forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2008 : 00:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala




-Dobro,obzirom da ste jaki,"druže" izbornice,predlažem da se vaša ekipa zove-"PIZDUNI"!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2008 : 00:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Ovi koje ce vodit rizbozg bi se mogli zvat "ŠPORKACUNI"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala
[/quote]

s obzirom na lanjski pothvat i gol stoljeca (''smetalo mi sunce''), vidim da si ove godine odlucio da imate istovremeno 4 vratara

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2008 : 00:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by globinjo


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala



s obzirom na lanjski pothvat i gol stoljeca (''smetalo mi sunce''), vidim da si ove godine odlucio da imate istovremeno 4 vratara

[/quote]

..
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 00:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
uz 2 globija gol ne moze upast ni teorijski, makar igrali u sustavu sa 3 sunca

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2008 : 01:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
mi smo MLATIMUDANI

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2008 : 01:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......


nema problema,meni ce biti dovoljni gaston,renky i ja na vratima da vas dobijemo...nije šala




-Dobro,obzirom da ste jaki,"druže" izbornice,predlažem da se vaša ekipa zove-"PIZDUNI"!


pizduni mogu biti samo rizbini

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/04/2008 : 01:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI




And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/04/2008 : 01:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI







Sorry ljudi OFF TOPIC samo na sekundu! Gaston osim sto je bez skalpa slabo cuje a vjerojatno i vidi!

Imas ti PM, a na mobitelu 2 smsa u zadnjih sat vremena.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2008 : 01:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
dakle,muzuviri,mlatimudani,pizduni...cetvrti(sandijevi)bi mogli biti
cimprici ili paštroci...to su neki vlaški izrazi koji su mi ostali u uhu još od ranog djetinjstva,samo znam da nešto slicno znace kao i prva tri imena

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2008 : 03:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI



-.....dobar!!!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2008 : 03:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI



-.....dobar!!!!!


muzuviru,imaš pm!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 19/04/2008 : 07:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Eh da nisam izgubljen slucaj, i da sam dovoljno star, ja bi igrao za...MLATIMUDANE!!! Možda živim u Zagrebu, ali ipak sam Jelaska i splicanin u duši.

Edited by - mali od palube on 19/04/2008 07:11:23
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 19/04/2008 : 09:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by no1

Evo Izbornice Dveribad, prijavljujem se u ekipu.



-Cestitam,prvo pa muško!
-Nadam se da si primjetio da nam je ekipa malo "pickasta",ali cestitam na prijavi!-Svakom clanu moje ekipe poklanjam majicu i jedan strip!



Primjetio,nego nisi ti to bez raloga prijavio,kontaš kakvi su protivnici i s ovakom ekipom imamo prvo mjesto.
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 19/04/2008 : 10:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
risbo igram samo za tebe
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/04/2008 : 11:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI



OK Mlatimudane br. 1 prijavljujem se u ekipu, i skroz mi se svidja tvoja ideja o nekoj kotizaciji za humanitarne svrhe tako i da sam za to!!


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15534 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/04/2008 : 11:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

risbo igram samo za tebe



sad sam tek videl proglas - makar bu teško skupit momcad za nedelju popodne

PLAVA OLUJA ili možda PLAVI TSUNAMI SA SJEVERA igra u sastavu (pokrovitelj sastava naš dragi g.MAMIC sa svojim ciganskim bendom DAJ KUNU GAZDA DA TI SVIRAM )

dmar,risbo,dok lester
moraju se izjasniti dal su za sonor,prodigy,darth-vader,dcopic,DARKWOD DEVIL,
ako dode supermark,vikic
nadam se i nika 331 jel je ipak sjevernjakinja - makar bi ju hteli kupit ko kranjcara ali neide to
za ostale bumo vidli kad potpišu novi milijunski ugovor

ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 21/04/2008 08:42:20
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/04/2008 : 11:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg
ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja


Onda ne vjerujem da ce sonor proc testiranje...!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/04/2008 : 11:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston
Bolje ti je da se spremis za nastup. Mi smo najzahtjevnija kritika!


Ma,mi smo ništa naspram ovih iz PUKa
vidiceš kad se popneš na binu!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15534 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/04/2008 : 11:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by risbozg
ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja


Onda ne vjerujem da ce sonor proc testiranje...!



on je iznimka koja potvrduje pravilo - on je plav u duši - to se isto racuna

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3825 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 13:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by sonor

@ Kicho

A koji si ti šteker! :P



Bolje ti je da se spremis za nastup. Mi smo najzahtjevnija kritika!



du not vori, pij cappy!

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3825 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 14:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

e da...prodane duše tipa sonor i ostali ne dolaze u obzir



da nije bilo mene bila bi lagana popaljotka!
ako je moga niko u hajduk, onda mogu i ja za quazi "bile"!

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3825 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 19/04/2008 : 14:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mi smo MLATIMUDANI



to si ti davno dokaza!

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 19/04/2008 : 18:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......



S obzirom da imaš golmana - igram za globinja.
A s tvojom ekipom cemo se družit izvan sportskih terena...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 19/04/2008 : 18:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

bilo bi ok,npr. da svi koji ce sudjelovyti u sportskim aktivnostima uplate kotizaciju,svaki clan ekipe...naravno,sav novac ide za malu srdanu...ili neki nagradni fond za pobjednika,naravno,fond opet ide za malu srdanu...uglavnom,nešto u tom stilu...



Odlicna ideja.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000