forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Mali78
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 14/04/2008 : 20:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
jesu ti privatne ukljucene?pošaljem ti tamo podatke

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/04/2008 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

eto i meni se desilo nemoguce. ovaj suti ko zaliven. sad komunikacija komentarima.
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=782875
obi sta se smijes???


Teško živim pa se moram smijati tu i tamo da ne poludim (još više).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mali78
Starting Member

Germany
6 Posts

Member since 29/04/2007

Posted - 19/04/2008 : 08:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali78 a Private Message
Pa evo da se i ja javim na ovu stranicu..

Ja sam kupio tvoje stripove i poslao sam ti 10tak poruka kako i gdje da obavimo sve al meni se cini da nitko nije dobio moje poruke jedino ako sam nesto u forumu nesto utipka to je stiglo...

Posto moja stara adresa je i dalje ode prijavljena ide sve preko nje i tako da nijedna poruka ne dolazi kao sto ni ja nedobivam od nikoga nista.
Nezelim nesto da kupim i da se na takav nacin kao sada desi.
Prijatelju ako imas interesa ipak da ovo konacno rijesimo kako bi tribalo bit javi mi se na moju novu e-mail adresu.

baraba1978@gmail.com
Go to Top of Page

laroche
Starting Member

Croatia
26 Posts

Member since 17/12/2006

Posted - 19/04/2008 : 14:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send laroche a Private Message
Bok !

Eto, neki dan sam slao poruku na tvoju adresu pa mi se nisi javio. Pretpostavio sam da nešto ne štima s tvojim e-mail postavkama. Ponovio sam još jednom istu poruku no takoder opet bez odgovora. Sad vidim da si se javio tu na forum. Sad cu ti poslati poruku na ovaj novi e-mail, nadam se da ce ti stici.

LP, laroche

BTW: ja sam uvjek otvoren za rješavanje nesporazuma

once we accept our limits, we go beyond them
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000