forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi na nalozima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

komancero
Starting Member

3 Posts

Member since 02/04/2008

Posted - 04/04/2008 : 18:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send komancero a Private Message
Pozdrav javljam se prvi put ,malo sam pregledao forum i naleteo na neke naloge sa skenovima,pa me zanimaju na koji nacin dobiti sifre za njihove naloge ili jos bolje da li treba neka protivusluga za to.

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/04/2008 : 19:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Treba da mi uplatis 1000 euro na racun pa ces tek nakon toga da dobijes sifru za ZS13.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/04/2008 : 19:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
komancero, tebe zanima citanje skeniranih stripova preko interneta ili download stripova?
Go to Top of Page

komancero
Starting Member

3 Posts

Member since 02/04/2008

Posted - 04/04/2008 : 20:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send komancero a Private Message
Pa download stripova fale mi neki brojevi,a za uplatu moze nesto na rate bez kamate.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/04/2008 : 21:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Treba da mi uplatis 1000 euro na racun pa ces tek nakon toga da dobijes sifru za ZS13.


Skroman ko i uvek, nema sta...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 05/04/2008 : 17:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
To su bili nalozi Zeraprinca. Ali koliko ja znam njega više nema na ovom forumu. Bili su i neki drugi nalozi ali to ceš sada teško naci.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 05/04/2008 : 19:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message
dodjes na BDS i eto :)))

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 05/04/2008 : 23:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

To su bili nalozi Zeraprinca. Ali koliko ja znam njega više nema na ovom forumu. Bili su i neki drugi nalozi ali to ceš sada teško naci.



Tu sam ja, alli sam digao i ruke i noge od tog posla, kada su poceli da unistavaju naloge nesposobni ljudi, tako da sam ostao bez sjz8, a posle toga sam davao svima sifre, tako da ni ja ne znam koja radi. Ne znam sta je sa Danijelom. On je bio zaduzen za sjz-sjz5. Takodje, dok me nije bilo neko je poceo da pravi sjz16 pa nadalje. Zaboravio sam ko.

Stella Rossa, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/309-stella-rossa
Partizan, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/311-partizan
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/04/2008 : 00:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by komancero

Pozdrav javljam se prvi put ,malo sam pregledao forum i naleteo na neke naloge sa skenovima,pa me zanimaju na koji nacin dobiti sifre za njihove naloge ili jos bolje da li treba neka protivusluga za to.


sad evo ti za citanje za masovni download necu mozda popijem ban
www.stripovionline.com
citaj sve interaktivno,uzivaj

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/04/2008 : 00:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
btw imash jedan sajt za skidanje skeniranih stripova za dzabe ali nek mi admin kaze da li smem da mu dam

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

komancero
Starting Member

3 Posts

Member since 02/04/2008

Posted - 06/04/2008 : 11:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send komancero a Private Message
ZA www.stripovionline.com znam,nije lose,ali im dosta fali brojeva,posto mene i zanima ZS i LMS,ali mozda je jos nesto prezivelo na tim nalozima tako da li bi moglo da Zeraprinc ako imas jos negde sifre da mi posaljes,naravno sve u skladu sa pravilima sajta.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 06/04/2008 : 12:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
pa onda esi cuo za www.parodija.com ???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/04/2008 : 12:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by komancero

ZA www.stripovionline.com znam,nije lose,ali im dosta fali brojeva,posto mene i zanima ZS i LMS,ali mozda je jos nesto prezivelo na tim nalozima tako da li bi moglo da Zeraprinc ako imas jos negde sifre da mi posaljes,naravno sve u skladu sa pravilima sajta.



Na nalozima nema nista sto nema i na stripovionline.com, pa nemoj da se brines uopste, to ti je vrlo pouzdana konstatacija, naravno kad je ZS i LMS u pitanju
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 07/04/2008 : 10:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
quote:
Originally posted by zeraprinc

quote:
Originally posted by djukak

To su bili nalozi Zeraprinca. Ali koliko ja znam njega više nema na ovom forumu. Bili su i neki drugi nalozi ali to ceš sada teško naci.



Tu sam ja, alli sam digao i ruke i noge od tog posla, kada su poceli da unistavaju naloge nesposobni ljudi, tako da sam ostao bez sjz8, a posle toga sam davao svima sifre, tako da ni ja ne znam koja radi. Ne znam sta je sa Danijelom. On je bio zaduzen za sjz-sjz5. Takodje, dok me nije bilo neko je poceo da pravi sjz16 pa nadalje. Zaboravio sam ko.



He, he. Dugo te nisam primetio na forumu pa rekoh ko zna.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 07/04/2008 : 23:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
Pa, dugo nisam bio aktivan, a i sada se samo retko pojavim. Obaveza je mnogo. Prezentacije skoro svaki dan.

Stella Rossa, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/309-stella-rossa
Partizan, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/311-partizan
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000