forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 kada ce SMG 04 pobogu ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 06/03/2008 : 01:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Ovako javno SRATI na forumu?! Baš si DEBELI SERONJA koji ovaj forum pretvara u jednu veliku prljavu rupu! No, mora se priznati dobro SEREŠ, OBILATO, GNOJNO I SMRDLJIVO!

I još imaš podršku moderatora koji to toleriraju?! Pa drugdje bi te izbacili istog trena, ali ovo sada ispada "intelektualno" nadmudrivanje!? Demokracija! Sloboda govora. MA DAJ, ODJEBI VELICINO! Drago mi je da nisam nikakva faca, vec samo obicni šljaker.

SVI SMO GOVNA, A TALLY NIJE! E jebi ga, sad mi hoceš reci da nisam niti govno! Pa to je uvreda casti i pokušaj oduzimanje prava biti govnom. Uh, moram napraviti bedž - JA SAM GOVNO! A TI JOŠ VECE!

I psovati mi mater? Pa to je stvarno odlika pravog hrvatskog književnika i dobitnika inih nagrada!? Jadna nam djecja književnost ako je ovakvi seronje pišu. Ja ti necu psovati mater, cak niti kad sam ovako ispljuvan jer me mama nije tako ucila. Nisi ništa cuo o poniznosti i nenasilju, okreni i drugi obraz? A ima li od Tallyja ikakve koristi vrijeme ce pokazati. To ce najbolje reci moja djeca i supruga kada dode vrijeme. Tko si ti da mi sudiš?

Psi laju, a karavane prolaze.


Tally
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 06/03/2008 : 01:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tally

Ovako javno SRATI na forumu?! Baš si DEBELI SERONJA koji ovaj forum pretvara u jednu veliku prljavu rupu! No, mora se priznati dobro SEREŠ, OBILATO, GNOJNO I SMRDLJIVO!

I još imaš podršku moderatora koji to toleriraju?! Pa drugdje bi te izbacili istog trena, ali ovo sada ispada "intelektualno" nadmudrivanje!? Demokracija! Sloboda govora. MA DAJ, ODJEBI VELICINO! Drago mi je da nisam nikakva faca, vec samo obicni šljaker.

SVI SMO GOVNA, A TALLY NIJE! E jebi ga, sad mi hoceš reci da nisam niti govno! Pa to je uvreda casti i pokušaj oduzimanje prava biti govnom. Uh, moram napraviti bedž - JA SAM GOVNO! A TI JOŠ VECE!

I psovati mi mater? Pa to je stvarno odlika pravog hrvatskog književnika i dobitnika inih nagrada!? Jadna nam djecja književnost ako je ovakvi seronje pišu. Ja ti necu psovati mater, cak niti kad sam ovako ispljuvan jer me mama nije tako ucila. Nisi ništa cuo o poniznosti i nenasilju, okreni i drugi obraz? A ima li od Tallyja ikakve koristi vrijeme ce pokazati. To ce najbolje reci moja djeca i supruga kada dode vrijeme. Tko si ti da mi sudiš?

Psi laju, a karavane prolaze.





--Ajde,što si se razljutio?-Da npr.odeš u Beograd,covjek ti prvo kaže;-Pa de si,bre,Tally,pizda ti materina!....onako iz milja...(to ti je pozdrav za dobrodošlicu)
-Vjerojatno ti se i Darko obratio u slicnom "slengu",a ti se naljutio!??..Eh....ova naknadna "glorificiranja" su usporedba od milja,jer da nisu,ne bi ih autor tako ucestalo ponavljao,tako da na sve možeš opušteno (ili sjetno,ako ti je draže) gledat.
-U suštini,momacki to podnesi,jer jednostavno moraš.Jedini je problem što te covjek u dva posta ogolio do jaja!--Preciznije,trenutno žanješ što si posijao(posrao),ali još se možeš izvinit,tako da ono na g....,autor(i mi citatelji),preoblikujemo u c..(crv)!Šteta,bre,Tally,druže!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2008 : 03:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Evo nakon šta sam procita sva cetri smga(konacno) i ocjena:
kgb-nategnuta duja
grga grimizni-solidna trica
lincoln-trica
belladona-cetvorka
Najdraži sadržaj u sva 4 broja su mi najave stripova i katalozi(sasvim ozbiljno).
Pitanje uredniku-hoce li ici Lucha libre?
citao sam skenove i varija od smija,a daleko najveca faca u stripu uopce je DR.Furia
[URL=http://imageshack.us][/URL]

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/03/2008 : 04:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

[IMG]kilometar i po[IMG]




treba tebe POD HITNO vratiti na dial-up!


i ne, netje itji lucha libre... to je neko bacio buvu

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/03/2008 : 10:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Wow! Jel' sad svima jasno zašto volim tekstualne priloge?


Obožavam tekstualne priloge i borbene topice!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/03/2008 : 11:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Epa stvarno ste...
Sta ste se okomili na coveka!?
Cim je neko nadrkan, drz te Tallija....

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2008 : 14:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by jaki

[IMG]kilometar i po[IMG]




treba tebe POD HITNO vratiti na dial-up!


i ne, netje itji lucha libre... to je neko bacio buvu


nisan nikad ni bija
oli ce tvoja malenkost uzeti lucadorese?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 07/03/2008 : 11:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
PICKA , KURAC , PECENICA I TO JE RECENICA


ISTINIT CITAT MOJE VEC BLAGOPOCIVAJUVŠE TETE KAD SU JE ,NAIVNO KAK SAMO UCITELJI ZNAJU, UPITALI DA IM KAŽE JEDNU PROŠIRENU RECENICU

BIJAŠE TO U NIŽIM RAZREDIMA ŠKOLE , RANIH 50 -TIH

MISLIM DA ZASLUŽUJE UVRST NA OVAJ LEGENDARNI TOPIC

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/03/2008 : 18:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
meni naravno smetaju oni oblici govnetom (2x) i govancetom (1x)...
ah Darko Darko...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/03/2008 : 19:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>meni naravno smetaju oni oblici govnetom (2x) i govancetom (1x)...

Književnost stvara pravila, ne pridržava ih se, Curunire, Curunire ...

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2008 : 07:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>meni naravno smetaju oni oblici govnetom (2x) i govancetom (1x)...

Književnost stvara pravila, ne pridržava ih se, Curunire, Curunire ...

mcn




stavio i ti avatar.

sve sam usamljeniji...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/03/2008 : 11:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>stavio i ti avatar.

Bilo mi dosadno nochas. A i laksse mi je ovako trazziti svoje postove.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/03/2008 : 16:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>stavio i ti avatar.

Bilo mi dosadno nochas. A i laksse mi je ovako trazziti svoje postove.

mcn


Sto da trazis postove bre!?

A avatar je krajnje... interesantan...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/03/2008 : 16:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Sto da trazis postove bre!?

Da imam ssto zanimljivo za ccitat'.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/03/2008 : 17:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>meni naravno smetaju oni oblici govnetom (2x) i govancetom (1x)...

Književnost stvara pravila, ne pridržava ih se, Curunire, Curunire ...

mcn



mada kontroverzno po vrijednosti, ovo djelce koje volim je ipak onda donijelo pravilo da je ovo K a ne C ili C
a post je bio ironican, istaknuvši u svemu napisanome posve irelevantnu stvar. iako duhovit i zanmiljiv, ovaj traktat o tallyju ne bih nazvao knjizevnoscu. koja se, btw, temelja svog jezika mora drzati u svakodnevnoj prozi, svidjalo se to piscima ili ne. narocito u onoj djecjoj, koja mora obrazovati i jezicno, a ne samo sadrzajno! ta ne govorimo o tadijinoj ili opcenito poeziji gdje su dopustene svakakve bravure, ako imaju smisla
jer to onemogucuje da bravari postaju predsjednici, a budale pisci (ne mislim naravno na tebe, ali valjda moram istaknuti, jer ti je smisao za humor lagano opao, vidim... barem kad se radi o tebi samom)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2008 : 21:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Sto da trazis postove bre!?

Da imam ssto zanimljivo za ccitat'.

mcn



Tako treba

Ja npr. uopce ne slušam ljude, a pricam sa njima samo da cujem svoj glas

kažu egocentrik... šta mogu kad sam izbirljiv

na stranu sve, al ova psovka "baš si DEBELI SERONJA" me bacila sa stolice. nešto infantilnije nisam cuo vec godinama. Tocno mogu zamisliti klinca od 8 godina kako te mlati hrenovkom od užine po glavi i dere se "seronjo, seronjo"


ovaj topic je legendaran

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 09/03/2008 : 20:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

iako duhovit i zanmiljiv, ovaj traktat o tallyju ne bih nazvao knjizevnoscu. koja se, btw, temelja svog jezika mora drzati u svakodnevnoj prozi, svidjalo se to piscima ili ne.


na što misliš kad kažeš "svakodnevna proza"?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/03/2008 : 21:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
recimo ona koja nije dostojevski, proust ili krleza, sto ne znaci da je manje vrijedna...
ma ideja da se ikakva proza ne mora drzati temeljnih pravopisno-gram. pravila vlastita jezika, jer ih toboze stvara, je suluda...
jasno da postoje iznimke, poput dijalektalne knjizevnosti, npr...
i jasno da je postojalo doba koje je stvaralo jezik, ali iako se kao ziva materija razvija i dalje, svakako se ne misli na to da se jajem zamijeni jajetom... bila bi to neka vrsta antievolucije...
a onda sve to pogotovu jos daleko vise vrijedi za clanke, napise, novine, medije i sto ja znam sve ne...
ne misli valjda Darko da cemo uvesti i cc, q i slicne pizdarije samo zato sto izgledaju simpa po forumima i blogovima (pa ih eto i ja koristim)? (pitanje je retoricko, dakako)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 09/03/2008 : 22:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
pa i dijalektalna književnost se drži pravila i gramatike - dijalekta na kojem je napisana.

jasno je da mcn nije mislio doslovno da književnost stvara pravila pisanja i gramatike, jer književnost bez istih ne može postojati (cak ni u vremenu koje spominješ - kad se jezik stvarao - prvo je morao nastati jezik, a tek za njim se mogla pojaviti književnost na tom jeziku). vjerojatno je želio podvuci da je u psovanju i vrijedanju odreden naklon kolokvijalnim (vec postojecim) oblicima šarmantan odmak od tzv. književnog jezika i kao takav prihvatljivo prozno ili pjesnicko izražajno sredstvo.

primjerice: "jebo ti Bog Isus Krist mater u masnu picku"

može u nekim kontekstima zvucati kudikamo uzbudljivije od: "volio bih da sin Božji, Isus Krist, spolno opci sa ovlaženom vaginom Vaše gospode majke"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2008 : 22:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 09/03/2008 : 22:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
Bolesno!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 09/03/2008 : 22:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Stvarno, nije u redu. Malo pokenjat vjerske vode i slicne, zašto ne, toga sam uvijek i bio pokornik (pošto su i tako samo ljudi), ali spominjanje Boga u takvim psovkama mi je stvarno prebolesno.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 10/03/2008 : 12:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Oh God...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 10/03/2008 : 13:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Oh God...



NE SPOMINJI IME GOSPODINA BOGA SVOGA UZALUD!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/03/2008 : 13:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Oh God...



NE SPOMINJI IME GOSPODINA BOGA SVOGA UZALUD!!!



Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000