forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2008. - Sluzbeni topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 00:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje



... i to HC



šta cini iskustvo!


javila se dva iskusna

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/04/2008 : 02:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Koliko vidim vratar i napadaci mlatimudana jedini treniraju nocas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 02:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Koliko vidim vratar i napadaci mlatimudana jedini treniraju nocas...


a tko kaže da sam ja vratar,je li bilic možda brani kad igraju vatreni

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/04/2008 : 03:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Zato sto Bilic nema te kvalitete...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 03:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Zato sto Bilic nema te kvalitete...


tako je,asanovicu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 03:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
i molio bih organizatore(tovar1 i tovar 2)da nadu nekoga s kamerom da snima ove utakmice

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/04/2008 : 03:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
HTV (valjda im ne preotme RTL i ovo sportsko dogadjanje ).

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 04:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

HTV (valjda im ne preotme RTL i ovo sportsko dogadjanje ).



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/04/2008 : 06:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A Vela????

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 22/04/2008 : 08:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bubo

kako isposlujete da vas žene puste dole?naravano ovo važi za one obješene


vodimo ih sa sobom



koji papci, vode žene, bljak, kaj nisu strip festivali jedno lijepo muško druženje


papak dolazi u cetvrtak,žena u petak navecer...dakle,stignem sa strane u cetvrtak



veliš zovu te Zeko, još da si Zajec možda bi imali šanse protiv plave oluje/plavog tsunamija sa sjevera
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/04/2008 : 08:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.



hm, mislio se javiti za jedno mjesto koje je meni full atraktivno (fotografija). a više manje uživajte u makarskoj.

lp


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/04/2008 : 20:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dok lester, jel vrijeme da izravnamo racune zbog nase oklade?
:)
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 22/04/2008 : 21:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
moze :-)))

vidimo se u MA ;-)

jedan dan ti, a drugi dan zvone (76) :-)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2008 : 22:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Gaston

STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.



hm, mislio se javiti za jedno mjesto koje je meni full atraktivno (fotografija). a više manje uživajte u makarskoj.

lp


da,to nije loša ideja,ti bi mogao i snimati utakmicu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 23/04/2008 : 00:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
ocel taj peti plakat poster.umro sam cekajuci :D
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/04/2008 : 00:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm

ocel taj peti plakat poster.umro sam cekajuci :D


Vidi ZS broj,pardon,pogledaj u drugom topicu o MaFestu.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/04/2008 : 00:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm

ocel taj peti plakat poster.umro sam cekajuci :D



Evo da ozivis...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/04/2008 : 08:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

moze :-)))

vidimo se u MA ;-)

jedan dan ti, a drugi dan zvone (76) :-)



pa ti samo skupljas dugove
gori si od porezne

btw. jos jedan odlican poster
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/04/2008 : 08:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Spiderman

hm, mislio se javiti za jedno mjesto koje je meni full atraktivno (fotografija). a više manje uživajte u makarskoj.

lp


da,to nije loša ideja,ti bi mogao i snimati utakmicu



a misliš? još da mi doleti inspekcija pa me kazni sa cifrom koliko mi vrijedi i sama oprema (doduše moja oprema vrijedi i više)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 23/04/2008 : 10:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Dok Lester

moze :-)))

vidimo se u MA ;-)

jedan dan ti, a drugi dan zvone (76) :-)



pa ti samo skupljas dugove
gori si od porezne




iskvarili me frendovi s faksa s kojima cetvrtkom igram nogomet. naime, pola ih radi u poreznoj
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 23/04/2008 : 12:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Hej - pa dogovorili smo cugu za cetvrtak. Nije valjda da si opet zauzet?

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 23/04/2008 : 13:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
ma lako za cugu ;-)
ne znam hocu li moci jesti prije nogometa :-)))))
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 23/04/2008 : 16:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Renky

Neman baš vrimena za opširniji odgovor jer moran ic radit ali baš bi volija malo procakulati na ovu temu. Ako me netko ne preduhitri... budemo jer bi baš volija pokušati proniknuti u razloge... u... razloge...

Usput, po tko zna koji put ponavljamo... OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE... samim tim i za konstruktivne kritike.

Pipiiiii!!!!!!!!!!!



u razloge... u... razloge...

Je, baš bi bilo zanimljivo nac nešto smišno na moj racun, nikad nije dosta zajebancije na tudi racun. Je, ja sam u kurcu, ali to je moj problem. I budala sam, šta uopce ovde pišem, nikako da naucim. Aj možda mi ovaj put dode do mozga.

OTVORENI SMO ZA SVE KONSTRUKTIVNE PRIJEDLOGE

Nego kako. A sve šta se kaže, a nije "Jippii, Frane ne zaboravi priobuku ka prošle godine da nam ne smrdiš poslin utakmice kad budemo išli kod Joke u konobu" automatski ne može biti konstruktivno.

Jebate, poceo sam se gaditi i sam sebi sa ovakvim komentarima, vidite šta ste napravili od mene:) Necu više, stvarno. Do mozga, do mozga!!!




Dobro, ja još ne vidim nikakvu konkretnu primjedbu na racun festivala o kojoj bi mogli raspravljati. Zaista, vrlo cesto procitam tvoje postove na forumu koji su ogorceni i puni razocaranosti kojoj ne vidim razlog. Ovo što ti spomeneš tu i tamo zaista ne razumin. Eto, glup sam... priznajem i ponizno te molim da mi onako seljacki, polako, objasniš šta te konkretno toliko nabada da stenješ a ja nikako skužit jel' od gušta ili nelagode.
To što se netko oduševljava Bonellijem ili inim što nije po tvom guštu, stvarno ti nebi smilo predstavljati problem. Pa u našim godinama smo odavno morali nauciti da su ukusi razliciti a da je tanka granica izmedu naocitog decka upitnih seksualnih sklonosti i nabildanih muškaraca u tajicama. Samim tim poistovjecivanje sa spomenutim je stvar vrlo osobnog odabira. Svidalo se to tebi, meni, nekom trecem ili ne.
Vidi, to što se ti bojiš "kostura iz ormara" je zaista tvoj problem. Ako misliš da sakrivanje iza monitora može sprijeciti da pokoja "kost" tu i tamo ispadne iz ormara... onda se žestoko varaš. Toliko velikih monitora, koji bi mogli prikriti sve naše mane, još uvik nema. I meni je iskreno drago da ih nema jer ne želim živit u lažnom uvjerenju da nemam mane i da sam bolji od drugih jer ne citam Zagora ( umetnuti po nahodenju i sklonostima ). Ponekad se vlastite mane mogu otkriti samo uz tudu pomoc a kad ih postanemo svjesni... na nama je da ih ispravimo ili pretvorimo u svoju prednost.
Zbog toga na ovaj festival, kao i na druga službena strip zbivanja regije, gledam kao na sastanak starih prijatelja... Ratnih drugova, veterana i novih generacija koje veže strip, bio to Bonelli, BD ili super-herojski... ajde dobro ili manga A viruj, organizirati niti jedan festival danas nije lako... pogotovo u svijetu stripa. E baš zato mislim da nakon svakog festivala, susreta, telefonskog poziva, SMS-a ili obicnog posta razmjenjenog medu nama postajemo jaci. A onda... neka place kome smeta!
Još su mi draža "neslužbena" druženja iz kojih uglavnom proizlaze one tebi toliko mrske interne fore i price a na kojima si se pojavija samo jednom. Pa dodi... ne pišemo pozivnice ali možemo uciniti i takvu iznimku. Daj malo se pokušaj spustiti na naš smrtnicki nivo... pliz. Mislim da smo voljni cak se i istuširati nakon tekme ako ti to predstavlja problem... I nije istina da nam svako malo ispadne sapun... ako se toga bojiš.




jupiiii
hurraaaa
eeeeeeeeeeeeee
tralalallal
sapun sapun
- baš lepe

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/04/2008 : 22:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman
a misliš? još da mi doleti inspekcija pa me kazni sa cifrom koliko mi vrijedi i sama oprema (doduše moja oprema vrijedi i više)


pa gaston ti sredi nekakvu akreditaciju i stvar riješena...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/04/2008 : 00:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Gaston

STAFF

Ako netko ima zelju biti staffovac MaFesta neka se javi na: darijo@mastripfest.com

Ima dosta stvari oko kojih ce nam trebati pomoc, a mi cemo zauzvrat se oduziti s besplatnim smjestajem, hranom, ponekim crtezom, a mozda i prijevozom (nemojte me ubiti ako ne uspijemo sve osigurati od navedenog, premda na protekla dva MaFesta - jesmo). Uz prijavu za staffovanje, najljepse molim da mi posaljete info sto biste zeljeli/mogli raditi, te koliko dana.



hm, mislio se javiti za jedno mjesto koje je meni full atraktivno (fotografija). a više manje uživajte u makarskoj.

lp



Imas PM. Procitaj pa se javi na: darijo@mastripfest.com

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000