forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 skupljamo li stripove ili markice?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 12/01/2009 : 00:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Ocuvanost mi je i te kako važna, jesam kolekcionar, i stripove cuvam u kesicama u polici, i procitao sam ih 99%. Jedino ne citam stripove u nastavcima, jer cekam prvo da pribavim sve brojeve a onda krenem sa citanjem
PS. Inace i u mojoj fakultetskoj diplomi piše profesor, ali ne predajem u školi, jer je predmet pre petnaestak godina ukinut u srednjim školama, mada radim u struci, a i povremeno držim predavanja vojnicima na služenju vojnog roka u civilstvu iz civilne zaštite.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 12/01/2009 : 01:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Bloody hell!Pa nisu valjda svi na forumu profesori?!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 12/01/2009 : 01:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Ja nemam zvanje profesora i nemam namjeru da ga steknem posto ne zelim biti predavac.Magistar sam i radim trenutno kao asistent na fakultetu.Inace sam odbornik u lokalnoj skupstini.

Edited by - Ferri on 12/01/2009 01:12:10
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2009 : 01:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo

A ja cu se oženiti sa doktoricom znanosti.
Od sad sam za vas "Doktor Mladjony"


preuzimas titulu od zene? Hoces se ti ozeniti ili udati?






A jebi ga, kad su sve stjuardese u okolini bile zauzete

Znaci ranije si tija biti pilot?


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 12/01/2009 : 07:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

Inace sam odbornik u lokalnoj skupstini.




Eto, onda smo ipak kolege
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2009 : 10:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo

A ja cu se oženiti sa doktoricom znanosti.
Od sad sam za vas "Doktor Mladjony"


preuzimas titulu od zene? Hoces se ti ozeniti ili udati?






A jebi ga, kad su sve stjuardese u okolini bile zauzete

Znaci ranije si tija biti pilot?





Ne, astronaut

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2009 : 10:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Ferri

Inace sam odbornik u lokalnoj skupstini.




Eto, onda smo ipak kolege




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 16:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Feri ispred koje stranke i u kom gradu...možda smo cak i str.kolege...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 16:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Ne mogu da verujem svi sa sajta pored stipova imaju ista interesovanja,politika..nauka..
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 17:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Hehe, i ja sam na putu da postanem asistent na faxu.

Ovo je baš neki akademski forum :-)

No sikiriki
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 18:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
A pricali su da stripovi zaglupljuju decu,a ono sve sami akademski gradani,Bruce i Feri niste odgovorili ispred koje ste stranke odbornici...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/01/2009 : 18:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A pricali su da stripovi zaglupljuju decu,a ono sve sami akademski gradani,

Nekad se pricalo,danas to govore o video igricama
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 18:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ljudi lepo me je sramota,a i cast diskutovati sa vama.Ja imam samo srednju!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 12/01/2009 : 19:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A pricali su da stripovi zaglupljuju decu,a ono sve sami akademski gradani,Bruce i Feri niste odgovorili ispred koje ste stranke odbornici...



Znaš, trebalo bi poštovati pravila i ne pominjati stranke i politiku, ako si baš zainterosovan za nešto više možemo preko PM... Ali vidim u tvom Profilu da nevidim ništa, baš si ti neki tajanstveni profesor...

Edited by - Bruce Springsteen on 12/01/2009 19:47:53
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 13/01/2009 : 01:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by profesor-inz

A pricali su da stripovi zaglupljuju decu,a ono sve sami akademski gradani,Bruce i Feri niste odgovorili ispred koje ste stranke odbornici...



Znaš, trebalo bi poštovati pravila i ne pominjati stranke i politiku, ako si baš zainterosovan za nešto više možemo preko PM... Ali vidim u tvom Profilu da nevidim ništa, baš si ti neki tajanstveni profesor...



Eto to ti isto odgovaram i ja. Plus ti moram reci da sam ja iz CG.

Edited by - Ferri on 13/01/2009 01:51:01
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 13/01/2009 : 16:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
OK Feri vidim da si iz CG,a ti Bruce možeš da mi odgovoriš na mejl goran_stefanovic@yahoo.com ako te ne mrzi...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 13/01/2009 : 17:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

OK Feri vidim da si iz CG,a ti Bruce možeš da mi odgovoriš na mejl goran_stefanovic@yahoo.com ako te ne mrzi...



Nema problema cujemo se (citaj mo se)
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 14/01/2009 : 11:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Nijedan od mojih stripova nije Glancer. Ne kupujem ono što ne citam! I cak mi Lib teksovi imaju mrlje, a starima mi fale stranice! Ne kužim kolekcionarstvo. Sve sam stripove procitao! Jebe mi se za glancere! Hvala na slušanju!

P. S. Hiljadu mu bureka i buredija! Koliko profa na forumu! Da me ne bi poceli ispitivat!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/01/2009 : 16:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Proklinjace te oni koju budu došli do tih stripova posle tebe i te mrlje,takode ako budeš pokušao da ih prodaš imaceš problema...zato ih bolje cuvaj
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 18:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ja ne kapiram bas ovo "GLANCER",skupljam stripove,ali neka mi neko objasni.Da li glancer moze da bude strip koji je citan ili je to neotvoren strip.Molim odgovor.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/01/2009 : 18:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Ja ne kapiram bas ovo "GLANCER",skupljam stripove,ali neka mi neko objasni.Da li glancer moze da bude strip koji je citan ili je to neotvoren strip.Molim odgovor.


Moze biti citan ali da izgleda kao da nije,tj.kao da je tek kupljen
glancer=kao nov
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 18:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Da ok,vec sam pomislio da ne sme da se otvori ili tako nesto nebulozno.Hvala KING!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 19:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Sme da se otvori ali sa rukavicama ,ako nadu otiske gubi status glancera
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 15/01/2009 : 19:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
E,Inz,ova ti je dobra!Treba pitati onda tetkice na kioscima gde su im rukavice?!Uzgred,i ja nisam profesor(da malo pojacam ovu drugu ne-profesorsku stranu )!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 15/01/2009 : 19:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

sve vise kolekcionara skuplja stripove zbog izgleda.mnogi se vise sekiraju kako im stripovi stoje u ormaru nego kakvi su im stripovi.skuplja se sve i svasta sto spolja lepo izgleda,a mnoge stripove ne citamo da ih nedaj boze ogrebemo ili da ne ozebu.pitam se samo skupljamo li stripove ili markice?



hmm....vec sam negdje napisala kako sam nekoliko brojeva (oko 20ak) oblijepila prozirnom folijom tak da se ne mogu dalje oštecivati prašinom, vlagom i dr. namjeravam to uraditi i s ostalima jer ih vrijeme stvarno oštecuje. za to ce mi trebat puno vremena jer posao treba obaviti pažljivo i bez greške.
što se tice ostalog, volim ih imati na zaklonjenom mjestu i lijepo posložene, da se nešto ne izgubi ili odluta. takoder smeta me kad netko lista strip tako da mu gužva stranice, ili ga koristi kao podmetac za pivo.
-----nikako mi se ne svida konzerviranje stripova u vrecice što vidim da je uobicajen postupak kod vecine kolekcionara. meni stripovi u tim kondom-košuljicama ne izgledaju primamljivi za citanje. a sd-e, ludense i dr. kiosk izdanja uzimam nasumce pa citam....nikako mi se ne bi dalo prvo ga izvadit iz te vrecice pa ga procitat pa ga vratit. previše napora.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000