forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 22/05/2008 : 08:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by weaver

liberalnost na forumima je super, ali zaista ne razumijem zasto moderatori ne uklone korisnika pavel01 koji u potpunosti narusava tijek rasprave.

doduse, nije mi bas jasno ni da odrasli korisnici nikada nisu culi za onu "do not feed the trolls" i da se daju uvuci u prepucavanje s iskompleksiranim balavcem (hah, ocito se i ja pomalo dam).

vjerujem da 1580 Posts / Member since 10/03/2007 ipak dovoljno govori.



prava zena? ne mogu vjerovati! ako jos citas vecernji list, predlazem da preskocimo formalnosti. vazi?

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/05/2008 : 08:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

[quote]Originally posted by jang
dezerter!
pobjegao u najvaznijem trenutku- prije utakmice!



To ti se zove iskustvo ( citaj: izbjegavanje poraza )

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2008 : 10:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

http://www.booksa.hr/vijesti/proza/897

malo o dojmovima



Sve ono sto smo htjeli znati o nastanku serijala, a nismo mogli pitati. Super! MOgu reci da me odmah zaintrigirao za citanje njegovog stripa...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 22/05/2008 : 11:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
majstori na djelu





...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 22/05/2008 : 12:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
evo još malo





...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/05/2008 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

triba i CRŠ pribacit u Makarsku


Ne triba.



jesi bija sad na ovom mafestu?


Nisam. Nikako da odem. Za sad idem samo na CRS.
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 22/05/2008 : 13:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
"kontroverzni"


rijecka ekipa




da nekaže netko da su samo mlatimudani bili nazocni



lagano opuštanje...





još poznatih faca...samo ko je ovaj u žutoj maji


...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 22/05/2008 : 13:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
ma bilo je super...(smola,nora,goran,marko)

foto by:Heyoka

...majka kretena je uvijek trudna...

Edited by - ismolc34 on 22/05/2008 13:25:55
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 22/05/2008 : 13:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno


Jel može neko reci što je govorio na tribini!?
A ostali gosti? Delano?


ja imam vecinu tribina u audio fajlovima. uploadat cu.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 22/05/2008 : 13:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message

a di si ti bio???!?!?!?!?!?!?!??!
ccccc
da su zagorovci docli visio bi im cijele dane za vratom
[/quote]


Ja san ti bija daleko, daleko..u inozemstvu...u hercegovini!
Al priznajem, znaš me.Da je bija neko iz Zagorova staffa na kolinima bi hodocastija u Makarsku i Vepric...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 22/05/2008 : 14:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
I slažem se sa ostalima SuperMarce.Postaješ fetivi dalmatinac ode, iako još igraš pikado ko purger.
I jesan ti reka da ce ostat Inter u lizi.Al šta je previše ,previše je.4 kluba iz purgerije - C.Sesvete, Inter, Zagreb i Dinamo.
trecina lige.Al moram rec da imamo i mi svog asa u rukavu.Naime, stari dobri Anarho Split je uša u 3 ligu-jug.Tim tempom, za 20ak godina, i mi cemo imat gradski derbi.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/05/2008 : 16:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Eh, kako je lijepo vidjeti naše staffovke na fotkama.

(A ni ja nisam ispao loš, što jes' jes. Nije džaba Dekara htio jezu u uho da mi uvali.)

Potpis.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 16:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Volim što napokon kucam s obje ruke pa reko da iskoristim priliku da se

ZAHVALIM SVIMA

koji su omogucili 3. MaFest kao i onima koji su svojim prisustvom, crtežima, pricama i potrošenim icima i picima doprinijeli da se tradicija nastavi! Nemam vremena s posla da se zahvaljujem svima ponaosob ali znate ko ste i zašto zaslužujete da vam imena ostanu urezana zlatnim slovima u istoriji stripa.

A sad, kako Renky rece, pošto treba educirati ljude, replike ala cart:

quote:
Originally posted by Pavel01
rekao bih da je makarska ipak dislocirana. taj festival je za split (koji oduvijek bijase vise-manje najjaci centar strip-zbivanja, sto dokazuje i porijeklo izdavaca, vecih strip-trgovaca, i sl.)


Da je Split išta bolji, 'lociraniji' od Makarske po bilo kojem pogledu, vec bi imao festival u toj tradiciji koju spominješ, a ne da vam neka tamo Makarska 'vukojebina' nabija komplekse niže vrijednosti, pa se kurcite da ste pametniji i bolji jer grad zauzima vecu površinu. Ovako, Split služi samo da gosti slete na aerodrom.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

sto se mene tice, mozete ga prebaciti i u picin jarak. u splitu bi to bio pravi festival.


Argumentovano tvrdim da ne bi. Bio bi jedan od mnogih festivala (veze nemam koliko uopce ima Split festivala, ali recimo jedan od mnogih) i automatski ne bi imao toliki lokalni znacaj za stanovništvo kao u Makarskoj, s kulturne, ekonomske i ostalih strana.

Na kraju, ne bi bio bolji jer ne bi imao te organizatore koje ima, koji su uložili vrijeme, tijelo, dušu i naravno pare da to sve ostvare, da stvore neko svoje životno djelo, i tu je kvalitetu (a ne posjecenost, priliv novca) primjetio svako ko je makar pet minuta sjeo sa njima.

Bile ovo po tvom mišljenju parole ili ne, kada dovoljno ljudi ponovi, ostaješ tek samo glas u magli neznanja koja te okružuje i od koje u stvari ne vidiš ono što treba da znaš.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01
nije kurac od festivala, vise nesto kao utakmica debeli vs. mrsavi, ni vise - ni manje.
treba biti zesci fanatik pa potegnuti do makarske.


Budalaštine, ali i kompliment: ako sam ja žešci fanatik što sam opalio 10 sati u oba pravca, šta li su srBende koji su klapali 13 sati u jednom smjeru.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01
da, 60 km ne predstavlja nista, ako su punoljetni, situirani i ljubitelji jeftine zabave.


Zaista, ali ima jedna stvar koju zanemaruješ: ovo nije festival za klince koji ne mogu sebi priuštiti put na more i uopce slobodno od škole. Ako hoceš razvijati nešto sa tim konceptom na umu, bujrum, ali nemoj miješati kruške i jabuke kada pokušavaš argumentovano ustvrditi da su organizatori i svi posjetioci idioti što dolaze u Makarsku.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01
nije bitno STO se netko podsmjehuje, vec je bitno TKO se podsmjehuje. te reakcije na objektivnu primjedbu kako je makarska dislocirana za bolju posjecenost samo govore o tome koliki ste šupci.


A ti kad vrijedaš njih i njihov zavicaj, ti si legenda i najinteligentnije stvorenje u univerzumu? Alal ti vjera, drago mi je samo što onda i ja ulazim u te šupke a ne u intelektualce tvoje klase.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01
e kenj, samo si ti jos falio. daj molim te uvrstaj svoju sliku pored heyoke i leopolda pa vam posaljem vazelina.
i nemoj reci da se i ti ubrajas medju organizatore kao ovi retardi. ako, odmah vam predlazem moto za sljedeci mafest: "dodjite da nas vidite. uprava"
sad moze ban.


A zašto krelac nije banan ovdje?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2008 : 17:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

bozo je zatvorio davnih dana, a i nismo bili u losim odnosima, da bi me. :)
ekipa nek' nauci razliku izmedju argumenta i vrijedjanja.
tvrdnja da je makarska dislocirana ne govori nista o organizacji festivala, ljepoti grada, bilo cega, da bi se tu netko nasao uvrijedjenim. a ako se nadje, e onda mu je mjesto u pamploni.


Govori sve to i još više. Dode isto kao kad bi sad oni poceli kenjati po tvom gradu i tvojoj ulici, a ti bi to objerucke prihvatio, ko da gledam.
I da, prouci logiku: dislociranost nije argument, to je kategorizacija. Argument bi bio da si i na jednom mjestu naveo razlog zašto je dislocirana.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29222 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/05/2008 : 17:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema potrebe za tolikom svadjom.
Cinjenica je da bi festival u Splitu imao vise posjetitelja, ali je isto tako cinjenica da bi gotovo sigurno bio losiji, jedino ako ga ne bi radila ista ekipa. Pa cak ni onda, jer veliki grad je jedno, a malo, sarmantno mjesto drugo. Nisu slucajno dva najveca evropska strip festivala u (takoreci) selima - Lucca i Angouleme. Tamo doslovno cijeli grad zivi s tim festivalom. U Makarskoj to (jos) nije tako (uostalom, konkurencija ima desetljetnu tradiciju), ali je blizu. Ja sam Splicanin i volim svoj grad, ali mislim da je bolje da je festival u Makarskoj. A onima kojima je tih 60 km problem (POGOTOVO Splicanima, koji se nisu bas iskazali dolaskom)... ne trazite opravdanje za vlastitu lijenost.

Trouble will find me
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/05/2008 : 17:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Nije džaba Dekara htio jezu u uho da mi uvali.)




"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/05/2008 : 18:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
[quote]Originally posted by Renky
a zna se da si od tamo od kuda ti je žena


huh, šta sam onda ja, Madar?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 22/05/2008 : 18:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
Rado bih vidio poneki crtež ulovljen tijekom MaFesta..prednost Tex i MV.Ako vam nije tlaka,prikacite nešto prije nego završi na zidu.
PS.Nacuh da je i G.Parlov navratio,i da nije zaboravio crtati Texa.Pa,bilo bi lijepo vidjeti...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/05/2008 : 20:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Volim što napokon kucam s obje ruke pa reko da iskoristim priliku da se

ZAHVALIM SVIMA

koji su omogucili 3. MaFest kao i onima koji su svojim prisustvom, crtežima, pricama i potrošenim icima i picima doprinijeli da se tradicija nastavi! Nemam vremena s posla da se zahvaljujem svima ponaosob ali znate ko ste i zašto zaslužujete da vam imena ostanu urezana zlatnim slovima u istoriji stripa.

A sad, kako Renky rece, pošto treba educirati ljude, replike ala cart:

quote:
Originally posted by Pavel01
rekao bih da je makarska ipak dislocirana. taj festival je za split (koji oduvijek bijase vise-manje najjaci centar strip-zbivanja, sto dokazuje i porijeklo izdavaca, vecih strip-trgovaca, i sl.)


Da je Split išta bolji, 'lociraniji' od Makarske po bilo kojem pogledu, vec bi imao festival u toj tradiciji koju spominješ, a ne da vam neka tamo Makarska 'vukojebina' nabija komplekse niže vrijednosti, pa se kurcite da ste pametniji i bolji jer grad zauzima vecu površinu. Ovako, Split služi samo da gosti slete na aerodrom.



split nema zracnu luku, molit cu lijepo, iako se zove imenom te veleselendre

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/05/2008 : 21:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nema potrebe za tolikom svadjom.
Cinjenica je da bi festival u Splitu imao vise posjetitelja, ali je isto tako cinjenica da bi gotovo sigurno bio losiji, jedino ako ga ne bi radila ista ekipa. Pa cak ni onda, jer veliki grad je jedno, a malo, sarmantno mjesto drugo. Nisu slucajno dva najveca evropska strip festivala u (takoreci) selima - Lucca i Angouleme. Tamo doslovno cijeli grad zivi s tim festivalom. U Makarskoj to (jos) nije tako (uostalom, konkurencija ima desetljetnu tradiciju), ali je blizu. Ja sam Splicanin i volim svoj grad, ali mislim da je bolje da je festival u Makarskoj. A onima kojima je tih 60 km problem (POGOTOVO Splicanima, koji se nisu bas iskazali dolaskom)... ne trazite opravdanje za vlastitu lijenost.



je rajt. ka i ja. ili, jos gore, globinjo

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000