forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 skupljamo li stripove ili markice?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 20/01/2009 : 13:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Stripovi,knjige,filmovi,znacke,novac,markice,pisane stvari... Marenovicu,druze,skupljam sve sto je staro,vredno,vezano za proslost i sve sto me cini "vaznim"(znas ono kao:"E,posedujem primerak crkvenog kalendarcica iz '33-ce!" ) Nazalost,nista od navedenog nemam DOVOLJNO,a ni duplo...pa,tesko da bismo napravili neki pos'o! Ipak,drago mi je da nas ima...ludaci opsednuti skupljanjem(k'o dabrovi!)...


Da nismo svi jarci po horoskopu?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 20/01/2009 : 17:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ma jok,ja sam Ovan...mislim,u horoskopu. Inace,Il cattivo,imas odlican avatar-stari,dobri Li Van Klif...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/01/2009 : 18:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Ma jok,ja sam Ovan...mislim,u horoskopu. Inace,Il cattivo,imas odlican avatar-stari,dobriLi Van Klif...



nije dobri (bueno) nego zli (cattivo)
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 20/01/2009 : 21:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
nisu fotke baš uspjele....ne vidi se dobro.







Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/01/2009 : 23:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Dobro si ga zategla,ja kad treba da stavim celofan preko neke hrane uvijek mi se zguzva,tako pokusavam da sve pojedem da se ne mucim s pakovanjem
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 21/01/2009 : 02:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Das is fantastish.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 21/01/2009 : 07:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Pajtos

Ma jok,ja sam Ovan...mislim,u horoskopu. Inace,Il cattivo,imas odlican avatar-stari,dobriLi Van Klif...



nije dobri (bueno) nego zli (cattivo)


Zahvaljujem Pajtos, oduvijek mi je bio "njuška"...
A opet, pitanje je koji je on na kraju.Više mi se svida srpski prijevod.Dobar, ružan...rdav

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 21/01/2009 : 14:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Pajtos

Stripovi,knjige,filmovi,znacke,novac,markice,pisane stvari... Marenovicu,druze,skupljam sve sto je staro,vredno,vezano za proslost i sve sto me cini "vaznim"(znas ono kao:"E,posedujem primerak crkvenog kalendarcica iz '33-ce!" ) Nazalost,nista od navedenog nemam DOVOLJNO,a ni duplo...pa,tesko da bismo napravili neki pos'o! Ipak,drago mi je da nas ima...ludaci opsednuti skupljanjem(k'o dabrovi!)...


Da nismo svi jarci po horoskopu?



Eh tu sam Pajtose... dobar je taj kalendar iz '33 ali je jos bolji stari poljoprivredni kalendar iz 1912 godine, sta mislis?

Samo steta sto mi je mnogo ostecen. Inace, ako naletis na nesto takvo, uzmi duplo, i za mene. A mozda ovih dana nesto uslikam da pokazem ostalima na forumu, mozda osnujemo sekciju numizmaticara.

Jedino sto markice i znackice ne skupljam. Sve ostalo ok, ali to dvoje ne....


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 21/01/2009 : 15:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Dobro si ga zategla,ja kad treba da stavim celofan preko neke hrane uvijek mi se zguzva,tako pokusavam da sve pojedem da se ne mucim s pakovanjem





quote:
Originally posted by Rejs

Das is fantastish.


Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2009 : 16:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by Porter

Dobro si ga zategla,ja kad treba da stavim celofan preko neke hrane uvijek mi se zguzva,tako pokusavam da sve pojedem da se ne mucim s pakovanjem





quote:
Originally posted by Rejs

Das is fantastish.





Ja, ja, sehr gut!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/01/2009 : 16:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Kako su loše ocuvani ovi stripovi...prave grobnice...
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 21/01/2009 : 16:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Takvi su kakvi su...njezini su...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 21/01/2009 : 17:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Kad ga kupim volim da mi je glanc, pa da ga citanjem malo po malo habam. U mojoj kolekciji su najnagrdjeniji Metabaroni I, Palomar i Spagetiji I i II. Blizu im je i Alvar Major, Martijevi giganti... Sto vise citanje, veca lomatina. To su mi ujedno i najdrazi stripovi.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 18:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
@Il cattivo
U vezi filma:Ma,i kod nas je Dobar,los,zao...iako mi se cini da je "the Good,the Bad & the Ugly" u prevodu Dobar,los i ruzan?Istvud je dobar,Klif los,a Valas ruzan ...Film za sva vremena!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 18:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
@Marenovic
Svaka cast,druze,na tom primerku iz '12-te!Od tih stampanih stvari,najstarija mi je knjiga "Qvo vadis?" iz 1913-te,stampane u Kraljevini...Strast je to! Od stvari novijeg datuma cenim i sakupljam samo stripove i zenski donji ves...khm!...khm!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 18:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Kako su loše ocuvani ovi stripovi...prave grobnice...

Nika je i htela da pokaze kako ostecene stripove sacuvati od daljeg ostecenja...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2009 : 18:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Kad ga kupim volim da mi je glanc, pa da ga citanjem malo po malo habam. U mojoj kolekciji su najnagrdjeniji Metabaroni I, Palomar i Spagetiji I i II. Blizu im je i Alvar Major, Martijevi giganti... Sto vise citanje, veca lomatina. To su mi ujedno i najdrazi stripovi.


I kod mene su citani više puta, ali su i dalje glanc, kao da su sad izašli iz štamparije.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 21/01/2009 : 18:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
hvala srdjandje i pajdašu al profesor je u pravu, stvarno su ruševine i nikad nece otici iz mojih ruku!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 21:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Eee,blago njima...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/01/2009 : 00:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Raspucin

Kad ga kupim volim da mi je glanc, pa da ga citanjem malo po malo habam. U mojoj kolekciji su najnagrdjeniji Metabaroni I, Palomar i Spagetiji I i II. Blizu im je i Alvar Major, Martijevi giganti... Sto vise citanje, veca lomatina. To su mi ujedno i najdrazi stripovi.


I kod mene su citani više puta, ali su i dalje glanc, kao da su sad izašli iz štamparije.



Ja ne smijem ni citati od straha,samo citam po forumu da li valja ili ne valja epizoda

Porter
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 22/01/2009 : 01:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Raspucin

Kad ga kupim volim da mi je glanc, pa da ga citanjem malo po malo habam. U mojoj kolekciji su najnagrdjeniji Metabaroni I, Palomar i Spagetiji I i II. Blizu im je i Alvar Major, Martijevi giganti... Sto vise citanje, veca lomatina. To su mi ujedno i najdrazi stripovi.


I kod mene su citani više puta, ali su i dalje glanc, kao da su sad izašli iz štamparije.



Ja ne smijem ni citati od straha,samo citam po forumu da li valja ili ne valja epizoda



Ja volim kad posle nekog vremena uzmem ponovo neku od tih knjizurina pa joj vidim i sve oziljke i rane koje sam joj naneo. Ja svoje stripove dajem i na citanje drugarima. Uopste sa njima postupam kao Eskimi sa zenama. Pozdrav starom prijatelju Nanuku.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 22/01/2009 : 15:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

@Marenovic
Svaka cast,druze,na tom primerku iz '12-te!Od tih stampanih stvari,najstarija mi je knjiga "Qvo vadis?" iz 1913-te,stampane u Kraljevini...Strast je to! Od stvari novijeg datuma cenim i sakupljam samo stripove i zenski donji ves...khm!...khm!



Kazem ti ja treba da osnujemo podforum za nas kolekcionare starina. Bas sam sad uslikao jedan stari predmet, mnogo stariji, koji bi se samo analizom C14 mogao odrediti kojem dobu pripada, kojoj kraljevini. Nije novijih dana. Novijih dana samo zenski ves...


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Najbolje je u Svastari otvoriti topic o kolekcionarstvu...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000