forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Naslovnice / FINALE / pobednik Nathan Never
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 11/06/2008 : 20:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Nathan
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 12/06/2008 : 09:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Villa inace crta najbolje naslovnice u Bonelliju, ova druga mu je bolja (Razbojnici Grada duhova), al dadoh glas za Dampyra...

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 12/06/2008 : 11:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

I Genezis, nije Steno, nego Stano... Konstantno ponavljaš tu grešku...



OK, primljeno k znanju.


Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 12/06/2008 : 16:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message
Dylan Dog

Zato sto je toliko jednostavna, a prica cijelu malu pricu u jednom crtezu.
Zato sto je topla i nostalgicna.
Zato sto je drugacija od ovih ostalih gdje su sve same puske ili krv, magla ili snijeg,...
Zato sto je ova imaginarna djevojka jako simpaticna, bas kao neka davna skoro zaboravljena ljubav.

Ostale su mi sve nekako cliché do cliché-a (da mi oprosti Ken Parker, jedini strip koji iskreno volim od ponudjenih).
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/06/2008 : 18:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dome statki dome je jedna genijalna naslovnica

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7105 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/06/2008 : 20:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Uh, stvarno su sve odlicne! Bilo mi je blizu za DD, NN, MV i Dampyra. Kenove su prelijepe, ali su mi vise kao illustracije koje bi stavio na zid. Na kraju je prevagnuo DD. Jako mi se svida boja.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 12/06/2008 : 20:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
Pošto se ocjenjuje samo naslovnica, a ne i crtac, niti strip, biram tex 2, iako mi je omiljeni crtac Milazzo, a omiljeni strip junak Ken.
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 12/06/2008 : 23:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Inace ne citam taj strip, al moram još jednom pohvalit Dampyrovu naslovnicu...prejebeno!

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 12/06/2008 : 23:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
Drago mi je da vam se svida izbor, i što su ukusi razliciti. Ja se još dvoumim izmedu DD i NN. Meni je Milazzo omiljeni crtac i verovatno bih najviše voleo imati uramljenu njegovu ogrinalnu naslovnicu, mada ovaj put necu glasati za njega iako sam u polufinalu to uradio.

Svesno sam stavio dve villine naslovne u dve grupe jer sam znao da ce proci ube u finale i tako omogucio i ostalim da pobede pošto ce se villini fanovi podeliti na dva dela :)

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/06/2008 : 23:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Iako sam svoj glas dao Nathanu, za naslovnicu koja mi je jednostavno najbolja od svih, ikada (možda zato jer sam upoznat s Nathanovim svjetom, a možda jedino jer je nekako... nostalgicna, što ce se vidjeti u novijim epizodama), moram pohvaliti i ostale.

Texovi su savršeno nacrtani, boje su odlicne. No fali im nekakvih osjecaja (osim što pobuduje osjecaj Usamljenog jahaca koji ce sve srediti).
Ista stvar je i sa Dampyrom i Magicnim.


Što se tice Dylana, etmgosa je sve rekao. No nažalost, ja ne volim epizodu koje je ova nastavak, i zato me cura-duh na naslovnici iritira (da je duh Lillie Connoly ili Bree, pa možda bih toj naslovnici dao vecu prednost).

A Ken, to nije naslovnica, to je cista umjetnost (uh, što bih dao da mi slika Dome, slatki dome visi na zidu...).
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 13/06/2008 : 02:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
dao bi hiljade i hiljade eura, milazzovi orginalni akvareli su jako skupi, Markos je negde naveo da su i reprodukcije jako skupe, a tek orginali.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 13/06/2008 : 04:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
NN.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 13/06/2008 : 13:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Glasao sam za Kena jer Milazzo prekrasno crta, a bio bih najsretniji covjek na svijetu kad bih imao obican, ali orginalan crtez Ive Milazza(legende...!!!)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 13/06/2008 : 14:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Glasao sam za Kena jer Milazzo prekrasno crta, a bio bih najsretniji covjek na svijetu kad bih imao obican, ali orginalan crtez Ive Milazza(legende...!!!)



Za koju si glasao od ove dve ponudene?

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 13/06/2008 : 19:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by GeneziS

quote:
Originally posted by Milazzo

Glasao sam za Kena jer Milazzo prekrasno crta, a bio bih najsretniji covjek na svijetu kad bih imao obican, ali orginalan crtez Ive Milazza(legende...!!!)



Za koju si glasao od ove dve ponudene?



Bilo je stvarno tesko meni izabrati ali Dome, slatki dome...Ken s obitelji, topla juha, tata i mama sretni i zadovoljni, u kutu jedna slika Kena i njegovog brata, Ken smiren i dobrocudan kao i uvijek...Ovdje su mi ipak vise poigrali osjecaji pa biram upravo ovu nalovnicu.

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2008 : 20:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
NN bez premca
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 13/06/2008 : 21:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by GeneziS

quote:
Originally posted by Milazzo

Glasao sam za Kena jer Milazzo prekrasno crta, a bio bih najsretniji covjek na svijetu kad bih imao obican, ali orginalan crtez Ive Milazza(legende...!!!)



Za koju si glasao od ove dve ponudene?



Bilo je stvarno tesko meni izabrati ali Dome, slatki dome...Ken s obitelji, topla juha, tata i mama sretni i zadovoljni, u kutu jedna slika Kena i njegovog brata, Ken smiren i dobrocudan kao i uvijek...Ovdje su mi ipak vise poigrali osjecaji pa biram upravo ovu nalovnicu.



I meni je za nijansu bolja, iako je i na drugoj slici sa porodicom, mislim oni su mu kao porodica.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 13/06/2008 : 21:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
2. Tex 2 [20%] 17 votes
3. Dylan Dog [20%] 17 votes

Borba za drugo mesto je baš neizvesna. Dylan je bio favorit iz senke i možemo ipak reci da je iznenadenje. Moja prognoza je bila da ce Nat i Tex 2 voditi neizvesnu borbu za prvo mesto.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/06/2008 : 11:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Ma može Villa crtati savršene likove, predive okoliše, itd., ali na ovom Nathanu je DeAngelis nadmašio samog sebe.
I sve ostale.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 14/06/2008 : 11:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Nathan ipak zasluzeno vodi...za Nathana ovo je prekrasna naslovnica

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 14/06/2008 : 18:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Glasao sam za Kena jer Milazzo prekrasno crta, a bio bih najsretniji covjek na svijetu kad bih imao obican, ali orginalan crtez Ive Milazza(legende...!!!)



Istina...
Milazzov crtež bi bilo odlicno imati, presretan bi bio
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/06/2008 : 20:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
nathanever

...
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 14/06/2008 : 21:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Tex mada mi se jako svidja i Tex 2

Alessandro Chiarolla za predsjednika Italije!!!
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
211 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 15/06/2008 : 08:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
Natan.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/06/2008 : 22:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
A je li Genezis prijatelju, dokle ce ovo da bude otvoreno

Dok ne pobedi tvoj favorit

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000