forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 More Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/03/2008 : 19:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
kako to? pa putanja je prema ustima, van...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 29/03/2008 : 19:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ee, to svi misle! dobro, mozda u normalnoj komunikaciji, al' tu je jusus!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 29/03/2008 : 19:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

e, da je jos stinkac tu...


Zagoratustra Tiput Najveci davno je uocio da je Bog mrtav.

zbog toga su ga kojekakvi Ponciji Pilati osudili kao neznabošca i provokatora, ali ja znam o cemu je on pricao:
MI smo ga ubili! svi mi! svojim lažnim pravovjerjem, koristoljubivim manipuliranjem vjerskim istinama, glumeci da smo svetiji od Njega kad nam je odgovaralo, a onda opet potpuno nezainteresirani za Njegovu rijec. što su ove crkve i hramovi doli grobnice i spomenici pokojnog Boga?
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 29/03/2008 : 19:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
to se lako pobija logikom: bog zivi U nama!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 29/03/2008 : 21:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
nije ni vama lako...

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/03/2008 : 22:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Bio danas. Sve ok. Sve na mjestu. Ipak mi je zao sto vise nema Edvina i Brade..

Jack the Black.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/03/2008 : 22:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Pavel01

e, da je jos stinkac tu...


Zagoratustra Tiput Najveci davno je uocio da je Bog mrtav.

zbog toga su ga kojekakvi Ponciji Pilati osudili kao neznabošca i provokatora, ali ja znam o cemu je on pricao:
MI smo ga ubili! svi mi! svojim lažnim pravovjerjem, koristoljubivim manipuliranjem vjerskim istinama, glumeci da smo svetiji od Njega kad nam je odgovaralo, a onda opet potpuno nezainteresirani za Njegovu rijec. što su ove crkve i hramovi doli grobnice i spomenici pokojnog Boga?



Procitah Juricin post i vidjeh mu avatar i boba falila da ne drmnem sa stolice
Ovo je jedan popularni svedski pjevac taj samo prica o ljubavi,cvijecu vako nesto poput jurice.
Evo slika

Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 29/03/2008 : 23:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
svasta ljudi moji...

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/03/2008 : 23:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Konstantna nadrkanost djelatnika MC-a koja godinama ne jenjava (a sporadicno ih posjecujem od prvog dana otvorenja trgovine tako da mogu pricati o konstanti), s vremenom se moze okrenuti i u korist onoga od koga ti ljudi zive. Posljednji put recimo, covjek se na mene otresao samo zato jer sam s police uzeo komplet Inkala i zaustio pitanje.... Jasno, odgovor na pitanje koje nisam postavio glasilo je "Cjena ti pise na stripu!!!!". Kako mene nije zanimao komplet vec samo jedan broj koji sam godinama bezuspjesno trazio, skuzio sam da je dosao red na naplatu. Izvukao sam No4 iz kompleta, izvadio kemijsku iz dzepa, s unutrasnje strane korica napisao =50,00 i mrtvo hladno kupio strip koji se inace ne moze kupiti osim u kompletu. U bilo kojoj drugoj prigodi to mi ne bi palo na pamet ni u ludilu, inace sam tip koji dize novce s ceste i trci za ljudima, ali za ovo me ne grize savjest ni sekunde.


He,he, odlicno si se sjetio...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 30/03/2008 : 00:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Konstantna nadrkanost djelatnika MC-a koja godinama ne jenjava (a sporadicno ih posjecujem od prvog dana otvorenja trgovine tako da mogu pricati o konstanti), s vremenom se moze okrenuti i u korist onoga od koga ti ljudi zive. Posljednji put recimo, covjek se na mene otresao samo zato jer sam s police uzeo komplet Inkala i zaustio pitanje.... Jasno, odgovor na pitanje koje nisam postavio glasilo je "Cjena ti pise na stripu!!!!". Kako mene nije zanimao komplet vec samo jedan broj koji sam godinama bezuspjesno trazio, skuzio sam da je dosao red na naplatu. Izvukao sam No4 iz kompleta, izvadio kemijsku iz dzepa, s unutrasnje strane korica napisao =50,00 i mrtvo hladno kupio strip koji se inace ne moze kupiti osim u kompletu. U bilo kojoj drugoj prigodi to mi ne bi palo na pamet ni u ludilu, inace sam tip koji dize novce s ceste i trci za ljudima, ali za ovo me ne grize savjest ni sekunde.



B R A V O !

Izgleda da se dosta ljudi tamo opeklo, stalno izviru novi s, na žalost, lošim iskustvima. Mogu se oni u MC istresati koliko hoce na kupce dok ne nalete na tvrdi orah, svi znamo kako to ponekad može završiti. Ja sam u jednom momentu tamo dobio strašnu želju da im pobacam sve s polica i izgužvam sve stripove pa nek si svoje doma tak otkantava ako smije.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Pavel01

e, da je jos stinkac tu...


Zagoratustra Tiput Najveci davno je uocio da je Bog mrtav.

zbog toga su ga kojekakvi Ponciji Pilati osudili kao neznabošca i provokatora, ali ja znam o cemu je on pricao:
MI smo ga ubili! svi mi! svojim lažnim pravovjerjem, koristoljubivim manipuliranjem vjerskim istinama, glumeci da smo svetiji od Njega kad nam je odgovaralo, a onda opet potpuno nezainteresirani za Njegovu rijec. što su ove crkve i hramovi doli grobnice i spomenici pokojnog Boga?



Procitah Juricin post i vidjeh mu avatar i boba falila da ne drmnem sa stolice
Ovo je jedan popularni svedski pjevac taj samo prica o ljubavi,cvijecu vako nesto poput jurice.
Evo slika





pjevac?????????????????????
ne pamtim kad sam se ovako nasmijao, alene...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Hodam po kuci i jos uvijek se smjeskam poslije procitanog posta od brata Jurice,sreca draga mi izasla na pice sa prijateljicom.
Eh kazu na pice a mozda su otisle i na pucanje ko ce znat.


Pjevac se zove Di leva, zagoglaj ga kod slika i vidjeces .

Edited by - Porter on 30/03/2008 00:19:23
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Konstantna nadrkanost djelatnika MC-a koja godinama ne jenjava (a sporadicno ih posjecujem od prvog dana otvorenja trgovine tako da mogu pricati o konstanti), s vremenom se moze okrenuti i u korist onoga od koga ti ljudi zive. Posljednji put recimo, covjek se na mene otresao samo zato jer sam s police uzeo komplet Inkala i zaustio pitanje.... Jasno, odgovor na pitanje koje nisam postavio glasilo je "Cjena ti pise na stripu!!!!". Kako mene nije zanimao komplet vec samo jedan broj koji sam godinama bezuspjesno trazio, skuzio sam da je dosao red na naplatu. Izvukao sam No4 iz kompleta, izvadio kemijsku iz dzepa, s unutrasnje strane korica napisao =50,00 i mrtvo hladno kupio strip koji se inace ne moze kupiti osim u kompletu. U bilo kojoj drugoj prigodi to mi ne bi palo na pamet ni u ludilu, inace sam tip koji dize novce s ceste i trci za ljudima, ali za ovo me ne grize savjest ni sekunde.




dosao i Olorin pameti!! jebes hobbite (ne doslovno)!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Hodam po kuci i jos uvijek se smjeskam poslije procitanog posta od brata Jurice,sreca draga mi izasla na pice sa prijateljicom.
Eh kazu na pice a mozda su otisle i na pucanje ko ce znat.


Pjevac se zove Di leva,upisi zagoglaj ga kod slika i vidjeces .



bas je Leva!! a ja se ne mogu zaustaviti, evo vec 10 minuta... ista jedna moja kolegica samo ona ima malo vecu bradu!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ovaj pjevac je pravo specijalan,kad prica,ponasanje,oblacenje ima interesantan i glas.Mozes ga garant poslusati zayutubiraj ga mora nesto iskociti.

Vidi podudarnosti ima ovu stvar:
Everyone is Jesus
http://www.youtube.com/watch?v=p9qYXbN3kyw

Kad sam slusao par puta kad su ga intervjuisali,bas prica kao da je malo dijete,ne da je naivan ili glup vec pun neke dobrote,da li je to samo image ,ako je stvarno kao sto se predstavlja onda je za 10.

Edited by - Porter on 30/03/2008 00:31:01
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/03/2008 : 00:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Konstantna nadrkanost djelatnika MC-a koja godinama ne jenjava (a sporadicno ih posjecujem od prvog dana otvorenja trgovine tako da mogu pricati o konstanti), s vremenom se moze okrenuti i u korist onoga od koga ti ljudi zive. Posljednji put recimo, covjek se na mene otresao samo zato jer sam s police uzeo komplet Inkala i zaustio pitanje.... Jasno, odgovor na pitanje koje nisam postavio glasilo je "Cjena ti pise na stripu!!!!". Kako mene nije zanimao komplet vec samo jedan broj koji sam godinama bezuspjesno trazio, skuzio sam da je dosao red na naplatu. Izvukao sam No4 iz kompleta, izvadio kemijsku iz dzepa, s unutrasnje strane korica napisao =50,00 i mrtvo hladno kupio strip koji se inace ne moze kupiti osim u kompletu. U bilo kojoj drugoj prigodi to mi ne bi palo na pamet ni u ludilu, inace sam tip koji dize novce s ceste i trci za ljudima, ali za ovo me ne grize savjest ni sekunde.

Hahaha, pa nisi drukcije ni mogao reagirati (considering your nickname).

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
hmmm... znas li ti uopce o kojoj se zivucoj legendi pod tim nesretnim nickom ovdje radi?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

hmmm... znas li ti uopce o kojoj se zivucoj legendi pod tim nesretnim nickom ovdje radi?


Procitao samo jedan post i skuzio zato sam i napisao da sam skoro drmnuo sa stolice.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Ovaj pjevac je pravo specijalan,kad prica,ponasanje,oblacenje ima interesantan i glas.Mozes ga garant poslusati zayutubiraj ga mora nesto iskociti.

Vidi podudarnosti ima ovu stvar:
Everyone is Jesus
http://www.youtube.com/watch?v=p9qYXbN3kyw

Kad sam slusao par puta kad su ga intervjuisali,bas prica kao da je malo dijete,ne da je naivan ili glup vec pun neke dobrote,da li je to samo image ,ako je stvarno kao sto se predstavlja onda je za 10.



ti si mene odlucio slagirat. ovo je neizdrzivo, nehumano... dobro
a jos su jaci komentari koji ga optuzuju za - nacisticki pozdrav. jebote, svaki put mislis da si susreo najveceg idiota, al brzo se razuvjeris...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by Curunir

hmmm... znas li ti uopce o kojoj se zivucoj legendi pod tim nesretnim nickom ovdje radi?


Procitao samo jedan post i skuzio zato sam i napisao da sam skoro drmnuo sa stolice.



pitanje bilo flamboyantu, kad ne qtam odnosi se na odmah povise

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/03/2008 : 00:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ljudi su takvi,neko vidi nako,neko ovako,neko ne vidi nikako.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/03/2008 : 01:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

hmmm... znas li ti uopce o kojoj se zivucoj legendi pod tim nesretnim nickom ovdje radi?

Bojim se da ne, ali sudeci po reakcijama ostalih clanova, i istancanom osjecaju za detekciju visokokvalitetne sprdacine, rekao bih, ovako na prvu loptu, da se radi upravo o nekom zaposleniku omražene striparnice (ili u drugoj varijanti - covjeku koji im je direktna konkurencija). Dali se varam?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 30/03/2008 01:17:03
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/03/2008 : 01:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by Curunir

hmmm... znas li ti uopce o kojoj se zivucoj legendi pod tim nesretnim nickom ovdje radi?


Procitao samo jedan post i skuzio zato sam i napisao da sam skoro drmnuo sa stolice.



pitanje bilo flamboyantu, kad ne qtam odnosi se na odmah povise



Aj
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/03/2008 : 01:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
jurice(od ovog imena se naježim zbog velike bijele desetke),odmori opet...pa ti lipo i treci put nastavi o temi zbog koje si dva puta izbacen,bit ce ti i zadnji...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/03/2008 : 01:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ostali,tema je more comics...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000