forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sta posle Kena?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 31/05/2008 : 12:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Pa naravno price sa divljeg zapada.Iznenada sam dobio viziju da ce izaci ceo serijal hc i da ce svaka prica imati svoju originalnu naslovnicu.Vizija je bila izuzetno jaka.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2008 : 13:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Fibra je davno rekla da oni to nece da rade zbog dužine serijala.
Libellus takoder nije zainteresiran.
Ostali ne izdaju stripove u HC.
Vizija vrlo slaba.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/05/2008 : 13:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Fibra je davno rekla da oni to nece da rade zbog dužine serijala.
Libellus takoder nije zainteresiran.
Ostali ne izdaju stripove u HC.
Vizija vrlo slaba.



A zasto nece da izdaju ceo serijal

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2008 : 13:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by kico

Fibra je davno rekla da oni to nece da rade zbog dužine serijala.
Libellus takoder nije zainteresiran.
Ostali ne izdaju stripove u HC.
Vizija vrlo slaba.



A zasto nece da izdaju ceo serijal


Tko tocno?
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 31/05/2008 : 13:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
ZAR PRICE SA DIVLJEG ZAPADA SPADAJU U NEKO DUBRE ILI STA?

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/05/2008 : 13:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by kico

Fibra je davno rekla da oni to nece da rade zbog dužine serijala.
Libellus takoder nije zainteresiran.
Ostali ne izdaju stripove u HC.
Vizija vrlo slaba.



A zasto nece da izdaju ceo serijal


Tko tocno?




Paaaaaa....sad sam i ja u zbunu, a pitao sam cisto iz radoznalosti.
Cini mi se da je REJS rekao da zamislja ceo serijal Kena u HC na polici itd.... Pa si ti rekao da je tesko da ce to da u se ostvari zato sto ni Fibra i Libelus nece to da rade zbog duzine serijala.
Pa se ja sad pitam zasto nece, to mi nesto nije bilo jasno.


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2008 : 13:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

ZAR PRICE SA DIVLJEG ZAPADA SPADAJU U NEKO DUBRE ILI STA?


Bože Sacuvaj,ali zar to vec nije odradeno u malo kvalitetnijim piratima prije nekoliko godina?
Sada da opet netko ulaže pare u to i prodaje,makar i u HCu po vecoj cijeni,nema nikakve logike.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/05/2008 : 13:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Zaboravite da sam ista pitao, bolje da sam se prvo malo bolje informisao.

Izgleda da se jos nisam probudio kako treba!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 31/05/2008 13:26:57
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2008 : 13:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Paaaaaa....sad sam i ja u zbunu, a pitao sam cisto iz radoznalosti.
Cini mi se da je REJS rekao da zamislja ceo serijal Kena u HC na polici itd.... Pa si ti rekao da je tesko da ce to da u se ostvari zato sto ni Fibra i Libelus nece to da rade zbog duzine serijala.
Pa se ja sad pitam zasto nece, to mi nesto nije bilo jasno.




Procitaj ponovo.REJS je pitao za Price sa Divljeg Zapada,a ne za Parkera.
Parkera objavljuje Fibra i objavit ce ga do kraja,jer je to Markov najdraži strip i ako ne objavi do kraja,ja cu ga pribit!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/05/2008 : 13:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Paaaaaa....sad sam i ja u zbunu, a pitao sam cisto iz radoznalosti.
Cini mi se da je REJS rekao da zamislja ceo serijal Kena u HC na polici itd.... Pa si ti rekao da je tesko da ce to da u se ostvari zato sto ni Fibra i Libelus nece to da rade zbog duzine serijala.
Pa se ja sad pitam zasto nece, to mi nesto nije bilo jasno.




Procitaj ponovo.REJS je pitao za Price sa Divljeg Zapada,a ne za Parkera.
Parkera objavljuje Fibra i objavit ce ga do kraja,jer je to Markov najdraži strip i ako ne objavi do kraja,ja cu ga pribit!



Da, da! Sve sam rekao u gornjem odgovoru!
Sorry na glupim pitanjima!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 31/05/2008 : 13:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Pa ovde niko nikog ne cita i svi redom pitaju, upletoste jadnog coveka ni krivog ni duznog!
Prvo se dobro razbudte, pa tek onda za kompjuter!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/05/2008 : 21:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Posle Kena Ken. Markos je uvjerio Berardija da nastavi .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2008 : 22:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja necu raditi "Pricu o Divljem zapadu" (jer to je pravo ime serijala!) jer iako je kao cjelina prilicno kvalitetan, ipak smatram kako nije izdrzao test vremena i ima tu dosta osrednjih epizoda (mada, ima ih i zaista prekrasnih, pogotovo onih prvih par koje je napisao i pre-kra-sno nacrtao D'Antonio). Nadalje, to je velik serijal i velika obaveza koju mi se ne da preuzeti, umjesto da radim jos jedan u moru reprintova, svoje cu vrijeme i energiju potrositi na neke nove, drugacije, aktualnije i suvremenije naslove.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 31/05/2008 : 22:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
Oprostite na upadu, ali zanima me kada ce From Hell???
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2008 : 22:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pri kraju smo s njim, konacno. 15.7, okvirno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 31/05/2008 : 23:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Ma samo nek izadje...pa makar okvirno i do kraja godine...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/06/2008 : 09:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Pri kraju smo s njim

Joss samo stodvajst kartica fusnota i fajrunt!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2008 : 15:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by REJS

ZAR PRICE SA DIVLJEG ZAPADA SPADAJU U NEKO DUBRE ILI STA?


Bože Sacuvaj,ali zar to vec nije odradeno u malo kvalitetnijim piratima prije nekoliko godina?
Sada da opet netko ulaže pare u to i prodaje,makar i u HCu po vecoj cijeni,nema nikakve logike.




ne slazem se. ovo bi zasluzilo pokusaj kao mark ili blek, 3in1 po 30 kn na kioscima... ti pirati su kvalitetni samo izvana, sve ostalo je ajme. ali stara prica, sto ljudi 200 cudi
naravno, rizik je prevelik, ali onda bar hc u 500 komada na isti nacin s naslovnicama unutra, za uzi krug fanatika... hmmm, ovo mi mirise na...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
812 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 02/06/2008 : 16:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
Steta za PSDZ, kada samo prije oko godinu dana cuo da bi mogli izaci bio sam odusevljen. Nadam se da ce se ipak netko predomisliti i to izdati. Ja bih najradje da izadje kiosk izdanje od 3 broja za nekih 30-40 kuna ali ako tako ne moze onda bih sigurno kupio i HC sa tri price za 110 kuna.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2008 : 16:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
da, tocno tako. uvijek SC ako može, ali ovo ne bih žalio ni za HC. dobre su to stvari, a srpska izdanja puna su povijesnih grešaka i netocnosti, kako Dnevnik tako i pirati, a to se u ovom serijalu nikako ne može smatrati nebitnim. kao i otkrice sveta npr., to ne bi ni pas s maslom kako su sve izmijesali, godine, imena, dogadjaje...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/06/2008 : 17:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Ljudi pa zar neko stvarno moze da veruje da bi price sa divljeg zapada mogle da budu promasaj.Pa zar neki markovi brojevi nisu izlazili po nekoliko puta pa se opet izdaju,a price sa divljeg zapada kao neki rizik a mark i blek nisu.koliko vidim i znam ja vec vidim gomilu likova koja bi to razgrabila pa danas se prodaje sve i svasta pa prolazi,a oni pirati smatrajte da nisu ni izlazili koliko su lose otisnuti i odradeni. uvek ce se naci 400 zaljubljenika da to kupi garant.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/06/2008 : 17:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Zaboravljaš Kapetana Mikija.
Ma koliko on bio jadan,naivan i staromodan ipak je poznatiji široj publici od PSDZ i ako se vec sumnja da bi i on loše prošao na kiosku,onda je nerealno to isto ocekivati za PSDZ.
Stripovi na kiosku su postali iskljucivo profit,tako da Alan Forda i Zagora imaš u milijun verzija.Dylan se još i drži nekako ukorak s njima.Svi ostali su tu na milosti ovoj prvoj trojici i idu sve rijede i rijede.Traži se novo ime!Tipa Mark i Blek...savršen uspjeh na kioscima.I nek mi nitko ne govori da je Blek bolji strip od primjer Texa ili Martija.Nije...ali se bolje prodaje.Nažalost.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/06/2008 : 17:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Ljudi pa zar neko stvarno moze da veruje da bi price sa divljeg zapada mogle da budu promasaj.Pa zar neki markovi brojevi nisu izlazili po nekoliko puta pa se opet izdaju,a price sa divljeg zapada kao neki rizik a mark i blek nisu.koliko vidim i znam ja vec vidim gomilu likova koja bi to razgrabila pa danas se prodaje sve i svasta pa prolazi,a oni pirati smatrajte da nisu ni izlazili koliko su lose otisnuti i odradeni. uvek ce se naci 400 zaljubljenika da to kupi garant.


Gle, kvalitet stripa nema veze s njegovom prodajom. PSDZ su nemjerljivo bolji strip od Marka i Bleka, ali to nista ne znaci, jer su Blek i Mark jednako nemjerljivo popularniji. Mene i danas cudi i nije mi jasno tko kupuje to necitljivo, zastarjelo štivo za klince iz osnovne skole, ali se odlicno prodaju. PSDZ bi tesko ponovili taj uspjeh.
A sto se tice "uvijek ce se naci 400 zaljubljenika da to kupi", nije ti to tako sigurno kao što mislis.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2008 : 17:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by REJS

Ljudi pa zar neko stvarno moze da veruje da bi price sa divljeg zapada mogle da budu promasaj.Pa zar neki markovi brojevi nisu izlazili po nekoliko puta pa se opet izdaju,a price sa divljeg zapada kao neki rizik a mark i blek nisu.koliko vidim i znam ja vec vidim gomilu likova koja bi to razgrabila pa danas se prodaje sve i svasta pa prolazi,a oni pirati smatrajte da nisu ni izlazili koliko su lose otisnuti i odradeni. uvek ce se naci 400 zaljubljenika da to kupi garant.


Gle, kvalitet stripa nema veze s njegovom prodajom. PSDZ su nemjerljivo bolji strip od Marka i Bleka, ali to nista ne znaci, jer su Blek i Mark jednako nemjerljivo popularniji. Mene i danas cudi i nije mi jasno tko kupuje to necitljivo, zastarjelo štivo za klince iz osnovne skole, ali se odlicno prodaju. PSDZ bi tesko ponovili taj uspjeh.
A sto se tice "uvijek ce se naci 400 zaljubljenika da to kupi", nije ti to tako sigurno kao što mislis.



da, al ostaje nada dok god ima i ovakvih misljenja... kad se sjetim kako su me mamili izvana, no kad sam prvog uzeo u ruke, otvorio, prolistao, procitao 5-6 kadrova, primijetio otisak i ''uvez'', ajme... a kruzi fama kako su odlicni, nevjerojatno... cak i da nisu piratski... s druge strane, kako su piratski, automatski za mene kao da nisu ni izdani...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/06/2008 : 17:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Dobro sve to stoji .slazem se i miki nista nije gori od svih ostalih i ja ga puno volim jer se provlaci kroz celo moje detinjstvo.ali zar bi miki i price sa zapada bar u mekanom izdanju 3 u 1 toliko lose prosle pa sve to spada u jedan kalup sa markom i blekom ,ti sto to kupuju uzece i ovo .ogresili smo se o price sa zapada jer nisu toliko zastarele a nisu uopste nisu naivne.kad tad neko ce ih objaviti to je sigurno.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/06/2008 : 17:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Volio bih i ja da se PSDZ pojave na kiosku u 3u1 kombinaciji.
Ali to ne ovisi o meni ili tebi,ovisi samo o izdavacku i njegovom njuhu koliko bi to bilo dobro primljeno,odnosno,koliko bi to bilo isplativo.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000