forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/04/2008 : 10:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Neman baš vrimena za opširniji odgovor jer moran ic radit ali baš bi volija malo procakulati na ovu temu. Ako me netko ne preduhitri... budemo jer bi baš volija pokušati proniknuti u razloge... u... razloge...

Usput, po tko zna koji put ponavljamo... OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE... samim tim i za konstruktivne kritike.

Pipiiiii!!!!!!!!!!!



u razloge... u... razloge...

Je, baš bi bilo zanimljivo nac nešto smišno na moj racun, nikad nije dosta zajebancije na tudi racun. Je, ja sam u kurcu, ali to je moj problem. I budala sam, šta uopce ovde pišem, nikako da naucim. Aj možda mi ovaj put dode do mozga.

OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE

Nego kako. A sve šta se kaže, a nije "Jippii, Frane ne zaboravi priobuku ka prošle godine da nam ne smrdiš poslin utakmice kad budemo išli kod Joke u konobu" automatski ne može biti konstruktivno.

Jebate, poceo sam se gaditi i sam sebi sa ovakvim komentarima, vidite šta ste napravili od mene:) Necu više, stvarno. Do mozga, do mozga!!!

www.stripgen.com

Edited by - The Hammer of Hell on 21/04/2008 10:35:44
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/04/2008 : 10:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Moga bi sad malo i ja (Renky, you asked for it:):

Prvo, svaka cast šta Mafest uopce postoji, svatko tko napravi nešto iz nicega zaslužuje poštovanje.

Sad mogu malo žešce:)

Pogledajte objektivno, kakav je ovo program? Valjda bi ga u marketingu oznacili kao ciljanog za "Male 18-34" publiku, znaci manje-više studentariju, nešto kao razne Elektrijade, Ekonomijade i slicne. Balun, košarka, rock party, kafici do jutra, di si stari, nismo se vidili od prošle stripijade.

Tribine sa autorima, valjda ukomponirane sa seansama žicanja crteža, jedino su izgleda šta ima veze sa stripovima i ukoliko nisu u udarnom terminu, pretpostavljam da ce biti otužno posjecene kao neke usput organizirane prošlih godina.

Nema predstavljanja izdavaca, možda zato jer više nije onakav zamah kao prošle dvije godine, pa se i nema puno toga za predstaviti. Nema zanimljivih predavanja, paralelnih programa, ako niste clan putujuceg cirkusa skoro da nema ništa.

Lokacije su malo rastegnute, 4 dana isto tako. Bilo bi prekrasno da festival ove godine bude pun ljudi i sve bude popunjeno, ali bojim se da ce praznina biti kontraproduktivna.

Pozvanim autorima ce biti dobro, žicarima crteža takoder, kao i organizatorima i "studentariji" iz putujuceg cirkusa, moja procjena 100-njak ljudi, šta sa knjižnicama skoro osigurava dobar start bilo kojeg HC izdanja:)

Možda malo cinicno, ali u dobroj namjeri, jbga, ipak više nisam u 18-34.





Hvala na drugoj recenici.Sad znam da smo nešto napravili cim ti kažeš da smo zaslužili poštovanje.
Kad ceš shvatit da je MaFEST organiziran kao jedno veliko druženje stripofila iz svih država?Ako su i veliki autori stripa tu,to cini samo draž kojim se festival dici.Šta fali malo bacit na balun ili na basket ako ekipa to želi?Ta prijatelji smo...poznajuci se svih ovih godina.
Da,nema prestavljanja izdavaca!Radi toga što cete s izdavacima prozboriti koju rijec i izvuci dugo cuvane informacije tokom rock partyja,basketa,baluna,vecere ili rucka s njima.Zar želimo da nam i ove godine "Beli Put" najavi dva integrala Gastona kao i prošle dvije.Svaki izdavac koji imalo drži do svoje publike lociran je na forumu.stripovi.com gdje dijeli informacije svojim prvim kupcima!
Lokacije su malo rastegnute...jesu!Na 6 minuta hoda jedna od druge.Stvarno predaleko,nema šta.
Cetri dana je mnogo...ja bih volio da je sedam,a ti da je jedno popodne,popijemo kavu s nogu,kupimo stripove,nikome ne kažemo da smo bili na nekom strip-festivalu,bez ikakvo "zdravo" ili "kako si prijatelju" i cao daci!
Sto ljudi - sto cudi!Nek bude sto ljudi,al nek se dobro provedu!
Prve godine je registrirano malo više od 600,a prošle malo više od 900 ljudi.Ove godine - barem 1000 za pocetak.Mještani Makarske konacno shvacaju da MaFEST nije zajebancija nekih-tamo-likova-koji-citaju-crtane-romane vec manifestacija koja ima ime,brend i nešto znaci.
Iskreno se nadam da ceš doci na MaFEST,valjda si nešto u našem programu našao i za sebe.Evo,ja placam kavu ako dodeš i prihvatiš moj poziv na kavu.
I nadam se,da ce slicnih festivala biti mnogo,mnogo više jednog dana,da konacno mogu i ja doci prazne glave na jedan od njih.

Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 21/04/2008 : 10:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by kico

[quote]
Sto ljudi - sto cudi!Nek bude sto ljudi,al nek se dobro provedu!
Prve godine je registrirano malo više od 600,a prošle malo više od 900 ljudi.Ove godine - barem 1000 za pocetak.Mještani Makarske konacno shvacaju da MaFEST nije zajebancija nekih-tamo-likova-koji-citaju-crtane-romane vec manifestacija koja ima ime,brend i nešto znaci.
Iskreno se nadam da ceš doci na MaFEST,valjda si nešto u našem programu našao i za sebe.Evo,ja placam kavu ako dodeš i prihvatiš moj poziv na kavu.
I nadam se,da ce slicnih festivala biti mnogo,mnogo više jednog dana,da konacno mogu i ja doci prazne glave na jedan od njih.




Naravno da cu doci:)

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6150 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 11:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
POzdrav svim nakon kratkotrajnog izbivanja sa foruma.

Kao prvo,velika mi je cast što sam dodjeljen kao košarkaški izbornik jedne od ekipa.Prvi pregovori i razgovori sa igracima obavljeni su vec u petak ujutro.Birao sam po nacionalnom kljucu jer dolazimo dolje da osvojimo oba brijega Dragonje(o Piranskom zalivu ce se odlucivati na nogometnom terenu,pretpostavljam) a u cast najdugovjecnijem,najmasovnijem i najstarijem okupljalištu stripofila u ovom dijelu Europe - naime onom svakog cetvrtka u Striparnici Buch - naša se ekipa zove "VESELI CETRTEK".U ekipi su zasad sljedeci forumaši:corto33, Striparnica Buch, dcopic i Aco
rezerve:stinky i Magic (ako dodu)
Svi ce uskoro dobiti program ishrane i osnovnih kondicijskih priprema koji moraju proci do 1.5.kad pocinjemo sa takticim finesama. Više na topicu u podforumu Sport.

O gostima ne bih previše jer se manje-više sve zna odnosno moci ce se procitati u katalogu.Posebno mi je drago što dolazi Kerac i što ce imati svoju tribinu.Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-)).Što se ostalih tice,može ih se voljeti ili ne voljeti ali cinjenica je da su Hermann i Font svjetska imena koje si nijedan festival na svijetu ne bi posramio.A baš me zanima kakav je tip taj Delano.Iako Hellblazera ne volim,sigurno se radi o interesantnom tipu sa kojim bih volio malo popricat.

Humanitarna aukcija je za svaku pohvalu.Nije ni toliko bitno što ce biti ponudeno koliko cinjenica što imamo priliku pomoci.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/04/2008 : 11:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Aco
Posebno mi je drago što dolazi Kerac i što ce imati svoju tribinu.Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-))


Pridružujem se apelu!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/04/2008 : 11:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Naravno da cu doci:)


A nama je još draže ugostiti te...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 11:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Aco
Posebno mi je drago što dolazi Kerac i što ce imati svoju tribinu.Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-))


Pridružujem se apelu!!!


nikako ne prije russa manninga i burnea hogartha...ali nakon njih...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 12:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
inace da ne bude sve tako crno kako ce dzuka morati crtati novi plakat biljezim se za ovaj falicni
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 21/04/2008 : 14:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6150 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 14:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene



Jedna (jako dobra) varijanta je da ju povedeš sa sobom pod izlikom da idete na odmor.Em ceš proci jeftinije em si ubio dvije muve odjednom;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 21/04/2008 : 14:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene



Jedna (jako dobra) varijanta je da ju povedeš sa sobom pod izlikom da idete na odmor.Em ceš proci jeftinije em si ubio dvije muve odjednom;-)

e sad vidim da sam pogodio naime vec sam tako uradio,vidi se da slicno mislimo..
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 21/04/2008 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-)).


podržavam!
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 21/04/2008 : 15:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Evo, vrijeme je i za prvu promjenu u programu ovogodisnjeg MaFesta. Naime, Drzavni inspektorat RH je nocas zatvorio CB Rockatansky na 30 dana zbog prekoracenja radnog vremena! Dakle, sve ono sto je bilo planirano za u Rockyja morat cemo prebaciti u neki drugi cafe bar / klub, a vise detalja o tome mozete ocekivati u iducih nekoliko dana. Uglavnom, problema za promjenu nece biti, ali zao mi je Rockyja... Jebiga.



ejebemusve!!!!
svjetski centri moci su ponovo odlucili represijom zaustaviti istinu!
mislim da bi svejedno trebali tamo odrzat promociju! jesmo 'odmetnuti' ili nismo??!!!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47024 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/04/2008 : 15:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-)).


podržavam!



i ja podržavan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/04/2008 : 18:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene



Jedna (jako dobra) varijanta je da ju povedeš sa sobom pod izlikom da idete na odmor.Em ceš proci jeftinije em si ubio dvije muve odjednom;-)




Bas tako!
Jednim potezom sve negativne vibre prebacis u pozitivne!
Vidim taktika pali kod mnogih!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2008 : 19:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Ovim putem apeliram na izdavace da krenu u pregovore za integral Tarzana od Kerca;-)).


podržavam!



i ja podržavan



a ja, eto, podupirem!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/04/2008 : 19:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 21/04/2008 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 21:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
derpe stari :-))))))
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2008 : 21:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje



... i to HC

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/04/2008 : 22:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje


papak dolazi u cetvrtak,žena u petak navecer...dakle,stignem sa strane u cetvrtak

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 21/04/2008 : 22:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje


papak dolazi u cetvrtak,žena u petak navecer...dakle,stignem sa strane u cetvrtak




Ak vec stignes u cetvrtak,preporucam ti odozada,bolje je nego sa strane!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/04/2008 : 23:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Renky

Neman baš vrimena za opširniji odgovor jer moran ic radit ali baš bi volija malo procakulati na ovu temu. Ako me netko ne preduhitri... budemo jer bi baš volija pokušati proniknuti u razloge... u... razloge...

Usput, po tko zna koji put ponavljamo... OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE... samim tim i za konstruktivne kritike.

Pipiiiii!!!!!!!!!!!



u razloge... u... razloge...

Je, baš bi bilo zanimljivo nac nešto smišno na moj racun, nikad nije dosta zajebancije na tudi racun. Je, ja sam u kurcu, ali to je moj problem. I budala sam, šta uopce ovde pišem, nikako da naucim. Aj možda mi ovaj put dode do mozga.

OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE

Nego kako. A sve šta se kaže, a nije "Jippii, Frane ne zaboravi priobuku ka prošle godine da nam ne smrdiš poslin utakmice kad budemo išli kod Joke u konobu" automatski ne može biti konstruktivno.

Jebate, poceo sam se gaditi i sam sebi sa ovakvim komentarima, vidite šta ste napravili od mene:) Necu više, stvarno. Do mozga, do mozga!!!




Dobro, ja još ne vidim nikakvu konkretnu primjedbu na racun festivala o kojoj bi mogli raspravljati. Zaista, vrlo cesto procitam tvoje postove na forumu koji su ogorceni i puni razocaranosti kojoj ne vidim razlog. Ovo što ti spomeneš tu i tamo zaista ne razumin. Eto, glup sam... priznajem i ponizno te molim da mi onako seljacki, polako, objasniš šta te konkretno toliko nabada da stenješ a ja nikako skužit jel' od gušta ili nelagode.
To što se netko oduševljava Bonellijem ili inim što nije po tvom guštu, stvarno ti nebi smilo predstavljati problem. Pa u našim godinama smo odavno morali nauciti da su ukusi razliciti a da je tanka granica izmedu naocitog decka upitnih seksualnih sklonosti i nabildanih muškaraca u tajicama. Samim tim poistovjecivanje sa spomenutim je stvar vrlo osobnog odabira. Svidalo se to tebi, meni, nekom trecem ili ne.
Vidi, to što se ti bojiš "kostura iz ormara" je zaista tvoj problem. Ako misliš da sakrivanje iza monitora može sprijeciti da pokoja "kost" tu i tamo ispadne iz ormara... onda se žestoko varaš. Toliko velikih monitora, koji bi mogli prikriti sve naše mane, još uvik nema. I meni je iskreno drago da ih nema jer ne želim živit u lažnom uvjerenju da nemam mane i da sam bolji od drugih jer ne citam Zagora ( umetnuti po nahodenju i sklonostima ). Ponekad se vlastite mane mogu otkriti samo uz tudu pomoc a kad ih postanemo svjesni... na nama je da ih ispravimo ili pretvorimo u svoju prednost.
Zbog toga na ovaj festival, kao i na druga službena strip zbivanja regije, gledam kao na sastanak starih prijatelja... Ratnih drugova, veterana i novih generacija koje veže strip, bio to Bonelli, BD ili super-herojski... ajde dobro ili manga A viruj, organizirati niti jedan festival danas nije lako... pogotovo u svijetu stripa. E baš zato mislim da nakon svakog festivala, susreta, telefonskog poziva, SMS-a ili obicnog posta razmjenjenog medu nama postajemo jaci. A onda... neka place kome smeta!
Još su mi draža "neslužbena" druženja iz kojih uglavnom proizlaze one tebi toliko mrske interne fore i price a na kojima si se pojavija samo jednom. Pa dodi... ne pišemo pozivnice ali možemo uciniti i takvu iznimku. Daj malo se pokušaj spustiti na naš smrtnicki nivo... pliz. Mislim da smo voljni cak se i istuširati nakon tekme ako ti to predstavlja problem... I nije istina da nam svako malo ispadne sapun... ako se toga bojiš.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/04/2008 : 23:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Renky

Neman baš vrimena za opširniji odgovor jer moran ic radit ali baš bi volija malo procakulati na ovu temu. Ako me netko ne preduhitri... budemo jer bi baš volija pokušati proniknuti u razloge... u... razloge...

Usput, po tko zna koji put ponavljamo... OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE... samim tim i za konstruktivne kritike.

Pipiiiii!!!!!!!!!!!



u razloge... u... razloge...

Je, baš bi bilo zanimljivo nac nešto smišno na moj racun, nikad nije dosta zajebancije na tudi racun. Je, ja sam u kurcu, ali to je moj problem. I budala sam, šta uopce ovde pišem, nikako da naucim. Aj možda mi ovaj put dode do mozga.

OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE

Nego kako. A sve šta se kaže, a nije "Jippii, Frane ne zaboravi priobuku ka prošle godine da nam ne smrdiš poslin utakmice kad budemo išli kod Joke u konobu" automatski ne može biti konstruktivno.

Jebate, poceo sam se gaditi i sam sebi sa ovakvim komentarima, vidite šta ste napravili od mene:) Necu više, stvarno. Do mozga, do mozga!!!




Dobro, ja još ne vidim nikakvu konkretnu primjedbu na racun festivala o kojoj bi mogli raspravljati. Zaista, vrlo cesto procitam tvoje postove na forumu koji su ogorceni i puni razocaranosti kojoj ne vidim razlog. Ovo što ti spomeneš tu i tamo zaista ne razumin. Eto, glup sam... priznajem i ponizno te molim da mi onako seljacki, polako, objasniš šta te konkretno toliko nabada da stenješ a ja nikako skužit jel' od gušta ili nelagode.
To što se netko oduševljava Bonellijem ili inim što nije po tvom guštu, stvarno ti nebi smilo predstavljati problem. Pa u našim godinama smo odavno morali nauciti da su ukusi razliciti a da je tanka granica izmedu naocitog decka upitnih seksualnih sklonosti i nabildanih muškaraca u tajicama. Samim tim poistovjecivanje sa spomenutim je stvar vrlo osobnog odabira. Svidalo se to tebi, meni, nekom trecem ili ne.
Vidi, to što se ti bojiš "kostura iz ormara" je zaista tvoj problem. Ako misliš da sakrivanje iza monitora može sprijeciti da pokoja "kost" tu i tamo ispadne iz ormara... onda se žestoko varaš. Toliko velikih monitora, koji bi mogli prikriti sve naše mane, još uvik nema. I meni je iskreno drago da ih nema jer ne želim živit u lažnom uvjerenju da nemam mane i da sam bolji od drugih jer ne citam Zagora ( umetnuti po nahodenju i sklonostima ). Ponekad se vlastite mane mogu otkriti samo uz tudu pomoc a kad ih postanemo svjesni... na nama je da ih ispravimo ili pretvorimo u svoju prednost.
Zbog toga na ovaj festival, kao i na druga službena strip zbivanja regije, gledam kao na sastanak starih prijatelja... Ratnih drugova, veterana i novih generacija koje veže strip, bio to Bonelli, BD ili super-herojski... ajde dobro ili manga A viruj, organizirati niti jedan festival danas nije lako... pogotovo u svijetu stripa. E baš zato mislim da nakon svakog festivala, susreta, telefonskog poziva, SMS-a ili obicnog posta razmjenjenog medu nama postajemo jaci. A onda... neka place kome smeta!
Još su mi draža "neslužbena" druženja iz kojih uglavnom proizlaze one tebi toliko mrske interne fore i price a na kojima si se pojavija samo jednom. Pa dodi... ne pišemo pozivnice ali možemo uciniti i takvu iznimku. Daj malo se pokušaj spustiti na naš smrtnicki nivo... pliz. Mislim da smo voljni cak se i istuširati nakon tekme ako ti to predstavlja problem... I nije istina da nam svako malo ispadne sapun... ako se toga bojiš.


ma kome ne odgovara program,gosti,druženje(ja na mafest idem zbog dragih prijatelja koje sam upoznao nazad 6 godina,zbog sprda,zajebancije,pijanke,odmora,friga mi se za fonta,manfredija i ostalih)neka ne dolazi,kratko i jasno...svi vi koji patite od pizdarija,stojte di jeste,pustite nas primitivce da guštamo ta 4 dana...masu vas se skriva iza ekrana,ali ne,mi ne jedemo ljude...svako malo osvane neki sastanak diljem dalmacije,hrvatske pa i šire,šta vam se treba možda slati pozivnica...baš na tim sastancima se najmanje prica o stripu,tko hebe strip,dosta mi ga je na policama i na forumu...smetaju vam šta na mafestu nece niti olinjala i izlizana superamericka sranja i ostale gluposti koje mi majmuni bonellijevci ne kužimo...organizirajte i vi neki festival,udružite snage,dovedite goste,nadite sponzore,platite iz svog džepa ako treba,nemojte par dana spavati,imajte sve pod kontrolom...bi mi,ali nam je tlaka,tko ce to...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3826 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 21/04/2008 : 23:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje



... i to HC



šta cini iskustvo!

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000