forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 kada ce SMG 04 pobogu ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 00:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

pa i dijalektalna književnost se drži pravila i gramatike - dijalekta na kojem je napisana.

jasno je da mcn nije mislio doslovno da književnost stvara pravila pisanja i gramatike, jer književnost bez istih ne može postojati (cak ni u vremenu koje spominješ - kad se jezik stvarao - prvo je morao nastati jezik, a tek za njim se mogla pojaviti književnost na tom jeziku). vjerojatno je želio podvuci da je u psovanju i vrijedanju odreden naklon kolokvijalnim (vec postojecim) oblicima šarmantan odmak od tzv. književnog jezika i kao takav prihvatljivo prozno ili pjesnicko izražajno sredstvo.

primjerice: "jebo ti Bog Isus Krist mater u masnu picku"

može u nekim kontekstima zvucati kudikamo uzbudljivije od: "volio bih da sin Božji, Isus Krist, spolno opci sa ovlaženom vaginom Vaše gospode majke"


jurice,ohladi malo...ne pada mi napamet obrazlagati zašto si izbacen,tvoja recenica je toliko gadljiva i vrijeda me,a vjerujem i ostale na forumu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 00:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
kad kažem "ostale na forumu",podrazumijeva se na koga mislim...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 11/03/2008 : 00:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Uh gadno, fakat i ja znam grdo opsovat, ali ovako da svi cuju bi mi stvarno bilo neugodno..
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/03/2008 : 01:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
--Žalosno.Jurice,šta bi?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/03/2008 : 07:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

--Žalosno.Jurice,šta bi?


Da nije nejebica?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/03/2008 : 16:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Izbacivanje Jurice još je jedna sramota za moderatore ovog sajta. Poceti cu žaliti za Dadom koji me prije nekoliko godina u svojstvu moderatora napao jer sam napisao da mi se film Pasija, po mom skromnom sudu covjekomrzacki, ne svida.
A ovi što se pjene zbog jednog primjera ružne psovke upotrijebljenog radi docaravanja izražajne moci govornoga jezika, a nasuprot mahnitim puritancima-lovcima na srbizme i ine -izme, neka zapitaju sami sebe zajapure li se i sablazne toliko kada svakodnevno, 'na ocigled', opaze kako se na ovaj ili onaj nacin, grubo gaze prava i dostojanstvo njihovih bližnjih, a sve kontra svetih im knjiga Biblije/Kurana/Talmuda/cega god? Žalosno je što što je malogradanin i unutar stripofilske zajednice mjerilo ispravnog.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 11/03/2008 : 17:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Izbacivanje Jurice još je jedna sramota za moderatore ovog sajta. Poceti cu žaliti za Dadom koji me prije nekoliko godina u svojstvu moderatora napao jer sam napisao da mi se film Pasija, po mom skromnom sudu covjekomrzacki, ne svida.
A ovi što se pjene zbog jednog primjera ružne psovke upotrijebljenog radi docaravanja izražajne moci govornoga jezika, a nasuprot mahnitim puritancima-lovcima na srbizme i ine -izme, neka zapitaju sami sebe zajapure li se i sablazne toliko kada svakodnevno, 'na ocigled', opaze kako se na ovaj ili onaj nacin, grubo gaze prava i dostojanstvo njihovih bližnjih, a sve kontra svetih im knjiga Biblije/Kurana/Talmuda/cega god? Žalosno je što što je malogradanin i unutar stripofilske zajednice mjerilo ispravnog.



Slažem se, vratiti Juricu, a "moderatora" ohladiti par mjeseci.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 11/03/2008 : 17:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
Izgleda da film "Valter brani Sarajevo" dobiva nastavak...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2008 : 17:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Izbacivanje Jurice još je jedna sramota za moderatore ovog sajta.

Uvijek su moderatori krivi, naravno, no tvoja se recenica moze preformulirati i ovako:
Pisanja jurice jos su jedna sramota za clanove ovog sajta.
Nadam se da ces i ti nabaciti koji smajlic na ovu moju duhovitu opasku...

quote:

Poceti cu žaliti za Dadom koji me prije nekoliko godina u svojstvu moderatora napao jer sam napisao da mi se film Pasija, po mom skromnom sudu covjekomrzacki, ne svida.


Nemoj pocimati zaliti.
Ja nikad ne bih "napao" nekoga zbog toga sto napise da mu se nesto ne svidja.
Uvijek se kljucno na koji nacin se napise da se nekome nesto ne svidja.
To sto netko zna rukovati s tipkovnicom, i "ukljuciti" se na internet,
ne znaci da treba istovremeno "iskljuciti" mozak kad krene kuckati po tipkovnici.

Otvaranje teme zbog koje je netko izbacen zasluzuje kaznu izbacivanjem onoga tko ju nanovo otvara,
ja sam se javio samo zbog toga jer sam prozvan, ali ako se i mene kazni, prihvatam bez pogovora.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 22:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Izbacivanje Jurice još je jedna sramota za moderatore ovog sajta. Poceti cu žaliti za Dadom koji me prije nekoliko godina u svojstvu moderatora napao jer sam napisao da mi se film Pasija, po mom skromnom sudu covjekomrzacki, ne svida.
A ovi što se pjene zbog jednog primjera ružne psovke upotrijebljenog radi docaravanja izražajne moci govornoga jezika, a nasuprot mahnitim puritancima-lovcima na srbizme i ine -izme, neka zapitaju sami sebe zajapure li se i sablazne toliko kada svakodnevno, 'na ocigled', opaze kako se na ovaj ili onaj nacin, grubo gaze prava i dostojanstvo njihovih bližnjih, a sve kontra svetih im knjiga Biblije/Kurana/Talmuda/cega god? Žalosno je što što je malogradanin i unutar stripofilske zajednice mjerilo ispravnog.


a zamisli da ti ja opsujem mater ili oca ili sestru,da ti kažem ,kretenu nabijem ti sve živo na neku stvar...pa ti pokušaj shvatiti šta je pjesnik mislio reci...bi li onda ovako pisao...ne bi sigurno...je,ne treba biti glup pa skužit šta je jurica htio reci,ali mogao je to na drugi nacin...uostalom,i ja sam idiot kad idem objašnjavati zašto sam ga izbacio,njega ili bilo kog drugog...ako ti se ne svida moj nacin rada kao moderator,široko ti polje internetsko...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 22:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by VALTER

Izbacivanje Jurice još je jedna sramota za moderatore ovog sajta. Poceti cu žaliti za Dadom koji me prije nekoliko godina u svojstvu moderatora napao jer sam napisao da mi se film Pasija, po mom skromnom sudu covjekomrzacki, ne svida.
A ovi što se pjene zbog jednog primjera ružne psovke upotrijebljenog radi docaravanja izražajne moci govornoga jezika, a nasuprot mahnitim puritancima-lovcima na srbizme i ine -izme, neka zapitaju sami sebe zajapure li se i sablazne toliko kada svakodnevno, 'na ocigled', opaze kako se na ovaj ili onaj nacin, grubo gaze prava i dostojanstvo njihovih bližnjih, a sve kontra svetih im knjiga Biblije/Kurana/Talmuda/cega god? Žalosno je što što je malogradanin i unutar stripofilske zajednice mjerilo ispravnog.



Slažem se, vratiti Juricu, a "moderatora" ohladiti par mjeseci.


oceš odmah ili sad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 12/03/2008 : 08:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Nemam pojma koji je kurac tome Jurici. I mene to vrida, a mislim i svakog vjernika. Treba ga oladit na duže.To je gore nego da mi mater beštima. A sad, jel on tija nešto drugo rec ka šta kaže Globinjo, moga je to rec na puno finiji nacin.
S tim se ne zajebaje.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 12/03/2008 : 13:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
malo pretjerujete ljudi. je i jurica pretjero sa primjerom (mene osobno ne smeta, ali mogu razumjet da smeta druge) ali to je samo primjer i nije psovka nikome upucena.
vratite nam juricu! : )

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 12/03/2008 : 13:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
on je nadvremenski , prepametan , miljama udaljen u svom shvacanju stripovske ljepote od priglupih teksmex smrtnika s ovog foruma.
tako taj sebe vidi

ja ga vidim kao iskompleksiranog a teško mu se okrenit samom sebi pa se ispraznit

sad jel se pokušo spustit na naš nivo ( pa se zahebo)
il je provociro necim što je mnogima znacajno kolko njemu škrga i mali micko to samo on zna

ja ga izbacio nebi
dapace , mnogi koji se sablažnjavaju vjerovatno su pripuštali takve složenice kroz svoja grla zajapureni etc..




a valter
valter brani capajebo
i on bi ko i vecina nas tio prdnit i stisnit
pa kad meni ne uspijeva zakaj bi njemu uspijevalo ter samim time nemam pravo na prosvjed




kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/03/2008 : 17:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Topic za velike decke... Idemo dalje. Koliko prljavog rublja i konflikata u jednome topicu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 13/03/2008 : 11:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
kako osjetljeva zajednica (ako ti je ista lakse jurice, mene su jednom sutnuli na 3 dana jer sam reka da crna gora treba bit zasebna drzava jednog dana - HA!)

umira sam od smijeha na macanov post, cak ga prezentira kao literarno majstorstvo ljudima sto sa stripom iforummom nemaju veze

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2008 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by degman

kako osjetljeva zajednica (ako ti je ista lakse jurice, mene su jednom sutnuli na 3 dana jer sam reka da crna gora treba bit zasebna drzava jednog dana - HA!)

umira sam od smijeha na macanov post, cak ga prezentira kao literarno majstorstvo ljudima sto sa stripom iforummom nemaju veze






sada ceš opet letiti, i to na 6 dana

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/03/2008 : 13:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
a zamisli da ti ja opsujem mater ili oca ili sestru,da ti kažem ,kretenu nabijem ti sve živo na neku stvar...pa ti pokušaj shvatiti šta je pjesnik mislio reci...bi li onda ovako pisao...ne bi sigurno...je,ne treba biti glup pa skužit šta je jurica htio reci,ali mogao je to na drugi nacin...uostalom,i ja sam idiot kad idem objašnjavati zašto sam ga izbacio,njega ili bilo kog drugog...ako ti se ne svida moj nacin rada kao moderator,široko ti polje internetsko...


ovo je rekao globinjo... da se samo uzme na znanje da je nešto slicno on meni izgovorio pa je bilo nikom ništa....

Da netko nebi pomislio da ovdje branim Juricu... naravno da ne. Samo sam reagirao na ove rijeci...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 13/03/2008 : 15:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Jurica je sasvim opravdano izbacen,vjerujem ne trajno,ali psovka je bila krajnje neukusna i uvredljiva, makar i kao neinteligentan primjer ma koliko je relativizirali.A i Valterova demagogija je otužna...
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/03/2008 : 16:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Jurica je sasvim opravdano izbacen,vjerujem ne trajno,ali psovka je bila krajnje neukusna i uvredljiva, makar i kao neinteligentan primjer ma koliko je relativizirali.A i Valterova demagogija je otužna...



(approve)
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 27/04/2008 : 19:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
da vratimo ovaj topic u zivot,

Tally kad ide smg 5? na 4ci pise u travnju ili svibnju, zna li se okviran datum?

Bilo je govora i o ljetnom broju....

Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 27/04/2008 : 19:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by zkne

da vratimo ovaj topic u zivot,

Tally kad ide smg 5? na 4ci pise u travnju ili svibnju, zna li se okviran datum?

Bilo je govora i o ljetnom broju....





Kako je krenulo - daj Boze da vidimo peticu...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/04/2008 : 23:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by zkne

da vratimo ovaj topic u zivot,

Tally kad ide smg 5? na 4ci pise u travnju ili svibnju, zna li se okviran datum?

Bilo je govora i o ljetnom broju....





Kako je krenulo - daj Boze da vidimo peticu...



A otkud toliki pesimizam?

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 10:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by zkne

da vratimo ovaj topic u zivot,

Tally kad ide smg 5? na 4ci pise u travnju ili svibnju, zna li se okviran datum?

Bilo je govora i o ljetnom broju....





Kako je krenulo - daj Boze da vidimo peticu...



A otkud toliki pesimizam?



Zato sto gotivim ovakve vrste strip revija, ali u zadnje vrijeme nijedan da krene normalnim tokom - broj za broj prema najavi...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/04/2008 : 18:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Ima nas vise koji volimo takve casopise i stripove Triggeru,ali je ocigledno da nas nema kao Marvelovih fanova,to iz Bookglobea porucuju i to se vidi po njihovim izdanjima.To je realnost i mozemo samo cekati,bez nervoze,i valjda docekati nove brojeve SMG!a...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000