forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip-knjige
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2008 : 15:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Slažem se sa Wiskeyem, stvarno bi to bilo super!!!
Dodao bih još Fantoma i Mandraka!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 18/02/2008 : 15:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Modesty Blaise i James Bond!
Ali najvjerojatnije ce ovo biti samo puki snovi jer cemo mi ovdje samo komentirati, dok izdavaci nece od toga izdati ništa, kao i obicno.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 15:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

1. Ispalo je da apriori zagovaraš taj stav
2. Zašto ne...što je loše imati kompletnog kirbya ili mod?
3.



1. Ne, nego mi dosadila reciklaža.
2. Vidi pod jedan
3. Budi junak i napiši... i ja...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/02/2008 : 16:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Demiana????


Aaa... mislio sam Brandona. Mozak je rekao jedno, a prsti na tastaturi drugo...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/02/2008 : 18:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>3. Budi junak i napiši... i ja...

Udruzzi se s Juricom, koji se dokazao na Martini, pa zajedno nacrtajte te p(r)asice.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 18:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>3. Budi junak i napiši... i ja...

Udruzzi se s Juricom, koji se dokazao na Martini, pa zajedno nacrtajte te p(r)asice.

mcn



Ma da!!! Pa da me autori tuže...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/02/2008 : 18:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ma da!!! Pa da me autori tuže...

Jedina ti je opasnost da se strajbass s autom negdje na magistrali, kao oba primarna crtacca gorenavedenih serija.

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 18:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Oba??? Stvarno? Uh... ništa onda, ostajem na zamišljanju

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 18/02/2008 : 20:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
Ovo je definitivno topik po mojo meri. Jeste, veoma jeste. Hocu knjige sa pasicastim stripovima. Hocu Bonda, Blaise, hocu Jeff Hawka, Garta, hocu Mat Dilona, Wes Sladea, Mata Mariota.
Neke sam knjige vec sam napravio: Jamesa Bonda i Modesty Blaise. Kompletne. A Hawka i Gartha samo ono što je kod nas izašlo.
Uzgred Modesty ce, koliko znam ipak izdati Beli put. Bilo je o tome vec govora na znaku sagite.
A da bi izdali Jeff Hawka, e bili bismo jedini pored italijana, koji su to uradili. Oni to napravili u dvadeset tvrdokoricenih knjiga. Imam to.

I jeste Flasha Gordona od Barryja. Kako je Barry bio fantastican na pocetku svoje kariere.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove

Edited by - diderot2 on 18/02/2008 20:25:47
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 20:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Znaš... bija san zabrinut kako se na ovu temu ne javljaš Sad vidim da si tu... i zna sam kako ceš komentirati. Mene prošlo uvezivanje i krpljenje rupa

Pozdrav

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 18/02/2008 : 21:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
Definitivno Fantom.

Stella Rossa, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/309-stella-rossa
Partizan, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/311-partizan
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 21:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by wiskey

Rommele, kada si vec spomenuo Fosterovog Tarzana, znaš li koliko je on tabli napravio. Po nekom mom saznanju, samo 30-tak!!!

pakleni cekic ti je vec odgovorio...i to je tocan podatak



Da, odgovorio je i sada je skroz promijenio podatke koje ke prvotno dao, tako da ono na cemu sam mu se zahvalio, više nemam.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 22:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by wiskey

Rommele, kada si vec spomenuo Fosterovog Tarzana, znaš li koliko je on tabli napravio. Po nekom mom saznanju, samo 30-tak!!!

pakleni cekic ti je vec odgovorio...i to je tocan podatak



Da, odgovorio je i sada je skroz promijenio podatke koje ke prvotno dao, tako da ono na cemu sam mu se zahvalio, više nemam.



??????????????

www.stripgen.com
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 22:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
[quote]Originally posted by diderot2

Ovo je definitivno topik po mojo meri. Jeste, veoma jeste. Hocu knjige sa pasicastim stripovima. Hocu Bonda, Blaise, hocu Jeff Hawka, Garta, hocu Mat Dilona, Wes Sladea, Mata Mariota.
Neke sam knjige vec sam napravio: Jamesa Bonda i Modesty Blaise. Kompletne. A Hawka i Gartha samo ono što je kod nas izašlo.
Uzgred Modesty ce, koliko znam ipak izdati Beli put. Bilo je o tome vec govora na znaku sagite.
A da bi izdali Jeff Hawka, e bili bismo jedini pored italijana, koji su to uradili. Oni to napravili u dvadeset tvrdokoricenih knjiga. Imam to.



Hvala ti diderot2, a usput da znaš, samo si mi izazvao sline na onih 20 knjiga Jeff Hawka. Da, njega sam zaboravio, pa Karla Vikinga, ove koje si naveo i naravno Srdjane, Mandrake i Fantom.


Edited by - wiskey on 18/02/2008 22:09:16
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 22:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Sorry Hammere, sad vidim i onaj tvoj prvi topic. Dva puta sam ga tražio, oba puta vidio onaj u kojem navodiš "podatke za manijake" i NISAM GA VIDIO. Tek nakon tvojih upitnika sam išao polako i nadoh. Hvala još jednom!

Edited by - wiskey on 18/02/2008 22:09:53
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/02/2008 : 22:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
neman ništa protiv,al me osobno ne zanima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/02/2008 : 22:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
zašto da ne...pogotovo rip i modesty...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2008 : 22:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
rip kirbya, modesty i stevea canyona... u izdanju kao sto je npr. IDWov Terry and the pirates. Sve ispod toga je samo jos jedna protracena prilika. Onaj Checkersov Steve Canyon nije los, ali ... nije to to. Steta ga je vidjeti onako smanjenoga:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 19/02/2008 : 02:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
za tri meseca izlazi kompletan karl Viking. na engleskom. svih 18 epizoda. kod nas jih je izašlo 12 ili 13 mislim.

evo ovo:



Karl The Viking The Complete Don Lawrence (Signed) (Limited Edition)
Don Lawrence. Don Lawrence Collection (DLC), JULY 2008. Four deluxe volumes in a deluxe slip case, limited to ONLY 350 English language sets. The art has been digitally restored to the very highest standard.


Each of the four volumes has new four colour covers that Don produced in the late Eighties, available as SIGNED, LIMITED edition prints exclusively available to purchasers of the box set. As two of the covers were not coloured by Don, they will be newly coloured by Jorg de Vos, the colourist on the new Storm volumes.

Don Lawrence first drew Karl the Viking in 1960 in a strip called Sword Of Eingar starring Karl and his rival, Skurl. The story proved extremely popular, prompting Karl's return in Karl The Viking, which ran until 1964, when Lawrence began work on the Trigan Empire.


no, whiskey, što kažeš?


video sam vec takvog karla vikinga. na njemckom. jednom pre više godina u Munchenu. U dva toma. I meni još uvek idu sline na usta.


_______________________
onaj, koji ne cita stripove

Edited by - diderot2 on 19/02/2008 02:07:58
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/02/2008 : 10:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Uh, diderot, gdje me nade. OBOŽAVAM Karla Vikinga. Zar bi bio problem te tri knjige objaviti kod nas. Iz tvoga teksta zakljucujem da ceš to možda uzeti. Možeš li mi javiti gdje, kada, kako i koliko. Please.
A sad sam se sjetio i Daleke planete. Imam njezin kompletni popis i skenirane stranice, ali jako sitno, toliko da se razaznaje slika, ali se ne može citati tekst. A i to mi je dovoljno radi konstatiranja kronologije kod nas izdanih epizoda.
Ovo o cemu piše Markos: POTPUNO se slažem da format MORA biti A4, jer inace nema smisla.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/02/2008 : 11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Uh, diderot, gdje me nade. OBOŽAVAM Karla Vikinga. Zar bi bio problem te tri knjige objaviti kod nas. Iz tvoga teksta zakljucujem da ceš to možda uzeti. Možeš li mi javiti gdje, kada, kako i koliko. Please.
A sad sam se sjetio i Daleke planete. Imam njezin kompletni popis i skenirane stranice, ali jako sitno, toliko da se razaznaje slika, ali se ne može citati tekst. A i to mi je dovoljno radi konstatiranja kronologije kod nas izdanih epizoda.
Ovo o cemu piše Markos: POTPUNO se slažem da format MORA biti A4, jer inace nema smisla.


Nigdje nisam rekao da je format A4. Format mora biti takav da se ne smanjuje crtez. Format Terry and the pirates je otprilike polozeni A4.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/02/2008 : 11:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Takav je bija i S.C. Ono za biblioteku Nostalgija je prepravljano.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 19/02/2008 : 11:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by diderot2

za tri meseca izlazi kompletan karl Viking. na engleskom. svih 18 epizoda.


tako je i jedva se ceka pretplatio sam se vec davno i sad samo slinim

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 19/02/2008 : 11:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

OBOŽAVAM Karla Vikinga. Zar bi bio problem te tri knjige objaviti kod nas.


nije problem ali treba imati love i interesa za to, ako nemaš oboje onda ništa

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 19/02/2008 : 11:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
www.bookpalace.com

ovde su te stvarcice

izace ce i kompletan bili kid od lawrenca. nekih 100+ strana
u nas je izašla samo jedna epizoda u crtanim romanima

ima i trigana i Storma (to vec imam nekih 7-8 knjiga)

ma da, sve cu ja to poruciti
inace cu se razboljeti, dobicu epileptican napad in na umreti u strašnim mukama
to kupujem samo zato, da preživim

_______________________
onaj, koji ne cita stripove

Edited by - diderot2 on 19/02/2008 11:42:10
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000