forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zanimljivo...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 15:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
ocito si na nekom drugom topicu napisao da to zelis, jer ovdje samo vidim kako tvrdis da je bolje da mister no ne izlazi uopce, nego da izlazi s ovako losim pricama.

naravno da ga je izdavao s odredjenim gubitkom, ali on mu je vjerojatno bio podnosljiv (pa i sam kazes da je to radio godinama). da je gubitak bio ogroman, a interes citatelja nikakav, onda bi ga vec davno ugasio i ne bi ga odrzavao na zivotu ovim specijalima. inace bi bio glup.

i, da, kapetan miki mi je bolji od svih americkih superherojskih stripova. to sam vec rekao milijun puta i mogu staviti u svoj signature ako mislis da lazem. i, cisto da znas, ja, npr. nikad i nigdje nisam i ne bih napisao da bi bilo bolje da superheroji ne izlaze samo zato jer su meni osobno bezveze. pokusao sam citati i betmena i xmene i supermena i hulka i jos mnogo toga , ali jednostavno mi se ne svidjaju (znaci, moje misljenje nije utemeljeno na nekoj nedajboze predrasudi, vec na vlastitom dozivljaju tih djela).

nitko te ne tjera da razgovaras sa mnom ako neces, ali odmah ti kazem da je tvoj stav glup, jer ovako ispada da si ti neki strip-kriticar ili nedajboze guru koji se ne zeli spustati na razinu neobrazovanih i neupucenih masa.

a sto se stavljanja u isti kos kapetana mikija, dampyr i LL tice, oni definitivno idu u isti kos koji na sebi ima naljepnicu "stripovi koje volim i koji su mi dragi" i u mojemu prethodnom postu upravo oni su se nasli samo nasumicnim odabirom. i meni su LL i dampyr 50 puta bolji od mikija (sto ne znaci da ne volim citati mikija), ali isto tako miki mi je 1000 puta bolji od superheroja
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 15:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Nego, Markose i Dok Lester, biste li bili ljubazni da pored mnogo sekundi potrosenih u ovoj vasoj diskusiji poklonite koju i nama koji ne znamo Italijanski pa nam sa makar malo detalja prevedete ono zbog cega je pokrenut ovaj topic, dakle, o kojim se specijalcima radi i o kojim novim junacima, ja sa slika ne mogu bas mnogo da shvatim...



na poslu sam, pa prevedem veceras od doma ;-)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 15:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

ocito si na nekom drugom topicu napisao da to zelis, jer ovdje samo vidim kako tvrdis da je bolje da mister no ne izlazi uopce, nego da izlazi s ovako losim pricama.


"I naravno da je bolje da ga ne izdaju, jer ako ce ga izdavati samo zato da crtaci imaju sto crtati, onda mi takav Mister No ne treba. Neka ga izdaju zato sto scenaristi imaju ideje i sto ga zele pisati."

quote:
Originally posted by Dok Lester
naravno da ga je izdavao s odredjenim gubitkom, ali on mu je vjerojatno bio podnosljiv (pa i sam kazes da je to radio godinama). da je gubitak bio ogroman, a interes citatelja nikakav, onda bi ga vec davno ugasio i ne bi ga odrzavao na zivotu ovim specijalima. inace bi bio glup.


Ti ocito ne poznajes dovoljno dobro Bonellija. Mister No je ipak njegov strip.

quote:
Originally posted by Dok Lester
i, da, kapetan miki mi je bolji od svih americkih superherojskih stripova. to sam vec rekao milijun puta i mogu staviti u svoj signature ako mislis da lazem. i, cisto da znas, ja, npr. nikad i nigdje nisam i ne bih napisao da bi bilo bolje da superheroji ne izlaze samo zato jer su meni osobno bezveze. pokusao sam citati i betmena i xmene i supermena i hulka i jos mnogo toga , ali jednostavno mi se ne svidjaju (znaci, moje misljenje nije utemeljeno na nekoj nedajboze predrasudi, vec na vlastitom dozivljaju tih djela).

nitko te ne tjera da razgovaras sa mnom ako neces, ali odmah ti kazem da je tvoj stav glup, jer ovako ispada da si ti neki strip-kriticar ili nedajboze guru koji se ne zeli spustati na razinu neobrazovanih i neupucenih masa.

a sto se stavljanja u isti kos kapetana mikija, dampyr i LL tice, oni definitivno idu u isti kos koji na sebi ima naljepnicu "stripovi koje volim i koji su mi dragi" i u mojemu prethodnom postu upravo oni su se nasli samo nasumicnim odabirom. i meni su LL i dampyr 50 puta bolji od mikija (sto ne znaci da ne volim citati mikija), ali isto tako miki mi je 1000 puta bolji od superheroja


Ok, onda nemamo što dalje pricati o ukusima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/02/2008 : 15:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
okay

over & out
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/02/2008 : 22:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hoce li nam neko prevesti ovo sa SBE sajta?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/02/2008 : 22:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Hoce li nam neko prevesti ovo sa SBE sajta?



Pa vidis da nece!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/02/2008 : 23:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester
i, da, kapetan miki mi je bolji od svih americkih superherojskih stripova. to sam vec rekao milijun puta i mogu staviti u svoj signature ako mislis da lazem. i, cisto da znas, ja, npr. nikad i nigdje nisam i ne bih napisao da bi bilo bolje da superheroji ne izlaze samo zato jer su meni osobno bezveze. pokusao sam citati i betmena i xmene i supermena i hulka i jos mnogo toga , ali jednostavno mi se ne svidjaju (znaci, moje misljenje nije utemeljeno na nekoj nedajboze predrasudi, vec na vlastitom dozivljaju tih djela).



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000