forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Imam ideju za strip?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 01/07/2008 : 16:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Kada smo vec kod domaceg stripa evo jedna ilustracija TEX-a:
http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=899325


Edited by - blueberry on 01/07/2008 16:55:30
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 01/07/2008 : 17:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Gutrum

Gle svi pišu scenarije :)) ajde ako neko ima neki scenario za neku pricicu na 4-5 max.10 stranica, , i voljan je dati mi priliku da to nacrtam neka mi pošalje na private. Crtao sam nekada malo onako kad sam bio mlad i nadobudan ali su mi scenaristi (frendovi) uglavnom radili sage od 200 + stranica koje nikad nisu završavali tako da bi ja nacrtao 5 - 6 stranica i umorio bi se :):):) napominjem da bi to radio iz ciste zahebancije u slobodno vrijeme - bez rokova i obaveza, na kraju ako bude ok svi zadovoljni, ukoliko bude shit opet nikom ništa malo smo se zabavljali... eto ja se nudim, ako ima zainteresiranih pucajte... e i uvijet je da mi se scenario barem malo svidi tj. nemora mi se ni svidjeti bitno je da mi nije baš jako odbojan :):):):)


Ajd mi posalji na mail koje tvoje nedjelo da vidim kako crtas.

Prvu pricu sam zamislio tako da ima mali intro (na par strana) pa bi to mogao biti i mali filter za crtace. A i eventualni teaser za izdavace.



svidja mi se ovo sa introm i filterom... posaljem ti neke radove, samo ih moram naci i skenirati (ili pofotkati) mozda i veceras i napominjem da su dosta stari - ne kazem da sam sada bolji :)) nego su mi se malo ukusi mozda izmijenili :)) evo saljem ti mail na PM pa da vidimo o cemu se radi...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18767 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/07/2008 : 20:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Alen ima najviše šansi kod Bonellija, hitno jim treba scenarist za Zagora. Buratini treba
malo odmora, pa eto prilike, da ga neko sa svežim idejama zameni. Puno gore ne može ni bit.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 01/07/2008 : 20:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Alen ima najviše šansi kod Bonellija, hitno jim treba scenarist za Zagora. Buratini treba
malo odmora, pa eto prilike, da ga neko sa svežim idejama zameni. Puno gore ne može ni bit.


Pisati pricu dan-danas za Zagora je najteži posao...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000