forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Reprinti Libellusovih izdanja - obavijest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 00:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Na nacin samo meni poznat, uspio sam propustiti kupiti " Zarobljenika buducnosti ". Da li možda i to ide u reprint doskora? Ak ne, znate li možda gdje se može još kupiti, osim na aukcijama? ( tipa Slovenija... svojedobno su mi momci u Vašem ducanu rekli da tamo ima, sam ne secam se više gdje.)

Hvala unapred



Sve sto se tice drugih reprinta napisali smo u prvom postu.
A gdje se to izdanje jos moze nabaviti najbolje pitajte tamo gdje ste to i naculi.
Inace, Libellus ducanom se uspjesno bavi Vedran (VJ) a ne mi (Gaston i mojih 160 kg).

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/02/2008 : 07:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by mladjo

Na nacin samo meni poznat, uspio sam propustiti kupiti " Zarobljenika buducnosti ". Da li možda i to ide u reprint doskora? Ak ne, znate li možda gdje se može još kupiti, osim na aukcijama? ( tipa Slovenija... svojedobno su mi momci u Vašem ducanu rekli da tamo ima, sam ne secam se više gdje.)

Hvala unapred



Sve sto se tice drugih reprinta napisali smo u prvom postu.
A gdje se to izdanje jos moze nabaviti najbolje pitajte tamo gdje ste to i naculi.
Inace, Libellus ducanom se uspjesno bavi Vedran (VJ) a ne mi (Gaston i mojih 160 kg).





Ne moraš mi se obracati sa "Vi", nisam tako star.Ja sam koristil množinu, jer sam se obracao obadvojici.
U svakom slucaju, puno hvala na odgovoru i svaka cast na pristupu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/02/2008 : 08:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Nema na cemu! Hvala Tebi.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5944 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 22/02/2008 : 13:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Inace, Libellus ducanom se uspjesno bavi Vedran (VJ) a ne mi (Gaston i mojih 160 kg).

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2008 : 13:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 13:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Dado
Inace, Libellus ducanom se uspjesno bavi Vedran (VJ) a ne mi (Gaston i mojih 160 kg).




He-he, znao sam da ces reagirati... barem si napisao jedan post!
Uspjeh je po meni odrzati sve to uz sva odricanja i naporan rad...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/02/2008 : 15:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/02/2008 : 16:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi



Jaoj, daj, nemoj da s...š!!!!

Oprostite mu izdavaci, ne zna šta govori!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/02/2008 : 16:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi



Jaoj, daj, nemoj da s...š!!!!

Oprostite mu izdavaci, ne zna šta govori!

svatko ima pravo na vlastito mišljenje zar ne pa cak i kad se ne slažeš manje grube rijeci upotrebljavaj..
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 22/02/2008 : 17:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

To je potpuno druga prica, drugo izdanje i druga knjiga

Ako je dopunjeno izdanje, a tu se radilo od dodavanju kolumni koje su u meduvremenu objavljene ili iz nekog razloga ranije nisu bile u knjizi, onda je taj natpis i svojevrsna reklama. Sa knjigama mi je nekako lakše. Volim da su "unificirane" ali onda ispada da su kupovane "na metre" a ne zbog citanja... ili je i sa stripovima tako?



A ne, ja sve što kupim i procitam.
Dao sam si truda pa sam pogledao tocno kako su radili "Feralovci". Dakle, "Bilježnicu Robija K." ima 4. prošireno izdanje kao što mi piše u crvenom trokutu na vrhu naslovnice. OK, novo izdanje, pa i svojevrsna reklama. Ali, "Malo misto" imam trece, a "Velo misto" drugo izdanje i to je naznaceno u posebnom okviricu na naslovnici. Baš smeta...
Iako sve ovo što ide u reprint imam, nadam se da ekipa iz Libellusa nece to raditi.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2008 : 17:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi


Jao, jao...
Pa zar nije bolje da ih ima nego da ih nema

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/02/2008 : 18:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi



Jaoj, daj, nemoj da s...š!!!!

Oprostite mu izdavaci, ne zna šta govori!

svatko ima pravo na vlastito mišljenje zar ne pa cak i kad se ne slažeš manje grube rijeci upotrebljavaj..



Ma nisam mislio nista lose, samo me pogodila provala....
No hard feelings

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/02/2008 : 18:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi


Jao, jao...
Pa zar nije bolje da ih ima nego da ih nema

Slažem se ,ali ko ih je mislio nabaviti,kupit ce ih odmah jer naklada od 500 i jest zato da prodaju sve.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/02/2008 : 18:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi



Jaoj, daj, nemoj da s...š!!!!

Oprostite mu izdavaci, ne zna šta govori!

svatko ima pravo na vlastito mišljenje zar ne pa cak i kad se ne slažeš manje grube rijeci upotrebljavaj..



Ma nisam mislio nista lose, samo me pogodila provala....
No hard feelings

ma sve ok legendone moramo se u svemu slagati to i jest bit ovog foruma :razmjenjivati mišljenja....
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

Drago mi je da se misli na nas kolekcionare,svaka cast ali nemojte da vam prede u naviku jer se onda izgubi draž kupovanja i nabavljanja kad znamo da ce se objaviti ponovo rasprodani brojevi


Kao sto smo vec napisali u prvom postu, raditi reprinte je vrlo skupo i eventualno moguce
samo u slucaju dosta velike potraznje. No i ta "velika potraznja" moze biti samo relativna.
Mislim da mnoga izdanja nece moci dozivjeti reprint i kad se rasprodaju...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

duck
Junior Member

409 Posts

Member since 26/01/2007

Posted - 22/02/2008 : 21:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send duck a Private Message
Off topic pitanje, ali bitno mi je posto sam sutra u Zagrebu. Do kada radi striparnica subotom, tj. sutra?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 21:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Mislim do 11 do 14 sati ali nisam siguran...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/02/2008 : 21:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
sto je najgore, nije ni VJ

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 22:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa kao da tvoj rektor zna i koja si ti smjena a kamoli kad radis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5044 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/02/2008 : 22:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
A tko kaže ta ce to na naslovnici biti otisnuto Možda bude (nadajmo se) kao u mnogim knjigama, na unutarnjoj strani, negdje uz impressum, otisnut broj izdanja To je ujedno i moj prijedlog za Libellus - znamo svi za one ružne naslovnice MM u izdanju Slobodne, gdje je na rubu naslovnice bio nekakav TROKUTIC u boji s obavijesti "CJELOVITA PRICA". Ma gluposti!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/02/2008 : 23:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
A kad ce reprint Texa od prvog broja,kad je vec rec o reprintima
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5044 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 23/02/2008 : 20:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Dajte, redakcije i izdavaci, odgovorite Willeru vec... covjek je tisucu postova vec poslao s pitanjem KAD CE TEX OD PRVOG BROJA? Zaista, kada ce

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2008 : 21:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

Dajte, redakcije i izdavaci, odgovorite Willeru vec... covjek je tisucu postova vec poslao s pitanjem KAD CE TEX OD PRVOG BROJA? Zaista, kada ce



Nece da mi kazu da bih se vise iznenadio kad vidim najavu ove godine
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/02/2008 : 21:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ja sam mu milijun puta ponovio, pa evo opet: nikad, a mozda ni tad

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2008 : 21:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ja sam mu milijun puta ponovio, pa evo opet: nikad, a mozda ni tad



Dežurni Libellusov šaljivdžija
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000