forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 19/04/2008 : 20:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
joooooooooooooj nadam se da cu moci doci ove godine
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 19/04/2008 : 21:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by globinjo

u mojoj ekipi mogu igrato samo i iskljucivo hajdukovci...dakle:renky,gaston,76,columbo,tafra,markos,zvir,jaki,moja malenkost...prijavite se meni na pm,e mail ili ovdje...


ako sam koga zaboravio,a da je naš,nek se prijavi...



--A,to nece ic!-Obzirom da Gaston i Renky igraju nogomet i više nego odlicno(jer treniraju),svakako cemo inzistirat da ne budu u jednoj ekipi.Obzirom da je više zajebancija,bilo bi dobro da ne shvacate tu šalu ozbiljno,vec kao druženje u kojem pobjednik nije bitan.Kako bih docarao što sam htio rec,odmah prijavljujem ekipu,a svi koji žele biti dio te ekipe,slobodno se prijavite,jer sve primamo bez obzira na godine,kilažu,dvije lijeve ili desne noge,nosite li hlace ili suknju,.....apsolutno ništa nije bitno.-Uglavnom pocetnih 7 imamo,a to su;
-golman,-ginko(blažen medu ženama)

-obrana;-Martina,Silvija,Ružica

-sredina;-Darija,Sandra,Milana

-napad;-Meriem

-trener i lijecnik(maser);-dveribad


-Ponavljam,svi koji žele bit dio ovog nepobjedivog i ljepog sastava(golman,doduše poprilicno kvari prosjek),neka se slobodno prijave,sve prihvacamo!!
-Eto,to bi bilo sve za sada,uz napomenu da nije šala!Poz......




svida mi se ova ekipa
al necu bit u nedilju u to vrime u makarskoj - opet pricest
inace bi se tute prijavija
ma ..piši me ka rezervinu rezervu

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2008 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by risbozg
ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja


Onda ne vjerujem da ce sonor proc testiranje...!


oce,oce,on je njihov

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/04/2008 : 00:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja



plavu krv imaju oni koju u njoj imaju baker (hemocianin)....a to su puževi

dakle ime ekipe može biti Purger Snails
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2008 : 03:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by dmar

risbo igram samo za tebe



sad sam tek videl proglas - makar bu teško skupit momcad za nedelju popodne

PLAVA OLUJA ili možda PLAVI TSUNAMI SA SJEVERA igra u sastavu (pokrovitelj sastava naš dragi g.MAMIC sa svojim ciganskim bendom DAJ KUNU GAZDA DA TI SVIRAM )

dmar,risbo,
moraju se izjasniti dal su za sonor,prodigy,darth-vader,dcopic,DARKWOD DEVIL,
ako dode supermark,vikic
nadam se i nika 331 jel je ipak sjevernjakinja - makar bi ju hteli kupit ko kranjcara ali neide to
za ostale bumo vidli kad potpišu novi milijunski ugovor

ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja





P.S. Nije valjda da ti Dok nece igrati?!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 20/04/2008 : 11:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by dmar

risbo igram samo za tebe



sad sam tek videl proglas - makar bu teško skupit momcad za nedelju popodne

PLAVA OLUJA ili možda PLAVI TSUNAMI SA SJEVERA igra u sastavu (pokrovitelj sastava naš dragi g.MAMIC sa svojim ciganskim bendom DAJ KUNU GAZDA DA TI SVIRAM )

dmar,risbo,
moraju se izjasniti dal su za sonor,prodigy,darth-vader,dcopic,DARKWOD DEVIL,
ako dode supermark,vikic
nadam se i nika 331 jel je ipak sjevernjakinja - makar bi ju hteli kupit ko kranjcara ali neide to
za ostale bumo vidli kad potpišu novi milijunski ugovor

ZA OSTALE PRIJEM OTVOREN

testiranje krvi na cisto plavo da se vidi da je bez imalo primjesa bijeloga u subotu noc prije dvoboja




Zbog moje boje vena, jedino gdje se vidim je kod Rizbe u Plavom Tsunamiju,pa eto biljezim se sa stovanjem.
pocinjem s kondicionim pripremama,a ponjet cu ove godine i ozbiljne tenisice!
Vidim da si zaboravio Doca Lestera koji je prosle godine bio cvrsta karika koja bi nam mogla nedostajati.
Kad slozimo ekipu,bilo bi dobro dogovoriti taktiku(recimo pred Rockatanskyim),kako protiv Juga,a posebno kako protiv Dveribadovih "tetkica"

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 20/04/2008 : 11:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
a di cete sa plavo bijelim deckima, oliti neverom sa kvarnera, bit ce nas nekoliko-nadam se

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/04/2008 : 12:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

a di cete sa plavo bijelim deckima, oliti neverom sa kvarnera, bit ce nas nekoliko-nadam se


Vi se sakupite,a mjesta na terenu se uvijek nade...!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/04/2008 : 13:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
hocu istinu na sunce!!!! je li stric martin odao tajnu dana od 48h organizatorima mafesta....kako bi inace sve to stalo u tih par dana...a sve me nekako srsi prolaze da sam okasnio sa hvatanjem forme da se sva ta zbivanja pohvataju....
a tek kako je krenulo sa strip autorima za koju godinu ce odnos biti 1:1 jer se broj ovih povecava ocito u faktorijelima....
sjajno! Ovo nisu Frankenheimerovih sedam dana u svibnju, Vec Mafestovih 4 dana u svibnju....sa tendencijom rasta na zadovoljstvo sviju nas
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 20/04/2008 : 16:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Varaš se, prijatelju, jer sumnjaš u formu. Ne treba ti. Jednostavno dodeš ... i uživaš. Meni ne nedostaje forma, samo da je skratiti ovo cekanje...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/04/2008 : 18:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

sjajno! Ovo nisu Frankenheimerovih sedam dana u svibnju, Vec Mefistovih 4 dana u svibnju... s tendencijom rasta na zadovoljstvo sviju nas




Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/04/2008 : 20:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Varaš se, prijatelju, jer sumnjaš u formu. Ne treba ti. Jednostavno dodeš ... i uživaš. Meni ne nedostaje forma, samo da je skratiti ovo cekanje...


živu istinu zboriš....
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/04/2008 : 20:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by rommel

sjajno! Ovo nisu Frankenheimerovih sedam dana u svibnju, Vec Mefistovih 4 dana u svibnju... s tendencijom rasta na zadovoljstvo sviju nas






Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2008 : 23:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Evo, vrijeme je i za prvu promjenu u programu ovogodisnjeg MaFesta. Naime, Drzavni inspektorat RH je nocas zatvorio CB Rockatansky na 30 dana zbog prekoracenja radnog vremena! Dakle, sve ono sto je bilo planirano za u Rockyja morat cemo prebaciti u neki drugi cafe bar / klub, a vise detalja o tome mozete ocekivati u iducih nekoliko dana. Uglavnom, problema za promjenu nece biti, ali zao mi je Rockyja... Jebiga.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 20/04/2008 23:20:22
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/04/2008 : 23:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Evo, vrijeme je i za prvu promjenu u programu ovogodisnjeg MaFesta. Naime, Drzavni inspektorat RH je nocas zatvorio CB Rockatansky na 30 dana zbog prekoracenja radnog vremena! Dakle, sve ono sto je bilo planirano za u Rockyja morat cemo prebaciti u neki drugi cafe bar / klub, a vise detalja o tome mozete ocekivati u iducih nekoliko dana. Uglavnom, problema za promjenu nece biti, ali zao mi je Rockyja... Jebiga.


SHIT
daj nadi neki ali samo da je rock dir...a možemo otici i na neku plažu pa neka pilot glumi disk džokeja

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2008 : 23:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Gaston

Evo, vrijeme je i za prvu promjenu u programu ovogodisnjeg MaFesta. Naime, Drzavni inspektorat RH je nocas zatvorio CB Rockatansky na 30 dana zbog prekoracenja radnog vremena! Dakle, sve ono sto je bilo planirano za u Rockyja morat cemo prebaciti u neki drugi cafe bar / klub, a vise detalja o tome mozete ocekivati u iducih nekoliko dana. Uglavnom, problema za promjenu nece biti, ali zao mi je Rockyja... Jebiga.


SHIT
daj nadi neki ali samo da je rock dir...a možemo otici i na neku plažu pa neka pilot glumi disk džokeja



Naravno da ce biti rock djir i naravno da imam vec dvije opcije. Trebam se odluciti za jednu.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/04/2008 : 00:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
uuu, velika šteta za rockya

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/04/2008 : 01:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 08:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Evo, vrijeme je i za prvu promjenu u programu ovogodisnjeg MaFesta. Naime, Drzavni inspektorat RH je nocas zatvorio CB Rockatansky na 30 dana zbog prekoracenja radnog vremena! Dakle, sve ono sto je bilo planirano za u Rockyja morat cemo prebaciti u neki drugi cafe bar / klub, a vise detalja o tome mozete ocekivati u iducih nekoliko dana. Uglavnom, problema za promjenu nece biti, ali zao mi je Rockyja... Jebiga.


steta za Rockya jedna od lokacija di cesto znam visiti po dolasku u MA...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 21/04/2008 : 08:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Šteta. Kako necija trenutacna glupost može dovesti do ovakve reakcije inspektorata i to sa velikim posljedicama (pred sezonu).
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/04/2008 : 09:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Moga bi sad malo i ja (Renky, you asked for it:):

Prvo, svaka cast šta Mafest uopce postoji, svatko tko napravi nešto iz nicega zaslužuje poštovanje.

Sad mogu malo žešce:)

Pogledajte objektivno, kakav je ovo program? Valjda bi ga u marketingu oznacili kao ciljanog za "Male 18-34" publiku, znaci manje-više studentariju, nešto kao razne Elektrijade, Ekonomijade i slicne. Balun, košarka, rock party, kafici do jutra, di si stari, nismo se vidili od prošle stripijade.

Tribine sa autorima, valjda ukomponirane sa seansama žicanja crteža, jedino su izgleda šta ima veze sa stripovima i ukoliko nisu u udarnom terminu, pretpostavljam da ce biti otužno posjecene kao neke usput organizirane prošlih godina.

Nema predstavljanja izdavaca, možda zato jer više nije onakav zamah kao prošle dvije godine, pa se i nema puno toga za predstaviti. Nema zanimljivih predavanja, paralelnih programa, ako niste clan putujuceg cirkusa skoro da nema ništa.

Lokacije su malo rastegnute, 4 dana isto tako. Bilo bi prekrasno da festival ove godine bude pun ljudi i sve bude popunjeno, ali bojim se da ce praznina biti kontraproduktivna.

Pozvanim autorima ce biti dobro, žicarima crteža takoder, kao i organizatorima i "studentariji" iz putujuceg cirkusa, moja procjena 100-njak ljudi, šta sa knjižnicama skoro osigurava dobar start bilo kojeg HC izdanja:)

Možda malo cinicno, ali u dobroj namjeri, jbga, ipak više nisam u 18-34.



www.stripgen.com
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 09:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Moga bi sad malo i ja (Renky, you asked for it:):

Prvo, svaka cast šta Mafest uopce postoji, svatko tko napravi nešto iz nicega zaslužuje poštovanje.

Sad mogu malo žešce:)

Pogledajte objektivno, kakav je ovo program? Valjda bi ga u marketingu oznacili kao ciljanog za "Male 18-34" publiku, znaci manje-više studentariju, nešto kao razne Elektrijade, Ekonomijade i slicne. Balun, košarka, rock party, kafici do jutra, di si stari, nismo se vidili od prošle stripijade.

Tribine sa autorima, valjda ukomponirane sa seansama žicanja crteža, jedino su izgleda šta ima veze sa stripovima i ukoliko nisu u udarnom terminu, pretpostavljam da ce biti otužno posjecene kao neke usput organizirane prošlih godina.

Nema predstavljanja izdavaca, možda zato jer više nije onakav zamah kao prošle dvije godine, pa se i nema puno toga za predstaviti. Nema zanimljivih predavanja, paralelnih programa, ako niste clan putujuceg cirkusa skoro da nema ništa.

Lokacije su malo rastegnute, 4 dana isto tako. Bilo bi prekrasno da festival ove godine bude pun ljudi i sve bude popunjeno, ali bojim se da ce praznina biti kontraproduktivna.

Pozvanim autorima ce biti dobro, žicarima crteža takoder, kao i organizatorima i "studentariji" iz putujuceg cirkusa, moja procjena 100-njak ljudi, šta sa knjižnicama skoro osigurava dobar start bilo kojeg HC izdanja:)

Možda malo cinicno, ali u dobroj namjeri, jbga, ipak više nisam u 18-34.





žesce a bez osnove nema smisla...
koliko se ja sijecam - gro vremena protekne ozbiljnim dijelu - dakle u razgovoru s autorima - no potrebno je kao i za svaku aktivno ucestvovanje publike - a nijednom do sada nije to izostalo - potpisivanje bude na kraju tribine i zlocesto ga je apostrofirati kao glavni razlog održavanja iste....vecini to sigurno nije glavni razlog dolaska...istina je da su prve godine neke ranije tribine bile manje posjecene - (na jednoj od istih bijah zahvalan Bogu što je to tako) ali one popodnevne udarne bijahu krcate....
18-34? jesu li ti manje vrijedni? pa i ti si u odredenom periodu bio pripadnik apostrofirane skupine i ne vjerujem da ti je to tada smetalo....a ionako nas ima daleko više van te skupine... što isto nema veze jer se ne dijelimo tako...
susreti s poznanicima pogotovo nekima koje nažalost sretnem samo ovako....je li to nešto loše? to mi je jedan od presudnih razloga dolaska...

Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/04/2008 : 09:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by rommel
žesce a bez osnove nema smisla...
koliko se ja sijecam - gro vremena protekne ozbiljnim dijelu - dakle u razgovoru s autorima - no potrebno je kao i za svaku aktivno ucestvovanje publike - a nijednom do sada nije to izostalo - potpisivanje bude na kraju tribine i zlocesto ga je apostrofirati kao glavni razlog održavanja iste....vecini to sigurno nije glavni razlog dolaska...istina je da su prve godine neke ranije tribine bile manje posjecene - (na jednoj od istih bijah zahvalan Bogu što je to tako) ali one popodnevne udarne bijahu krcate....
18-34? jesu li ti manje vrijedni? pa i ti si u odredenom periodu bio pripadnik apostrofirane skupine i ne vjerujem da ti je to tada smetalo....a ionako nas ima daleko više van te skupine... što isto nema veze jer se ne dijelimo tako...
susreti s poznanicima pogotovo nekima koje nažalost sretnem samo ovako....je li to nešto loše? to mi je jedan od presudnih razloga dolaska...




OK, sve je u redu, samo tako naprijed, ja to bez veze. Jipiii.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 10:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy


Vidim da si zaboravio Doca Lestera koji je prosle godine bio cvrsta karika koja bi nam mogla nedostajati.




ajde da neko misli i na mene hvala, hvala

ja dolazim s opremom i u nastupu me moze sprijeciti jedino diverzija (citaj: gaston i dado ce mi uvaljat obaveze oko talijana kako bi isli na ruku bijeloj ekipi)

nadam se da ce se okupiti cijela ekipa od prosle godine, a vidjet cu hoce li i simon doci (nase proslogodisnje pojacanje iz slovenije u zagorovoj majici)
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/04/2008 : 10:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Moga bi sad malo i ja (Renky, you asked for it:):

Prvo, svaka cast šta Mafest uopce postoji, svatko tko napravi nešto iz nicega zaslužuje poštovanje.

Sad mogu malo žešce:)

Pogledajte objektivno, kakav je ovo program? Valjda bi ga u marketingu oznacili kao ciljanog za "Male 18-34" publiku, znaci manje-više studentariju, nešto kao razne Elektrijade, Ekonomijade i slicne. Balun, košarka, rock party, kafici do jutra, di si stari, nismo se vidili od prošle stripijade.

Tribine sa autorima, valjda ukomponirane sa seansama žicanja crteža, jedino su izgleda šta ima veze sa stripovima i ukoliko nisu u udarnom terminu, pretpostavljam da ce biti otužno posjecene kao neke usput organizirane prošlih godina.

Nema predstavljanja izdavaca, možda zato jer više nije onakav zamah kao prošle dvije godine, pa se i nema puno toga za predstaviti. Nema zanimljivih predavanja, paralelnih programa, ako niste clan putujuceg cirkusa skoro da nema ništa.

Lokacije su malo rastegnute, 4 dana isto tako. Bilo bi prekrasno da festival ove godine bude pun ljudi i sve bude popunjeno, ali bojim se da ce praznina biti kontraproduktivna.

Pozvanim autorima ce biti dobro, žicarima crteža takoder, kao i organizatorima i "studentariji" iz putujuceg cirkusa, moja procjena 100-njak ljudi, šta sa knjižnicama skoro osigurava dobar start bilo kojeg HC izdanja:)

Možda malo cinicno, ali u dobroj namjeri, jbga, ipak više nisam u 18-34.



Neman baš vrimena za opširniji odgovor jer moran ic radit ali baš bi volija malo procakulati na ovu temu. Ako me netko ne preduhitri... budemo jer bi baš volija pokušati proniknuti u razloge... u... razloge...

Usput, po tko zna koji put ponavljamo... OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE... samim tim i za konstruktivne kritike.

Pipiiiii!!!!!!!!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000