forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 More Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 31/03/2008 : 17:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message
Mene zanima kad ce se obnoviti stranice od MC, što je stiglo a što ne.
Bio prije dva tjedna i kupio neke stvari za kojih još nije bilo info-a
da su stigle.

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 31/03/2008 : 18:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
opet moram izraziti negodovanje... neki se izbacuju zbog sitnih provokacija a neki zbog najvulgarnijeg vrijedanja i psovanja NE
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 31/03/2008 : 19:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by MaTex

Moj glas ide globinju.Ako je judica ostao dosljedan,ne vidim razloga zašto ne bi i moderator.



Je li ovo lapsus ili ...?

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 31/03/2008 : 19:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

quote:
Originally posted by MaTex

Moj glas ide globinju.Ako je judica ostao dosljedan,ne vidim razloga zašto ne bi i moderator.



Je li ovo lapsus ili ...?


Nije.Zar sam nekog uvrijedio?
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 31/03/2008 : 20:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 31/03/2008 : 21:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
ne kužim što je tako teško nazvati...ja sam 99% narudjbi obavio telefonski i nikad nisam imao problema...doduse jos davno skuzih da site ne funkcionira bas tip top
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 31/03/2008 : 22:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).



Izgleda da si ti RARITET. Ili nisi progovarao tamo niti rijeci pa je vladala IDILA ? Inace, drago mi je zbog tebe, što nisi doživo tamo loša iskustva drugih.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/03/2008 : 22:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).



izgleda da dalaj-lama prati i forum

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/04/2008 : 00:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Bardho


Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).



Izgleda da si ti RARITET. Ili nisi progovarao tamo niti rijeci pa je vladala IDILA ? Inace, drago mi je zbog tebe, što nisi doživo tamo loša iskustva drugih.



Nije raritet, ima nas još. Posjecujem redovno More Comics još od 1995g dok su bili na staroj adresi Park Bartula Kašica, znaci više od 12 godina i za to vrijeme nisam doživio niti jednu jedinu neugodnost. Cak sam prije nekoliko godina zamolio Raula da mi nabavi produženu verziju LOTR-a treci dio koji tada mjesecima prije toga nije bilo nigdje za kupiti u ZG-u. Dodem tjedan dana kasnije, a film me ceka. A što se tice njihovog odnosa s kupcima, necu previše komentirati. Samo cu reci da mi je taj ducan uvijek bio "usputna stanica" dok sam prolazio centrom. Ne prckam puno po njemu i nemam šta previše ispitivati. Znam što trebam kupiti i gdje se šta od stripova nalazi u ducanu, pokupim, platim i tocka, vani sam za dvije-tri minute. Neka pretjerana ljubaznost, osmjesi i klanjanja mi naravno nimalo ne trebaju, pa nismo u elitnom restoranu u centru Tokija!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/04/2008 : 00:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
cekaj ti dok te Gandalf ufati, ionak si nitko i nis bez njega

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/04/2008 : 00:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
...a ti bez Saurona!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 01/04/2008 : 16:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Bardho


Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).



Izgleda da si ti RARITET. Ili nisi progovarao tamo niti rijeci pa je vladala IDILA ? Inace, drago mi je zbog tebe, što nisi doživo tamo loša iskustva drugih.



Znao sam po sat vremena brijat po ducanu i caskati sa Edvinom i Raulom i naravno Bradom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/04/2008 : 21:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja isto nisam nikad imao neugodna iskustva, dapace
medutim, to ne znaci da ne vjerujem kad netko kaže da ih je imao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/04/2008 : 21:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

...a ti bez Saurona!



ne bas, barem ne po JRRT-u

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/04/2008 : 22:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Onda bez štapa koji držiš u ruci i bijele oprave Sarumane "Sivi"
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 01/04/2008 : 23:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Bardho


Izgleda da sam ja jedini ovdje koji nema nikakvih pritužbi na ekipu u MC. Cak štoviše imam samo pozitivno mišljenje o svima tamo (cak i o Bradi).



Izgleda da si ti RARITET. Ili nisi progovarao tamo niti rijeci pa je vladala IDILA ? Inace, drago mi je zbog tebe, što nisi doživo tamo loša iskustva drugih.



Znao sam po sat vremena brijat po ducanu i caskati sa Edvinom i Raulom i naravno Bradom.




Vjeruj mi, meni je zaista drago zbog tebe a i ostalih koji su se tamo dobro proveli.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/04/2008 : 02:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ti, Domi, ne znaš cijeniti osobenjaštvo, da ne kažem cudaštvo, drugih. Uštogljenoj ljubaznosti ondje nije mjesto: stripaši su frikovi, strip je nešto što odmah asocira na raznorazne cudake - i baš je zato onakav, 'nenormalan' (dakle, ne samo neljubazan!) pristup pravi pristup, koji te može i nasmijati ako na to gledaš iz drugog kuta. Sjeti se Comic Book Guya iz Simpsonovih.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 02/04/2008 : 16:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER
Sjeti se Comic Book Guya iz Simpsonovih.


Ehm, ekkhm...

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 02/04/2008 : 22:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Uopce nisi u pravu, briga me za njegove osobne karakteristike, ne tražim klanjanje, ne izvrci moje rijeci, ako ga se nešto pita posao mu je da odgovori. Za to je placen,
a što se tice usluge, stripove naplacuje kao svaki trgovac, u tom momentu je kao i svaki trgovac, dakle, ne poklanja stripove niti ih na osobenjacki nacin ne dijeli okolo, ocito nije toliko blesav kako djeluje.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/04/2008 : 23:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

Uopce nisi u pravu, briga me za njegove osobne karakteristike, ne tražim klanjanje, ne izvrci moje rijeci, ako ga se nešto pita posao mu je da odgovori. Za to je placen,
a što se tice usluge, stripove naplacuje kao svaki trgovac, u tom momentu je kao i svaki trgovac, dakle, ne poklanja stripove niti ih na osobenjacki nacin ne dijeli okolo, ocito nije toliko blesav kako djeluje.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000