forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori crtac u Bonelliju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2010 : 08:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
pogriješio sam, mislio sam na laurentia, a ne andreuccia.
quote:
Originally posted by adriano

perverznjak kome nema mjesta u zagoru, crta žene polugole, što inace nije samo po sebi loše, ali ne spada u zagorove avanture.
quote:
Originally posted by Sandman.

quote:
Originally posted by adriano

ANDREucci


Da l' si lud,kamo srece da je Andreuci nastavio da crta Zagora,covek prosto rastura.



Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/07/2010 : 10:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Sandman.

Cossu i M&G.

Ja ne znam kako nekome Roi moze biti los.Priznajem da u poslednje vreme malo otaljava posao,ali je to daleko od loseg.

Ja ne znam kako nekome Cossu može biti loš.



Vrlo lako, dovoljno je da ima oci :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/07/2010 : 10:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Sandman.

Cossu i M&G.

Ja ne znam kako nekome Roi moze biti los.Priznajem da u poslednje vreme malo otaljava posao,ali je to daleko od loseg.

Ja ne znam kako nekome Cossu može biti loš.



Vrlo lako, dovoljno je da ima oci :)



I nije Cossu tako loš, ako ga usporediš sa Piccattom...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/07/2010 : 11:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

I nije Cossu tako loš, ako ga usporediš sa Piccattom...



Kad ga usporeduješ s takvim majstorom, još je gori :)

Cossu je crtac na silu, ljudi su mu odvratni, drvece crta kao slikari naivci, zgrade mu izgledaju kao precrtane s arhitektonskih nacrta, bez ikakve teksture... Sve je to nekako sterilno...

Piccatto je odlican crtac i vidi se da zna... Ljudi ga ne vole samo zbog velike brzine, a ista im ta stvar ne smeta kod 'maestra' Ferrija...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/07/2010 : 15:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by velka031

I nije Cossu tako loš, ako ga usporediš sa Piccattom...



Kad ga usporeduješ s takvim majstorom, još je gori :)

Cossu je crtac na silu, ljudi su mu odvratni, drvece crta kao slikari naivci, zgrade mu izgledaju kao precrtane s arhitektonskih nacrta, bez ikakve teksture... Sve je to nekako sterilno...

Piccatto je odlican crtac i vidi se da zna... Ljudi ga ne vole samo zbog velike brzine, a ista im ta stvar ne smeta kod 'maestra' Ferrija...



Ne bi smetalo ni da je još brži, Bignottijevi "uleti" u njegove epizode su da se usereš od muke.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/07/2010 : 15:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Cika Ferri radi najbolju atmosferu u stripu i tocka.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/07/2010 : 10:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Cika Ferri radi najbolju atmosferu u stripu i tocka.



Svakom svoje...

Spomenuti Piccatto meni uradi bolju atmosferu od Ferrija...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 29/07/2010 10:06:38
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2010 : 19:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by velka031

Cika Ferri radi najbolju atmosferu u stripu i tocka.



Svakom svoje...

Spomenuti Piccatto meni uradi bolju atmosferu od Ferrija...



Poštujem razlicitost mišljenja, posebno ako nisi Zagorov fan...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/07/2010 : 22:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Poštujem razlicitost mišljenja, posebno ako nisi Zagorov fan...



To nema veze (ili barem ne bi trebalo imati) s crtežom... Od Bonellija mi je najdraži Dylan, a M&G su mi medu najomraženijim crtacima, iako su u Dylanovom staffu od pocetka i imaju kultni status kod fanova serijala...

Ferri je solidan crtac, prije je bio jako dobar, ali recimo Donatelli je užas, pa ga opet ljudi odrasli na Zagoru vole zbog nostalgije... OK je da ti je Donatelli drag, da ga voliš iz nekog razloga, ali zbog toga tvrditi da je on bolji crtac od Chiarolle je nebuloza... Chiarollin je problem što je previše inovativan na serijalu kod kojeg ogromnu bazu fanova predstavljaju ljubitelji klasicnog crteža, nenavikli na drukcije... Jer njegov crtež, objektivno, je jako kvalitetan... Ja bih osobno volio vidjeti kako bi on crtao Dylana, jer obožavam takva osvježenja... Dosadno je kad se vrte stalno isti crtaci, Freghieri i Roi mi više na uši izlaze...

Zato ne razumijem Zagorove fanove i njihov otklon prema novome... Po tome ispada da oni ne uzimaju strip jer ih zanima, nego po inerciji... Da bi se vratili u neka druga vremena... Kako drukcije opisati ljude kojima se ne svida Marcellov crtež na Zagoru, samo zato što je drukciji? A ja bih bio presretan da je jedan takav velikan crtao Dylana...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2010 : 11:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by velka031

Poštujem razlicitost mišljenja, posebno ako nisi Zagorov fan...



To nema veze (ili barem ne bi trebalo imati) s crtežom... Od Bonellija mi je najdraži Dylan, a M&G su mi medu najomraženijim crtacima, iako su u Dylanovom staffu od pocetka i imaju kultni status kod fanova serijala...

Ferri je solidan crtac, prije je bio jako dobar, ali recimo Donatelli je užas, pa ga opet ljudi odrasli na Zagoru vole zbog nostalgije... OK je da ti je Donatelli drag, da ga voliš iz nekog razloga, ali zbog toga tvrditi da je on bolji crtac od Chiarolle je nebuloza... Chiarollin je problem što je previše inovativan na serijalu kod kojeg ogromnu bazu fanova predstavljaju ljubitelji klasicnog crteža, nenavikli na drukcije... Jer njegov crtež, objektivno, je jako kvalitetan... Ja bih osobno volio vidjeti kako bi on crtao Dylana, jer obožavam takva osvježenja... Dosadno je kad se vrte stalno isti crtaci, Freghieri i Roi mi više na uši izlaze...

Zato ne razumijem Zagorove fanove i njihov otklon prema novome... Po tome ispada da oni ne uzimaju strip jer ih zanima, nego po inerciji... Da bi se vratili u neka druga vremena... Kako drukcije opisati ljude kojima se ne svida Marcellov crtež na Zagoru, samo zato što je drukciji? A ja bih bio presretan da je jedan takav velikan crtao Dylana...



Ipak se slažemo u dosta stvari - Donatelli mi NIJE dobar crtac, ima svoje mjesto u Zagorovoj povijesti, ali nikad mi se nije svidao njegov "prazan" crtež, skoro bez ikakvih detalja... Chiarolla je svakako bolji, a da ne spominjem Della Monicu, Andreuccija, Torricellija, Pepea i ove nove Piccinellija ili Bisija. Isto tako, oduvijek sam volio Marcella, iako je na Texu ipak bolji - svakako veliki majstor... M&G su mi ok, Roi katastrofa, iako mu je atmosfera odlicna... Svakako mislim da bi Chiarolla na DD napravio super posao... Vjerojatno bolji od Piccatta
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/08/2010 : 11:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Donatelli je specifican, meni njegov crtež skroz paše i baš ta praznina, nedostatak detalja mi se ponekad stvarno svida kod njega. Evo baš citan Veliku Zaveru i mogu rec da stvarno uživan u svakoj slicici koju je nacrta.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2010 : 13:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
A meni je zlo jer sada dolazi 2 mjeseca Gambine vladavine u extra ediciji...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2010 : 11:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Nisan baš upoznat sa njin previše osim u Chico specijalcima di je užasan...
Ipak, u Sierri Blanci je odlican, stvarno odlican!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2010 : 11:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

A meni je zlo jer sada dolazi 2 mjeseca Gambine vladavine u extra ediciji...



A jes tesko zlo bio, majko.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/08/2010 : 12:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Meni je Gamba dobar, najgori ikad je Cassaro uz D,arcagnela....groza jedna.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/08/2010 : 23:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Meni je Gamba dobar, najgori ikad je Cassaro uz D,arcagnela....groza jedna.



Sva trojica teška koma... Kakav usran osjecaj je znati da nakon Hellingena ide onakvo sranje
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9328 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/08/2010 : 23:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by velka031

Poštujem razlicitost mišljenja, posebno ako nisi Zagorov fan...



To nema veze (ili barem ne bi trebalo imati) s crtežom... Od Bonellija mi je najdraži Dylan, a M&G su mi medu najomraženijim crtacima, iako su u Dylanovom staffu od pocetka i imaju kultni status kod fanova serijala...

Ferri je solidan crtac, prije je bio jako dobar, ali recimo Donatelli je užas, pa ga opet ljudi odrasli na Zagoru vole zbog nostalgije... OK je da ti je Donatelli drag, da ga voliš iz nekog razloga, ali zbog toga tvrditi da je on bolji crtac od Chiarolle je nebuloza... Chiarollin je problem što je previše inovativan na serijalu kod kojeg ogromnu bazu fanova predstavljaju ljubitelji klasicnog crteža, nenavikli na drukcije... Jer njegov crtež, objektivno, je jako kvalitetan... Ja bih osobno volio vidjeti kako bi on crtao Dylana, jer obožavam takva osvježenja... Dosadno je kad se vrte stalno isti crtaci, Freghieri i Roi mi više na uši izlaze...

Zato ne razumijem Zagorove fanove i njihov otklon prema novome... Po tome ispada da oni ne uzimaju strip jer ih zanima, nego po inerciji... Da bi se vratili u neka druga vremena... Kako drukcije opisati ljude kojima se ne svida Marcellov crtež na Zagoru, samo zato što je drukciji? A ja bih bio presretan da je jedan takav velikan crtao Dylana...



Što bi tek rekli na zagor colorfest? Ne bi ga kupovali jer Ferri ne crta naslovnice?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/08/2010 : 23:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

A meni je zlo jer sada dolazi 2 mjeseca Gambine vladavine u extra ediciji...



Ovo je ipak period kada se koliko-toliko moglo progutati njegovo "majstorisanje"...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
260 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 31/08/2010 : 16:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message
Tarquinio, Chiraolla, Alessandrini, Casaro, Andreuci, Gamba..ma ima ih...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2010 : 21:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Laurentijev "rad" na novom Zagoru u Italiji opasno ga namece u top 5 odostraga.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/09/2010 : 10:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Pini Segna

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/09/2010 : 21:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Pini Segna



Da mi uperiš pušku u glavu i pitaš koji je najgori mislim da bi rekao njegovo ime...
Go to Top of Page

bonellistar
Starting Member



Croatia
61 Posts

Member since 12/10/2009

Posted - 02/09/2010 : 00:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit bonellistar's Homepage  Send bonellistar a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagor12

Pini Segna



Da mi uperiš pušku u glavu i pitaš koji je najgori mislim da bi rekao njegovo ime...



Ma nemreš reci da je loš u Posljednjem vikingu ali Gamba...strašno. Bolje da se držao Malog rendžera, a ne mocio prste u svetinju
Go to Top of Page

PJ24MKD
New Member



Fyro Macedonia
275 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/09/2010 : 02:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit PJ24MKD's Homepage  Send PJ24MKD a Private Message
Prokomentirao bi o Chiarolla: ne smatram da je los crtac ni na kraj pameti, ali nikako mi ne odgovara njegov crtez za u strip. Kao ilustrator mislim da bi bio odlican, ima on neki prepoznatljiv specifican stil, ali za u stripu njegovi likovi mi nekako deluju kao da su vostane figure, sve mi je nekako prestaticno sto mi se nimalo svidza dok citam strip i gledam u "zamrznute" figure. Ipak sve je subjektivno, ono sto za moje oci ne odgovara, za neko drugi moze biti nesto najlepse i tu se ne moramo objasnjavati.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/09/2010 : 11:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Piccaso,Cossu,Cassaro,D,arkagnelo,Colombi...ima dosta loših za moj ukus, možda dodam Sediolija,jer ovaj zadnji Oklopni vlak
je grozno nacrtan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000