forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
A treba li Hajduckoj momcadi mozda pomocni trener, maser , ili zastrasivac sudaca?
Ako ne treba maser mogu biti i mesar u obrani. Radijus kretanja metar i pol al tu trava ne raste... pa da je sto puta umjetna!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...



Na raspolaganju sam, izbornice!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
AKREDITACIJE

Jasno, i ove godine bit ce popusta na MaFestu (restorani, cafe barovi, besplatne info fascikle itd.), a moci ce ih koristiti iskljucivo oni koji imaju akreditacije festivala. Dakle, za akreditirati se dovoljno je poslati ime, prezime i adresu na: darijo@mastripfest.com

Ostalo je na nama.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

A treba li Hajduckoj momcadi mozda pomocni trener, maser , ili zastrasivac sudaca?
Ako ne treba maser mogu biti i mesar u obrani. Radijus kretanja metar i pol al tu trava ne raste... pa da je sto puta umjetna!


treba nam hercegovacdakle,primljen si

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Bilježim se sa štovanjem

..."Oduvijek sam se samo pripremao za ovaj trenutak i znao sam da me izbornik nece zaobici. Cast je biti pozvan u takvu ekipu koja je sastavljena od vrhunskuh znalaca. Na nama je da se odužimo maksimalnim zalaganjem na pripremama... i rasturimo one sjevernjacke luzere koji pojma nemaju i samo traženekerazlogekakobiopravdalisvojgubitnickimentalitetifrustriranostzbogcinjenicedanemajušanseumedusobnomsrazu"...

( Citat iz intervjua za SN od nedjelje 20.travnja,2008. )


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.


MENI RIJEŠI SOBU DO IRENINE,I IMAŠ ME

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
MENI RIJEŠI SOBU DO IRENINE,I IMAŠ ME



Moga bi ti lako od "moderatorice" popušit rekordni ban na ovom forumu

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
na prvoj strani topica cu dodavati igrace,tj. tko ce za koga igrati...ostavljajte,kao što maloprije rekoh svoje želje ovdje ili doticnim izbornicima na mail,sms,pm...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 22:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by globinjo
MENI RIJEŠI SOBU DO IRENINE,I IMAŠ ME



Moga bi ti lako od "moderatorice" popušit rekordni ban na ovom forumu


moderatorica misli da je mafest odgoden za jesen

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by globinjo
MENI RIJEŠI SOBU DO IRENINE,I IMAŠ ME



Moga bi ti lako od "moderatorice" popušit rekordni ban na ovom forumu




And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 18/04/2008 : 23:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
decki i ja bi zaigrala nogomet s vama
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.



ja bih lektorirao greske na novcanicama prikupljenima od prodaje po štandovima

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

decki i ja bi zaigrala nogomet s vama



htjela si reci biljar?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
mislim da bi za mafest sportove, posebno basket, jer je za to malo teže složit ekipe, trebalo otvorit posebne topike, u sportskom podforumu
pa neka se jave zainteresirani, visina, težina, pozicija, GODINE, a izbornici neka biraju
a možemo se i korigirati na licu mjesta, odigrat par basketa pa na pivo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

decki i ja bi zaigrala nogomet s vama


imaš 4 izbornika,pa biraj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by nika331

decki i ja bi zaigrala nogomet s vama



htjela si reci biljar?


stari pervertit

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by nika331

decki i ja bi zaigrala nogomet s vama



htjela si reci biljar?


stari pervertit



bolje i to nego uvrijedjena dama u oblicju narodnih heroja nob-a tipa ''pucajte u junacka prsa, umirem za slobodu, al se nesto cesto oglasavam i nikako da odapnem''

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
HUMANITARNA AUKCIJA

Humanitarna aukcija je nesto na sto smo posebno ponosni. Prve godine pomogli smo malenoj Karli Lesch da ode na delikatnu operaciju srca u Austriju i presretni smo sto je sve proslo kako treba i sto je Karla danas zdrava curica! Prosle godine aukcija je bila priredjena za malenoga Marina Radica koji, bas kao i njegov brat, boluje od jako rijetke nasljedne bolesti koja se manifestira tumorom na oku. Sretni smo sto smo i njemu i njegovoj obitelji barem malo pomogli u borbi s okrutnom stvarnoscu.

I ove godine, svi crtaci koji dolaze na MaFest donirat ce svoje originale koji ce biti licitirani na aukciji priredjenoj u korist sedmogodisnje Srdjane Jelavic. Kao i svake godine, apeliram na sve vas da se odazovete ovoj humanitarnoj aukciji, a sva prikupljena sredstva bit ce odmah po zavrsetku aukcije predana roditeljima koji ce doci i prisustvovati MaFestu. Nas moto je 'tko daje odmah, duplo daje', tako da cemo, bas kao i na prethodna dva MaFesta, sva sredstva odmah predati roditeljima koji ce ih, sigurni smo, iskoristiti na najbolji moguci nacin, a svi mi moci cemo biti ponosni jer smo ucinili jedno veliko, veliko djelo i svima pokazali kako su srca stripofila - ogromna!

Evo i pisma Srdjanine majke, Maje, koje upucuje svima nama:

Srdjana je djevojcica rodjena u 30. tjednu trudnoce. Tezila je 1650 grama i bila svega 40 cm velika. Tri dana po rodjenju, Srdjana je ostala bez kisika što je izazvalo celebralno krvarenje, usljed cega je dio mozga ostecen, te su lijecnici ustvrdili dijagnozu cerebralne paralize oblika tetrapareze (ostecenje motorike svih udova). Danas je Srdjana motoricki vrlo ogranicena, a njena samostalnost je posve limitirana; ne sjedi, ne hoda, ne govori, te ovisi o pomoci svojih roditelja i ortopadskih pomagala. Danas nasa Srdjana ide u prvi razred OS Rudes, mentalno je zdrava djevojcica i lijepo napreduje. Svakodnevno provodi vjezbe rehabilitacije (fizoterapeut, logoped, radna terapija) i ucenje gradiva prvog razreda.
Obzirom da pomaka kod Srdjane svakako ima, malih no ipak znacajnih, zeljeli bismo pomoci našoj djevojcici na bilo koji nacin da bude zdravija i u mogucnosti da samostalno izvrsava dnevne potrebe. Culi smo za uspjesno lijecenje tradicionalnom kineskom medicinom od roditelja koji su imali dijete kojeg su doktori otpisali, a danas je to skoro zdrav djecak. U nadi da je to moguce, zelimo i mi omoguciti odlazak Srdjane na taj program, jer jos uvijek nismo odustali da popravimo njeno zdravstveno stanje.
Lijecenje u Kini se odvija sukladno tradicionalnoj kineskoj medicini uz primjenu akupunkture, ljekovitih trava i drugih tradicionalnih metoda... Upoznali smo ljude sa gotovo nevjerojatno dobrim rezultatima koji su prosli program, pa stoga zelimo i mi pokusati uciniti zivot jedne lijepe pametne djevojcice jos boljim.

Maja Jelavic


A evo i malene Srdjane za koju cemo ove godine prikupljati sredstva:



NE ZABORAVITE: HOTEL "PARK", SUBOTA 17.05. U 18 SATI!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/04/2008 : 23:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/04/2008 : 23:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

HUMANITARNA AUKCIJA

Humanitarna aukcija je nesto na sto smo posebno ponosni. Prve godine pomogli smo malenoj Karli Lesch da ode na delikatnu operaciju srca u Austriju i presretni smo sto je sve proslo kako treba i sto je Karla danas zdrava curica! Prosle godine aukcija je bila priredjena za malenoga Marina Radica koji, bas kao i njegov brat, boluje od jako rijetke nasljedne bolesti koja se manifestira tumorom na oku. Sretni smo sto smo i njemu i njegovoj obitelji barem malo pomogli u borbi s okrutnom stvarnoscu.

I ove godine, svi crtaci koji dolaze na MaFest donirat ce svoje originale koji ce biti licitirani na aukciji priredjenoj u korist sedmogodisnje Srdjane Jelavic. Kao i svake godine, apeliram na sve vas da se odazovete ovoj humanitarnoj aukciji, a sva prikupljena sredstva bit ce odmah po zavrsetku aukcije predana roditeljima koji ce doci i prisustvovati MaFestu. Nas moto je 'tko daje odmah, duplo daje', tako da cemo, bas kao i na prethodna dva MaFesta, sva sredstva odmah predati roditeljima koji ce ih, sigurni smo, iskoristiti na najbolji moguci nacin, a svi mi moci cemo biti ponosni jer smo ucinili jedno veliko, veliko djelo i svima pokazali kako su srca stripofila - ogromna!

Evo i pisma Srdjanine majke, Maje, koje upucuje svima nama:

Srdjana je djevojcica rodjena u 30. tjednu trudnoce. Tezila je 1650 grama i bila svega 40 cm velika. Tri dana po rodjenju, Srdjana je ostala bez kisika što je izazvalo celebralno krvarenje, usljed cega je dio mozga ostecen, te su lijecnici ustvrdili dijagnozu cerebralne paralize oblika tetrapareze (ostecenje motorike svih udova). Danas je Srdjana motoricki vrlo ogranicena, a njena samostalnost je posve limitirana; ne sjedi, ne hoda, ne govori, te ovisi o pomoci svojih roditelja i ortopadskih pomagala. Danas nasa Srdjana ide u prvi razred OS Rudes, mentalno je zdrava djevojcica i lijepo napreduje. Svakodnevno provodi vjezbe rehabilitacije (fizoterapeut, logoped, radna terapija) i ucenje gradiva prvog razreda.
Obzirom da pomaka kod Srdjane svakako ima, malih no ipak znacajnih, zeljeli bismo pomoci našoj djevojcici na bilo koji nacin da bude zdravija i u mogucnosti da samostalno izvrsava dnevne potrebe. Culi smo za uspjesno lijecenje tradicionalnom kineskom medicinom od roditelja koji su imali dijete kojeg su doktori otpisali, a danas je to skoro zdrav djecak. U nadi da je to moguce, zelimo i mi omoguciti odlazak Srdjane na taj program, jer jos uvijek nismo odustali da popravimo njeno zdravstveno stanje.
Lijecenje u Kini se odvija sukladno tradicionalnoj kineskoj medicini uz primjenu akupunkture, ljekovitih trava i drugih tradicionalnih metoda... Upoznali smo ljude sa gotovo nevjerojatno dobrim rezultatima koji su prosli program, pa stoga zelimo i mi pokusati uciniti zivot jedne lijepe pametne djevojcice jos boljim.

Maja Jelavic


A evo i malene Srdjane za koju cemo ove godine prikupljati sredstva:



NE ZABORAVITE: HOTEL "PARK", SUBOTA 17.05. U 18 SATI!!!



-Dado,bilo bi dobro da orginale,za ovu aukciju,kada ih budete imali u rukama,skenirate i postavite na ovu stranicu,da vidimo o cemu se radi i što ce na aukciji biti.Takoder,ukoliko posjeduješ broj tekuceg racuna,postavi ga ovdje ili mi ga pošalji na mail.Pozdrav
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 18/04/2008 : 23:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Evo Izbornice Dveribad, prijavljujem se u ekipu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/04/2008 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/04/2008 : 23:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by no1

Evo Izbornice Dveribad, prijavljujem se u ekipu.



-Cestitam,prvo pa muško!
-Nadam se da si primjetio da nam je ekipa malo "pickasta",ali cestitam na prijavi!-Svakom clanu moje ekipe poklanjam majicu i jedan strip!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/04/2008 : 23:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala



-A,dobro,vidjet cemo kakav si golman kad ugledaš tri lopte pod nosom!!!!!
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000