forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 razmjena ili kupovina?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 17/02/2008 : 21:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by William_Wallace

Mene ni u kuci bas ne razumeju, mada me brat podrzava iako ne cita stripove!
Jedanput kad sam rekao dedi da mi podigne stripove na posti, neki radnik na salteru ga je pitao sta to dize tako tesko i kad je on rekao da su to stripovi za njegovog unuka od 16 godina onaj salterski radnik nije mogao da veruje, verovatno je mislio da smo svi u svi u familiji maloumni!:-)) Inace medju ljudima(i onima koji su nekad citali stripove) vlada misljenje da su stripovi samo za decu, i to do negde maksimalno 14 godina!


To ukazuje na opstu kulturnu zaostalost u nasoj zemlji.
Svuda u evropi strip se ZAISTA gotivi kao UMETNOST sto on zapravo i jeste...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 17/02/2008 : 21:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by William_Wallace

Mene ni u kuci bas ne razumeju, mada me brat podrzava iako ne cita stripove!
Jedanput kad sam rekao dedi da mi podigne stripove na posti, neki radnik na salteru ga je pitao sta to dize tako tesko i kad je on rekao da su to stripovi za njegovog unuka od 16 godina onaj salterski radnik nije mogao da veruje, verovatno je mislio da smo svi u svi u familiji maloumni!:-)) Inace medju ljudima(i onima koji su nekad citali stripove) vlada misljenje da su stripovi samo za decu, i to do negde maksimalno 14 godina!


To ukazuje na opstu kulturnu zaostalost u nasoj zemlji.
Svuda u evropi strip se ZAISTA gotivi kao UMETNOST sto on zapravo i jeste...


Da 9. umetnost!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

dejan vasic
Starting Member



Serbia
35 Posts

Member since 13/07/2005

Posted - 17/02/2008 : 22:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dejan vasic a Private Message
Ja sam kao klinac voleo da razmenjujem stripove. Više od razmene sam jedino voleo da ukradem strip. Da nekoga zajebem. Bio je to neki naš decacki mangupluk. Ko ce kome da ukrade strip. Nismo mi to ni krili, onda bi zajebavali jedni druge na koju foru smo nešto maznuli.
Bio je neki Ivica, bio nam je redovna mušterija. Jednom ja njemu pricam na koju foru smo ojadili nekog drugog tipa, a on ce meni :
-To nemoj da pokušavfaš samnom.
Koje da ne pokušavam, ja ga dan pre toga krvnicki pokrao. Dodacu i to da je bio mnogo stariji od mene.

http://www.youtube.com/results?search_query=todorovic+i+vasic&search_type=
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2008 : 00:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
Dobro se sjecam dana kad sam za Zagor prica i kralj darkwoda dao 100 drugih stripova ,i nije mi bilo žao tada se nisu reprizirale epizode kao sada mislim da je i to dijelom zasluga zašto se više ne razmjenjuju stripovi toliko.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/02/2008 : 00:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ti si onda kralj... Ja sam za ZS 13 dao 10 dobrih stripova... Jer smo mi cenili pricu vise nego ostale stvari... Ja sam tada najvise cenio Blekove "Sabotaza u luci", "Operacija opera", "Prica o velikom Bleku i Zlatna munja", i Teksove nastavke sa EL Moriskom oko 610-og broja "Stizu ruralesi" i ostale... A 10 komada za jedan je bila najveca razmena... A menjao sam se tada sa bar 50-ak ljudi... I tu sam morao da se odreknem "Sabotaze u luci" koji mi je bio jedan od najdrazih stripova...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2008 : 00:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ako imas jos uvijek taj ZS 13 ja cu ti dati 11 komada za njega! :)
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2008 : 00:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
A šta ceš kad nešto želiš onda plati cijenu a tada tip nije popustio do 100 sripova,ali što rekoh nije mi krivo.
quote:
Originally posted by sawitch

Ti si onda kralj... Ja sam za ZS 13 dao 10 dobrih stripova... Jer smo mi cenili pricu vise nego ostale stvari... Ja sam tada najvise cenio Blekove "Sabotaza u luci", "Operacija opera", "Prica o velikom Bleku i Zlatna munja", i Teksove nastavke sa EL Moriskom oko 610-og broja "Stizu ruralesi" i ostale... A 10 komada za jedan je bila najveca razmena... A menjao sam se tada sa bar 50-ak ljudi... I tu sam morao da se odreknem "Sabotaze u luci" koji mi je bio jedan od najdrazih stripova...

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/02/2008 : 00:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
HAHAHAHA... Ma nemam... Imao sam oko 700 stripova tada, i sve sam razdelio, i nisam mogao da nadjem ni jedan kada sam se pre godinu i po dana aktivirao... Krenuo sam od nule, a sada imam 1600 komada...
Evo jedne anegdote... Resio ja da ne skupljam vise stripove ranije, i nisam hteo da bacim i resio da dam drugaru za kog sam mislio da voli stripove... Poklonim ja njemu tada oko 500 komada, vukli mi ceo dan kesama po selu stripove do njega... Tad sam bio popustio u skoli i dobijao batina sto ne citam udzbenike vec stripove i bio sam prisiljen da zamrzim stripove... I tako ja njemu poklonim to, on se uvali u fotelju i krene da cita... Ja tu celu noc nisam spavao, znojio se... Prazne mi police, setim se dobrih epizoda Zagora, Bleka, Mister Noa... Ali kontam morao sam da prestanem... Ustao, nisam bio gladan... Uzeo da ucim, ne ide,,, mislim na stripove... Sledeca noc opet bez sna, bio sam vise prolupao... I odem ja do drugara nazad po stripove... Kazem ja njemu:"Kurdulica, aj ti meni vrati one stripove, ne mogu ja bez toga... Sakricu ja njih na tavan, pa cu svaki dan spustati po par komada da listam"... Kad on meni:"NE DAM"... Ja mislio da me zajebava... Kumio ja, molio, nakukavao, hteo da ga peglam i nista... Kad me kap nije udarila... I na kraju pregovora kazem ja njemu:"Aj prodaj pederu"... On kao iz topa:"Posto?" I tu mi ispregovaramo neku cenu, koja je bila tolika da sam morao da prodam sve Puzzle nekom ludaku i da kradem od caleta pare da bih mu isplatio... I dan danas to pominje pedercina... I svi se zivi smeju... Zamisli tog drugara...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 18/02/2008 : 01:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
savicu
legendo
triba bi ti svaki od naših izdavaca poklonit po strip sam radi ovog posta

šta ti je droga

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/02/2008 : 01:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

savicu
legendo
triba bi ti svaki od naših izdavaca poklonit po strip sam radi ovog posta

šta ti je droga




I dan danas mislim da su ti momenti bili ludilo... Daj Boze da kupim negde ZS 13 za euro i da ga preprodajem za 200 pa da me neko napadne da sam preprodavac i da ne volim stripove... Placam kartu gde god bio i da ga slupam...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2008 : 01:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dobar si Savicu, dobar! :D :D :D

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/02/2008 : 01:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Dobar si Savicu, dobar! :D :D :D


Hvala druze...
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 18/02/2008 : 13:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
E jeste smrad!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2008 : 15:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja sam uvek za razmenu!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/02/2008 : 17:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

HAHAHAHA... Ma nemam... Imao sam oko 700 stripova tada, i sve sam razdelio, i nisam mogao da nadjem ni jedan kada sam se pre godinu i po dana aktivirao... Krenuo sam od nule, a sada imam 1600 komada...
Evo jedne anegdote... Resio ja da ne skupljam vise stripove ranije, i nisam hteo da bacim i resio da dam drugaru za kog sam mislio da voli stripove... Poklonim ja njemu tada oko 500 komada, vukli mi ceo dan kesama po selu stripove do njega... Tad sam bio popustio u skoli i dobijao batina sto ne citam udzbenike vec stripove i bio sam prisiljen da zamrzim stripove... I tako ja njemu poklonim to, on se uvali u fotelju i krene da cita... Ja tu celu noc nisam spavao, znojio se... Prazne mi police, setim se dobrih epizoda Zagora, Bleka, Mister Noa... Ali kontam morao sam da prestanem... Ustao, nisam bio gladan... Uzeo da ucim, ne ide,,, mislim na stripove... Sledeca noc opet bez sna, bio sam vise prolupao... I odem ja do drugara nazad po stripove... Kazem ja njemu:"Kurdulica, aj ti meni vrati one stripove, ne mogu ja bez toga... Sakricu ja njih na tavan, pa cu svaki dan spustati po par komada da listam"... Kad on meni:"NE DAM"... Ja mislio da me zajebava... Kumio ja, molio, nakukavao, hteo da ga peglam i nista... Kad me kap nije udarila... I na kraju pregovora kazem ja njemu:"Aj prodaj pederu"... On kao iz topa:"Posto?" I tu mi ispregovaramo neku cenu, koja je bila tolika da sam morao da prodam sve Puzzle nekom ludaku i da kradem od caleta pare da bih mu isplatio... I dan danas to pominje pedercina... I svi se zivi smeju... Zamisli tog drugara...



Sjajno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 18/02/2008 : 18:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sawitch

HAHAHAHA... Ma nemam... Imao sam oko 700 stripova tada, i sve sam razdelio, i nisam mogao da nadjem ni jedan kada sam se pre godinu i po dana aktivirao... Krenuo sam od nule, a sada imam 1600 komada...
Evo jedne anegdote... Resio ja da ne skupljam vise stripove ranije, i nisam hteo da bacim i resio da dam drugaru za kog sam mislio da voli stripove... Poklonim ja njemu tada oko 500 komada, vukli mi ceo dan kesama po selu stripove do njega... Tad sam bio popustio u skoli i dobijao batina sto ne citam udzbenike vec stripove i bio sam prisiljen da zamrzim stripove... I tako ja njemu poklonim to, on se uvali u fotelju i krene da cita... Ja tu celu noc nisam spavao, znojio se... Prazne mi police, setim se dobrih epizoda Zagora, Bleka, Mister Noa... Ali kontam morao sam da prestanem... Ustao, nisam bio gladan... Uzeo da ucim, ne ide,,, mislim na stripove... Sledeca noc opet bez sna, bio sam vise prolupao... I odem ja do drugara nazad po stripove... Kazem ja njemu:"Kurdulica, aj ti meni vrati one stripove, ne mogu ja bez toga... Sakricu ja njih na tavan, pa cu svaki dan spustati po par komada da listam"... Kad on meni:"NE DAM"... Ja mislio da me zajebava... Kumio ja, molio, nakukavao, hteo da ga peglam i nista... Kad me kap nije udarila... I na kraju pregovora kazem ja njemu:"Aj prodaj pederu"... On kao iz topa:"Posto?" I tu mi ispregovaramo neku cenu, koja je bila tolika da sam morao da prodam sve Puzzle nekom ludaku i da kradem od caleta pare da bih mu isplatio... I dan danas to pominje pedercina... I svi se zivi smeju... Zamisli tog drugara...



Sjajno...





Trebao si ga peglat jace....

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 18/02/2008 : 19:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Sad ce imati 45 dana da pegla!
E sawitchu, sawitshu, nije ti to trebalo!:-(

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 18/02/2008 : 19:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by William_Wallace

Sad ce imati 45 dana da pegla!
E sawitchu, sawitshu, nije ti to trebalo!:-(


Olvejz zabrlja....

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000