forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dokle više??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 06/03/2008 : 15:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube


Umberto tko? Nije bitno. Bitno je da mene ne zanima što neki Umberto tvrdi da je Dylan vrhunski strip. I moja sestra smatra Dylana vrhunskim ali ne njegov strip nego njega(smatra ga privlacnim). Dylan je strip za one koji žele baciti novce u vjetar citati kako neko nekome cupa crijeva, jede oci i kako glavni lik svako malo štanca drugu curu. Koga to zanima? To što je onaj Berto ili kako se vec zove isti kao oni poznavaoci slika koji nabacanu boju po platnu smatraju vrhunskim djelima slikarstva. Molim da se to uzme u razmatranje.



Drago mi je da tako mislis, to dokazuje da kod Dilana ciljna grupa nije 10-15 god.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 06/03/2008 : 15:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
mali, duboko si zaglibio a plitak si...
karinu u ruke i idi potrazi nesto, korisnije ti je nego da bezvezno bauljas...


"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/03/2008 : 15:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

@Zlatan, ovako si trebao,:Pppp, ljepse izgleda :))))

PS:Upoznao sam onog Zvonimira, sto si mi ga spominjao u Sarajevu.
skolski mi kolega :)))



pa znao sam ja da se morate znati , pozdravi ga od mene, nadam se da cemo se opet vidjeti.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 06/03/2008 : 16:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Mali pretjera ga debelo. Ono što sam napisao za Zagora u pogledu trule kritike važi i za Dilana, pogotovo što je Dilan mnoooogo dublje štivo od Zagora, na momente genijalan, pa ga dosta ljudi tek ovlaš procita i ne dokuci poentu i na osnovu toga napiše nešto slicno ovome što si ti napisao.
Smiri strasti, pamet u glavu i strip u šake.

Pojasni meni malom i neukom tu dubinu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7375 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/03/2008 : 17:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by vope

Mali pretjera ga debelo. Ono što sam napisao za Zagora u pogledu trule kritike važi i za Dilana, pogotovo što je Dilan mnoooogo dublje štivo od Zagora, na momente genijalan, pa ga dosta ljudi tek ovlaš procita i ne dokuci poentu i na osnovu toga napiše nešto slicno ovome što si ti napisao.
Smiri strasti, pamet u glavu i strip u šake.

Pojasni meni malom i neukom tu dubinu.



Shvatit ceš sam kad odrasteš, a nebi bilo loše ni da procitaš barem lektiru, pa ceš biti manje neuk.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/03/2008 : 18:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
jbg i ja sam mali,pa ocekujem da cete me iz ovog topica izbaciti na glavacke.ne slazem se sa malim od palube ,ono ko koga trti,ko je dobio sidu,a ko ne vidi koga guzi,bas me briga!!!!ono sto se meni svidja sto stripovi nemaju istu temu.npr da nema zagora dilanci bi se smorili logickih a ujedno i zanimljivih stripova, a da nema dilana zagorovci bi se smorili da gledaju vesanje,jer zele da procitaju nesto dublje!I naravno nece se imati raspravljati sa ostalima kako zagor trti ili ne trti cika.btw ne znas ko je umberto eko???ti nesto rece kako nabacava bojui???Pa on je pisac a ne slikar!i to sto ne znas sta je dubina!ne znam ni ja potpuno,ali meni se cini da je dubina najvise tj.jedino opisana u dilanu!kroz dilanov strip je opisana crnina ovog sveta,nije on neko koga svi vole kao zagora,nije ni cinican i opasan kao tex,ali on predstavlja siromasnog jadnika koji trci na kraj sveta da bi zaradio da se prehrani,e to je ta dubina!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 06/03/2008 : 19:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

(a Dylan neka nastavi graditi onu usranu maketu broda).



David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 06/03/2008 : 19:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

jbg i ja sam mali,pa ocekujem da cete me iz ovog topica izbaciti na glavacke.ne slazem se sa malim od palube ,ono ko koga trti,ko je dobio sidu,a ko ne vidi koga guzi,bas me briga!!!!ono sto se meni svidja sto stripovi nemaju istu temu.npr da nema zagora dilanci bi se smorili logickih a ujedno i zanimljivih stripova, a da nema dilana zagorovci bi se smorili da gledaju vesanje,jer zele da procitaju nesto dublje!I naravno nece se imati raspravljati sa ostalima kako zagor trti ili ne trti cika.btw ne znas ko je umberto eko???ti nesto rece kako nabacava bojui???Pa on je pisac a ne slikar!i to sto ne znas sta je dubina!ne znam ni ja potpuno,ali meni se cini da je dubina najvise tj.jedino opisana u dilanu!kroz dilanov strip je opisana crnina ovog sveta,nije on neko koga svi vole kao zagora,nije ni cinican i opasan kao tex,ali on predstavlja siromasnog jadnika koji trci na kraj sveta da bi zaradio da se prehrani,e to je ta dubina!!!

Ajde moraš jesti još žganaca. Ja nisam tvrdio da je Umnetko slikar nego da je on kao oni "vrhunski poznavaoci slikarstva" koji nabacanu boju na platnu zovu umjetnošcu jer to izgleda kao neznam što.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/03/2008 : 20:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
pa boli mene uvo za umberta i ostale pedere(da izvinu umetnici),jer ovo sajt za stripove,pa da sam hteo da slusam o umetnicima otisao bih na drugi sajt.btw OFFTOPIC!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/03/2008 : 20:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Mali pretjera ga debelo. Ono što sam napisao za Zagora u pogledu trule kritike važi i za Dilana, pogotovo što je Dilan mnoooogo dublje štivo od Zagora, na momente genijalan, pa ga dosta ljudi tek ovlaš procita i ne dokuci poentu i na osnovu toga napiše nešto slicno ovome što si ti napisao.
Smiri strasti, pamet u glavu i strip u šake.


ne znan zašto je taj strip toliko genijalan kad u 200 i više izdanih epizoda samo ima 10-ak dobrih, neš ti. pih
sve ove ostale su uvik na isti kalup i pune jeftine filozofije.
možda i je genijalan na momente, ali na vrlo rijetke momente
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Molim!?
Vama nije dovoljno dobar motiv "Nije bitan spoljni izgled, bitno je sta je u srcu!?", "Vanzemaljci su dosli da me izbave odavde jer ovde ne pripadam" , "Ruzan sam epa sta!" i sludjeni Dilan koji se muva okolo pati se sa polutreznim Gucom i kresne po neku klijentkinju isprepadanu od sestorki blizanaca koji zele da je upokoje zato sto im je utepala brata...
E to je filozofija ljudi moji, mada kada se iz svog ovog blata izvuce po koji dijamant, DD i nije tako los strip...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by vope

Mali pretjera ga debelo. Ono što sam napisao za Zagora u pogledu trule kritike važi i za Dilana, pogotovo što je Dilan mnoooogo dublje štivo od Zagora, na momente genijalan, pa ga dosta ljudi tek ovlaš procita i ne dokuci poentu i na osnovu toga napiše nešto slicno ovome što si ti napisao.
Smiri strasti, pamet u glavu i strip u šake.


ne znan zašto je taj strip toliko genijalan kad u 200 i više izdanih epizoda samo ima 10-ak dobrih, neš ti. pih
sve ove ostale su uvik na isti kalup i pune jeftine filozofije.
možda i je genijalan na momente, ali na vrlo rijetke momente


Ajd barem još neko razmišlja poput mene. A vi koji branite Dylana branite ga samo jer ste potrošili toliko para na njega i sada mu tražite kvalitete. Istina je da je Dylan trebao imati 10 a ne 200 epizoda.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Molim!?
Vama nije dovoljno dobar motiv "Nije bitan spoljni izgled, bitno je sta je u srcu!?", "Vanzemaljci su dosli da me izbave odavde jer ovde ne pripadam" , "Ruzan sam epa sta!" i sludjeni Dilan koji se muva okolo pati se sa polutreznim Gucom i kresne po neku klijentkinju isprepadanu od sestorki blizanaca koji zele da je upokoje zato sto im je utepala brata...
E to je filozofija ljudi moji, mada kada se iz svog ovog blata izvuce po koji dijamant, DD i nije tako los strip...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Molim!?
Vama nije dovoljno dobar motiv "Nije bitan spoljni izgled, bitno je sta je u srcu!?", "Vanzemaljci su dosli da me izbave odavde jer ovde ne pripadam" , "Ruzan sam epa sta!" i sludjeni Dilan koji se muva okolo pati se sa polutreznim Gucom i kresne po neku klijentkinju isprepadanu od sestorki blizanaca koji zele da je upokoje zato sto im je utepala brata...
E to je filozofija ljudi moji, mada kada se iz svog ovog blata izvuce po koji dijamant, DD i nije tako los strip...

legenda!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5806 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin
ne znan zašto je taj strip toliko genijalan kad u 200 i više izdanih epizoda samo ima 10-ak dobrih, neš ti. pih
sve ove ostale su uvik na isti kalup i pune jeftine filozofije.
možda i je genijalan na momente, ali na vrlo rijetke momente




Svaki strip ima uspone i padove, i po meni DD ima 10-ak genijalnih epizoda, barem 100 odlicnih, a naravno, tu je i 50-ak njih koje su smece, vecinom Rujueve i Mignaccove... Ostalo je prosjecno...

S druge strane, od Zagora su mi genijalni samo Divovi dobra i zla, a gle slucajnosti, autor je Sclavi... Ima tu dobrih epizoda, ima i loših, ali koji strip ima samo dobre periode???

P.S. Za malog: Umberto Eco (nisam siguran je li jedno ili dva c) je talijanski pisac, ponosni vlasnik 15-ak doktorata koji je izjavio da u svako vrijeme može citati Bibliju, Homera i Dylan Doga... Homera valjda znaš :) Zagorova epizoda Tajanstveni samostan u dobroj je mjeri inspirirana njegovim remek-djelom 'Ime ruže' tako da mu se, eto, i autori Zagora ocito dive... Ako si citao Dylana 'Netko nas zove odozgo' (jedna od genijalnih epizoda), primijetio si lik Humberta Coea, što je ustvari Sclavijeva posveta Umbertu...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5047 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 06/03/2008 : 23:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
ovaj Vope je baš zakuho stvar... ... ja sam svojevremeno vodio veliku borbu na topicu KRIVOTVORENI LOGO Alan Forda... borio sam se protiv lažnog loga lažne i nepostojece biblioteke Superstrip u Srbiji, tj.protiv krade tudeg loga i protiv svih onih koji to podržavaju...

Da, nije uopce fora pljuvati po neistomišljenicima - koji ne citaju Zagora - ili imaju primjedbe na Zagora. Uostalom, zašto bi svatko volio Zagora??? ili Dylan Doga?? neka svatko kaže svoje, ako to ima smisla, bez vrijedanja... u redu su rasprave, ucmalo je citati samo topice ZA Zagora ili ZA Dylan Doga, hvalospjeve itd, ali osobna vrijedanja nepotrebna su


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/03/2008 : 00:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Beva
Svaki strip ima uspone i padove, i po meni DD ima 10-ak genijalnih epizoda, barem 100 odlicnih, a naravno, tu je i 50-ak njih koje su smece, vecinom Rujueve i Mignaccove... Ostalo je prosjecno...

S druge strane, od Zagora su mi genijalni samo Divovi dobra i zla, a gle slucajnosti, autor je Sclavi... Ima tu dobrih epizoda, ima i loših, ali koji strip ima samo dobre periode???


100 odlicnih? cisto sumnjam...
od Zagora genijalni "samo" Divovi dobra i zla?
samo? ccc...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1434 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 07/03/2008 : 01:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
Dajte ljudi, stavite vec jednom na ovaj i slicne topike oznaku "zabranjeno za starije od 18 godina", da ne gubimo vreme uzalud...

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 07/03/2008 : 08:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Beva>...Ima tu dobrih epizoda, ima i loših, ali koji strip ima samo dobre periode???

Kakvo je to pitanje? Zagor naravno!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 07/03/2008 : 10:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message

[/quote]Ajd barem još neko razmišlja poput mene. A vi koji branite Dylana branite ga samo jer ste potrošili toliko para na njega i sada mu tražite kvalitete. Istina je da je Dylan trebao imati 10 a ne 200 epizoda.
[/quote]
Vecu glupost od ove, na ovom sajtu jos ne videh!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 07/03/2008 : 10:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Molim!?
Vama nije dovoljno dobar motiv "Nije bitan spoljni izgled, bitno je sta je u srcu!?", "Vanzemaljci su dosli da me izbave odavde jer ovde ne pripadam" , "Ruzan sam epa sta!" i sludjeni Dilan koji se muva okolo pati se sa polutreznim Gucom i kresne po neku klijentkinju isprepadanu od sestorki blizanaca koji zele da je upokoje zato sto im je utepala brata...
E to je filozofija ljudi moji, mada kada se iz svog ovog blata izvuce po koji dijamant, DD i nije tako los strip...


Dilan nije kresnuo Dzuli Braun iz "Opsesije".

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 07/03/2008 : 10:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Ehhh...
Ima kod mene u kraju jedna lijepa izreka:
Ko sa decom liježe 1.) pedofil je 2.) UPIŠAN SE BUDI

...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/03/2008 : 11:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by henry

Dajte ljudi, stavite vec jednom na ovaj i slicne topike oznaku "zabranjeno za starije od 18 godina", da ne gubimo vreme uzalud...


to reci onome ko ga je otvorio...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 07/03/2008 : 12:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by vope

Mali pretjera ga debelo. Ono što sam napisao za Zagora u pogledu trule kritike važi i za Dilana, pogotovo što je Dilan mnoooogo dublje štivo od Zagora, na momente genijalan, pa ga dosta ljudi tek ovlaš procita i ne dokuci poentu i na osnovu toga napiše nešto slicno ovome što si ti napisao.
Smiri strasti, pamet u glavu i strip u šake.


ne znan zašto je taj strip toliko genijalan kad u 200 i više izdanih epizoda samo ima 10-ak dobrih, neš ti. pih
sve ove ostale su uvik na isti kalup i pune jeftine filozofije.
možda i je genijalan na momente, ali na vrlo rijetke momente


Ajd barem još neko razmišlja poput mene. A vi koji branite Dylana branite ga samo jer ste potrošili toliko para na njega i sada mu tražite kvalitete. Istina je da je Dylan trebao imati 10 a ne 200 epizoda.

ne bih se slozio sa tobom opet,kao prvo ja ne bacam vise od 400 dinara mesexno,i kao drugo dilana imam 10-ak brojeva,nisam bacio tolike pare na njega,ali mi se ipak svidja,vise mi se svidja zagor,i mister no nije los,a tex je strava,samo jos fali da se podelimo u tabore i da onda stavljamo najvatrenije citatelje u kaveze da se ne bi poubijali sa rivalima

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju

Edited by - weljko94 on 07/03/2008 12:20:06
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2008 : 15:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Dokle više ovih gluposti na ovom topicu... Ah...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000