forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori crtac u Bonelliju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 20/10/2010 : 12:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Ti si debil.


A ti smrdis.
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 20/10/2010 : 13:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Meni je, barem što se tice crtaca kot Zagora, Dotti jedan od najgorih. Cak i Gamba je bolji od njega.

"Your purpose is what you say it is, your mission is the mission you give yourself, your life will be what you created and no one will stand in judgement of it, not now not ever." N.D.Walsch
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 20/10/2010 : 15:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by Paka01

Ti si debil.


A ti smrdis.


Ako ti je Toricelli los crtac onda stvarno pojma nemas o crtezu Jedno je ako ti neciji crtez ne lezi a drugo da li neko zna da crta

Nemam potpis...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/10/2010 : 15:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
meni je toricelli bio super u ranijim epizodama iz zlatne serije, ovaj crtež iz princa vilenjaka mi nikako ne paše, ko da nije zagor.
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 20/10/2010 : 20:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

meni je toricelli bio super u ranijim epizodama iz zlatne serije, ovaj crtež iz princa vilenjaka mi nikako ne paše, ko da nije zagor.


Konacno neko pametano nesto da kaze.Kome valja Zagor a posebno Ciko u Princu vilenjaka taj sigurno nema pojma o Zagoru,ne ulazim u bilo kakve druge Toricelijeve crteze.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 20/10/2010 : 22:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by adriano

meni je toricelli bio super u ranijim epizodama iz zlatne serije, ovaj crtež iz princa vilenjaka mi nikako ne paše, ko da nije zagor.


Konacno neko pametano nesto da kaze.Kome valja Zagor a posebno Ciko u Princu vilenjaka taj sigurno nema pojma o Zagoru,ne ulazim u bilo kakve druge Toricelijeve crteze.



Ti si zato neki strucnjak pa ceš nam objasniti koji je pravi Zagor.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/10/2010 : 23:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by adriano

meni je toricelli bio super u ranijim epizodama iz zlatne serije, ovaj crtež iz princa vilenjaka mi nikako ne paše, ko da nije zagor.


Konacno neko pametano nesto da kaze.Kome valja Zagor a posebno Ciko u Princu vilenjaka taj sigurno nema pojma o Zagoru,ne ulazim u bilo kakve druge Toricelijeve crteze.



Ti si zato neki strucnjak pa ceš nam objasniti koji je pravi Zagor.


Bas tako je ispalo. Inace meni je Toricelli najbolji kad crta te neke druge svijetove kao u Princu vilenjaka i 3. Kandraxu. Kad crta indijanske pricice, bas mi i nije nesto. No dobro, kazu o ukusima se ne raspravlja iako je nekad tesko sutiti. A kad smo kod toga, Mari za najgoreg crtaca?!? Tko je slijedeci: Milazzo, Villa, Frisenda...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/10/2010 : 09:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Torricelli loš crtac? Kakav "strucnjak" ovo može reci, pa covjek je sve bolji i bolji, njegov napredak je toliko ocit da ga stavljam odmah uz Ferrija kao najboljeg Zagorovog crtaca.
Go to Top of Page

bonellistar
Starting Member



Croatia
61 Posts

Member since 12/10/2009

Posted - 22/10/2010 : 12:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit bonellistar's Homepage  Send bonellistar a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Torricelli loš crtac? Kakav "strucnjak" ovo može reci, pa covjek je sve bolji i bolji, njegov napredak je toliko ocit da ga stavljam odmah uz Ferrija kao najboljeg Zagorovog crtaca.



Upravo tako. Ovaj covjek ne zna kaj prica. Torricelli je jedini pravi nasljednik Ferrija i nadam se da ce kad za to nažalost dode vrijeme, zasjest na njegovo mjesto. Torricelli loš? Ha ha ha! Svašta! Daj se uozbilji..
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 23/10/2010 : 00:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
Nemam volje da se dalje natezem sa ovim qvazi-Zagorolozima i nemam volje da stavljam sad upredne skenove Ferrijeve i Torricelijeve pa da ljudi vide da je grijeh uopste porediti ovu dvojicu. I kad cujem da je Torriceli buducnost onda mi je jasno zasto,prema najavama,gase Zagora 2014.g
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/10/2010 : 06:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

Nemam volje da se dalje natezem sa ovim qvazi-Zagorolozima i nemam volje da stavljam sad upredne skenove Ferrijeve i Torricelijeve pa da ljudi vide da je grijeh uopste porediti ovu dvojicu. I kad cujem da je Torriceli buducnost onda mi je jasno zasto,prema najavama,gase Zagora 2014.g


Bas me zanima koji su tebi dobri Zagorovi crtaci osim Ferrija i Donatellija. Sto mislis o Della Monici, Bisiju, Rubiniju?

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 23/10/2010 : 08:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Meni je Toricelli bolji od Ferrija.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/10/2010 : 20:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

Nemam volje da se dalje natezem sa ovim qvazi-Zagorolozima i nemam volje da stavljam sad upredne skenove Ferrijeve i Torricelijeve pa da ljudi vide da je grijeh uopste porediti ovu dvojicu. I kad cujem da je Torriceli buducnost onda mi je jasno zasto,prema najavama,gase Zagora 2014.g



Naravno da je Ferri bolji, ne moraš stavljati skenove, uštedi trud... Poanta je da se vecima ljudi ne slaže s tobom da je Torricelli loš crtac, samo to.
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 24/10/2010 : 15:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zok

Nemam volje da se dalje natezem sa ovim qvazi-Zagorolozima i nemam volje da stavljam sad upredne skenove Ferrijeve i Torricelijeve pa da ljudi vide da je grijeh uopste porediti ovu dvojicu. I kad cujem da je Torriceli buducnost onda mi je jasno zasto,prema najavama,gase Zagora 2014.g


Bas me zanima koji su tebi dobri Zagorovi crtaci osim Ferrija i Donatellija. Sto mislis o Della Monici, Bisiju, Rubiniju?


Bisi?Taj mi nije poznat. Od ovih ostalih,osim Ferrija i
Donatellija,ne valja ni jedan,naravno.Losi crtaci su unistili Zagora,jer kod njega je,iz nekog razloga,crtez jako bitan za razliku od nekih drugih junaka.Pa znas li koliki je kredit kod citalaca imao onaj Ferrijev Zagor?Ovi novi su to sve sjebali i to do te mjere da se razmislja o gasenju najuspjesnijeg Bonellijevog junaka!Eeeej, gase Zagora,vidis dokle je to doslo!!Los crtez je poguban.A mi raspravljamo koji je crtac bolji...ovde misljenje pojedinca nije bitno,nekome se svidja ovaj crtez nekome onaj,a u stvari vazno je sta misli vecina a vecina kaze palac dole.Jedino ovajtip Joevito Nuccio,ako sta ne uradi...Nisam citao nista od njega ali sam vidio par crteza i dosad jedno on obecava.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/10/2010 : 15:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Della Monica ne valja? Daj koja si ti komedija jebote...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 24/10/2010 : 18:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message
Ma ko bre gasi Zagora 2014?? To je dezinformacija...2014 je samo kraj Juznoamericke odiseje.


Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9328 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/10/2010 : 18:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Je je, loši crtaci poput Marcella i Andreuccija su doveli Zagora do ruba gašenja, a ne bledunjave i nemaštovite price.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 24/10/2010 : 18:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zok

Nemam volje da se dalje natezem sa ovim qvazi-Zagorolozima i nemam volje da stavljam sad upredne skenove Ferrijeve i Torricelijeve pa da ljudi vide da je grijeh uopste porediti ovu dvojicu. I kad cujem da je Torriceli buducnost onda mi je jasno zasto,prema najavama,gase Zagora 2014.g


Bas me zanima koji su tebi dobri Zagorovi crtaci osim Ferrija i Donatellija. Sto mislis o Della Monici, Bisiju, Rubiniju?


Bisi?Taj mi nije poznat. Od ovih ostalih,osim Ferrija i
Donatellija,ne valja ni jedan,naravno.Losi crtaci su unistili Zagora,jer kod njega je,iz nekog razloga,crtez jako bitan za razliku od nekih drugih junaka.Pa znas li koliki je kredit kod citalaca imao onaj Ferrijev Zagor?Ovi novi su to sve sjebali i to do te mjere da se razmislja o gasenju najuspjesnijeg Bonellijevog junaka!Eeeej, gase Zagora,vidis dokle je to doslo!!Los crtez je poguban.A mi raspravljamo koji je crtac bolji...ovde misljenje pojedinca nije bitno,nekome se svidja ovaj crtez nekome onaj,a u stvari vazno je sta misli vecina a vecina kaze palac dole.Jedino ovajtip Joevito Nuccio,ako sta ne uradi...Nisam citao nista od njega ali sam vidio par crteza i dosad jedno on obecava.



što jest jest imaš smisla za humor
samo nastavi tako i dalje
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/10/2010 : 19:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Stvarno pretjeruješ, Zok. Barem 5 crtaca koji trenutno rade na Zagoru su bolji od Donatellija.
Ja sam prvi za da se Cassaru, D'arcangelu, Gambi, Segni, Mangiantiniju, Sedioliju i slicnima zabrani rad na Zagoru, ali govoriti da ne valjaju Torricelli, Della Monica, Bisi, Picinelli je ipak malo previše... To što "gase" Zagora nema s tim nikakve veze, ljude koji odrastaju u današnje vrijeme stripovi ne zanimaju, možeš tu imati ne znam kakvu kvalitetu, nece pomoci...
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 24/10/2010 : 23:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Stvarno pretjeruješ, Zok. Barem 5 crtaca koji trenutno rade na Zagoru su bolji od Donatellija.
Ja sam prvi za da se Cassaru, D'arcangelu, Gambi, Segni, Mangiantiniju, Sedioliju i slicnima zabrani rad na Zagoru, ali govoriti da ne valjaju Torricelli, Della Monica, Bisi, Picinelli je ipak malo previše... To što "gase" Zagora nema s tim nikakve veze, ljude koji odrastaju u današnje vrijeme stripovi ne zanimaju, možeš tu imati ne znam kakvu kvalitetu, nece pomoci...


Ne pretjerujem uopste.Vidis kako idu stvari,ako ne vjerujes meni,vjeruj svojim ocima.Ja,ipak,mislim da bi poboljsanje kvaliteta crteza,prije svega,i scenarija puno uticalo na povecanje popularnost a samim tim i prodaje i da bi neko novo "zlatno doba" vratilo stvari na svoje mjesto.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/10/2010 : 00:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno pretjeruješ, Zok. Barem 5 crtaca koji trenutno rade na Zagoru su bolji od Donatellija.
Ja sam prvi za da se Cassaru, D'arcangelu, Gambi, Segni, Mangiantiniju, Sedioliju i slicnima zabrani rad na Zagoru, ali govoriti da ne valjaju Torricelli, Della Monica, Bisi, Picinelli je ipak malo previše... To što "gase" Zagora nema s tim nikakve veze, ljude koji odrastaju u današnje vrijeme stripovi ne zanimaju, možeš tu imati ne znam kakvu kvalitetu, nece pomoci...


Ne pretjerujem uopste.Vidis kako idu stvari,ako ne vjerujes meni,vjeruj svojim ocima.Ja,ipak,mislim da bi poboljsanje kvaliteta crteza,prije svega,i scenarija puno uticalo na povecanje popularnost a samim tim i prodaje i da bi neko novo "zlatno doba" vratilo stvari na svoje mjesto.



Opet kažem, slažem se da njih 4-5 stvarno treba trajno udaljiti od Zagora, ali ne vjerujem da bi to povecalo broj konzumenata ovoga stripa, jednostavno Zagor opstaje na nama koji ga kupujemo i citamo i volimo ma koliko loš bio (a još uvijek nije toliko loš, srecom)...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/10/2010 : 09:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Velicanstveni Bruno Marraffa
Mister NO Libellus broj 44 - Izgubljena utvrda





Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 30/10/2010 09:21:17
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/10/2010 : 12:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ajme kako loše Kolike glave...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/10/2010 : 13:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Marraffa je odlican crtac, cesto podcijenjen.
Meni licno je na Kenu bolji od Milazza.
Ova tabla jeste losa, ali to je samo jedna tabla.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 30/10/2010 : 13:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Hajde da kazemo da su nam Ferri i Donatelli prijemciviji,a ovi novi(ji) crtaci nismo-se-jos-navikli/imaju-cesto-cudna-"resenja".Nema razloga za teske reci.Zagor ce opstati pa makar ga ja crtao i bio najgori u tome

PS Radite sto i ja:brisite svoje poruke u kojima vredjate koga

Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000