forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Reprinti Libellusovih izdanja - obavijest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2008 : 00:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Lord Vader89
Moram samo da pitam par stvari....

Jel nece taj tiraz biti nesto na kašicicu, pa da se rezervise vec prvi dan, i da ga opet izduvam

Jel nece ta naznaka da je u pitanju drugo izdanje biti velikim slovima ispisana preko naslovnice ( pitam cisto zbog naznake da ce " biti jasno vidljivo da je u pitanju drugo izdanje " )


- Sigurno necemo raditi samo 15 primjeraka.... Uglavnom, vidjet cemo kad to dodje na red sto se konkretno moze uciniti.
Eventualno osigurati rezervacije preko svojih prodajnih mjesta, no rano je jos o tome pricati...

- Nece biti velikim slovima preko cijele naslovnice napisano DRUGO IZDANJE...




Ali, nemojte napisati ni REPRINT!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 00:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Triba uvažiti moj prijedlog!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2008 : 00:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Koji predlog

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 00:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pa po pitanju ispisa naznake "Drugo izdanje". Prije par miseci smo o tome pricali ( što je opet dokaz studioznom pristupu najmanjim sitnicama divljakosa D&D ) i... ništa, tada, nije odluceno. Pa ja zagovaram moj prijedlog koji je najmanje bolan, dapace bezbolan.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2008 : 00:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Pa dobro.... Kako glasi taj predlog

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 01:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
da ne bude reprinta :-))
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 01:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ne... od prvog dana sam rekao da je to sjajna ideja. Sa stripofilskog i ekonomskog gledišta.
Nisan ja otkrija toplu vodu, pricalo se o opcijama a izmedu ostalog...
Prijedlog je da se na predlistu naznaci da je to "Drugo izdanje". Na taj nacin ne oštecuješ novog kupca jer se njegov primjerak izvana ne razlikuje a onaj tko ima "prvu" turu to zna i ne triba mu natpis metar sa metar. Uvik ce biti onih koji ce smatrati vridnijim prve printove ali ovdje se vodi racuna o "normalnim" kupcima koji žele strip imati. Naravno platit ce nešto višu cijenu a oni koji imaju prve primjerke ce uvik znati šta imaju ( a na eventualnim aukcijama i osjetiti to financijski ). Mislim da je bit u pružanju mogucnosti. Tko bude tija kupiti prvi print uvik ce platiti više i od nešto povecane cijene drugog printa.

No sigurno ce D&D doniti najbolju odluku uzimajuci u obzir sve prijedloge i komentare.

Ova stvar što je Fibra ( Marko ) ucinija sa Kenovima i što sad Libellus najavljuje je sjajna vijest.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 21/02/2008 : 08:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
MMGHH...
RGHMM...*




*vidi MM SA 65(zadnja vinjeta)

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16804 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 21/02/2008 : 10:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Da li ce naslovnice drugog izdanja biti iste kao i u prvom izdanju? Posto je neko pominjao da bi kao moralo da idu drugacije naslovnice, interesujme je li to tacno ili mogu ponovo da idu iste naslovnice?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/02/2008 : 11:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Da li ce naslovnice drugog izdanja biti iste kao i u prvom izdanju? Posto je neko pominjao da bi kao moralo da idu drugacije naslovnice, interesujme je li to tacno ili mogu ponovo da idu iste naslovnice?



Ovih 6 izdanja imat ce identicne naslovnice.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/02/2008 : 12:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston


Ovih 6 izdanja imat ce identicne naslovnice.



Eto kazne za one koji cekaju reprint.
Ja na ovim izdanjima imam 6 razlicite naslovnice
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 12:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by ismolc34

MMGHH...
RGHMM...*

*vidi MM SA 65(zadnja vinjeta)



Pa naravno... i sredeno

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 21/02/2008 : 12:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Neznam zašto neki pate od tog prvog izdanja, npr. zašto bi Libellusov Ken vrijedio više od Fibrinog?
I prije Libellusovog je objavljen na ovim prostorima, prvo izdanje je samo ono talijansko.
Fibrin reprint bolji od prethodnika, uklonjene su neke greške, skuplji je i rjedi na tržištu (bit ce ih samo 250kom, a ne 500kom), po meni Fibrin Ken ima sigurno višu vrijednost od libellusovog
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 12:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ima logike ali...

I prvi Zagor SD je uraden u manjem tiražu i kvalitetniji je u svakom pogledu ali je opet onaj Dnevnikov skuplji ( upitno je li vridniji )

No i meni je svejedno hocu li u kolekciji imati prvo ili drugo izdanje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2008 : 13:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by ismolc34

MMGHH...
RGHMM...*




*vidi MM SA 65(zadnja vinjeta)



A sta ima, posto nisam u prilici da vidim

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 21/02/2008 : 13:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Dobro Dnevnikov je duplo stariji, pa je i viša cijena, ali Kenovi su izašli u 3 godine razlike.
Takoder mi je svejedno koje je izdanje, jedino ne bih volio da se uništi naslovnica sa natpisiom "ovo je reprint reprinta", to neka pišu unutra
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 21/02/2008 : 13:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
Je l' ovi reprinti idu okvirno pre pochetka izdavanja redovnog Nick Ridera ili...? :) :)

Shalu na stranu,odlichan potez...Moracju i ja da rezervishem neke brojeve chim se najavi datum...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 13:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by ismolc34

MMGHH...
RGHMM...*

*vidi MM SA 65(zadnja vinjeta)



A sta ima, posto nisam u prilici da vidim



Interna korespodencija... nebitno za ovaj topic

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/02/2008 : 16:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Legacy Keeper

Je l' ovi reprinti idu okvirno pre pochetka izdavanja redovnog Nick Ridera ili...? :) :)




A posle Texa od prvog broja
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/02/2008 : 17:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Na nacin samo meni poznat, uspio sam propustiti kupiti " Zarobljenika buducnosti ". Da li možda i to ide u reprint doskora? Ak ne, znate li možda gdje se može još kupiti, osim na aukcijama? ( tipa Slovenija... svojedobno su mi momci u Vašem ducanu rekli da tamo ima, sam ne secam se više gdje.)

Hvala unapred

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 21/02/2008 : 17:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ne... od prvog dana sam rekao da je to sjajna ideja. Sa stripofilskog i ekonomskog gledišta.
Nisan ja otkrija toplu vodu, pricalo se o opcijama a izmedu ostalog...
Prijedlog je da se na predlistu naznaci da je to "Drugo izdanje". Na taj nacin ne oštecuješ novog kupca jer se njegov primjerak izvana ne razlikuje a onaj tko ima "prvu" turu to zna i ne triba mu natpis metar sa metar. Uvik ce biti onih koji ce smatrati vridnijim prve printove ali ovdje se vodi racuna o "normalnim" kupcima koji žele strip imati. Naravno platit ce nešto višu cijenu a oni koji imaju prve primjerke ce uvik znati šta imaju ( a na eventualnim aukcijama i osjetiti to financijski ). Mislim da je bit u pružanju mogucnosti. Tko bude tija kupiti prvi print uvik ce platiti više i od nešto povecane cijene drugog printa.

No sigurno ce D&D doniti najbolju odluku uzimajuci u obzir sve prijedloge i komentare.

Ova stvar što je Fibra ( Marko ) ucinija sa Kenovima i što sad Libellus najavljuje je sjajna vijest.



Upravo tako. A ne kao što su radili "Feralovci" sa drugim i trecim izdanjima knjiga iz svoje biblioteke.
Primjerice ja drugo izdanje "Bilježnice Robija K." i drugo ili cak trece izdanje "Veloga mista" i "Maloga mista" i sva ta izdanja su usrali tako što su na vrhu naslovnice postavili trokut u kojem piše "drugo dopunjeno izdanje".

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2008 : 17:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
To je potpuno druga prica, drugo izdanje i druga knjiga

Ako je dopunjeno izdanje, a tu se radilo od dodavanju kolumni koje su u meduvremenu objavljene ili iz nekog razloga ranije nisu bile u knjizi, onda je taj natpis i svojevrsna reklama. Sa knjigama mi je nekako lakše. Volim da su "unificirane" ali onda ispada da su kupovane "na metre" a ne zbog citanja... ili je i sa stripovima tako?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 21/02/2008 : 18:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by ismolc34

MMGHH...
RGHMM...*

*vidi MM SA 65(zadnja vinjeta)



A sta ima, posto nisam u prilici da vidim



Interna korespodencija... nebitno za ovaj topic



...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/02/2008 : 19:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by HC

Neznam zašto neki pate od tog prvog izdanja, npr. zašto bi Libellusov Ken vrijedio više od Fibrinog?
I prije Libellusovog je objavljen na ovim prostorima, prvo izdanje je samo ono talijansko.
Fibrin reprint bolji od prethodnika, uklonjene su neke greške, skuplji je i rjedi na tržištu (bit ce ih samo 250kom, a ne 500kom), po meni Fibrin Ken ima sigurno višu vrijednost od libellusovog


Ni meni nije jasno. Eto, ja momentalno stavljem svoje "prvo izdanje" na aukcije po ultramasnoj cijeni. Ako netko naleti, poslije si kupim 2 druga izdanja, burek i ostane mi džeparac.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/02/2008 : 19:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Razmislite i o reprintu MM i NN team-upa "Zarobljenik Buducnosti"... znate kak je to brzo planulo.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000