forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3825 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 17/04/2008 : 17:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
@ Kicho

A koji si ti šteker! :P

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 17/04/2008 : 19:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ako cete imati (ne)srece, i ja dolazim! Moj kapetan ima posla u Makarskoj. Mora se sastati sa "nekim" tipom. Kaže da su muška posla. Hmmm... tu je nešto sumnjivo...
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 17/04/2008 : 19:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Da,ovaj sportski dio je malo nezgodan u nedjelju popodne,necemo imat kad proslavit pobjedu!
Jedino da festu odradimo unaprijed u petak i subotu!

Inace program je "ugodno prenatrpan",sto je super!

Zakljucujem da bi Rockatansky trebao radit do kasno u noc,za stare partijanere,i nadam se da su kapaciteti frizidera zadovoljavajuci,da ne bi ponestalo recimo - hladne pive!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 17/04/2008 : 20:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Pa lani je radio do cca 4.30, ako ne i dulje.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 17/04/2008 : 22:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
gastone obeco si da ceš ti brinuti o pravom vinu, držim te za rijec, kad smo vec kod frižidera i hladne pive

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/04/2008 : 12:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

@ Kicho

A koji si ti šteker! :P


Naprotiv!
Morao sam uputiti momke iz PUKa....
Kažu da nikad culi za vas...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/04/2008 : 13:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by sonor

@ Kicho

A koji si ti šteker! :P


Naprotiv!
Morao sam uputiti momke iz PUKa....
Kažu da nikad culi za vas...




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 18/04/2008 13:27:15
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/04/2008 : 14:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

gastone, za basket nam ove godine osiguraj dvoranu barem 2 sata, prošle godine smo se jedva oznojili
i samo nemoj da je u cetvrtak, sve ostalo je u redu

ko pobjedi prošle godine?koliko je bilo ekipa ,nadam se da ce biti mjesta ove godine.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/04/2008 : 16:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by ken2

gastone, za basket nam ove godine osiguraj dvoranu barem 2 sata, prošle godine smo se jedva oznojili
i samo nemoj da je u cetvrtak, sve ostalo je u redu

ko pobjedi prošle godine?koliko je bilo ekipa ,nadam se da ce biti mjesta ove godine.


Dvije ekipe.
Ekipa Sjevera je pobjedila ekipu Jugu.
Ove godine je u planu cetiri ekipe za basket.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 18:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by ken2

gastone, za basket nam ove godine osiguraj dvoranu barem 2 sata, prošle godine smo se jedva oznojili
i samo nemoj da je u cetvrtak, sve ostalo je u redu

ko pobjedi prošle godine?koliko je bilo ekipa ,nadam se da ce biti mjesta ove godine.


Dvije ekipe.
Ekipa Sjevera je pobjedila ekipu Jugu.
Ove godine je u planu cetiri ekipe za basket.





koja nostalgija!! priznaj da je Mladen umijesao prste!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/04/2008 : 18:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
SHIT!
Tipfeler ...

ko Ludensov Tex......odma promjeni smisao
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 18:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
e, jedno slovo, jes vidijo
i onda kazu nije bitno... ali da kuze i znaju, bilo bi im

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

gastone, za basket nam ove godine osiguraj dvoranu barem 2 sata, prošle godine smo se jedva oznojili
i samo nemoj da je u cetvrtak, sve ostalo je u redu



Nemas problema! U totalnoj ludari sam proteklih par dana (mjeseci?!) pa nisam sve detalje iznio. Uglavnom, sad krecem s vijestima pa dok ne zavrsim sve.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

možda cu ipak onda morat ostat do ponedjeljka



To! Uvijek sam tvrdio da si ti pametna ljudina!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

@ Kicho

A koji si ti šteker! :P



Bolje ti je da se spremis za nastup. Mi smo najzahtjevnija kritika!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Pa lani je radio do cca 4.30, ako ne i dulje.



Isto ce biti i ove godine.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

gastone obeco si da ceš ti brinuti o pravom vinu, držim te za rijec, kad smo vec kod frižidera i hladne pive



U to budi siguran.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Vidim da je sve preokrenuto, skroz nova mjesta za tribine. Ti hoteli su blizu ili dalje?



Ne brini. Sve je pod kontrolom. Sad ces sve moci procitati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dmar
možda cu ipak onda morat ostat do ponedjeljka



A možda bi vam mogli ponuditi da pocnemo mec sa 0:2 pa da bar prvih 5 minuta tekme bude zanimljivo

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 21:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Dakle, po povratku iz Ljubljane gdje nam je bilo sjajno, vrijeme je da u detalje pojasnimo ovogodisnji MaFest.

Da bi bilo preglednije, odvojit cu to po postovima, uz nadu da mi moderatori to nece uzeti za zlo.

SPORTSKI DIO MAFESTA

Ove godine odlucili smo ga prebaciti u nedjelju jer nam je cilj jedan dan ostaviti za cjelodnevno druzenje. Naime, zbog brojnih dogadjanja, jednostavno ne postoji mogucnost staviti ga u bilo koje drugo vrijeme osim eventualno u petak ujutro, no misljenja smo da ce tada biti manje ljudi (zbog posla) nego u nedjelju u 13.30h. Razumijem dmara kada kaze da oni koji dodju izdaleka se trebaju i vratiti kucama, no bas zato smo i stavili od 13.30h pa naprijed. Kao sto rekoh do ZG-a je 4 sata spore voznje, a do npr. Osijeka ili Slovenij jos + 2. Uglavnom, podnosljivo je. E sad, ako netko bude zelio da se malo zagrijemo i u petak - super! Tu smo da takve stvari dogovorimo. Sve u svemu, u nedjelju se istrcimo, a onda na pivo/vino/zestu/caj, pa potom na veceru i onda na kraju u Rockyja. Tko prezivi, u ponedjeljak ce kuci.

Kako su nakon proslogodisnjeg MaFesta izrazene zelje da se malo sportski dio prosiri, ove godine imat cemo po 4 malonogometne i basketaske ekipe te cemo odigrati jedan turnirski sistem: polufinale / finale / za trece mjesto. Da bi sve to bilo kako treba, potrebni su nam i izbornici koji ce se brinuti o svojim ekipama i koji ce voditi racuna o pripremi svojih igraca.

Dakle, IZBORNICI su sljedeci:

Mali nogomet:

Globinjo
Veribed
Sandi -Striparnica- Buch
Rizbo

Svaki od njih je igrac-trener i u ekipi mora imati minimalno 8 igraca (izbornik + 7). Prijavu sastava + ime ekipe ocekujem do utorka 22.04., tako da mozemo pripremiti kvalitetne promotivne materijale s posebnim osvrtom na kvalitetu svakog od igraca.

Za basket vrijede iste stvari vezano uz prijavu sastava i ime, a minimalni broj igraca je 1+4, tj. izbornik (koji je ujedno i igrac) + 4 playera.

A IZBORNICI za basket su:

Aco
Kico (vjerovali ili ne, ove godine zna razliku izmedju kosarkaskog i nogometnog igralista, sto prosle godine nije bio slucaj)
Frano Petrusa
Tico Tikulin

Vec sada vidim kako ce se ushiceni novinari razbacivati epitetima pokusavajuci docarati epsku borbu na centarskim pozicijama izmedju Kice i Tice! Jebes ti 30 centimetara razlike...

Eto, to je to. Izbornici, krenite u lov na igrace! Prijelazni rok je i sluzbeno OTVOREN!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 18/04/2008 23:00:31
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
A evo i pojasnjenja oko MJESTA DOGADJANJA ovogodisnjeg Mafesta.

Naravno, svi znate da su prva 2 bila u Art Cafeu. I vise-manje svi znate koliko smo se ubijali da ga dovedemo u koliko-toliko normalno stanje + koliko smo se namucili da ga odrzavamo tijekom MaFesta. Poseban problem bilo je srediti ga nakon koncerta, tako da se sutra opet mogu odrzavati tribine, a bez da se osjeti proliveno pivo, zesta itd., a da ne govorim kako smo zbog toga ciscenja do rane zore morali propustati partyje s ekipom koja je dosla zajebavati se s nama. Uglavnom, ove godine odlucili smo okrenuti plocu i zakupili kongresnu dvoranu hotela "Park" u Makarskoj koja je sjajna za ovakve prigode. Evo, bacite oko:

http://www.parkhotel.hr/519/razgovor-ugodni-akm/

Sto se hotela "Meteor" tice, on je odmah do hotela "Park", tako da ga sigurno necete promasiti. Evo i njegov link:

http://www.hoteli-makarska.hr/Hoteli/Meteor/Ponudahotela/tabid/92/Default.aspx

Naravno, pitate se gdje je to. E pa, da ste i majstori za izgubiti se, ovdje vam to nece biti moguce! Naime, kad dodjete negdje na rivu u Makarsku i parkirate se, vise auto necete morati paliti jer vam je sve u desetak minuta pjesice rivom. Od Kaciceva trga koji je u centru, pa sve setnice uz more, uz koju su oba prije spomenuta hotela, treba vam svega 10-ak minuta lagane setnjice i jedino sto trebate paziti jest da se ne odmaknete od mora. Dakle, sve je uz more i to je ono na sto smo posebno obratili pozornost jer nas je puno proslogodisnjih posjetitelja pitalo postoji li mogucnost da to malo "maknemo prema moru" jer je dosadno po cijeli dan "sjediti u zatvorenome". Na nacin kako smo koncipirali ovogodisnji festival, takvih problema nece biti jer je Book Cafe na Kacicevu trgu u samome centru, Galerija "Art & Craft" na rivi, a "Galerija Gojak" je ona galerija uz Art Cafe, gdje je prosle godine bila Filippuccijeva izlozba. Uglavnom, uz sve ovo sto sam naveo, detaljan plan grada + sve informacije o svim dogadjanjima docekat ce vas u besplatnim festivalskim novinama, kao i tijekom prethodna dva MaFesta.

Uf, valjda nisam nista zaboravio.

Uglavnom, pitajte ako nesto nije jasno.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 18/04/2008 22:14:11
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
e da...prodane duše tipa sonor i ostali ne dolaze u obzir

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Dalje, BURZA STRIPOVA.

Siguran sam da ce se mnogi pitati gdje ce biti burza stripova ako se ne odrzava sve na jednome mjestu. Naravno, i o tome smo razmisljali i, vjerujem, dosli do najboljeg moguceg rjesenja.

Dakle, u petak ce se prakticki sve odrzavati u hotelu "Park", sto znaci da ce i svi standovi biti tamo. U subotu ce se prakticki sve do 17.30h odrzavati u Book Cafeu tako da ne bi bilo smisla da za to vrijeme burza bude u "Parku". Zbog toga, svi stripovi u subotu ujutro bit ce prebaceni na Kacicev trg, pored Book cafea, tako da budu dostupni svima koji budu cekali na potpise specijalnih gostiju festivala, a po pocetku tribina u subotu navecer + potpisivanja u nedjelju, opet ce biti u "Parku". Uglavnom, gdje su dogadjanja, tu ce biti i burza!

Sto se prebacivanja tice, svim izdavacima koji se odluce prodavati na MaFestu u onih 20% od prodaje koje placaju festivalu za koristenje standa bit ce ukljuceno i besplatno prebacivanje s jednog na drugo mjesto prodaje. Dakle, ne moraju se brinuti da ce se morati zajebavati oko toga.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000