forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zanimljivo...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/02/2008 : 18:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Par novih junaka te specijali završenih serija!
http://zagor.it/news/1frameset_news.html

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/02/2008 : 18:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
zna li neko do kog je broja stigao dampir u italiji???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Garak
Average Member



Bosnia and Herzegovina
805 Posts

Member since 05/02/2008

Posted - 27/02/2008 : 18:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Garak a Private Message
Ovo je stvarno zanimljivo, svaka cast jasa

Inace, sjecam se najave za ovaj Jan Dix dok se još trebao zvati Pollok, ali možda je previše podsjecalo na Jasona Pollocka.

Pogotovo mi se dopada ovaj strip u stilu Julesa Vernea, mislim da je to radio Serra
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/02/2008 : 19:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

zna li neko do kog je broja stigao dampir u italiji???



baci pogled na sergiobonellieditore.it

zadnji dampyr je br.95
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/02/2008 : 19:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Garak

Ovo je stvarno zanimljivo, svaka cast jasa

Inace, sjecam se najave za ovaj Jan Dix dok se još trebao zvati Pollok, ali možda je previše podsjecalo na Jasona Pollocka.

Pogotovo mi se dopada ovaj strip u stilu Julesa Vernea, mislim da je to radio Serra

Je, trebao je biti Polok! Izgleda zanimljivo i ovaj novi Enochov serijal!
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 27/02/2008 : 20:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Može li netko nama tupsanima koji ne znamo talijanski reci koji je žanr tih novih junaka?
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/02/2008 : 23:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
jupiiiii!

dvije specke mister noa od kojih se jedna dogadja u sertau, a druga u amazoniji
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 10:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

jupiiiii!
dvije specke mister noa od kojih se jedna dogadja u sertau, a druga u amazoniji


Iliti "kako ne dati otkaz vjernim crtacima".

Trouble will find me
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2008 : 10:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dok Lester

jupiiiii!
dvije specke mister noa od kojih se jedna dogadja u sertau, a druga u amazoniji


Iliti "kako ne dati otkaz vjernim crtacima".


...sto cini SBE fer poslodavcem. Henry Ford pristup. Veliki plus kod mene.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 10:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Velikim dijelom se slazem... ali s druge strane, kad vidim što su napravili od mog junaka iz mladosti...

Trouble will find me
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2008 : 10:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
To je vec druga strana medalje, ali po meni vise problem scenarista nego crtaca. Ja u svom poslu zbog svake gluposti moram pohoditi minimalno 5 sastanaka pa sam nekako uvijek racunao da Mister No staff (i svaki drugi) malo diskutira o temama, pricama...

Evo bas ova zadnja epizoda s previranjima na Kubi. Mutne igre CIA-e, zanimljivi likovi, u biti nelosa prica cija je jedina mana to sto se ne uklapa u svijet Mister Noa. Pravi Mister No je u kurcu samo ako ga ostavi zena koju je planirao osvojiti, ali i onda nakon flase kacake odpjeva "When the Saints go marching in..." i sve bude Ok. Malo mi je neobicna ideja da je toliko depresivan a bio je ranije u puno gorim situacijama.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 11:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, u tome je problem. Nisu to lose price, ali to nije Mister No.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 11:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dok Lester

jupiiiii!
dvije specke mister noa od kojih se jedna dogadja u sertau, a druga u amazoniji


Iliti "kako ne dati otkaz vjernim crtacima".



za to me zabole patka dok god mister no izlazi, pa makar i na kapaljku
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/02/2008 : 11:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa pala jeprodaja stripa jer nije bio dovoljno depresivan, pa onda mora biti jos depresivniji. BTW, bilo bi jako dobro za sve ljubitelj Mister Noa kad bi ubacili i jedan Maxi godisnje, onda bismo imali sasvim zadovoljavajuci broj novih sadrzaja godisnje.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 11:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dok Lester

jupiiiii!
dvije specke mister noa od kojih se jedna dogadja u sertau, a druga u amazoniji


Iliti "kako ne dati otkaz vjernim crtacima".


za to me zabole patka dok god mister no izlazi, pa makar i na kapaljku


Pa bolje da ne izlazi, nego da i dalje izlaze lose, izlizane, dosadne i glupe price.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 13:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
??? Za koga je bolje? Citat ce ih oni kojima nisu lose, izlizane, dosadne i glupe, a ovi drugi, hvala bogu, uvijek mogu izabrati nesto drugo.

Pa vec smo pricali o ukusima u vezi stripa i znas moje misljenje od Ljubavi i raketama i Presvetom srcu. Meni osobno je Kapetan Miki bolji od toga. Zar bih ja trebao reci da LJiR i Presveto srce ne bi trebali biti objavljeni jer su mi losi, dosadni i glupi?

Barem je u danasnje vrijeme ponuda raznolika.
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 28/02/2008 : 13:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by alen

To je vec druga strana medalje, ali po meni vise problem scenarista nego crtaca. Ja u svom poslu zbog svake gluposti moram pohoditi minimalno 5 sastanaka pa sam nekako uvijek racunao da Mister No staff (i svaki drugi) malo diskutira o temama, pricama...

Evo bas ova zadnja epizoda s previranjima na Kubi. Mutne igre CIA-e, zanimljivi likovi, u biti nelosa prica cija je jedina mana to sto se ne uklapa u svijet Mister Noa. Pravi Mister No je u kurcu samo ako ga ostavi zena koju je planirao osvojiti, ali i onda nakon flase kacake odpjeva "When the Saints go marching in..." i sve bude Ok. Malo mi je neobicna ideja da je toliko depresivan a bio je ranije u puno gorim situacijama.



Verujes li da sam to pomislio hiljadu puta citajuci mnoge novije epizode Mister Noa. Vecina posle broja 200 su takve. Poneka samo iskoci kao obecavajuca...
Ovog junaka moze da pise samo onaj ko razmislja kao on, ko je buntovnik (makar u dusi) kao on, ko voli zene kao on, ko oseca zivot na njegov nacin i ko hoda uspravno kao Dzeri Drejk.
Takvih medju zabarima izgleda da vise nema...
Kad bi mogli da se ukljuce ljudi odavde, ispalo bi stotinu paklenih i ludih prica koje bi naseg junaka vratile tamo gde mu je mesto.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2008 : 13:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Da, pravi Mister No je pijanac, zenskar, ludjak, neodgovorno zabadalo, dira se u stvari gdje mu nije mjesto, ne postuje autoritet, policija ga uvijek ima u "vidu", ali najvise od svega je OPTIMIST.

Bio! Kad su mu to oduzeli stavili su potpis na kraj serijala.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 13:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

??? Za koga je bolje? Citat ce ih oni kojima nisu lose, izlizane, dosadne i glupe, a ovi drugi, hvala bogu, uvijek mogu izabrati nesto drugo.

Pa vec smo pricali o ukusima u vezi stripa i znas moje misljenje od Ljubavi i raketama i Presvetom srcu. Meni osobno je Kapetan Miki bolji od toga. Zar bih ja trebao reci da LJiR i Presveto srce ne bi trebali biti objavljeni jer su mi losi, dosadni i glupi?

Barem je u danasnje vrijeme ponuda raznolika.


Jebote, kakve sad veze imaju Ljubav i Rakete i Presveto srce s Mister Noom? Mister No do broja 200 je vrlo, vrlo dobar strip, s puno izvrsnih epizoda, a nakon toga postaje otuzna lutka u rukama scenarista koji ga ne znaju i ne zele pisati. Ja sam veliki fan Mister Noa i imam puno pravo reci svoje misljenje - koje je, usput budi receno, zasnovano na 350-tak epizoda koje sam procitao - bez da me svako proziva zbog ljubavi i raketa (to je, kao, neki argument?). Mislim, u cemu je gust veseliti se sto_pedesetoj_jednoj_te_istoj epizodi mister noa u kojoj se nece dogoditi nista novo niti ista bitno? I naravno da je bolje da ga ne izdaju, jer ako ce ga izdavati samo zato da crtaci imaju sto crtati, onda mi takav Mister No ne treba. Neka ga izdaju zato sto scenaristi imaju ideje i sto ga zele pisati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 14:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
e, jebiga, ja kao da pricam sa zidom. samo sam ti htio reci da je o ukusima glupo raspravljati.

tvoje sam stripove spomenuo samo zato sto sam upravo o njima vec imao prilike razgovarati s tobom. ako ti je lakse pri srcu, mogu reci da mi je kapetan miki (ili, ako vec hoces, lazarus ledd, dampyr) bolji i drazi od npr. brune brazila, zavjere srijedom i svih americkih superherojskih stripova, pa neces misliti da te svako proziva, buduci da nijedan tih stripova nema veze s tobom .

a ne vjerujem da je bonelli glup pa izdaje mister noa samo zato da bi crtaci i scenaristi imali posla. ocigledno jos ima budala poput mene kojima je nesto bolje od nista.
razumio bih te da napises kako zelis boljeg i kvalitetnijeg mister noa, ali ovo mi ne drzi vodu.

kom se ovakav mister no ne svidja neka ga ne cita i tocka.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2008 : 14:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester


kom se ovakav mister no ne svidja neka ga ne cita i tocka.


To ti je uvjetovani refleks. Zapisano u podsvjesti da je Mister No super strip.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 14:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by alen
To ti je uvjetovani refleks. Zapisano u podsvjesti da je Mister No super strip.


Molim??? Jel' to prica za neki novi horor?

Jedino mu je frizura ostala super

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/02/2008 : 14:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

e, jebiga, ja kao da pricam sa zidom. samo sam ti htio reci da je o ukusima glupo raspravljati.

tvoje sam stripove spomenuo samo zato sto sam upravo o njima vec imao prilike razgovarati s tobom. ako ti je lakse pri srcu, mogu reci da mi je kapetan miki (ili, ako vec hoces, lazarus ledd, dampyr) bolji i drazi od npr. brune brazila, zavjere srijedom i svih americkih superherojskih stripova, pa neces misliti da te svako proziva, buduci da nijedan tih stripova nema veze s tobom .

a ne vjerujem da je bonelli glup pa izdaje mister noa samo zato da bi crtaci i scenaristi imali posla. ocigledno jos ima budala poput mene kojima je nesto bolje od nista.
razumio bih te da napises kako zelis boljeg i kvalitetnijeg mister noa, ali ovo mi ne drzi vodu.

kom se ovakav mister no ne svidja neka ga ne cita i tocka.



Na slican nacin ja i dalje volim Nolittinog Zagora.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 14:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

e, jebiga, ja kao da pricam sa zidom. samo sam ti htio reci da je o ukusima glupo raspravljati.

tvoje sam stripove spomenuo samo zato sto sam upravo o njima vec imao prilike razgovarati s tobom. ako ti je lakse pri srcu, mogu reci da mi je kapetan miki (ili, ako vec hoces, lazarus ledd, dampyr) bolji i drazi od npr. brune brazila, zavjere srijedom i svih americkih superherojskih stripova, pa neces misliti da te svako proziva, buduci da nijedan tih stripova nema veze s tobom .

a ne vjerujem da je bonelli glup pa izdaje mister noa samo zato da bi crtaci i scenaristi imali posla. ocigledno jos ima budala poput mene kojima je nesto bolje od nista.
razumio bih te da napises kako zelis boljeg i kvalitetnijeg mister noa, ali ovo mi ne drzi vodu.

kom se ovakav mister no ne svidja neka ga ne cita i tocka.


Pa napisao sam da zelim boljeg i kvalitetnijeg Mister Noa od ovog. Je li Bonelli glup ili nije... Pa godinama je izdavao Mister Noa s gubitkom, npr.

I, samo da razjasnimo nešto... Zaista ti je Kapetan Miki bolji od "svih americkih superherojskih stripova"? Ne mogu ozbiljno razgovarati o stripu s nekim tko Kapetana Mikija smatra nekakvim dostignucem. Mislim, na kraju krajeva, stavljas ga cak u isti kos s Dampyrom i Lazarusom, a oni su nemjerljivo bolji od njega.

Trouble will find me
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/02/2008 : 14:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dok Lester

??? Za koga je bolje? Citat ce ih oni kojima nisu lose, izlizane, dosadne i glupe, a ovi drugi, hvala bogu, uvijek mogu izabrati nesto drugo.

Pa vec smo pricali o ukusima u vezi stripa i znas moje misljenje od Ljubavi i raketama i Presvetom srcu. Meni osobno je Kapetan Miki bolji od toga. Zar bih ja trebao reci da LJiR i Presveto srce ne bi trebali biti objavljeni jer su mi losi, dosadni i glupi?

Barem je u danasnje vrijeme ponuda raznolika.


Jebote, kakve sad veze imaju Ljubav i Rakete i Presveto srce s Mister Noom? Mister No do broja 200 je vrlo, vrlo dobar strip, s puno izvrsnih epizoda, a nakon toga postaje otuzna lutka u rukama scenarista koji ga ne znaju i ne zele pisati. Ja sam veliki fan Mister Noa i imam puno pravo reci svoje misljenje - koje je, usput budi receno, zasnovano na 350-tak epizoda koje sam procitao - bez da me svako proziva zbog ljubavi i raketa (to je, kao, neki argument?). Mislim, u cemu je gust veseliti se sto_pedesetoj_jednoj_te_istoj epizodi mister noa u kojoj se nece dogoditi nista novo niti ista bitno? I naravno da je bolje da ga ne izdaju, jer ako ce ga izdavati samo zato da crtaci imaju sto crtati, onda mi takav Mister No ne treba. Neka ga izdaju zato sto scenaristi imaju ideje i sto ga zele pisati.



Nego, Markose i Dok Lester, biste li bili ljubazni da pored mnogo sekundi potrosenih u ovoj vasoj diskusiji poklonite koju i nama koji ne znamo Italijanski pa nam sa makar malo detalja prevedete ono zbog cega je pokrenut ovaj topic, dakle, o kojim se specijalcima radi i o kojim novim junacima, ja sa slika ne mogu bas mnogo da shvatim... Hvala veliko, unapred
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2008 : 15:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by alen
To ti je uvjetovani refleks. Zapisano u podsvjesti da je Mister No super strip.


Molim??? Jel' to prica za neki novi horor?

Jedino mu je frizura ostala super


Sve do epizode 342 - PAKAO FRIZURE (Del Freo / Mignacco) u kojoj banditi unajme Mister No-a da ih odveze na jedno neistrazeno mjesto u djungli, a njemu to pokvari frizuru.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000