forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Macane, koliko imas...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/02/2008 : 23:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
... zivota?

Ovaj..., tabli, tabli... zbunih se. Pitanje je - koliko imas tabli? Znas li mozda tacan ili priblizan broj stranica stripa za koje si pisao scenario?
Buduchi da robujem statistikama, nekako mi se cini da bi mogao biti najproduktivniji scenarista svih vremena na prostoru jugoistocne Evrope.
Da uzmes i tu titulu.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/02/2008 : 11:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Znas li mozda tacan ili priblizan broj stranica stripa za koje si p1
pisao scenario?

Euh ... Sad si me natjerao da se prebrajam. Bio ih je nessto preko soma za Amere, oko 400 za Egmont/Disney, stotinjak za Švabe, i preko soma, možda 1200 ovdje po doma. Plus nekih 600-700 ovih koje sam pisao za sebe i nacrtao ... Ne raccunajuchi napisane, a nerealizirane projekte (parsto stranica), znacci negdje oko tri i pol soma stranica.

Drugim rjeccima: malo, jer prosjeccni Bonelijevac to natucce u tri godine.

Al' hvala na pitanju.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2318 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 09/02/2008 : 22:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Znas li mozda tacan ili priblizan broj stranica stripa za koje si p1
pisao scenario?

Euh ... Sad si me natjerao da se prebrajam. Bio ih je nessto preko soma za Amere, oko 400 za Egmont/Disney, stotinjak za Švabe, i preko soma, možda 1200 ovdje po doma. Plus nekih 600-700 ovih koje sam pisao za sebe i nacrtao ... Ne raccunajuchi napisane, a nerealizirane projekte (parsto stranica), znacci negdje oko tri i pol soma stranica.

Drugim rjeccima: malo, jer prosjeccni Bonelijevac to natucce u tri godine.

Al' hvala na pitanju.

mcn




I sve to u cetiri zarez dve banke...dobar si mcn,dobar...uzgred,i ja sam na 4,2...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000