poneta... ;-)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/02/2008 : 00:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ne znam crtati....ali dobar sam pjesnik,pa bih mogao nesto iskombinirati :-)
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 07/02/2008 : 00:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 07/02/2008 : 00:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Nije loše!

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/02/2008 : 00:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Going-Going





opaaaa, jubilarni prvi sken. odlicno izgleda, samo mi je žao što nema cijena i za bosnu i hercegovinu. ako kod nas to bude izlazilo znaci da ce nam hemijskom to upisivati.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 07/02/2008 : 00:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
pre to znaci da kod nas nece ni dolaziti

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/02/2008 : 00:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Evo originalna naslovnica,za uporedjivanje
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/02/2008 : 01:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Nije da trazim dlake na jajetu i da cepidlacim ali neke stvari mi bas bode oci :

- Izgeda da format nije isti kao kod Bonellija ili onaj od SD,mislim da je vise slicniji Ludensu to jest da fali onih 1 cm,sto ne bih volio,nadam se da gresim. Ali se vidi da u operedjivanju sa originalom da naslovnica sa desne strane nije do kraja,to mi se ne svidja.

- Logo `veseli cetvrtak` bas ne djeluje nesto,ne mislim na dizajn kako je uradjen,to je dobro nego bolje bi bilo da ne stoji na naslovnici,mislim da je to kod Vaninnija bolje odradjeno.

- Gdje nestadose ona tri kamena na zemlji koji se lepo vide na orig. naslovnici a ovdje ih nema??!! Ako je za nestanak ona dva kamena razlog upravo zbog toga sto je na tom mjestu postavljen logo i cijena (sto bas i ne vidim razlog da su se morali izbrisati zbog toga) onda sto bi sa trecim koji dolazi s druge stane kod lokve vode,tik iznad ferrijevog potpisa!

- Sve ovo gore navedeno nije bas i nesto veliko sve su to nazovimo ih `sitnice` i ne bi se pozalio da nije tek ovoga sto nikako ne mogu da varim jeste taj logo ZAGOR koji nije kao u originalu nit na mjestu dje stoji u originalu,veci je bez razloga i to postavljen gore iznad naslova,sta im bi da ga menjaju kad je bas odlicno kod originala,bolje da su naslov stavljali gore a taj logo da stoji tu gde je u orig.

Mislim da moraju jos da odrade na dizajnu naslovnice i da budu sto vjerniji originalu. A za unutrasnjost i kvalitet to cemo tek moci vidjeti sjutra nadam se. No ipak uprkos ovim kritikama ja se bas radujem i kupovacu sve 100% i nadam se da ce biti dugovjecno.
Srecno i pozeleo bih izdavacima veliki uspjeh.


Edited by - Ferri on 07/02/2008 01:23:23
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/02/2008 : 01:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
nešto je malo naslovnica blida ili je to do skena.cini li mi se da je to ludens format a ne bonelli format?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 07/02/2008 : 01:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
... joj... kako je ovaj Ferri sugav...uzas...


Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/02/2008 : 01:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

nešto je malo naslovnica blida ili je to do skena



Da blijeda je,sto nije nista novo,svako ranije izdanje pocev od Dnevnika pa sve do danas (i SD,LU,Vaninni..itd),sve su naslovnice manje-vise od zavisnosti izdavaca blijede u odnosu na originalne,to je mozda zbog toga sto ih takve dobijaju,ali ipak mislim (ili se varam) da to dobar dizajner ili sta vec koji radi na naslovnici to moze popravljati sa svim tim cudesima danasnje tehnike i tehnologije to jest danasnjih programa za preradu slika..itd sta ja znam.

Samo nadam se da nije tako puno bledjija.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/02/2008 : 01:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... joj... kako je ovaj Ferri sugav...uzas...



To je samo moje misljenje,svako svoje ima,pa nek svako iznese svoje sta mu se svidja a sta ne,sta tebi ima da smeta pa da reagujes tim rjecima,ako mislis drugacije daj stavi svoje misljenje ili debatuj normalno na moj post a ne ovako koristeci tu ruznu rijec,ok
Pa i sam urednik (Slobo) je isticao neke stvari oko dizajna i slicno koje mu se nisu svidjale,ali izgleda kako je sam rekao da ne moze puno uticati na to.

Edited by - Ferri on 07/02/2008 01:43:24
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 07/02/2008 : 01:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... joj... kako je ovaj Ferri sugav...uzas...



To je samo moje misljenje,svako svoje ima,pa nek svako iznese svoje sta mu se svidja a sta ne,sta tebi ima da smeta pa da reagujes tim rjecima,ako mislis drugacije daj stavi svoje misljenje ili debatuj normalno na moj post a ne ovako koristeci tu ruznu rijec,ok



ma nisam na tebe mislio nego na onog drugom, matorog, sto nema pojma da crta... pogledaj samo Zagorovu desnu ruku.... UZAS... a dok on ne rikne, nema sanse da iko drugi uzme da radi naslovnice...



Edited by - Duh_koji_hoda on 07/02/2008 01:44:29
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/02/2008 : 01:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... joj... kako je ovaj Ferri sugav...uzas...



To je samo moje misljenje,svako svoje ima,pa nek svako iznese svoje sta mu se svidja a sta ne,sta tebi ima da smeta pa da reagujes tim rjecima,ako mislis drugacije daj stavi svoje misljenje ili debatuj normalno na moj post a ne ovako koristeci tu ruznu rijec,ok



ma nisam na tebe mislio nego na onog drugom, matorog, sto nema pojma da crta... pogledaj samo Zagorovu desnu ruku.... UZAS... a dok on ne rikne, nema sanse da iko drugi uzme da radi naslovnice...



znao sam da ce ono biti reakcija

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000