forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 More Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 20/03/2008 : 13:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

@ VJ,

jeste li dobili Thorgala?

Iduci tjedan bi trebalo sve preko veselih cetvrtaka do Thorgala (ako istocna granica i dalje bude otvorena :P).
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/03/2008 : 14:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ukljucuje li ta paketina i moje XIII- ice?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/03/2008 : 14:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by VALTER

@ VJ,

jeste li dobili Thorgala?

Iduci tjedan bi trebalo sve preko veselih cetvrtaka do Thorgala (ako istocna granica i dalje bude otvorena :P).



Vedrane ajd stavi obavijest ne Forumu kad to sve stigne!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 20/03/2008 : 14:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ukljucuje li ta paketina i moje XIII- ice?

Jawohl!

I da, stavit cu obavjest kad stigne.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2008 : 15:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by VALTER

@ VJ,

jeste li dobili Thorgala?

Iduci tjedan bi trebalo sve preko veselih cetvrtaka do Thorgala (ako istocna granica i dalje bude otvorena :P).


Ja koliko vidim za sada uredno saljem i primam tiskovine(tiskanice), upravo mi je danas stigao strip iz Zagreba!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 20/03/2008 : 15:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

A navedeno može provjeriti osobno BILO TKO u obje striparnice i dati svoj komentar ovdje. Bilo bi zanimljivo napraviti par test-posjeta u obje tvrtke i prokomentirati sve na forumu.
Dobre pohvaliti, loše natjerati da se poprave.




Ja nisam iz Zagreba,i ne poznajem osobno nikoga iz tih ducana, svaki put kad sam u ZG obidjem obadvije striparnice,i Libellus je neusporedivo ugodnija i bolja prodavnica, sukladno tome, uglavnom kod njih i kupujem, naprosto mi je ponekad žao dati novce u MC (stripagent), vidi se da je prodavacu u Libellusu drago kad nešto kupiš, a onom u MC kao da ga gnjaviš s tim što mu sad tu nešto kupuješ i on mora brojat novac ili ti nedajboze još i vratit kusur

Ako cemo glasat u omjeru, onda je moj omjer 10:1 za Libellus

Edited by - Gutrum on 20/03/2008 16:01:43
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/03/2008 : 17:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

A to da u More Comicsu ne pozdravljaju nije ništa novo. Šute kao mumije i kad udeš i kad izadeš, sjevaju pogledom, non stop privatno telefoniraju a odgovori na bilo koje pitanje vrlo su suhi, kratki i maksimalno sažeti. Dok razgovaraju s kupcima ne gledaju ni u oci i ne podižu glavu s monitora ili mobitela.
S T R A Š N O .




Apsolutno se ne mogu složiti s tobom. Evo, bio sam prekjucer u MC-u, radio je onaj mladi decko (malo viši, crni) i još jedan stariji gospodin koji se ocigledno još uhodava u posao, ušao pozdravio, oni odzdravili, ja izabrao što me zanima i dao im da mi naplate. Medu stvarima koje sam kupovao bio je AF klasik 63 i onaj mladi mi kaže: "Ovaj vam je malo oštecen, izaberite si neki drugi". Ja mu se zahvalim, nadem boljega, spremim stvari u torbu i na odlasku se opet pozdravim i oni odzdrave.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/03/2008 : 18:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
cesto idem u MC,
i nikada mi ne smetaju prodavaci (koji god da bio), ali istina je da nisu (pre)uljudni
mrki pogledi, ne gledaju u oci ali jbga, nismo svi kulturni ko supermark
ja uredno pozdravim i ozdravim, a nedostatak prodavacke kulure je njihova stvar
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2008 : 18:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Obi-wan
Pošalješ mail Vedranu i dogovoriš se...sporije,ali funkcionalno.

Meni takav nacin ne odgovara. Ne želim ducan gdje moraš namrštenog ciku pitati (ne mislim na VJ-a ): a pošto je ovo, mogu li vidjeti ovo jer sva roba stoji iza pulta.

Svaki artikl u SKL ima na sebi napisanu cijenu pa ako imas manje od 60kg i nemas prtljage sa sobom (po mogucnosti ni pederusu, jer lako zapinje za coskove) moguce je cak da se i okrenes za 180' u ducanu. Sto se namrstenosti prodavaca tice, ona dolazi po defaultu sa strip ducanom... otvorite shop pa probajte... nisam ni ja mislio da je tako... ali je... nece vam nikakve moderne kreme za bore pomoci. :P


Hm, ja radim u trgovini i stalno sam namršten. Valjda me zato nitko ništa i ne pita...

Kakve veze imaju tvoj replay pa onda moj sa online strip prodajom gdje se mogu vidjeti cijene?
Nikakve.
Stvarno bih volio da Libellus ima na netu prodaju stripova slicnu onoj kao kod More Comics-a. Vjerujem da nisam jedini, ali želje su jedno, a stvarnost...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/03/2008 18:55:41
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 20/03/2008 : 18:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Obi-wan
Pošalješ mail Vedranu i dogovoriš se...sporije,ali funkcionalno.

Meni takav nacin ne odgovara. Ne želim ducan gdje moraš namrštenog ciku pitati (ne mislim na VJ-a ): a pošto je ovo, mogu li vidjeti ovo jer sva roba stoji iza pulta.

Svaki artikl u SKL ima na sebi napisanu cijenu pa ako imas manje od 60kg i nemas prtljage sa sobom (po mogucnosti ni pederusu, jer lako zapinje za coskove) moguce je cak da se i okrenes za 180' u ducanu. Sto se namrstenosti prodavaca tice, ona dolazi po defaultu sa strip ducanom... otvorite shop pa probajte... nisam ni ja mislio da je tako... ali je... nece vam nikakve moderne kreme za bore pomoci. :P


Hm, ja radim u trgovini i stalno sam namršten. Valjda me zato nitko ništa i ne pita...

Kakve veze imaju tvoj replay pa onda moj sa online strip prodajom gdje se mogu vidjeti cijene?
Nikakve.



tamna strana Sile u tebi mnogo jaka je, moj mladi padawane

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2008 : 18:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by DOMI

A to da u More Comicsu ne pozdravljaju nije ništa novo. Šute kao mumije i kad udeš i kad izadeš, sjevaju pogledom, non stop privatno telefoniraju a odgovori na bilo koje pitanje vrlo su suhi, kratki i maksimalno sažeti. Dok razgovaraju s kupcima ne gledaju ni u oci i ne podižu glavu s monitora ili mobitela.
S T R A Š N O .




Apsolutno se ne mogu složiti s tobom. Evo, bio sam prekjucer u MC-u, radio je onaj mladi decko (malo viši, crni) i još jedan stariji gospodin koji se ocigledno još uhodava u posao, ušao pozdravio, oni odzdravili, ja izabrao što me zanima i dao im da mi naplate. Medu stvarima koje sam kupovao bio je AF klasik 63 i onaj mladi mi kaže: "Ovaj vam je malo oštecen, izaberite si neki drugi". Ja mu se zahvalim, nadem boljega, spremim stvari u torbu i na odlasku se opet pozdravim i oni odzdrave.


E blama i sramote... Ja sa 5 metara udaljenosti prepoznajem glancera, a ne da ga uzmem u ruke kupiti pa da me moraju opominjati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/03/2008 : 18:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Jao, jao, jao...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 20/03/2008 : 19:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Zar se svi ne slazete da je krajnje vrijeme da se napokon uradi dio Libellusove stranice koji se odnosi na knjizaru? I da napokon dobijemo on-line prodavnicu?

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9327 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/03/2008 : 21:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Bilo bi lijepo, ali nije neophodno!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2008 : 21:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

Zar se svi ne slazete da je krajnje vrijeme da se napokon uradi dio Libellusove stranice koji se odnosi na knjizaru? I da napokon dobijemo on-line prodavnicu?


Nije važno da li se mi slažemo, vec imaju li ljudi iz Libellus-a volje i želje da to ostvare...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/03/2008 21:39:54
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 20/03/2008 : 21:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by kico

Ukljucuje li ta paketina i moje XIII- ice?

Jawohl!

I da, stavit cu obavjest kad stigne.


i obavezno mi ostavi thorgala ili ode butiga

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/03/2008 : 12:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message

[/quote]

Apsolutno se ne mogu složiti s tobom. Evo, bio sam prekjucer u MC-u, radio je onaj mladi decko (malo viši, crni) ... ... i onaj mladi mi kaže: "Ovaj vam je malo oštecen, izaberite si neki drugi". Ja mu se zahvalim, nadem boljega, spremim stvari u torbu i na odlasku se opet pozdravim i oni odzdrave.
[/quote]

Hvala Bogu da je došlo do neke promjene tamo u MC-u. Lijepo je cuti ovakve vijesti.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 22/03/2008 : 12:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Jel' napokon zavrsila inventura

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 22/03/2008 : 21:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

Jel' napokon zavrsila inventura



nije jos... heh cuo da je i Brada dobio otkaz, to nisam znao..

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/03/2008 : 22:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by TORQUE

heh cuo da je i Brada dobio otkaz, to nisam znao..



Ma nije ti to smijesno.

Jack the Black.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/03/2008 : 11:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
kdo je Brada?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/03/2008 : 11:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=25835&SearchTerms=brada
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 26/03/2008 : 20:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
hajde da to malo podignem.
joj sto sam liepog nasa! evo danas 'edan clan napisa u 'enom beznacajnom topicu:

"... Kada sam narucio 2 integrala pouzecem u MoreComics-u poslali su mi oštecene primjerke,a uredno platio 500Kn. To je jedina mana mojih integrala. ..."
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29720&whichpage=6

e morecomics-guzani! jebo vas 5odisnji plan!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/03/2008 : 20:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Zasto nema najave novih stripova na sajtu MoreComicsa?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 26/03/2008 : 20:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Zasto nema najave novih stripova na sajtu MoreComicsa?

prave novi 5godisnji plan! dosle nove snage! upravo treniraju smjesak i kako se kaze "dobar dan! izvolite! mogu li vam pomoci!". jos godinu-dvije i bice. bice.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000