forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije : Ne šaljem u inozemstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/03/2008 : 21:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

E tako Obi, tako, nemoj da tvoja strahovanja delis ovde sa nama, ja nikad ne odustajem, a ako se naljutim, izbidacu ti sve stripove!!!


Ma da pretjerao sam.
Evo ponavljam: bidujte stalno stripove iz inozemstva, a pogotovo Srdjanove jer je on najveca faca na aukcijama (njemu cak i ja vjerujem).


Vidis kakvu smo lepu reklamu udarili, sad ce biti prodaje, ima sve da prsti, kupujte od mene, kupujte od mene, kupujte od mene, treba mi lova da kupim JA nove stripove !!!!!
Kupujte i od Obija, ali samo u okviru Hrvatske!


Ne foliraj. Znam da ti treba za novu pošiljku od Carlosa i droce...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/03/2008 : 21:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Provalio si me, svaka cast Obi.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 25/03/2008 : 08:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

A ljudi kada cuju koliko trebaju platiti za obicnu tiskanicu, ponekad odustanu. Paket je toliko skup da to nema veze s razumom. No, to ih ipak ne sprecava da licitiraju...


ja takvima dajem negativan komentar i onda smo kvit

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 25/03/2008 : 09:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
Ja sam jedan od onih coravih. Baš Obiju sam bidao, a lepo je pisalo da ne šalje u inostranstvo. Cim sam to video, izvinuo sam se, medutim on je bio spreman za saradnju, tako da smo na putu da relizujemo transver.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded

Edited by - GeneziS on 25/03/2008 09:27:30
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/03/2008 : 10:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

Ja sam pitao samo za 1, ali najbolji.
Sve mi je ovo nabrojano zapravo gotovo nepoznato, ali cu se vec nekako snac.



pitanje uplate u inozemstvo ti je prvenstveno pitanje provizije.

western union:

Vrijednost u kn: Iznos:
0 - 650,00 kn 100,00 kn
650,01 - 1.300,00 kn 145,00 kn
1.300,01 - 2.000,00 kn 190,00 kn
2.000,01 - 2.500,00 kn 215,00 kn
2.500,01 - 3.200,00 kn 270,00 kn
3.200,01 - 4.800,00 kn 300,00 kn
4.800,01 - 6.400,00 kn 335,00 kn
6.400,01 - 9.600,00 kn 500,00 kn
9.600,01 - 10.0000 kn* 530,00 kn

pa ti sad kupi jedan strip od 10 kuna i plati proviziju 100 kuna.

najjeftinija je medunarodna poštanska uputnica, detalje možeš saznati na pošti.
vrijednosno pismo koliko vidim za okolne zemlje iz hrvatske iznosi 42 kune ako je vrijednost 10 kuna, a 46 kuna ako je vrijednost 1000 kuna. zakljucak bi bio da se za male iznose, nekoliko stripova isplati samo slati pare u stripu i ako to netko ne želi, lijepo iskljuci napomenom da ne šalje u inozemstvo molim Markosa da omoguci poništenje takvih aukcija na zahtjev prodavaca. dakle tko postavi oznaku ne šaljem u inozemstvo nemože biti prisiljen na petljanje po tom pitanju samo zato što to netko ignorira. ako Markos želi naplatiti proviziju mislim da je pošteno uracunati ju onom tko je bidao u konkretnoj situaciji. ja sam sada u slicnoj situaciji, želim pomoci, otvaram topice, pitam, Srdan mi pomaže, no ništa još nisam riješio. poanta je da sam tu tlaku želio izbjeci.
Obi-wan, ti si pedantan i ja razumijem da te to smeta, no tko nije takav može se samo podrugljivo smješkati budalama koji preuvelicavaju probleme. ja mislim da te uz naznaku da nešalješ u inozemstvo aukcija nebi trebala obvezivati osim ako sam ne odluciš drugacije, te da po takvoj aukciji po tebe nemože biti štetnih posljedica ukljucujuci 1 lipu provizije i negativne komentare.

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 25/03/2008 13:53:41
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/03/2008 : 17:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by GeneziS

Ja sam jedan od onih coravih. Baš Obiju sam bidao, a lepo je pisalo da ne šalje u inostranstvo. Cim sam to video, izvinuo sam se, medutim on je bio spreman za saradnju, tako da smo na putu da relizujemo transver.


Eh, da su svi kao ti, slao bih i na Mjesec...
Ima na aukcijama jako teških ljudi koji te uhvate pa te zavlace mjesec-dva i na kraju ne bude ništa...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/03/2008 17:41:42
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 25/03/2008 : 22:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
Eh, da je samo na aukcijama

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/04/2008 : 19:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jang

dosad su me zajebale jedino avstrijska i hrvatska pošta, a i tu sam bez dokaza.... po ovome što citam hrvatska mi izgleda najgora, ali možda je to zbog toga jer obavlja vecinu posla...
inace mi je zanimljiva ta Obijeva paranoja, pogotovo koliko je spreman da nam je stalno prikazuje na dugo i široko


Paranoja je neosnovan strah. Ako se crne slutnje obistine, ni o kakvoj paranoji ne može biti govora. Stalno citamo na forumu da novci ne stižu. Desilo se na koncu i meni. wanton iz Zemuna je licitirao na aukciju "Ne šaljem u inozemstvo", poslao je 1400 din. u koverti, vrlo slabo zašticeno, stiglo je, stripove je dobio. Licitirao je drugu aukciju, poslao je 600 din., novac nije stigao. On bi slao ponovo, ja jednostavno nemam odgovor za njega... Lako je moguce da onaj tko je ukrao jednom, ucini to ponovo. Ne volim ici na ruku lopovima. Volim kada se placa na racun, a stripovi šalju kao paket. Slanje novca u koverti i tiskanice su mi sve manje dragi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 09/04/2008 19:29:05
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/04/2008 : 19:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Slao sam u preporucenom pismu, desilo se da mi po prvi put neko mazne 10 evra, poslao sam ponovo u tiskovini u stripu, stiglo bez problema, takodje i meni stigli stripovi od tog prodavca, obicnom tiskanicom, eto jedno lose iskustvo me nece pokolebati!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40002 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/04/2008 : 20:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jedno po jedno pa sranje...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000