forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što vam se svida kod...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 22/04/2008 : 18:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
Kena Parkera? Kod osobina njegovog lika?

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30643 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/04/2008 : 18:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Fali mi još 6 iz LMS, ali zadnji put sam citao kao klinac negdje prije 20 godina tak da se i ne sjecam, uskoro bu i on na redu

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 22/04/2008 : 18:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
Ja cu si kupit negdje još onih par brojeva koji mi fale iz LMS-a. Imam dva Miliceviceva broja, te sva izdanja Libellusa i Fibre. I namjeravam to do kraja sakupit.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 18:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Ken Parker je kao da je neko film preneo na papir,ima neku tezinu...OK,ne bas svaki broj,ali uglavnom je tako...
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 22/04/2008 : 22:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Sve mi se svidja, tu nema diskusije!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 22:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Vrisak u zoru,General u paklu,Crni bregovi,Caura za Parkera...to je Ken Parker!
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 22/04/2008 : 22:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Vrisak u zoru,General u paklu,Crni bregovi,Caura za Parkera...to je Ken Parker!


Jednog leta, Lovceva Lily, Pravo i krivo, Dnevnik Adah, Strajk, Uzdah i san...
Sve sami klasici koji se moraju procitati!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 22/04/2008 : 23:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
quote:
Originally posted by William_Wallace

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Vrisak u zoru,General u paklu,Crni bregovi,Caura za Parkera...to je Ken Parker!


Jednog leta, Lovceva Lily, Pravo i krivo, Dnevnik Adah, Strajk, Uzdah i san...
Sve sami klasici koji se moraju procitati!



A sta je sa Chemako - m ???

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 23/04/2008 : 00:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
renky mi je preporucio Kena...hvala renky
svida mi se ken, šutljiv i jednostavan tip, skroz na mjestu, baš bih na jednu kavu s kenom
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/04/2008 : 01:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

renky mi je preporucio Kena...hvala renky
svida mi se ken, šutljiv i jednostavan tip, skroz na mjestu, baš bih na jednu kavu s kenom



Na usluzi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/04/2008 : 09:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni možda nikad nije sjeo zbog western settinga...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 23/04/2008 : 15:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Ni meni...ne zabavlja me.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/04/2008 : 17:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Pa ne bi ni trebalo da zabavlja svo vreme.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/04/2008 : 18:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Inace, iz sadasnje perspektive jednostavno mi je nejasno da se nekome KP ne dopadne
(danasnja perepektiva podrazumeva i uzrast od barem 25 godina :)))) )

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 23/04/2008 : 19:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Vecini se Ken Parker ne svidja zato sto ih ne opusta dovoljno kao npr. Zagor ili Tex, on naprotiv kad se procita navodi na razmisljanje(sto vecini nije lako :-)) )!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/04/2008 : 20:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Svida mi se jer je izvrsno napisan, jer volim western , jer su likovi u stripu odlicno karakterizirani, price su fantasticne itd. Naravno ima nekih koje su mi bolje ili lošije ali uglavnom je sve to skupa superiornije u odnosu na ostale Bonellijeve stripove. Takoder mi se svida što su sve price cjelovite ali ipak sve zajedno tvore jednu "veliku" pricu i što se sve skupa nadovezuje jedno na drugo. I da, crtež mi je uglavnom dobar do odlican izuzev recimo Maraffe kojemu kvaliteta varira i još nekih.Super mi pašu na Kenu recimo Milazzo, Trevisan, Ambrosini, Alessandrini... Da napomenem da nisam citao cjelokupni Kenov opus nego samo ovo od Libellusa / Fibre.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/04/2008 : 00:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Šta mi se svida? Sve, ama baš sve, a najomoljenija mi je deo price koju je objavio Sistem ( po Vasicu "pozna faza"), tu su se ova dvojica baš rasplinuli. Da tu je i ludi Ortiz, pa Frisenda...

Ma, Ken je ljudina kakva se jednom rodi.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 13/06/2008 : 13:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by William_Wallace

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Vrisak u zoru,General u paklu,Crni bregovi,Caura za Parkera...to je Ken Parker!


Jednog leta, Lovceva Lily, Pravo i krivo, Dnevnik Adah, Strajk, Uzdah i san...
Sve sami klasici koji se moraju procitati!



A specijali i Normin princ???

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/06/2008 : 13:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Ken mi se svida jer je romanticni usamljenik, koji svejedno voli ljude.
I slici na Roberta Redforda naravno cije filmove sam gutao i gutam još danas.(volim još Bronsona).
Odgovaraju mi Berardijeve price i Millazov crtež, Ken kao idealista(malo ljevih polit.nazora)i
kao strip junak koji se u godinama mijenjao, tako po izgledu kako po poslu kojim se bavio.
Volim ga zato, što je samo jedan Ken Parker-Duga Puška.
Zato volim i Markosa.
Što ste odmah okrenuli ocima. Zato jer nam ga je dao na najbolji moguci nacin.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 13/06/2008 : 15:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by William_Wallace

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Vrisak u zoru,General u paklu,Crni bregovi,Caura za Parkera...to je Ken Parker!


Jednog leta, Lovceva Lily, Pravo i krivo, Dnevnik Adah, Strajk, Uzdah i san...
Sve sami klasici koji se moraju procitati!



A specijali i Normin princ???



I oni, ali su oni gore navedeni ostavili najjaci utisak na mene!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 13/06/2008 : 15:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Meni je KP specijal Bakreno lice odlicna epizoda Kena...ali svako ima svoj ukus(mada se mi u mnogo toga slazemo).

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2008 : 17:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Dash

Kena Parkera? Kod osobina njegovog lika?


iskreno? Apsolutno nista! Sorry
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 13/06/2008 : 18:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Svidja mi se sto nema klasicne osobine superheroja sa divljeg zapada.Prilicna realisticnost stripa mu je najveca vrlina.
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 13/06/2008 : 18:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Skuliran,"malo prica a puno kaže" mjesto radnje, crtež uglavnom odlican, scenariji neki izvrsni a neki malo manje :), ali uvijek prolazni i kad mi se cini da citam lošeg Kena na zadnjoj stranici mi opali pljusku (Isti feeling kao u Toms bar). Nedavno sam nabavio (skoro) sve naslove i ponovo ih procitao neke i nakon više od 25 godina tako da mi je Ken u relativno svježem sjecanju.

Kad si nervozan citaj Kena on ti dodje ko neka tantramantra joga :))

Edited by - Gutrum on 13/06/2008 18:59:52
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/06/2008 : 19:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja ga kad je izlazio, niam voleo, onda sam bio mlad, sad mi je super i steta je sto nemam lovu da pratim ovo od Fibre.
Ali imam ih sve iz LMS-a

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 13/06/2008 : 19:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Meni je prvi strip koji sam procitao bio neki Alan Ford...i tako sam, poceo citat AF-ove. Jednom sam u knjizari posudio Kena(crtez Alessandrini) i nije mi se svidio ali sam mu dao jos jednu sansu i bas u toj sljedecoj epizodi pojavio se velicanstveni Milazzov crtez i to je bila ljubav na prvi pogled...otad skupljam i citam Kenove. I sta dalje reci nego da pozivi cim duze jer je stvarno prava stripovska legenda!!!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000