forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2008 : 02:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Alo Makarani!
Jel temperatura mora skocila iznad 17 Celzijusa,ili se kupanje preporuca samo onima koji oce popusit infarkt?



Cuj, mi cemo na picigin u nedjelju, pa ti vidi...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2008 : 02:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by supermark

moze li se nekako taj plan skenirati i staviti ovdje?



Moze i hoce. Cim zgotovimo ovih par stvari koje su nam jos preostale.




lijencine jedne makarske,
jos nije gotovo?



Imas u Festivalskim novinama koje ces dobiti kad pokupis akreditaciju.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2008 : 02:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

mafest je za dva dana a nigdi ne piše da su gotovi?



Ne tresi se.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/05/2008 : 10:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Pala je odluka - ja i brat DrB stižemo u subotu u vaš (a i naš) mali grad!! Mnogo sam srecan!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/05/2008 : 10:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Gastone na koji mail da prijavim akreditaciju (jako mi je mrsko da pregledam cio topic)?

...

Edited by - vope on 14/05/2008 10:05:50
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 14/05/2008 : 11:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Pala je odluka - ja i brat DrB stižemo u subotu u vaš (a i naš) mali grad!! Mnogo sam srecan!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


a ja sam sretan sto cu upoznati obojicu :)

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/05/2008 : 11:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

quote:
Originally posted by vope

Pala je odluka - ja i brat DrB stižemo u subotu u vaš (a i naš) mali grad!! Mnogo sam srecan!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


a ja sam sretan sto cu upoznati obojicu :)



A bilo bi dobro da tu bude i onaj tvoj mršavodugokosi drugar što ga upoznah prošle godine. Cisto da ga pitam svidješe li mu se Metabaroni

...
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 14/05/2008 : 11:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
da, doci ce
prijavio se za kosarku u Nedjelju ali tocno koji dan ce da dodje to jos neznam :)

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/05/2008 : 17:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by supermark

moze li se nekako taj plan skenirati i staviti ovdje?



Moze i hoce. Cim zgotovimo ovih par stvari koje su nam jos preostale.




lijencine jedne makarske,
jos nije gotovo?



Imas u Festivalskim novinama koje ces dobiti kad pokupis akreditaciju.



a kako cu znati gdje da pokupim te Festivalske novine?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2008 : 18:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by supermark


a kako cu znati gdje da pokupim te Festivalske novine?


Dobijaš besplatno sa akreditacijom.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 14/05/2008 : 19:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Badava mi sve planiranje mjesecima unaprijed. Bezeciram si godišnji u vrijeme MAFEST-a, rezerviram smještaj mjesec dana unaprijed, nikako docekat dan polaska, a onda - katastrofa.
Sinoc se prenem iz sna, krenem na WC (valjda), i onako polusvjestan zaradim potres mozga i moram odustati od ove cetverodnevne fešte.
Svima koji cete biti bolje srece i dodete u Makarsku želim što bolji provod, a ja se nadam da se vidimo na nekom skorom okupljanju stripofila.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/05/2008 : 19:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
steta, 76
veselio sam se ponovnom videnju i nogometu u nedjelju
nadam se da cemo se vidjeti na CRŠ-u

jel ti treba što pokupiti iz Makarske?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47024 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/05/2008 : 20:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Badava mi sve planiranje mjesecima unaprijed. Bezeciram si godišnji u vrijeme MAFEST-a, rezerviram smještaj mjesec dana unaprijed, nikako docekat dan polaska, a onda - katastrofa.
Sinoc se prenem iz sna, krenem na WC (valjda), i onako polusvjestan zaradim potres mozga i moram odustati od ove cetverodnevne fešte.
Svima koji cete biti bolje srece i dodete u Makarsku želim što bolji provod, a ja se nadam da se vidimo na nekom skorom okupljanju stripofila.




koje sranje!

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/05/2008 : 23:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
pravo mi je žao, ali ove godine ni ja necu moci da dodem. roditelji mi imaju nekih manjih zdravstvenih problema, pa želim da im budem pri ruci u svakom momentu. naravno, cijeloj ekipi od srca želim još jedan nezaboravan mafest i da se svi fenomenalno provedete.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/05/2008 : 05:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
draga djeco,budite dobri,danas se ide na mafest...nemojte pravit pizdarije,jer nikad ne znate koji vas špijun kontrolira dok mene nema

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/05/2008 : 14:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Badava mi sve planiranje mjesecima unaprijed. Bezeciram si godišnji u vrijeme MAFEST-a, rezerviram smještaj mjesec dana unaprijed, nikako docekat dan polaska, a onda - katastrofa.
Sinoc se prenem iz sna, krenem na WC (valjda), i onako polusvjestan zaradim potres mozga i moram odustati od ove cetverodnevne fešte.
Svima koji cete biti bolje srece i dodete u Makarsku želim što bolji provod, a ja se nadam da se vidimo na nekom skorom okupljanju stripofila.



Zvone,pozdrav!
Sinoc smo mislili na tebe,pa smo se opili do zore!
I znaš li da je dmar pristupio udruzi Mozaik Stripa nakon što je otplesao sa crncem twist!
Uglavnom,vec sinoc je bilo ludo....Danas nastavljamo!!!!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 15/05/2008 : 14:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
eto mene veceras
vodi me žena

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/05/2008 : 15:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

eto mene veceras
vodi me žena


Super!
Opit cemo i nju...
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 15/05/2008 : 16:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message
http://www.bljesak.info/content/view/9936/159/

www.rdv.ba
Go to Top of Page

kohorta
Starting Member



77 Posts

Member since 26/11/2007

Posted - 15/05/2008 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kohorta a Private Message
Zanima me samo isplati li se doci u Makarsku samo u nedjelju.
U subotu moram ici u Sloveniju, tako da mogu jedino rano ujutro doci u MK. Najvise mi zao propustanja aukcije u subotu.
Dosao bih bez razmisljanja da znam da cu dobiti crtez od Civitellia (nudim mu domacu sljivu koju sam sam ispekao

P.S.
Ima li koja striparnica u Mariboru?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/05/2008 : 17:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by kohorta

Zanima me samo isplati li se doci u Makarsku samo u nedjelju.
U subotu moram ici u Sloveniju, tako da mogu jedino rano ujutro doci u MK. Najvise mi zao propustanja aukcije u subotu.
Dosao bih bez razmisljanja da znam da cu dobiti crtez od Civitellia (nudim mu domacu sljivu koju sam sam ispekao


Dodi jako rano u nedjelju.I stani u red prvi na zajednicko potpisivanje svih autora.Sigurno ceš dobit Civitellijev crtež tada.
A ostani i popodne na sportskom dijelu MaFesta,druženju pred noc,nocnom piciginu i alkoholnoj pari sa beach barova.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/05/2008 : 19:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

steta, 76
veselio sam se ponovnom videnju i nogometu u nedjelju
nadam se da cemo se vidjeti na CRŠ-u

jel ti treba što pokupiti iz Makarske?



Hvala na ponudi, ali dmar je ponio mog Fontovog Texonea i prvu knjigu MV-a, a još ce mi uzeti i Civiellijevog Texa koji izlazi za MAFEST, pa ce mi donijeti autograme. Usto je dobio i narudžbu da mi kupi cca 5 majica. Morat cu mu se odužiti jednim obilnim ruckom u ZG kad se vrati.
Uživaj!

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/05/2008 : 19:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by 76

Badava mi sve planiranje mjesecima unaprijed. Bezeciram si godišnji u vrijeme MAFEST-a, rezerviram smještaj mjesec dana unaprijed, nikako docekat dan polaska, a onda - katastrofa.
Sinoc se prenem iz sna, krenem na WC (valjda), i onako polusvjestan zaradim potres mozga i moram odustati od ove cetverodnevne fešte.
Svima koji cete biti bolje srece i dodete u Makarsku želim što bolji provod, a ja se nadam da se vidimo na nekom skorom okupljanju stripofila.



Zvone,pozdrav!
Sinoc smo mislili na tebe,pa smo se opili do zore!
I znaš li da je dmar pristupio udruzi Mozaik Stripa nakon što je otplesao sa crncem twist!
Uglavnom,vec sinoc je bilo ludo....Danas nastavljamo!!!!



Ne sumnjam!

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30763 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/05/2008 : 19:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
drž se Zvone!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/05/2008 : 21:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
zvone drži se
bit ce još mafesta
a dmar je sam u apartmanu....šta ce žena da mu kaže?

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000