forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 More Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/03/2008 : 11:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Mene vrlo zabavlja poslovicna neljubaznost i mrki pogledi u More Comicsu.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/03/2008 : 13:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nisam imao nekih neugodnjaka u MC-u, uvijek su bili ok i korektni, ali... u Libellusu sam dobio pivu, pa je to veliki plus za njih.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/03/2008 : 13:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Nisam imao nekih neugodnjaka u MC-u, uvijek su bili ok i korektni, ali... u Libellusu sam dobio pivu, pa je to veliki plus za njih.




jel bila obicna limenka ili hc?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/03/2008 : 13:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by alen

Nisam imao nekih neugodnjaka u MC-u, uvijek su bili ok i korektni, ali... u Libellusu sam dobio pivu, pa je to veliki plus za njih.




jel bila obicna limenka ili hc?


Kenovi su bili HC, a piva je bila flasirana, polulitrena.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 17/03/2008 : 14:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
raulove smjene su pon,sri, pet i sub ujutro, ut i ce popodne, držte ih se i nema problema. edvin je podlijegao mjenama raspoloženja, no nevjerujem da je raul ikoga otpilio.

Till I Collapse
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 17/03/2008 : 17:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Istina, za Raula samo rijeci pohvale. Samo da riješi problem oko web-sitea. S obzirom da ne kupujem stripove na kioscima zbog oštecenja do kojih dolazi u transportu, po njih odlazim u morecomics. Ali, ne da mi se ici po jedan, nego po njih nekoliko koji izadu u kratkom razdoblju. Npr. nisam htio otici samo po Zagora 144, jer znam da ce vrlo skoro izadi Zagor extra 156 (kao što i je), pa Alan Ford klasik 63-66...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 18/03/2008 : 16:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
U cemu je na kraju problem s MC-om? Tko je otišao iz firme? Dali to znaci da je nepreporucljivo ubuduce narucivati stripove od njih preko sajta?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 18/03/2008 : 16:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Ne vidim zašto bi bilo nepreporucljivo...uostalom ionako placaš pouzecem...

Je malo su mrki u tom MC, ali ionako neidem tamo da bi njih gledao, ili nedaj bože s njima caskao :)))
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 18/03/2008 : 22:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message
khmm, ne javljaju se, ne salju a primili pare itd...ovo sve cim je otisao Edvin...oni izgleda ne vole narudzbe preko neta itd nego samo kad neko udje u ducan, ne znam [ a vidim narod ne voli uci unutra jer su neraspolozeni ..]...od njih ne narucujem vise.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/03/2008 : 22:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Gutrum

Ne vidim zašto bi bilo nepreporucljivo...uostalom ionako placaš pouzecem...

Je malo su mrki u tom MC, ali ionako neidem tamo da bi njih gledao, ili nedaj bože s njima caskao :)))


Ovo si dobro rekao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 18/03/2008 : 23:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
naravno, niti ja, ali na neka pitanja ipak moraju dati odgovor, najprostije: prodavac ne postoji samo da šuti ko mumija i kuca na blagajni racune, ne mora on animirati kupce ali ne treba ih niti tjerati od sebe tj. iz ducana...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/03/2008 : 09:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=25849&SearchTerms=+Katakombe+bez+duha

Druže Humberte, deder opiši novije doživljaje!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/03/2008 : 12:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=25849&SearchTerms=+Katakombe+bez+duha

Druže Humberte, deder opiši novije doživljaje!

Humbert i ja pojacani od strane dvojice bliskih nam prijatelja smo nedavno posjetili striparnicu.

Naravno bila je to još jedna u nizu onih zgoda koje su dovoljno vrijedne da se spominju i par godina poslije.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 19/03/2008 : 13:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Raymond

khmm, ne javljaju se, ne salju a primili pare itd...ovo sve cim je otisao Edvin...oni izgleda ne vole narudzbe preko neta itd nego samo kad neko udje u ducan, ne znam [ a vidim narod ne voli uci unutra jer su neraspolozeni ..]...od njih ne narucujem vise.

znaci optimirali su biznis. prije si bar dobio paket; jest da su iskoristili priliku da ti uvale nick and dent sranja po punoj cijeni i jos ti naracunali bure piva, sendvic ili koji kurton vec.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 19/03/2008 : 17:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Kad bi Libellus imao Ludens/Strip Agentove... stripove kod njih za kupiti, polemike oko ovih stvari vjerujem da uopce bilo nebi . Zašto i kako ih nema, jednom je bilo receno. Ako je i dalje tako, onda je to žalosno . Da se razumijemo, ne krivim Libellus niti 1% za tu triper situaciju.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/03/2008 : 17:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Meni je jako žao što Libellus nema online shop gdje bi se mogle vidjeti cijene i narucivati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/03/2008 17:20:12
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/03/2008 : 17:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je jako žao što Libellus nema online shop gdje bi se mogle vidjeti cijene i narucivati...


Pošalješ mail Vedranu i dogovoriš se...sporije,ali funkcionalno.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 19/03/2008 : 18:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Mogu iz vlastitog iskustva reci da je to što je "kico" rekao 100% tocno.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/03/2008 : 20:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je jako žao što Libellus nema online shop gdje bi se mogle vidjeti cijene i narucivati...


Pošalješ mail Vedranu i dogovoriš se...sporije,ali funkcionalno.


Meni takav nacin ne odgovara. Ne želim ducan gdje moraš namrštenog ciku pitati (ne mislim na VJ-a ): a pošto je ovo, mogu li vidjeti ovo jer sva roba stoji iza pulta.
Želim samoposlugu gdje sam vidiš cijene i sam procjenjuješ šta je za tebe bez suvišne komunikativne gnjavaže...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 19/03/2008 : 23:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Pošalješ mail Vedranu i dogovoriš se...sporije,ali funkcionalno.

Meni takav nacin ne odgovara. Ne želim ducan gdje moraš namrštenog ciku pitati (ne mislim na VJ-a ): a pošto je ovo, mogu li vidjeti ovo jer sva roba stoji iza pulta.

Svaki artikl u SKL ima na sebi napisanu cijenu pa ako imas manje od 60kg i nemas prtljage sa sobom (po mogucnosti ni pederusu, jer lako zapinje za coskove) moguce je cak da se i okrenes za 180' u ducanu. Sto se namrstenosti prodavaca tice, ona dolazi po defaultu sa strip ducanom... otvorite shop pa probajte... nisam ni ja mislio da je tako... ali je... nece vam nikakve moderne kreme za bore pomoci. :P
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/03/2008 : 23:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Živa istina! Nekidan smo Kico i ja pokušali uci u ducan ali nije bilo šanse. Dado se pokušava okrenit unutra i zapeja ka' Mike Myers u Austin Powersu kad se pokušava sa onim auticem okrenit u hodniku.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/03/2008 : 23:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Eh, bas bih ja voleo da posetim te striparnice po Zagrebu, ali nema se para, ali ko zna jednog dana....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/03/2008 : 12:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Upravo sam procitao topic Katakombe bez duha... Ono od Humberta... Mislio sam da sam usamljen u ovome pa ipak sam progovorio, mislio sam da sam možda preoštar ali, opet, nema razloga da ne prenesem doslovno razgovor koji se tamo vodio u More Comicsu... Sad vidim na tom topicu (Katakombe...) da su slicnih probl.imali i drugi.
Svi znamo da se kultura ne može kupiti a neugledne primitivne balkanske seljacine neoprane kose, zgužvanih košulja u smrdljivoj striparnici bez sunca i svjetla, sigurno su frustrirani s necim cim je to sve tako - ali - to je njihov problem, jer da nema kupaca ne bi bilo ni njih tamo. Samo da zavire u prvi ducan u Gajevoj vidjet ce nasmijane prodavace, pristojno obucene koji vas docekaju bar sa DOBAR DAN.
A to da u More Comicsu ne pozdravljaju nije ništa novo. Šute kao mumije i kad udeš i kad izadeš, sjevaju pogledom, non stop privatno telefoniraju a odgovori na bilo koje pitanje vrlo su suhi, kratki i maksimalno sažeti. Dok razgovaraju s kupcima ne gledaju ni u oci i ne podižu glavu s monitora ili mobitela.
S T R A Š N O .

P.S. unaprijed da kažem, da ne bi netko mislio da sam povezan s itkim, ipak moram reci i ovo: u Libellusu je sasvim druga prica, i onaj tip "popunjeni" i onaj s dužom kosom izuzetno su ljubazni i cak navode na razgovore o stripovima i izdanjima. Naravno da animiraju i sugeriraju da još kupiš.
To je i odlika odlicnog prodavaca. A navedeno može provjeriti osobno BILO TKO u obje striparnice i dati svoj komentar ovdje. Bilo bi zanimljivo napraviti par test-posjeta u obje tvrtke i prokomentirati sve na forumu.
Dobre pohvaliti, loše natjerati da se poprave.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/03/2008 : 12:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
"Popunjeni" je zaaakoooon!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/03/2008 : 13:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
@ VJ,

jeste li dobili Thorgala?
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000