forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/05/2008 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by ken2

dislocirajte pavela
ili mu ne grizite ješku


e kenj, samo si ti jos falio. daj molim te uvrstaj svoju sliku pored heyoke i leopolda pa vam posaljem vazelina.
i nemoj reci da se i ti ubrajas medju organizatore kao ovi retardi. ako, odmah vam predlazem moto za sljedeci mafest: "dodjite da nas vidite. uprava"

sad moze ban.


sebe necu spominjat, ali ovo dvoje su ljudine, samo takve
a do tebe ne držim koliko do cikovih specijalaca i nadam se da ceš ubuduce komplekse lijecit negdje drugdje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 00:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2


sebe necu spominjat, ali ovo dvoje su ljudine, samo takve
a do tebe ne držim koliko do cikovih specijalaca i nadam se da ceš ubuduce komplekse lijecit negdje drugdje


dobro kenj, pustimo ljudine.
daj mi adresu i saljem ti vazelin i chiku robijasa.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/05/2008 : 00:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
pavele,aj bilo bi dosta...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 00:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
cijenim posteno upozorenje i osjecaj pravde globo. primljeno.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/05/2008 : 00:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
inace,šta reci o ovogodišnjem mafestu...bilo je ok,dapace,opet vidjeti prijatelje,nove i stare goste...posebno bih naglasio humanitarnu aukciju gdje su se iskazali dado,gaston,bernard i ratko...slika imam dosta,postavljat cu ih tijekom veceri...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/05/2008 : 08:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Markos

...
U biti, jedina zamjerka ne ide na racun festivala i organizatora nego na racun publike, koje je ovaj put bilo, po mom osobnom sudu, manje nego na prva dva festivala.
...

rekao bih da je makarska ipak dislocirana. taj festival je za split (koji oduvijek bijase vise-manje najjaci centar strip-zbivanja, sto dokazuje i porijeklo izdavaca, vecih strip-trgovaca, i sl.)





kenjaš

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 09:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
sad je makarska manje dislocirana.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/05/2008 : 09:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

sad je makarska manje dislocirana.




zacudio si me
al kad sam procita tvoju prepisku s ekipom jasnije mi je
bože tebe ti ne razumiš
il te je Bože pa si nervozan

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 10:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
bozo je zatvorio davnih dana, a i nismo bili u losim odnosima, da bi me. :)
ekipa nek' nauci razliku izmedju argumenta i vrijedjanja.
tvrdnja da je makarska dislocirana ne govori nista o organizacji festivala, ljepoti grada, bilo cega, da bi se tu netko nasao uvrijedjenim. a ako se nadje, e onda mu je mjesto u pamploni.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/05/2008 : 11:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ajde ajde
znamo se
podjebava si pa se nisi zna povuc
a nisi ni ti bija nježan prema njima, vridaš ljude koji rade nešto od srca

dislociranost o kojoj ti govoriš je glupost
bar vi koji živite u evropama znate da je 50 km pickin dim
ovakav tip festivala baš traži grad poput makarske

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 21/05/2008 : 12:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
Ponosna vlasnica "trofeja"-Mali Guj i njegov Zmuj-
ovim putem porucuje autorima istoimenog albumcica:
Dragi Durko i Fruno veliko HVULA!!!


...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/05/2008 : 13:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01
ekipa nek' nauci razliku izmedju argumenta i vrijedjanja.


Mislim da te nitko nije vrijedao... prvi si upotrijebio izraz "šupci", toliko o kulturi, odnosno o vrijedanju.
Ne vidim da si igdi iznija neke argumente u korist svoje tvrdnje. Ne sporim, možda si i u pravu, no kad vec spominješ argumente, daj ih.
Mi, a i posjetitelji, tvrdimo suprotno. Ne da Makarska nije daleko, nego da se isplati malo potruditi zbog dolaska na "dislocirani" festival.
quote:
Originally posted by Pavel01
tvrdnja da je makarska dislocirana ne govori nista o organizacji festivala, ljepoti grada, bilo cega, da bi se tu netko nasao uvrijedjenim. a ako se nadje, e onda mu je mjesto u pamploni.


Nekome iz Zagreba ili drugih metropola, Split je dislociran. I dapace, ako imaš konkretnih primjedbi na organizaciju, rado bi ih culi jer samo tako možemo i uciniti nešto na unaprijedivanju festivala. Naravno, za primjedbe ili bilo kakve komentare festival triba doživit na licu mista.
Dakle, ako želiš, konkretno i argumentirano razgovarati, nema problema. Tu sam/smo. No ako želiš vrijedanjima i neargumentiranim primjedbama izazvati reakciju to je vec druga prica i u njoj ne želim sudjelovati.
Na kraju, ako je dislociranost Makarske i festivala jedina primjedba onda ti hvala na pohvalama. Mi smo sve ucinili da festival zaživi i da postane fešta druženja i zabave sa zajednickom poveznicom, stripom. Nadam se da u tome i uspijevamo a što se tice dislociranosti... nismo krivi što smo rodeni u "provinciji" ali zdušno prihvacamo krivnju što tu i takvu "provinciju" nismo i ne želimo napustiti. Mislim da ovo govorim u ime svih iz "uprave"!

PS
Hvala svim gostima i prekrasnim prijateljima koji su nas "došli vidit"!

Uprava

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 13:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
kako ono bijase, tko sa djecom lijeze popisan se budi. renkislave, dobro zvuce tvoji pamfleti al' nemaju smisla (bar za one starije).

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk

Edited by - Pavel01 on 21/05/2008 13:38:24
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/05/2008 : 13:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by ismolc34

Ponosna vlasnica "trofeja"-Mali Guj i njegov Zmuj-
ovim putem porucuje autorima istoimenog albumcica:
Dragi Durko i Fruno veliko HVULA!!!


Hej, a di su druge slike? Iz Makarske?
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 21/05/2008 : 13:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message


[/quote]Hej, a di su druge slike? Iz Makarske?
[/quote]

pomalo,biti ce ih-malo sam lijen i zaokupljen proucavanjem
skupljenog materijala

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/05/2008 : 13:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

kako ono bijase, tko sa djecom lijeze popisan se budi. renkislave, dobro zvuce tvoji pamfleti al' nemaju smisla (bar za one starije).



Oni koji me poznaju, znaju da sam brbljivac, kažem ono što mislim... po tebi su pamfleti, po meni ne. Osobno sam se uvjerio kako je puno klinaca tražilo crteže i kupilo stripove. Veliku vecinu su doveli roditelji. I domace klince i goste. Popularizacija stripa medu klincima festivalskim putem je nemoguca ako u tome ne sudjeluju i roditelji. Roditelji, kojima eventualnih extra 50 km predstavlja prepreku, nebi došli na festival ni da im je ispod balkona. Toliko o tvom pozivanju na popularizaciju medu klincima. Na drugu stranu Fran i Macan su ucinili sjajnu stvar i na ovom festivalu. To je popularizacija medu mladim lavovima.

E da, di smo izgubili argumente?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/05/2008 : 14:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Par utisaka iz "dislocirane" Makarske:
1. Smjestaj je bio savrsen,u "kraljevskom apartmanu" kod majstora Vice, prekoputa hotela Park(vecina tribina).Do mora 2 min. lagane setnjice i odmah si na terasama gomile kafica gdje mozes na dva metra od mora (u hladu ili na suncu,izbor je tvoj)uz sum valova i graktanje galebova ispijati pivo do besvjesti.Nije li to nirvana.

2. Gastronomska ponuda konobe "Kalelarga" je posebna prica, al ukratko,tu smo se 3 dana prepustali blagodatima dalmatinske spize(Mol u umaku od kadulje i bjelog vina,Tuna steak u maslinovom ulju s mladom blitvom,morski pas s gradela,skoljke raznorazne na buzaru,kozice... i palacinke sa sladoledom u vrucem umaku od visanja i cimetom).I sve to zaliveno dobrim vinom,mlacnim,crnim!Cijena - prava sitnica!Bilo nam je neugodno traziti MaFest popust od 20%.
A jos bolje od cijene je osoblje,superljubazni konobari spremni za sale i posalice i poneku preporuku,i majstor kuhar koji je "specijalizirao" u Francuskoj i svaki mu je umak avantura za nepce.Da ne zaboravim u "Bonaci" do koje smo se malo teze popeli(ko za vraga imao sam sa sobom torbu s 15 kg stripova sa sobom),pojeo sam takav komad krave(T-bone steak) kojeg bi se prepale i stare iskusnjare Willer i Karson.

3.O programu i gostima vezanim za strip ne zelim trositi rijeci,tko je u "dislociranu" Makarsku potegao iskljucivo radi toga stvarno ne smije imati rijec prigovora,bio je vise nego prenatrpan.Eto ja osobno malo sam se previse izgubio pod tockom jedan i dva i zapostavio tocku tri(krivo je more...)al ne zalim - dok je nas biti ce i tribina i druzenja s autorima i crtacima.

4.Nocni zivot iliti zabavni program me odusevio,u petak smo se dobro naceli kod "Kacica"(dok nas nije rastjerala murija zbog preglasne muzike oko 1 ujutro-dakle dosli smo u petak a osli u subotu),pa smo onak nabrijani morali potraziti jos nesto prije spavanja i... nasli smo.Na plazi u "Ivani" i "Bachi" MaFestovski after-hour party.Muzika pici,repertoar melem za usi(Novi Val,ne daj se generacijo).I tu smo uz Azru,Prljavce,Pusenje,Bajagu,Film,Animatore,EKV,Time,Partibrejkerse,Film,Valjak i sl. ,potpomognuti rundama koje su stizale sa sanka,lagano djuskali i pjevali do 5 ujutro.Ne pamtim kad sam zadnji put negdje zaglavio do 5(ipak sam ja covjek u godinama)
U subotu pak,kulminacija,prvo jako solidni "Natural",a onda "Vatra" koja me nije bas nalozila(al taj mi je band bas nekako bezlican oduvjek),a onda nazad u ruke D.J.koji nas je zabavljao do jutarnjih sati(valjda,mi se pokupili oko 3,godine cine svoje a i cisti zrak i puno pive)
I opet aludiram na super cijene(piva 10 kn,2 dcl bevande 4 kn,pelinkovac isto tu negdje),koje su me super pozitivno iznenadile s obzirom na "dislociranost" Makarske.Moglo nas se tu dobro ozenit,s obzirom da se nema u taj sitni sat kud drugdje,a moralo se pit,jebat ga - ali ne bio je teski fair-play.
I osim stripofila(valjda zbog "Vatre",sumnjam da je zbog nas) na plesnom podiju bilo je more krasnih curicaka na kojima se moglo past oci(nirvana II) a ko je htio i ponesto vise od toga imao je s kim.Ko kaze da su strip festivali pederbalovi,a?
(Jos bi primjetio da su u Makarskoj stikle IN)

Ostavit cu jos poneki od utisaka za kasnije,ode mi ovaj post u predugacko i presiroko.Najljepse zahvaljujem domacinima i svim organizatorima na predivna 4 dana,nazalost mnoge nisam upoznao a one s kojima se znam vise manje iz vidjenja nisam uspio upoznat kvalitetnije(al bit ce jos festivala u "Makarskoj onkraj svjeta" a ja cu na njih uvjek rado doci).
Mislim da su Gaston,Dado,Renky,Kico,Leopold i ostali koji su nam podarili MaFest zavrijedili naklon do poda(moj svakako jesu).Ekipa-pravi ste!Naravno,ko ne djeli moje misljenje - pedercina!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 21/05/2008 : 14:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
Hvala na lijepim rijecima i iskreno mi je drago da su utisci sa festivala ovako pozitivni. Ostaje nam krizanje dana na kalendaru do iduceg Mafesta i uzivanje u plijenu s festivala u obliku stripova i crteza.


--< samo opusteno, izuzev u medjunozju >--
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 21/05/2008 : 14:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

kako ono bijase, tko sa djecom lijeze popisan se budi. renkislave, dobro zvuce tvoji pamfleti al' nemaju smisla (bar za one starije).



Sine za tebe ide stih:
Decko ajde 'oladi....

--< samo opusteno, izuzev u medjunozju >--
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 21/05/2008 : 15:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky


Oni koji me poznaju, znaju da sam brbljivac, kažem ono što mislim... po tebi su pamfleti, po meni ne. Osobno sam se uvjerio kako je puno klinaca tražilo crteže i kupilo stripove. Veliku vecinu su doveli roditelji. I domace klince i goste. Popularizacija stripa medu klincima festivalskim putem je nemoguca ako u tome ne sudjeluju i roditelji. Roditelji, kojima eventualnih extra 50 km predstavlja prepreku, nebi došli na festival ni da im je ispod balkona. Toliko o tvom pozivanju na popularizaciju medu klincima. Na drugu stranu Fran i Macan su ucinili sjajnu stvar i na ovom festivalu. To je popularizacija medu mladim lavovima.

E da, di smo izgubili argumente?

ovo vec bolje zvuci.
argumenti? naveo sam ih u prvom postingu na koji ste navalili. split/tradicija. dodajem na brzinu: svjetski grad, 5 klasa vise od makarske, ma kako god sve bilo super organizirano i lijepo, a eto, i "malo" je veci.

ps. tko se naziva organizator ne smije reagirati maliciozno na malicioznu izjavu, a pogotovo ne na objektivno benignu. sve ostalo je djeci vrtic. vrijedjali se direktno ili izmedju redova, pamfletima.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/05/2008 : 15:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Par utisaka iz "dislocirane" Makarske:
1. Smjestaj je bio savrsen,u "kraljevskom apartmanu" kod majstora Vice, prekoputa hotela Park(vecina tribina).Do mora 2 min. lagane setnjice i odmah si na terasama gomile kafica gdje mozes na dva metra od mora (u hladu ili na suncu,izbor je tvoj)uz sum valova i graktanje galebova ispijati pivo do besvjesti.Nije li to nirvana.

2. Gastronomska ponuda konobe "Kalelarga" je posebna prica, al ukratko,tu smo se 3 dana prepustali blagodatima dalmatinske spize(Mol u umaku od kadulje i bjelog vina,Tuna steak u maslinovom ulju s mladom blitvom,morski pas s gradela,skoljke raznorazne na buzaru,kozice... i palacinke sa sladoledom u vrucem umaku od visanja i cimetom).I sve to zaliveno dobrim vinom,mlacnim,crnim!Cijena - prava sitnica!Bilo nam je neugodno traziti MaFest popust od 20%.
A jos bolje od cijene je osoblje,superljubazni konobari spremni za sale i posalice i poneku preporuku,i majstor kuhar koji je "specijalizirao" u Francuskoj i svaki mu je umak avantura za nepce.Da ne zaboravim u "Bonaci" do koje smo se malo teze popeli(ko za vraga imao sam sa sobom torbu s 15 kg stripova sa sobom),pojeo sam takav komad krave(T-bone steak) kojeg bi se prepale i stare iskusnjare Willer i Karson.

3.O programu i gostima vezanim za strip ne zelim trositi rijeci,tko je u "dislociranu" Makarsku potegao iskljucivo radi toga stvarno ne smije imati rijec prigovora,bio je vise nego prenatrpan.Eto ja osobno malo sam se previse izgubio pod tockom jedan i dva i zapostavio tocku tri(krivo je more...)al ne zalim - dok je nas biti ce i tribina i druzenja s autorima i crtacima.

4.Nocni zivot iliti zabavni program me odusevio,u petak smo se dobro naceli kod "Kacica"(dok nas nije rastjerala murija zbog preglasne muzike oko 1 ujutro-dakle dosli smo u petak a osli u subotu),pa smo onak nabrijani morali potraziti jos nesto prije spavanja i... nasli smo.Na plazi u "Ivani" i "Bachi" MaFestovski after-hour party.Muzika pici,repertoar melem za usi(Novi Val,ne daj se generacijo).I tu smo uz Azru,Prljavce,Pusenje,Bajagu,Film,Animatore,EKV,Time,Partibrejkerse,Film,Valjak i sl. ,potpomognuti rundama koje su stizale sa sanka,lagano djuskali i pjevali do 5 ujutro.Ne pamtim kad sam zadnji put negdje zaglavio do 5(ipak sam ja covjek u godinama)
U subotu pak,kulminacija,prvo jako solidni "Natural",a onda "Vatra" koja me nije bas nalozila(al taj mi je band bas nekako bezlican oduvjek),a onda nazad u ruke D.J.koji nas je zabavljao do jutarnjih sati(valjda,mi se pokupili oko 3,godine cine svoje a i cisti zrak i puno pive)
I opet aludiram na super cijene(piva 10 kn,2 dcl bevande 4 kn,pelinkovac isto tu negdje),koje su me super pozitivno iznenadile s obzirom na "dislociranost" Makarske.Moglo nas se tu dobro ozenit,s obzirom da se nema u taj sitni sat kud drugdje,a moralo se pit,jebat ga - ali ne bio je teski fair-play.
I osim stripofila(valjda zbog "Vatre",sumnjam da je zbog nas) na plesnom podiju bilo je more krasnih curicaka na kojima se moglo past oci(nirvana II) a ko je htio i ponesto vise od toga imao je s kim.Ko kaze da su strip festivali pederbalovi,a?
(Jos bi primjetio da su u Makarskoj stikle IN)

Ostavit cu jos poneki od utisaka za kasnije,ode mi ovaj post u predugacko i presiroko.Najljepse zahvaljujem domacinima i svim organizatorima na predivna 4 dana,nazalost mnoge nisam upoznao a one s kojima se znam vise manje iz vidjenja nisam uspio upoznat kvalitetnije(al bit ce jos festivala u "Makarskoj onkraj svjeta" a ja cu na njih uvjek rado doci).
Mislim da su Gaston,Dado,Renky,Kico,Leopold i ostali koji su nam podarili MaFest zavrijedili naklon do poda(moj svakako jesu).Ekipa-pravi ste!Naravno,ko ne djeli moje misljenje - pedercina!




natira si mi suze na oci
o ovome ja sanjam
kadli , drugu godinu zaredom samo mrvice sa stola
i onda oni šupci ... ja napokon slobodan cili sritan zovem turu a ovi jebaci rumene kadulje : dvi kavice , dvi mineralne, i dvi cole.. e jebem li Vas , jedino Renkiju opraštam on se truje tim karbonom vec duže vrimena
triba bi nabrojit te "partijanere" ,al necu nek se srame u tišini

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/05/2008 : 15:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Nema nam druge nego iduce godine na MaFest iskaznice napisat - partijaner,da se znamo prepoznat!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/05/2008 : 15:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Renky


Oni koji me poznaju, znaju da sam brbljivac, kažem ono što mislim... po tebi su pamfleti, po meni ne. Osobno sam se uvjerio kako je puno klinaca tražilo crteže i kupilo stripove. Veliku vecinu su doveli roditelji. I domace klince i goste. Popularizacija stripa medu klincima festivalskim putem je nemoguca ako u tome ne sudjeluju i roditelji. Roditelji, kojima eventualnih extra 50 km predstavlja prepreku, nebi došli na festival ni da im je ispod balkona. Toliko o tvom pozivanju na popularizaciju medu klincima. Na drugu stranu Fran i Macan su ucinili sjajnu stvar i na ovom festivalu. To je popularizacija medu mladim lavovima.

E da, di smo izgubili argumente?

ovo vec bolje zvuci.
argumenti? naveo sam ih u prvom postingu na koji ste navalili. split/tradicija. dodajem na brzinu: svjetski grad, 5 klasa vise od makarske, ma kako god sve bilo super organizirano i lijepo, a eto, i "malo" je veci.

ps. tko se naziva organizator ne smije reagirati maliciozno na malicioznu izjavu, a pogotovo ne na objektivno benignu. sve ostalo je djeci vrtic. vrijedjali se direktno ili izmedju redova, pamfletima.




Osobno mislim da bi Split bio bezlican kao i CRŠ u Zagrebu(Da se bar neko sjeti prebaciti ga na neku lokaciju tipa Sljeme),a Makarska je bas ono sto MaFestu daje dusu,atmosferu,toplinu.Ima se sto za vidit i nevezano za sam strip.

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 21/05/2008 : 15:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Bum!Ovi je jak.
Pavele, ljudi placaju u zlatu da mogu ljetovat u Makarskoj, a kamoli šta bi dali da imaju tamo neki stancic.
Nemaš pojma šta govoriš, tom "vukojebinom" ne možeš proc priko lita od turista.Bice su zalutali u tu "vukojebinu",a?
Uostalom, odakle si ti, kad tako glumiš lorda, moram te to pitat, s obzirom da vridaš sve ljude na ovi tvoj nacin omaložavanja.Al ono, odakle si, stvarno. Bice su plemici iz centra Praga tvoji?
ha-ha.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/05/2008 : 16:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
makarska je idealno mjesto za festival ovog tipa, u splitu bi se sve razvodnilo, ovdje je sve na korak dva, a ambijent je medu najljepšima na svijetu
gastonu, dadi, dini, kici, renkiju, leopoldu, heyoki, aci...i ostalim organizatorima i stafovcima, ali i domacim strip autorima, samo treba spustit kapu do poda za sve što su radili i rade
a ovog što svoje 'argumente' i teze koristi da bi besramno (i nekažnjeno) vrijedao i provocirao ljude stvarno više necu spominjat

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000